NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
A női tornával eközben elkezdődött az Olimpia. Unalmas sport még mindig...
De valakinek vmi magyarázata arra, hogy a 3 csoport miért E, F és G?
több mint 12 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 498 — Colts Fan
A Survival videoklipje nagyon hangulatos lett,külön örültem a fel-fel villanó magyaroknak.😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Gyeplabdat kedveli valaki itt? En terveznem hogy belenezek ha elcsipek 1-2 meccset, kb 15 evvel ezelott kedveltem, neztem 1-2 nagyobb tornat.zavi27
Túlzás, hogy kedvelem, de biztos megnézek majd pár meccset, Louisville-ben is kijártam a csajokéra 😊 Aki meg látott már Boise State hazait, annak meg legalább hozzászokott a szeme az új gyephez is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Gyeplabdat kedveli valaki itt? En terveznem hogy belenezek ha elcsipek 1-2 meccset, kb 15 evvel ezelott kedveltem, neztem 1-2 nagyobb tornat.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Néhány elemzés:

 www.usatoday.com/sports/olympics/medal-tracker.htm#country-tab

3A, 5E, 6B - a számok nagyjából stimmelnek, ezt még el is tudom hinni, de pl kajak-kenuban nem lesz aranyérmünk... hát ha így lesz csöppet morcos leszek ott élőben. (júni 11 uccsó update, elég suttyó ranking.. 200 mellen pl nem számol Tateishivel, vagy a férfi vízilabdacsapat hetedik. Hmm.)

 faculty1.coloradocollege.edu/~djohnson/Olympics/OlympicsPressRelease2012.pdf

Megeszem a kalapom, ha Kenyának 3, Indiának 5, nekünk 7, Ausztráloknak meg 8 aranyunk lesz..

Hasonlóan vicces gazdasági modell, itt összesen 8 érmünk lesz 😀
 emilywilliams.webs.com/apps/documents/


Még a WSJ az megint ami a legrealisztikusabb..
 online.wsj.com/article/SB10001424052702304373804577522680312628266.html?mod=fox_australian#project%3DMEDALPREDICTIONS20120719%26articleTabs%3Dinteractive

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lol, Hoffa egész pro Rubik-kockázásban. 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Az ESPN-es Londom Pick'Em olimpiai játéknak van bowl.hu-s csoportja aki játszani szeretne annak katt:
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/olimpia_fantasy?oldal=0#556826


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Beharangozó a férfi kosárlabda tornára, benne a magyar válogatott olimpiai történelmével.

 kezdo5.hu/index.php/eu-kulonvelemeny/4365-joen-az-olimpia

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hátha kijön a lépés Szilágyinak végre, bár 4 éve sokkal jobb formában volt és ott se sikerült. Elég lutri azért ez a sport, nagyon drukkolok neki.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Szerintem Katinka odacsap Beiselnek és hozza az aranyat + Gyurta Dani az akitől várom az aranyat az úszóknál. Nálam favorit továbbra is Berki és a Pólósok.

Amiben nagyon reménykedem Janics,Kovács ; Vajda ; a kézisek (érem), Pars, Kővágó + a kajak, kenu, öttusa és a judo meglepik 😀 Mex
és a vívók? 😊jjncaa
Akkor már a Sidit se hagyjátok ki. 😀Schleck
Sidi lehet, de a vívóknál nem érzem, hogy benne van az érem, persze ne legyen igazam 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerintem Katinka odacsap Beiselnek és hozza az aranyat + Gyurta Dani az akitől várom az aranyat az úszóknál. Nálam favorit továbbra is Berki és a Pólósok.

Amiben nagyon reménykedem Janics,Kovács ; Vajda ; a kézisek (érem), Pars, Kővágó + a kajak, kenu, öttusa és a judo meglepik 😀 Mex
és a vívók? 😊jjncaa
Akkor már a Sidit se hagyjátok ki. 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Szerintem Katinka odacsap Beiselnek és hozza az aranyat + Gyurta Dani az akitől várom az aranyat az úszóknál. Nálam favorit továbbra is Berki és a Pólósok.

Amiben nagyon reménykedem Janics,Kovács ; Vajda ; a kézisek (érem), Pars, Kővágó + a kajak, kenu, öttusa és a judo meglepik 😀 Mex
és a vívók? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Szerintem Katinka odacsap Beiselnek és hozza az aranyat + Gyurta Dani az akitől várom az aranyat az úszóknál. Nálam favorit továbbra is Berki és a Pólósok.

Amiben nagyon reménykedem Janics,Kovács ; Vajda ; a kézisek (érem), Pars, Kővágó + a kajak, kenu, öttusa és a judo meglepik 😀

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Van valahol olyan program ami mutatja, hogy aznap épp melyik magyar versenyző érdekelt?zolika26
Vagy akár itt is:  www.nemzetisport.hu/london_2012/london-2012-az-olimpiai-program-2126326

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nem is rossz 😀
Egyébként általában ugrócsajok >>> összes többi atlétacsaj


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A nyílt titok:
 olimpia.origo.hu/london/20120718-szex-bulik-es-szorakozas-az-olimpiai-faluban.html
Bébé
Ez a hír és a videón szereplő lány együttesen meggyőzötek arról, hogy valahogy kvótát kell szereznem 2016-ra 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
az öttusázóinktól milyen szereplés várható?jjncaa
Csak egyéni verseny van, pedig ugye mind váltóban mind csapatban dobogóesélyesek lennénk szvsz.
Az egyéni indulóink:
Férfiak:
Kasza Róbert: egyéniben Junior Európabajnok (2007), felnőtt EB-bronzérmes (2008 )
Marosi Ádám: egyéniben junior (2005) és felnőtt (2009) világbajnok
Tóth Adrienn: egyéniben junior világbajnok (2007), felnőtt EB-ezüstérmes (2011)
Kovács Sarolta: egyéniben 2-szeres junior világbajnok (2010, 2011), felnőttként VB-ezüstérmes (2011)

Bennük van a jó eredmény, de ugye öttusában van az a mondás h 1x bárki nyerhet világversenyt, ha vki konzisztensen tagja a legjobbaknak akkor számít klasszisnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
az öttusázóinktól milyen szereplés várható?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
A nyílt titok:
 olimpia.origo.hu/london/20120718-szex-bulik-es-szorakozas-az-olimpiai-faluban.html
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Van valahol olyan program ami mutatja, hogy aznap épp melyik magyar versenyző érdekelt?zolika26
http://szurkoljlondonban.hu/media/Kepek/1_kvalifikaltak_febr_01..jpgempty taxi
Köszönjük, na ha ennyi aranyunk lenne 😛 egyébként pl augusztus 5.-n az utolsó napon amit valószínű látok az olimpiából (utána nem leszek tv közelben 😕) két aranyunk is lehet Pars és Berki személyében. Egy dolog hiányzik hol vannak a női pólósok és a férfi kézisek vagy az nagyjából egybe esik a férfi vízilabdásokkal?deee
Ha a lustaság fájna 😛
hirtelen nem találtam nemekre szétbontott eseménynaptárat (gyanítom párhuzamosan futnak egyazon sportág eseményei mind férfi mind női vonalon), kézilabda a 4. napon kezdődik (28.-a), uccsó nap (12-e) van vége


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deee 290
Van valahol olyan program ami mutatja, hogy aznap épp melyik magyar versenyző érdekelt?zolika26
http://szurkoljlondonban.hu/media/Kepek/1_kvalifikaltak_febr_01..jpgempty taxi
Köszönjük, na ha ennyi aranyunk lenne 😛 egyébként pl augusztus 5.-n az utolsó napon amit valószínű látok az olimpiából (utána nem leszek tv közelben 😕) két aranyunk is lehet Pars és Berki személyében. Egy dolog hiányzik hol vannak a női pólósok és a férfi kézisek vagy az nagyjából egybe esik a férfi vízilabdásokkal?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Van valahol olyan program ami mutatja, hogy aznap épp melyik magyar versenyző érdekelt?zolika26
http://szurkoljlondonban.hu/media/Kepek/1_kvalifikaltak_febr_01..jpg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Van valahol olyan program ami mutatja, hogy aznap épp melyik magyar versenyző érdekelt?


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nadal nem indul.vassadi
Fasza. Jó szar hírt közöltél. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Nadal nem indul.