Soccer EB 2016

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: Coolearie, Toto21, Zolee23, dankodavid, bogec7
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, jinxtriad, Heisman Trophy, Gaba93, Kroos
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Wales: eaglesmcnabb

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
lemaradtam, miért álltak föl a kezdőkör szélére?
Löfli
A napokban megkéselt rendőr, és felesége miatt.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
lemaradtam, miért álltak föl a kezdőkör szélére?
Löfli
csak a szokásos: terrorista támadás
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
lemaradtam, miért álltak föl a kezdőkör szélére?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 741 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kezdők (jobboldalról -» balra (én így szeretem leírni)) :
Franciao.: Lloris - Sagna, Rami, Koscielny, Evra - Kanté, Matuidi - Coman, Payet, Martial - Giroud
Albánia : Berisha - Hysaj, Ajeti, Mavraj, Agolli - Lila, Abrashi, Kukeli, Memushaj, Lenjani - Sadiku

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
dr0725 New England Patriots 467
Az kemény, hogy se Pogba, se Griezmann nem kezd.
Hanni
Martial leiskoláz majd mindenkit. 😉
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 741 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
mindenhol Franciaországot tippeltem 2-0-val, szóval tuti X lesz.. nem egy sikeres nap ez.
gamerkr
meglesz az 2-0 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Fiola kivételével mindenki edzhetett ma, ő viszont nem biztos, hogy játszhat szombaton. az izlandi bal oldal nekem veszélyesebbnek tűnt, így különösen fontos lenne, hogy rendbe jöjjön, Besének azért még elég mély lenne ez a víz.
kristof
az a boka pedig nem nézett ki jól...én azt hittem rögtön lecserélik, de így még van azért remény, hogy sok fáslival és egy kis fájdalomcsillapítással pályára lépjen.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
mindenhol Franciaországot tippeltem 2-0-val, szóval tuti X lesz.. nem egy sikeres nap ez.
gamerkr
én az első gólt a ruszkikra tettem, az bukó. viszont 10 másodperccel maradtam le a szlovák második góllal, pont lezárt a rendszer...
viszont a román első gólt eltaláltam o_o
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
mindenhol Franciaországot tippeltem 2-0-val, szóval tuti X lesz.. nem egy sikeres nap ez.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/foci_eb_2016/eb-2016-az-orosz-fanatikusok-edzesben-igy-keszultek-az-eb-balhera-2507211

Bammeg, lehetne értelmesebben is tölteni az időt, na mindegy...
Vrij6
értelem nélkül hogy lehet értelmesen eltölteni az időt? az egy kiszabott összeférhetetlenség...
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 776 — Слава Україні! Героям слава!
 www.nemzetisport.hu/foci_eb_2016/eb-2016-az-orosz-fanatikusok-edzesben-igy-keszultek-az-eb-balhera-2507211

Bammeg, lehetne értelmesebben is tölteni az időt, na mindegy...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az kemény, hogy se Pogba, se Griezmann nem kezd.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Fiola kivételével mindenki edzhetett ma, ő viszont nem biztos, hogy játszhat szombaton. az izlandi bal oldal nekem veszélyesebbnek tűnt, így különösen fontos lenne, hogy rendbe jöjjön, Besének azért még elég mély lenne ez a víz.
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát egyik csapat se hajtotta túl magát az egyenlítő gól után, gondolom felesleges volt kockáztatniuk, szinte biztos, hogy mindkét csapat továbbjut 4-4 ponttal

persze röhögni fogok, ha albánia megveri a románokat 😀

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Az a baj, hogy ez a svájc most annyira szar, hogy új hc-t fognak kapni a vb selejtezőkre akivel nyílván majd megtáltosodnak...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 741 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
jó meccs volt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 741 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ha egy csapatnak nem jó a döntetlen, miért a 91. percben cserél csatárt, mint most a svájciak?
Kampman
Embolot már becserélték Seferovic helyett

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Ha egy csapatnak nem jó a döntetlen, miért a 91. percben cserél csatárt, mint most a svájciak?
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Langnak nem volt elég a tegnapi meccs, újított egy parókát, meg egy kis műszakállt : D
több mint 7 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
Erik mar az a svajci gol 😊 shaqiri tenyleg nagyon gyatran tolja, nem tudom mi tortent vele...


több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
kezdek meggyőződni abban, hogy Shaqirinek nagyobb a füstje, mint a lángja. már a sztókszitiben is tett ezért, de itt az EB-n konkrétan kritikán aluli amit csinál.
több mint 7 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
Na vegre...


több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 741 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mehmedi mekkora gól 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
El vannak tolódva a románok. Szégyelljék magukat.
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
A Román Tudományos Akadémia minden kétséget kizáróan bebizonyította, hogy a románok és a rómaiak közös gyökerekkel rendelkeznek: kutatásaik alapján az a bizonyos farkas nem két, hanem 3 gyereket nevelt; Romulust, Remust és Romanust. De Romanusnak már nem jutott tej, csak az apja f@sza, ezért is hívják őket dákó románoknak. xD

u.i.: Szeretnék saját magamtól is elhatárolódni 😀 😀