Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Félidőben 2-1-re vezetünk a Köln ellen. Gervinho nagyon király volt, 15 perc alatt vert 2 gólt, aztán 30. percen lehoztuk. Félidő végén Jenkinson a másik új fiú egy hatalmas öngólt lőtt, ezt még biztos sok elyen fogjuk látni, mert nem mindennapi volt. Wilshere egy kibaszott zseni, mindkét gól tőle indult és volt még 2-3 nagyon veszélyes előretörése. Walcott ugyanolyan ész nélkül játszik mint eddig, csak fut, de beadni, cselezni nem tud. Chamakh nagyon szürke. Összességében egész jók vagyunk.
több mint 14 éve
valamelyik 0sfradista lecci mondja meg, hogy mennyibe kerulnek a jegyek a mai dvtk elleni meccsre, mivel lehet h kimennenk... koszipeach~1500(+-200) körül, vendégbe 2000HUF szvsz
ja és hazaiba kell ugye szurkolói kártya!
|
több mint 14 éve
Mindenesetre azért belehúztak a nagycsapatok, érdekes szezonnak nézünk elébe.StezIgen? és Milánó szebbik fele? 😊
|
több mint 14 éve
valamelyik 0sfradista lecci mondja meg, hogy mennyibe kerulnek a jegyek a mai dvtk elleni meccsre, mivel lehet h kimennenk... koszi
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Hát a Milannál még nem kezdődött el az átigazolási szezon azért... Mexés és Taiwo remek igazolások, de a két nagyobb durranás majd augusztus végén jön valszeg, az egyik Montolivo lesz, a másik lesz a bizonyos Mister X, ez a játékos valszeg a Hamsík, Schweinsteiger, Pastore, Ganso, Bale, Fabregas hatos közül fog kikerülni. Habár Hamsíkot drágának véljük, Fabregas meg Barca lesz, így inkább a maradék 4 játékosra van nagyobb esély..xsak h ne legyen off az eagles topicbaPhillyben állomásozik a Juve, igy az eaglesszel is volt találkaVidal a miénk. Licht-el kiegészülve biztos vagyok benne, hogy hatalmas minőségi javulást fognak hozni. 😊Zsoca
braxa88
Lichsteinert nagyon nem birom, de elismerem h jo védő. klasszisokkal jobb mint az előzőek és ziegler is erősítés. Pirlo kérdéses...
Vidalnak nagyon örülök, de remélem nem fog ugy járni mint a nagyon várt Tiago, Diego, Melo, Aquilani stb középpályások.
Irjon alá még Rossi és kész egy erős csapat. Matri-Q és Rossi 3as sztem nagyon jó. +Alex 😊
Bajnok cím sztem nem lesz, Milan tul erős, de 2. helyre oda lehet érni.braxa88
Meg az is sanszos, hogy Ganso jönni fog, de csak januárban és rajta kívül dolgozik a vezetőség valami bombaigazoláson. Ezekkel az igazolásokkal kiegészítve valóban egy, a BL-re is nagy eséllyel pályázó keretet dobnánk össze, ezek után azt mondanám, hogy csak a Barca vagy a Real állíthatna meg. 😊
De a Juve idei igazolásai is eléggé jók, a kérdés csak az, hogy taktikailag mennyire tudja majd összecsiszolni az edzői stáb a csapatot. Mindenesetre azért belehúztak a nagycsapatok, érdekes szezonnak nézünk elébe.
több mint 14 éve
A Red Bulls lealázásáról bővebben:http://denversports.blog.hu/2011/07/23/rapids_alomjatek_a_red_bulls_ellen
😛
több mint 14 éve
Parma-Parmalat oly mind1 nem? 😊NK9>>talán Parma...Crespo helyére viszik, ő jön ide 😀fetomy
Crespo rettegj... 😀Divat
|
több mint 14 éve
xsak h ne legyen off az eagles topicbaPhillyben állomásozik a Juve, igy az eaglesszel is volt találkaVidal a miénk. Licht-el kiegészülve biztos vagyok benne, hogy hatalmas minőségi javulást fognak hozni. 😊Zsoca
braxa88
Lichsteinert nagyon nem birom, de elismerem h jo védő. klasszisokkal jobb mint az előzőek és ziegler is erősítés. Pirlo kérdéses...
Vidalnak nagyon örülök, de remélem nem fog ugy járni mint a nagyon várt Tiago, Diego, Melo, Aquilani stb középpályások.
Irjon alá még Rossi és kész egy erős csapat. Matri-Q és Rossi 3as sztem nagyon jó. +Alex 😊
Bajnok cím sztem nem lesz, Milan tul erős, de 2. helyre oda lehet érni.
több mint 14 éve
NK9>>talán Parma...Crespo helyére viszik, ő jön ide 😀
Crespo rettegj... 😀Divat
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
😂
több mint 14 éve
yephttp://www.pfla.hu/?q=news/1949Ő a Viktor fia Gáspár? 😀Schleck
ejj gazsi, akko hamarosan nb1... 😊Divat
|
több mint 14 éve
http://www.pfla.hu/?q=news/1949Ő a Viktor fia Gáspár? 😀
ejj gazsi, akko hamarosan nb1... 😊Divat
több mint 14 éve
na a megasztáros csávó után újabb imitátor.annyiból nem stimmel, hogy 4 éve nem voltam ilyen pedánsan megborotválkozva, mint Rezes, szóval számomra abszolút hiteltelen.
ON
http://szegedma.hu/hir/szeged/2011/07/labdarugas-legiosok-probajatekon-a-szeged-2011-nel.html
http://szegedma.hu/hir/szeged/2011/07/kolozsvarinak-a-labda-mellett-a-sziv-es-az-esz-is-fontos.html
több mint 14 éve
ma csak tour volt sajnatiszta rossz volt már anélkül meccset nézni 😀
több mint 14 éve
Én azt hittem haromtre gondol :/ma volt?
Amúgy holnap a vasas ésvagy az úttest meccsen lesz chat?fetomy
egyébként sajnos én fél 7 körül megyek el itthonról a Pápa meccsre, szal nekem max a Vasas 1. és a Győr 2. félidejéről lesz chat 😊
több mint 14 éve
Én azt hittem haromtre gondol :/Amúgy holnap a vasas ésvagy az úttest meccsen lesz chat?
több mint 14 éve
Rezes László csak szerintem hasonlít fórumunk egyik adminjára? 😀Ez Höri öccse. 😛 😂
Schleck
több mint 14 éve
Rezes László csak szerintem hasonlít fórumunk egyik adminjára? 😀Höri elveszett ikre 😀
Schleck
több mint 14 éve
Rezes László csak szerintem hasonlít fórumunk egyik adminjára? 😀
több mint 14 éve
http://huspiac.blog.nepsport.hu/archives/2011/07/22/Fura_uzletet_kotott_a_Roma_es_a_Barca/mit szóltok a Bojan féle transzferhez? 😊 ilyet még nem nagyon hallottam.ZsocaÉn nem is tudok az egészről.
Mi is ez?Bazzani
Ezek szerint a Barcánál mégiscsak tisztában vannak azzal, mekkora játékos válhat belőle, és korántsem akarnak még róla lemondani. Okos.
több mint 14 éve
Ez szabadrúgás kifeléé??? Hát kemény..Ja egyébként így komoly a Bojan üzlet 😊 Igazából rosszul nem jár a Roma, vagy van akármeddig olcsón egy jó játékosuk, vagy tulképp két évre kapnak egy jó játékost, utána meg szinte a semmire 1 millát. Ez igazából szerintem mindkét félnek jó.
több mint 14 éve
http://www.webstream.ewebsite.com/articles/online-tv-csatornak/sport-m/#.TimkO2GaU9IItt a SportM.
több mint 14 éve
utána meg amúgy asszem Kambert rúgta meg rendesen Kulabá, de őt szerencsére nem kellett lehozninabakker, eddig is tele volt sérülttel a zete, erre 1+ talán mégegy kiesik..fetomyKi sérült meg?
Nincs SportM-em...Bazzani
Ha jól értem, 12 misiért megkapja a Roma Bojant, de 2013 nyarán a Barca, ha akarja 13 misiért visszavásárolhatja. Ha a Roma akkor nem akarja visszaadni, akkor fel kell vinni 28-ra az árat, tehát gondolom még 14-et fizetnek a korábbira.
braxa88

