Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Btw az argentín kupa meccsek miért lettek mind elhalasztva (kivéve a Boca)?
warr_b
Hogyhogy ezt te nem tudod? 😛🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 900 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Btw az argentín kupa meccsek miért lettek mind elhalasztva (kivéve a Boca)?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 900 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Közben gőzerővel mennek az Ázsia-kupa selejtezői is 🥰
warr_b
Indonézia mekkora upset 😎
Löfli
afrika-kupa selejtezőn hogy a francba kaptunk ki Szudántól?! rettenetes néha ez a Kongói DK, biztos ott is a Gyurcsány a hibás
Löfli
Tragédia, én nem tudom mi van ezzel a csapattal 😥
Mbokani már a meccskeretben sem volt, várható volt a zakó...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 331
Hát persze hogy győzött a szegény Ukrajna 😀
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Lengyelek eleg jol tartottak magukat...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Közben gőzerővel mennek az Ázsia-kupa selejtezői is 🥰
warr_b
Indonézia mekkora upset 😎
Löfli
afrika-kupa selejtezőn hogy a francba kaptunk ki Szudántól?! rettenetes néha ez a Kongói DK, biztos ott is a Gyurcsány a hibás


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Angoloknak viszont meg kéne mutatni a Wembleybe, hogy rohadjanak meg. Mertha a St.Pauli ultrái szólnák meg a magyarokat az oké, de ne a nyomorék prolik tegyék akiknél a fizikai aggresszió az általános. Wembley és BL-döntős betörések, Saka-Sancho-Rashford verbális bántalmazása, 2016-os EB-n halálos áldozatokkal járó tömegverekedések az oroszokkal és a francia rendőrökkel, és az UEFA minden évben kisorsol nekik pár mediterrán várost amit szétverhetnek.
Ezek az emberek ne olyan cikkeket rakjanak ki amiben kollektíven rám, és mindenkire, valamint a játékosokra is bűnösként hivatkoznak, a nemzetisége miatt (feel the irony), mert van pár ember aki szerint rohadt jó fütyülgetni mert "hatalmas probléma" hogy Phil és John letérdel.
Heisman
Nézd, van valami abban, amit mondasz (nem teljesen, de legalább részben), és az sem baj, ha nem szeretsz egy adott népet, de azért sose told fullba a kretént.
slowmotion
Nem a népet nem szeretem, sőt benne van hogy valamikor odaköltözöm 😀
Egyszer remélhetőleg a bakancslistás Arsenal szezonbérlet is meglesz valamikor életem során.
Csak a proli szurkolóikat és a "remek" (képmutató) cikkeiket (England 4, Racists 0) nem bírom.
De néha nem baj ha rantel az ember 😀
Heisman
jaja. meg hát nyilván a hírük megelőzi őket, és ha bárki betalálja a keményebb magot, akkor beleállnak a bunyóba.
ettől függetlenül a '16-os szükségállapot a ruszki békeharcosok sara volt inkább, meg a helyi huligányok is elég erősen keresték a konfrontáció lehetőségét, ahol és amikor csak lehetett.
de igen, az angolok sem egyszerű népség, ez gond nélkül aláírható.
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Közben gőzerővel mennek az Ázsia-kupa selejtezői is 🥰
warr_b
Indonézia mekkora upset 😎


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Válogatott: Orbán és Dibusz a legjobb – olvasóink értékelése

Ez a kemény 😀
Dibusz 😀
#JC6
Orbán 2/3-dal
Willie Parker
Itt is a határontúli szavazatokkal nyert??? 😀😀😀
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Válogatott: Orbán és Dibusz a legjobb – olvasóink értékelése

Ez a kemény 😀
Dibusz 😀
#JC6
Orbán 2/3-dal
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 331
Válogatott: Orbán és Dibusz a legjobb – olvasóink értékelése

Ez a kemény 😀
Dibusz 😀
több mint 1 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Laidouni is tavozik? Ki mit tud? Hat igy eleg gyenge lesz a keret. Cserebe johet meg egy tamado...
Toto21
Gyenge keret? Melyik poszton?
Ő nagy érvágás lenne, az tény, de hogy a keret gyenge lenne...
Bálesz
Mert Loncar-Esiti szerinted eletbiztositas?

Kivancsi vagyok kik jonnek meg es mire epulnek majd be.
Toto21
Esiti? Betonbiztos helye van nálam a csapatban. Loncar nem győzött meg, de ha el is adnánk Aissát (az Üllőin azóta már cáfolták amúgy), tuti jönne pótlás.

Ezen kívül túl nagy mozgás már nem hiszem, hogy várható.

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Laidouni is tavozik? Ki mit tud? Hat igy eleg gyenge lesz a keret. Cserebe johet meg egy tamado...
Toto21
Gyenge keret? Melyik poszton?
Ő nagy érvágás lenne, az tény, de hogy a keret gyenge lenne...
Bálesz
Mert Loncar-Esiti szerinted eletbiztositas?

Kivancsi vagyok kik jonnek meg es mire epulnek majd be.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 331
Laidouni is tavozik? Ki mit tud? Hat igy eleg gyenge lesz a keret. Cserebe johet meg egy tamado...
Toto21
Van két komoly kérője. Nem is csoda, nálam a szezon embere volt.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 900 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Közben gőzerővel mennek az Ázsia-kupa selejtezői is 🥰


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Laidouni is tavozik? Ki mit tud? Hat igy eleg gyenge lesz a keret. Cserebe johet meg egy tamado...
Toto21
Gyenge keret? Melyik poszton?
Ő nagy érvágás lenne, az tény, de hogy a keret gyenge lenne...

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Laidouni is tavozik? Ki mit tud? Hat igy eleg gyenge lesz a keret. Cserebe johet meg egy tamado...
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Angoloknak viszont meg kéne mutatni a Wembleybe, hogy rohadjanak meg. Mertha a St.Pauli ultrái szólnák meg a magyarokat az oké, de ne a nyomorék prolik tegyék akiknél a fizikai aggresszió az általános. Wembley és BL-döntős betörések, Saka-Sancho-Rashford verbális bántalmazása, 2016-os EB-n halálos áldozatokkal járó tömegverekedések az oroszokkal és a francia rendőrökkel, és az UEFA minden évben kisorsol nekik pár mediterrán várost amit szétverhetnek.
Ezek az emberek ne olyan cikkeket rakjanak ki amiben kollektíven rám, és mindenkire, valamint a játékosokra is bűnösként hivatkoznak, a nemzetisége miatt (feel the irony), mert van pár ember aki szerint rohadt jó fütyülgetni mert "hatalmas probléma" hogy Phil és John letérdel.
Heisman
Nézd, van valami abban, amit mondasz (nem teljesen, de legalább részben), és az sem baj, ha nem szeretsz egy adott népet, de azért sose told fullba a kretént.
slowmotion
Nem a népet nem szeretem, sőt benne van hogy valamikor odaköltözöm 😀
Egyszer remélhetőleg a bakancslistás Arsenal szezonbérlet is meglesz valamikor életem során.
Csak a proli szurkolóikat és a "remek" (képmutató) cikkeiket (England 4, Racists 0) nem bírom.
De néha nem baj ha rantel az ember 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
MU Pool harc várható Darwinért.
alatriste
Ha van esze jól dönt. 😃
KeyG


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 100
MU Pool harc várható Darwinért.
alatriste
Ha van esze jól dönt. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
MU Pool harc várható Darwinért.
alatriste
Kiè lesz a Darwin díj? 😛
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Na jó éjszakát 🤣

A cserék között pedig több fiatal is lehetőséget kapott, köztük Vancsa Zalán, aki 17 évesen mutatkozhatott be a magyar válogatottban.

„Azért hívtam meg, és küldtem pályára, mert rendkívüli kvalitásokkal rendelkező játékos, nagyon gyors, és technikás. Nincs rajta nyomás, bátran lép pályára, s abban a kevés időben, amit kapott, meg tudta mutatni, mit tud.”
#JC6
Ügyesen bekocogott majd nem esett pofára amikor elnyomta vézna, ovis testét egy olasz védő.

Azt hiszem minden elit játékos így kezdi...
FLZOLI
Nem, van aki becserélése után pár perccel lekönyökli az ellen védőjét és kiállítják - mekkora kókler lett belőle is... 😁

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
MU Pool harc várható Darwinért.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Törő a mai labdarúgásban kb addig jutott volna, mint Radó, Nyilasi nemzetközi szinten semmit nem ért el, Détári azt mondom oké, de Sallai vagy Szoboszlai nem sokkal maradnak el tőle tehetségben, és jó esetben még vagy 10 Bundesligás év van a karrierjükben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Mondjuk aki valaha is sportolt, és tudja hogy ha egy igencsak erősebb ellen lesz a
visszavágó egy kifutott eredmény után, az tud majd fájni.
Lehet nem a nácik elleni meccs miatt aggódnék, hanem a kinti angol vendettától lennék beszarva.
Az lesz a kemény ott idegenben. Ott vlsz nem állnak meg kegyelemből, az elmúlt hetek nagyképűsége után. Az erőnlétet meg hagyjuk is majd.
ozibozi
Tartok attól a meccstől nagyon, szerintem igazi háború lesz, az angol sajtótól kezdve mindenki vért akar majd látni. Ráadásul két héten belül 4 A-ligás meccs, fizikailag durván felőröl, főleg hogy itthon menni fognak mint a mérgezett egerek a fiúk..
#JC6
Amikor megverjük őket, akkor jaj, senkit nem érdekel ez a Nemzetek ligája a nagyon közül, félgőzzel játszanak, szegény túlhajszolt angolok hátuk közepére se kívánják ellenünk se a meccseket, de most akkor mégis vért isznak, meg hajtani fognak mint az állat? Akkor mégis van amikor számít ez a sorozat?
zavi27
Igencsak keresi a helyét ez az egész lebonyolítás. Gondolom a kezdők minőségéből a
Cserék számából vagy az adott ország sportsajtójából kaphatunk bármiféle kiindulási alapot.
Szándékosan kikapni gyanítom vlsz senki sem akar.
ozibozi
Igen.
De attól függetlenül, hogy nekünk a legfontosabbak a meccsek, nekem pozitív az, hogy 2 EB döntőssel játszva nem 0 ponttal állunk úgyhogy simán legyaltak mindent.
Mindig mindent meg lehet magyarázni, hogy nem VB, nem EB, hátuk közepére se kívnáják ettől függetlenül full optimizmussal töltött el a két meccs engem.
Őszintén engem nem érdekel, hol van a helye az NL-nek tolunk rövid időn belül 3 elit csapattal meccseket, amiken fejlődhetünk elit csapatok ellen még ha B vagy C válogatott is, ettől függetlenül felettünk vannak sokkal.
Az se érdekel, hogy erről mit ír a magyar sajtó, mert normális ember nem olvassa el pláne nem reagál rá, hogy a propaganda sajtó milyen hírt generál egy focimeccsből (vagy másból).

Valaki azt mondja az andorrai meccs után, hogy itt fogunk állni 2022 júniusában én tapsoltam volna örömömben.
Toca
Minden viszonyítás kérdése. Ha az andorrai meccshez mérjük magunkat, akkor kifejezetten jól állunk, valóban. Én azonban ahhoz a korszakhoz viszonyítok, amikor már mélyrepülésben volt a magyar foci: hetvenes évek vége, nyolcvanas évek.
Nézzük hát. Akkor egy 16 csapatos és két 24 csapatos VB-n szerepeltünk (Argentína 1978, Spanyolország 1982, Mexikó 1986). Mindháromból nemzeti gyász lett, mert nem jutottunk tovább a csoportból. Mexikó előtt 80 ezer ember fütyült a Népstadionban (egyébként bunkó módon), amiért egy számunkra már tét nélküli meccsen, csoportelsőként 1:0-ra merészeltünk kikapni attól a Hollandiától, amelynek létszükséglet volt a győzelem.
Hangsúlyozom: ez már a mélyrepülés időszaka. Szándékosan nem az ötvenes vagy hatvanas éveket vettem alapul. 1986 (!) óta a közelébe se tudtunk szagolni VB-nek. Helyette annak örvendezünk, hogy „tisztességgel helytállt” a magyar válogatott a felturbózott létszámú EB-n abban a „halálcsoportban”, amely csak nevében volt az, a teljesítménye alapján véletlenül sem.
Az, hogy kijutunk az EB-re, már nem olyan fokmérő, mint régebben volt. Az üzleti szempont diktál, legyen minél több csapat, annál nagyobb a nézettség. A VB dettó.
Nekem inkább az a kérdésem: mi a fasz történt ebben az országban a focival az elmúlt 32, azon belül is az elmúlt 12 évben? Van néhány tehetséges srác a válogatottban, aki „egész ügyesen mozog a pályán” és „nem pattan el tőle a labda”, de nincs egyetlen játékosunk sem, aki halványan emlékeztetne egy klasszisra. Miért nem képes világra jönni legalább egy Törőcsik, Nyilasi vagy Détári?