NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Tényleg, ha már tenisz. Babos meccséről van vmi? Elvileg egy órája menni kellene.
dawyd728
csúszik, még legalább egy óra elvileg
kristof
Köszi.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Tényleg, ha már tenisz. Babos meccséről van vmi? Elvileg egy órája menni kellene.
dawyd728
csúszik, még legalább egy óra elvileg
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az biztos, hogy pluszt nem tesz hozzá Jenő a közvetítéshez, tegnap Mariannál látszott, hogy ő minden mozzanatát érti, tudja a vívásnak

úszás: hányadik napon kezdjek el aggódni, hogy úszóink nem jutnak már be a középdöntőbbe sem?
NB2
Jenőnél sajnos ezt a kosárlabdánál se (amit anno sportolt) érzed... Sipos János a maximumot hozta ki belőle anno a kerékpárközvetítéseknél

Ha ez a trend folytatódik, akkor holnap.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Tényleg, ha már tenisz. Babos meccséről van vmi? Elvileg egy órája menni kellene.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
az biztos, hogy pluszt nem tesz hozzá Jenő a közvetítéshez, tegnap Mariannál látszott, hogy ő minden mozzanatát érti, tudja a vívásnak

úszás: hányadik napon kezdjek el aggódni, hogy úszóink nem jutnak már be a középdöntőbbe sem?
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 547 — Panthers fan
Crazyjenő kapcsán jut eszembe, Szabó Gábor most kommentál valamit ezekben a napokban(tenisz pl.)?
iktriad
Ja a teniszt ő nyomja

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Crazyjenő kapcsán jut eszembe, Szabó Gábor most kommentál valamit ezekben a napokban(tenisz pl.)? Mert ha nem, akkor rávernék egy baseball ütővel héderbarnusra, hogy nem ő közvetít Crazy helyett, amikor ő is bevethető lenne. Csak a top 3 legjobb magyar kommentátor egyike, de mi egyszerű földi halandók/adófizetők beérjük a selejttel is két "Tudta?" és 1 perces (párt)híradó közt, ha már mi fizetjük a közvetítés költségeit....

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Az a fránya vállsérülés. Dominik döntős lehetne. Viszont ez jó jel a vegyes váltóra. 😊
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
remélem nem értitek félre, mert nem védem Jenőt, de tegnap betámadták a szír csaj miatt, ma kiadtak egy közleményt, és abból egy részlet:
Másfelől technikai problémákkal küszködtünk. Két órával a futamok előtt a helyszíni kommentátor állásban semmiféle jel nem volt, nem működött a CIS monitor és az adás képet adó monitor sem.

"Folyamatosan próbáltuk elhárítani a problémát, végül

30 perccel a kezdés előtt az a döntés született, hogy nem maradok kint, visszarohantam az IBC-be (műszaki közvetítő központ). Beestem éppen adáskezdésre és folyamatosan azzal kellett szembesülnöm,hogy elmegy a kép és a hang az off-tube fülkében.

Miközben ennek az elhárításán dolgoztunk,

nekem nem volt sem képem, sem a verseny hangját nem hallottam. Igen, lehet, hogy éppen akkor, amikor a néző látta, hogy mi történik, én egyáltalán nem.

Ehhez jött még az is, hogy volt olyan futam, ahol az előzetesen kiadott rajtlista is megváltozott. Erre, hogy ez a futam volt-e, konkrétan nem emlékszem, de az előfutamok során volt ilyen, az egészen biztos."
NB2
ezt most is bemondta az egyik 100 hát előfutamánál.
gamerkr
Azért óriási pacsi jár, hogy betámadja őt a fél ország, de benne annyi nincs, hogy legalább utánanézzen gyorsan, hol és milyen futamoknál voltak változások, hogy legalább tényleg alá tudja támasztani a mondandóját, ráadásul ha a konkrét szitut, futamot elmondta volna, legalább akik nem ismerik elhitték volna, hogy még érdekli is az egész.

De nem, pont az ilyen apróságok mutatják meg, mennyire baszik az egészre. Az meg már egy másik dolog, hogy egy kommentátornak illene utánanéznie az olimpia legnagyobb sztorijainak úgymond, meg keresnie az érdekességeket, de róla meg úgy állandóan lerí, hogy ehhez hasonló meg sem fordul a fejében.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Epp gondolkodtam mit kommunikalnak erre.
Okos magyarazat

több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
remélem nem értitek félre, mert nem védem Jenőt, de tegnap betámadták a szír csaj miatt, ma kiadtak egy közleményt, és abból egy részlet:
Másfelől technikai problémákkal küszködtünk. Két órával a futamok előtt a helyszíni kommentátor állásban semmiféle jel nem volt, nem működött a CIS monitor és az adás képet adó monitor sem.

"Folyamatosan próbáltuk elhárítani a problémát, végül

30 perccel a kezdés előtt az a döntés született, hogy nem maradok kint, visszarohantam az IBC-be (műszaki közvetítő központ). Beestem éppen adáskezdésre és folyamatosan azzal kellett szembesülnöm,hogy elmegy a kép és a hang az off-tube fülkében.

Miközben ennek az elhárításán dolgoztunk,

nekem nem volt sem képem, sem a verseny hangját nem hallottam. Igen, lehet, hogy éppen akkor, amikor a néző látta, hogy mi történik, én egyáltalán nem.

Ehhez jött még az is, hogy volt olyan futam, ahol az előzetesen kiadott rajtlista is megváltozott. Erre, hogy ez a futam volt-e, konkrétan nem emlékszem, de az előfutamok során volt ilyen, az egészen biztos."
NB2
ezt most is bemondta az egyik 100 hát előfutamánál.

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
remélem nem értitek félre, mert nem védem Jenőt, de tegnap betámadták a szír csaj miatt, ma kiadtak egy közleményt, és abból egy részlet:
Másfelől technikai problémákkal küszködtünk. Két órával a futamok előtt a helyszíni kommentátor állásban semmiféle jel nem volt, nem működött a CIS monitor és az adás képet adó monitor sem.

"Folyamatosan próbáltuk elhárítani a problémát, végül

30 perccel a kezdés előtt az a döntés született, hogy nem maradok kint, visszarohantam az IBC-be (műszaki közvetítő központ). Beestem éppen adáskezdésre és folyamatosan azzal kellett szembesülnöm,hogy elmegy a kép és a hang az off-tube fülkében.

Miközben ennek az elhárításán dolgoztunk,

nekem nem volt sem képem, sem a verseny hangját nem hallottam. Igen, lehet, hogy éppen akkor, amikor a néző látta, hogy mi történik, én egyáltalán nem.

Ehhez jött még az is, hogy volt olyan futam, ahol az előzetesen kiadott rajtlista is megváltozott. Erre, hogy ez a futam volt-e, konkrétan nem emlékszem, de az előfutamok során volt ilyen, az egészen biztos."
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Kovács Zsófi sajnos se összetettben se felemás korláton nem lesz döntős.
7. és 8. helyeken áll most és egy valag tornász hátra van még. Majd 20 évesen Tokióban!

Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
Számoltam. 3 (azaz három) perc telt el az M4-en két Tudta? között. Tényleg muszáj lesz külföldi streameket nézni, különben be fogok csavarodni.
Kampman
félsz, hogy a végén 2018-ban a fityeszre fogsz szavazni😊
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Számoltam. 3 (azaz három) perc telt el az M4-en két Tudta? között. Tényleg muszáj lesz külföldi streameket nézni, különben be fogok csavarodni.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
sajnos ez nagyon sima volt 😕, Li nagyon gyors volt, és nagyon biztos, Ádám tenyerese pedig gyenge. Sajnos ma rossz napot fogott ki, tegnaphoz képest erős a kontraszt.
Lovas hamarosan a világ egyik legjobb védőjével játszik, az szerintem sima lesz.
Ginának még van esélye menni egy kört.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Hogy-hogy a román tornász csajok ennyire nincsenek sehol?
Sixo
 www.theguardian.com/sport/2016/apr/19/romanian-gymnastics-olympics-failure
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
közben megy Pattantyús meccse, egyelőre Li Ping vezet 2-0ra, Ádámnak a tenyeres pörijei nem ülnek, sema közbetámadások
teljes mértékben Li viszi és irányítja a meccset, remélem kicsit megrázza magát Ádám
sapka
ennyi hibával nem lehet...

Li Ping is amúgy egy ősi quatar-i család sarja lehet...😊
NB2
Gondolom anno Carlos Pereznél is hasonlóan fanyalogtál 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
közben megy Pattantyús meccse, egyelőre Li Ping vezet 2-0ra, Ádámnak a tenyeres pörijei nem ülnek, sema közbetámadások
teljes mértékben Li viszi és irányítja a meccset, remélem kicsit megrázza magát Ádám
sapka
ennyi hibával nem lehet...

Li Ping is amúgy egy ősi quatar-i család sarja lehet...😊
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Hogy-hogy a román tornász csajok ennyire nincsenek sehol?

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
közben megy Pattantyús meccse, egyelőre Li Ping vezet 2-0ra, Ádámnak a tenyeres pörijei nem ülnek, sema közbetámadások
teljes mértékben Li viszi és irányítja a meccset, remélem kicsit megrázza magát Ádám

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
forma az a brown, komoly életúttal, akit érdekel érdekes utána olvasni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
zdf-en nézem német-brazil tenisz
a német gyerek rasztahajú csoki, valami hatalmas fehér fejfedőben tolja😊))
Dustin Brown a neve...

komolyan 50 év múlva már nem lesz értelme az országoknak, ha folytatódik ez

épp ezért Üzenjünk Brüsszelnek😊)))
NB2
tényleg kicsit fura ez, másrészt ha mondjuk szívét-lelkét kiteszi, egy átlag német szurkoló szerintem tud vele azonosulni
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
zdf-en nézem német-brazil tenisz
a német gyerek rasztahajú csoki, valami hatalmas fehér fejfedőben tolja😊))
Dustin Brown a neve...

komolyan 50 év múlva már nem lesz értelme az országoknak, ha folytatódik ez

épp ezért Üzenjünk Brüsszelnek😊)))
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Azért az kemény Katar-Horv ffi kézilabda 30-23... Tudni kell honosítani na
dande
Már a hazai rendezésű vb-n is ez volt