Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Félidőben 2-1-re vezetünk a Köln ellen. Gervinho nagyon király volt, 15 perc alatt vert 2 gólt, aztán 30. percen lehoztuk. Félidő végén Jenkinson a másik új fiú egy hatalmas öngólt lőtt, ezt még biztos sok elyen fogjuk látni, mert nem mindennapi volt. Wilshere egy kibaszott zseni, mindkét gól tőle indult és volt még 2-3 nagyon veszélyes előretörése. Walcott ugyanolyan ész nélkül játszik mint eddig, csak fut, de beadni, cselezni nem tud. Chamakh nagyon szürke.
Összességében egész jók vagyunk.
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
valamelyik 0sfradista lecci mondja meg, hogy mennyibe kerulnek a jegyek a mai dvtk elleni meccsre, mivel lehet h kimennenk... koszipeach
~1500(+-200) körül, vendégbe 2000HUF szvsz

ja és hazaiba kell ugye szurkolói kártya!

|
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mindenesetre azért belehúztak a nagycsapatok, érdekes szezonnak nézünk elébe.Stez
Igen? és Milánó szebbik fele? 😊

|
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
valamelyik 0sfradista lecci mondja meg, hogy mennyibe kerulnek a jegyek a mai dvtk elleni meccsre, mivel lehet h kimennenk... koszi



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Phillyben állomásozik a Juve, igy az eaglesszel is volt találka
braxa88
Vidal a miénk. Licht-el kiegészülve biztos vagyok benne, hogy hatalmas minőségi javulást fognak hozni. 😊Zsoca
xsak h ne legyen off az eagles topicba

Lichsteinert nagyon nem birom, de elismerem h jo védő. klasszisokkal jobb mint az előzőek és ziegler is erősítés. Pirlo kérdéses...
Vidalnak nagyon örülök, de remélem nem fog ugy járni mint a nagyon várt Tiago, Diego, Melo, Aquilani stb középpályások.
Irjon alá még Rossi és kész egy erős csapat. Matri-Q és Rossi 3as sztem nagyon jó. +Alex 😊
Bajnok cím sztem nem lesz, Milan tul erős, de 2. helyre oda lehet érni.braxa88
Hát a Milannál még nem kezdődött el az átigazolási szezon azért... Mexés és Taiwo remek igazolások, de a két nagyobb durranás majd augusztus végén jön valszeg, az egyik Montolivo lesz, a másik lesz a bizonyos Mister X, ez a játékos valszeg a Hamsík, Schweinsteiger, Pastore, Ganso, Bale, Fabregas hatos közül fog kikerülni. Habár Hamsíkot drágának véljük, Fabregas meg Barca lesz, így inkább a maradék 4 játékosra van nagyobb esély..
Meg az is sanszos, hogy Ganso jönni fog, de csak januárban és rajta kívül dolgozik a vezetőség valami bombaigazoláson. Ezekkel az igazolásokkal kiegészítve valóban egy, a BL-re is nagy eséllyel pályázó keretet dobnánk össze, ezek után azt mondanám, hogy csak a Barca vagy a Real állíthatna meg. 😊
De a Juve idei igazolásai is eléggé jók, a kérdés csak az, hogy taktikailag mennyire tudja majd összecsiszolni az edzői stáb a csapatot. Mindenesetre azért belehúztak a nagycsapatok, érdekes szezonnak nézünk elébe.

több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Red Bulls lealázásáról bővebben:

http://denversports.blog.hu/2011/07/23/rapids_alomjatek_a_red_bulls_ellen

😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
NK9>>talán Parma...
Crespo rettegj... 😀Divat
Crespo helyére viszik, ő jön ide 😀fetomy
Parma-Parmalat oly mind1 nem? 😊

|
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Phillyben állomásozik a Juve, igy az eaglesszel is volt találka
braxa88
Vidal a miénk. Licht-el kiegészülve biztos vagyok benne, hogy hatalmas minőségi javulást fognak hozni. 😊Zsoca
xsak h ne legyen off az eagles topicba

Lichsteinert nagyon nem birom, de elismerem h jo védő. klasszisokkal jobb mint az előzőek és ziegler is erősítés. Pirlo kérdéses...
Vidalnak nagyon örülök, de remélem nem fog ugy járni mint a nagyon várt Tiago, Diego, Melo, Aquilani stb középpályások.
Irjon alá még Rossi és kész egy erős csapat. Matri-Q és Rossi 3as sztem nagyon jó. +Alex 😊
Bajnok cím sztem nem lesz, Milan tul erős, de 2. helyre oda lehet érni.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
NK9>>talán Parma...
Crespo rettegj... 😀Divat
Crespo helyére viszik, ő jön ide 😀
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
NK9>>talán Parma...
Crespo rettegj... 😀

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
😂
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.pfla.hu/?q=news/1949

ejj gazsi, akko hamarosan nb1... 😊Divat
Ő a Viktor fia Gáspár? 😀Schleck
yep

|
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.pfla.hu/?q=news/1949

ejj gazsi, akko hamarosan nb1... 😊Divat
Ő a Viktor fia Gáspár? 😀

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.pfla.hu/?q=news/1949

ejj gazsi, akko hamarosan nb1... 😊

|
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na a megasztáros csávó után újabb imitátor.

annyiból nem stimmel, hogy 4 éve nem voltam ilyen pedánsan megborotválkozva, mint Rezes, szóval számomra abszolút hiteltelen.

ON
http://szegedma.hu/hir/szeged/2011/07/labdarugas-legiosok-probajatekon-a-szeged-2011-nel.html
http://szegedma.hu/hir/szeged/2011/07/kolozsvarinak-a-labda-mellett-a-sziv-es-az-esz-is-fontos.html

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ma csak tour volt sajna
tiszta rossz volt már anélkül meccset nézni 😀
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
Én azt hittem haromtre gondol :/

Amúgy holnap a vasas ésvagy az úttest meccsen lesz chat?fetomy
ma volt?
egyébként sajnos én fél 7 körül megyek el itthonról a Pápa meccsre, szal nekem max a Vasas 1. és a Győr 2. félidejéről lesz chat 😊
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én azt hittem haromtre gondol :/

Amúgy holnap a vasas ésvagy az úttest meccsen lesz chat?
több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Rezes László csak szerintem hasonlít fórumunk egyik adminjára? 😀
Schleck
Ez Höri öccse. 😛 😂
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Rezes László csak szerintem hasonlít fórumunk egyik adminjára? 😀
Schleck
Höri elveszett ikre 😀
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rezes László csak szerintem hasonlít fórumunk egyik adminjára? 😀

több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
mit szóltok a Bojan féle transzferhez? 😊 ilyet még nem nagyon hallottam.Zsoca
Én nem is tudok az egészről.
Mi is ez?Bazzani
http://huspiac.blog.nepsport.hu/archives/2011/07/22/Fura_uzletet_kotott_a_Roma_es_a_Barca/
Ezek szerint a Barcánál mégiscsak tisztában vannak azzal, mekkora játékos válhat belőle, és korántsem akarnak még róla lemondani. Okos.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez szabadrúgás kifeléé??? Hát kemény..

Ja egyébként így komoly a Bojan üzlet 😊 Igazából rosszul nem jár a Roma, vagy van akármeddig olcsón egy jó játékosuk, vagy tulképp két évre kapnak egy jó játékost, utána meg szinte a semmire 1 millát. Ez igazából szerintem mindkét félnek jó.
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
http://www.webstream.ewebsite.com/articles/online-tv-csatornak/sport-m/#.TimkO2GaU9I

Itt a SportM.

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nabakker, eddig is tele volt sérülttel a zete, erre 1+ talán mégegy kiesik..fetomy
Ki sérült meg?
Nincs SportM-em...Bazzani
utána meg amúgy asszem Kambert rúgta meg rendesen Kulabá, de őt szerencsére nem kellett lehozni

Ha jól értem, 12 misiért megkapja a Roma Bojant, de 2013 nyarán a Barca, ha akarja 13 misiért visszavásárolhatja. Ha a Roma akkor nem akarja visszaadni, akkor fel kell vinni 28-ra az árat, tehát gondolom még 14-et fizetnek a korábbira.