Soccer EB 2016

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: Coolearie, Toto21, Zolee23, dankodavid, bogec7
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, jinxtriad, Heisman Trophy, Gaba93, Kroos
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Wales: eaglesmcnabb

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
igazolni kőllene, kérjük Griezmannt, a franciák megkapják Hodgsont XDDDDDD

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ez a francia csapat egy tisztességes csoportból kiesne....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
na meg lesz az első 0-0 ? 😊
gamerkr
a franciák be fognak mákolni egy gólt, de mindegy, az első valamire való ellenfél ellen végük
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na meg lesz az első 0-0 ? 😊
gamerkr
hát remélem Albánia talál egy gólt xD

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na meg lesz az első 0-0 ? 😊

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg azt, hogy deschamp 3at is posztra cserélt...
peach
A Pogba-Martial nem posztra ment, sőt, nem is oldalra, de összességében megoldotta három cseréből, hogy pont annyit változtatott végül a csapaton, hogy Zsinyak van bent tízhelyzetkellagólhoz Giroud helyén.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Azért azt, hogy Gignac mexicóba focizik még mindig nehezen hiszem el.
alatriste
Szereti a tequilát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
a a '98-as francia kezdő megvan gombfociban, most elő akartam keresni, hogy lefotózzam, de már a padláson van valószínű : D
Hanni
Guivarch volt a legjobb arc
Kampman
Meg Karembeu 😊
csi77
Barthezt ne hagyjuk ki 😊
empty taxi
Plusz ne felejtsük el Francois Mitterand köztársasági elnököt, aki végig ott állt a csapat mellett, ezt Kovács Kálmán is kiemelte egy 2006-os VB közvetítés során | Mitterrand '96-ban meghalt |
Kampman
És mi van akkor, ha valami Uri Geller elmondta a torna előtt a stábnak, hogy Mitterrand szelleme ott van és segíti őket?

Cáfold meg, de kérem a bizonyítékot! Kálmán valószínűleg belső ember volt, tudott ezt-azt.
Stez
Plusz Kálmán még 2006-ban is azt hitte, hogy Mitterand életben van.(igazából Chiracot nézte Mitterandnak). Emlékszem másnap hogy kicikizte az Index, hogy még a francia kiejtése is milyen szar, ahhoz képest, hogy évekig játszott ott.
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azért azt, hogy Gignac mexicóba focizik még mindig nehezen hiszem el.
alatriste
39 meccsen 28 gól azért nem szar : D Elment királykodni a kis ombrékhoz.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Én meg azt, hogy deschamp 3at is posztra cserélt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért azt, hogy Gignac mexicóba focizik még mindig nehezen hiszem el.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a a '98-as francia kezdő megvan gombfociban, most elő akartam keresni, hogy lefotózzam, de már a padláson van valószínű : D
Hanni
Guivarch volt a legjobb arc
Kampman
Meg Karembeu 😊
csi77
Barthezt ne hagyjuk ki 😊
empty taxi
Plusz ne felejtsük el Francois Mitterand köztársasági elnököt, aki végig ott állt a csapat mellett, ezt Kovács Kálmán is kiemelte egy 2006-os VB közvetítés során | Mitterrand '96-ban meghalt |
Kampman
És mi van akkor, ha valami Uri Geller elmondta a torna előtt a stábnak, hogy Mitterrand szelleme ott van és segíti őket?

Cáfold meg, de kérem a bizonyítékot! Kálmán valószínűleg belső ember volt, tudott ezt-azt.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
valamint játékos pályafutása sikereiből él.
Stez
az meg zidane miatt lett az ami :d

ha a fradi igazolná le Lila-t szebb lenne :d
eaglesmcnabb
Zidane senki sem lett volna Henry és Trezeguet nélkül, ami a válogatott sikereket illeti. .p
De ez persze vissza is igaz, ez a hármas ütött. Meg hát az a védelem Blanc-nal, Thurammal, Dessailly-val, Lizarazuval, középpályán Vieira... Brutális volt. És ők már fiatalon ugye a válogatott gerincét alkották.
Stez
És Dugarry neked smafu? 😊
98-ban egyébként a középpálya nyerte meg a vb-t nekik, abban Deschamp is jócskán kivette a részét. Ja és Pires
csi77
Jó, felsorolhattam volna másik öt játékost alaphangon, aki király volt. A lényeg azon volt, hogy az a csapat brutális volt, hiába voltak egyénileg klasszisok páran, abszolút a csapat nyerte a tornákat. Deschamps egyébként rossz nem volt, ezt sem mondtam. De edzőként helye nem lenne egy topcsapat és egy francia válogatott élén sem, mint ahogy Blanc-nak sem a PSG élén.

Persze ha odarakod, megnyeri a bajnokságot, de azzal a kerettel bárki megnyeri. És a BL-ben is kb. eljut addig, ameddig. De ez nem teljesítmény egy csapattól, amiben ennyi pénz van és ilyen klasszisok.
Stez
Ok, csak emlékszem, hogy szidták akkor a francia csatárokat, hogy a középpályások szerzik a gólokat. Később azért Henry-ék is rákapcsoltak.
csi77
Henry azért szépen vágta a gólokat. Trezeguet volt, aki kevesebbet lőtt, cserébe a legfontosabb pillanatokban, 2000-ben ugye ő döntött el az Eb-döntőt, meg Wiltord is rúgdosott egyet-egyet.

Tény, hogy nem a támadók lődöztek minden gólt, inkább szépen el volt osztva. Ugye a horvátok ellen például Thuram döntött, de volt, hogy Henry, a 98-as döntő meg fullra Zidane-ról szólt, két pontrúgásból két fejes gól.

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
a a '98-as francia kezdő megvan gombfociban, most elő akartam keresni, hogy lefotózzam, de már a padláson van valószínű : D
Hanni
Guivarch volt a legjobb arc
Kampman
Meg Karembeu 😊
csi77
Barthezt ne hagyjuk ki 😊
empty taxi
Plusz ne felejtsük el Francois Mitterand köztársasági elnököt, aki végig ott állt a csapat mellett, ezt Kovács Kálmán is kiemelte egy 2006-os VB közvetítés során | Mitterrand '96-ban meghalt |
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
a a '98-as francia kezdő megvan gombfociban, most elő akartam keresni, hogy lefotózzam, de már a padláson van valószínű : D
Hanni
az nekem is megvan valahol 😀 de sztem otthon szüleimnél 😀
kár hogy egy jó darabig nem mék haza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
 www.prospectmagazine.co.uk/wp-content/uploads/2010/05/171_feature_goldblatt5.jpg

Lehet vizualizálni. 😀 Sosem bírtam őket, de a 98-as csapat az alap, valóban. 😊

Természetesen Lizarazu volt a legnagyobb. 😛

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Székely Dávid: Giroud nem peches, hanem balfasz. Már gólkirály lehetne

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
a a '98-as francia kezdő megvan gombfociban, most elő akartam keresni, hogy lefotózzam, de már a padláson van valószínű : D
Hanni
Guivarch volt a legjobb arc
Kampman
Meg Karembeu 😊
csi77
Barthezt ne hagyjuk ki 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
a a '98-as francia kezdő megvan gombfociban, most elő akartam keresni, hogy lefotózzam, de már a padláson van valószínű : D
Hanni
Guivarch volt a legjobb arc
Kampman
Meg Karembeu 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
valamint játékos pályafutása sikereiből él.
Stez
az meg zidane miatt lett az ami :d

ha a fradi igazolná le Lila-t szebb lenne :d
eaglesmcnabb
Zidane senki sem lett volna Henry és Trezeguet nélkül, ami a válogatott sikereket illeti. .p
De ez persze vissza is igaz, ez a hármas ütött. Meg hát az a védelem Blanc-nal, Thurammal, Dessailly-val, Lizarazuval, középpályán Vieira... Brutális volt. És ők már fiatalon ugye a válogatott gerincét alkották.
Stez
És Dugarry neked smafu? 😊
98-ban egyébként a középpálya nyerte meg a vb-t nekik, abban Deschamp is jócskán kivette a részét. Ja és Pires
csi77
Jó, felsorolhattam volna másik öt játékost alaphangon, aki király volt. A lényeg azon volt, hogy az a csapat brutális volt, hiába voltak egyénileg klasszisok páran, abszolút a csapat nyerte a tornákat. Deschamps egyébként rossz nem volt, ezt sem mondtam. De edzőként helye nem lenne egy topcsapat és egy francia válogatott élén sem, mint ahogy Blanc-nak sem a PSG élén.

Persze ha odarakod, megnyeri a bajnokságot, de azzal a kerettel bárki megnyeri. És a BL-ben is kb. eljut addig, ameddig. De ez nem teljesítmény egy csapattól, amiben ennyi pénz van és ilyen klasszisok.
Stez
Ok, csak emlékszem, hogy szidták akkor a francia csatárokat, hogy a középpályások szerzik a gólokat. Később azért Henry-ék is rákapcsoltak.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Gyakorlatilag Zidane-al 4 világversenyen voltak, abból 2-t megnyertek, egy döntő, zidane lőtte a 4 vb döntős gólukból 3-at. Nem a csatárok.

eaglesmcnabb
Zidane a vb-döntőkben a fejesekben jeleskedett, akár a 2 góljára akár Materazzira gondolok, nekem ink a fejes ugrik be, mint a lövés.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
a a '98-as francia kezdő megvan gombfociban, most elő akartam keresni, hogy lefotózzam, de már a padláson van valószínű : D
Hanni
Guivarch volt a legjobb arc
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sose szerettem a franciákat, és bár a régi időkben több volt az ellenszenves játékosuk, valahogy sose tudok nekik drukkolni. 😀

Nia nia albánia.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Zidane senki sem lett volna Henry és Trezeguet nélkül, ami a válogatott sikereket illeti. .p
Stez
mondjuk teljesen véletlenül akkor döntőztek vb-n amikor zidane ott volt (1998, 2006), amikor zizou visszavonult, vagy sérült volt (2002, 2010) akkor meg vége volt a dalnak a csoportkörben. Pedig a keret 90-80%-ban ugyanaz volt akkor mikor kiestek egyből mint mikor döntőzött, kivéve persze zidane-t. 2002-ben sérült volt, ki is estek a picsába, pedig a keret 90%-a összerakható volt a 98-as meg a 2006os vb-döntős csapatból. Lehetett akármekkora bivaly csapat, zidane nélkül nem ért szart se :d a döntő, és a csoportutolsó között meg elég nagy a kontraszt.
Ez Zidane, ő nem CR vagy Messi, ő ha kell vitte a csapatot egyedül a hátán.

Gyakorlatilag Zidane-al 4 világversenyen voltak, abból 2-t megnyertek, egy döntő, zidane lőtte a 4 vb döntős gólukból 3-at. Nem a csatárok.

Ilyen véletlenek nincsenek :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a a '98-as francia kezdő megvan gombfociban, most elő akartam keresni, hogy lefotózzam, de már a padláson van valószínű : D
Hanni
Szedd elő, milliókat ér. xd
Nekem a brazil is megvan egyébként, csak költözködésnél el lett pakolva valamerre.