Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
baseballra valakinek valami tuti tipp? :rolleyes:eaglesmcnabb
Miért fogadsz olyan sportra amiről lövésed sincs? Ezt sosem értettem, egyrészt nem lehetsz biztos a tippek helyességében, másrészt elveszik az az élvezet, hogy te tudtál valami frankót, harmadrészt nem is nézed azt az eseményt, ergo a meccs közbeni extraizgalom sincs meg. Én pedig pont ezért a háromért fogadok :Ö

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
baseballra valakinek valami tuti tipp? :rolleyes:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
NHL- és NBA-rájátszás. :cool:vassadi
Pfuj... de azért én is próbálkozom majd holnap 😀

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Catania-Lazio szerintem sima X, de a többi tipp tetszik.
Holnap én is teszek 2 szelvényt.Sebii
Bízom a Lazióban, de miattuk teszem meg a második szelvényt, és a Sevillában se vagyok annyira biztos.

NHL- és NBA-rájátszás. :cool:

Szerk.: Napoli-Udinesén és Arsenal-Liverpoolon is vendéget érzek (4,50; illetve 4,45), de szerintem nem fogom megtenni egyiket se
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Catania-Lazio szerintem sima X, de a többi tipp tetszik.
Holnap én is teszek 2 szelvényt.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
167 Man. City - Man. Utd. V
171 Getafe - Sevilla V
173 Almería - Valencia V
174 Real Madrid - Barcelona V
233 Catania - Lazio V

500 -> 32220 Ft

167 Man. City - Man. Utd. V
173 Almería - Valencia V
174 Real Madrid - Barcelona V
240 Haladás - Videoton V

500 -> 9820 Ft

159 Cardiff - Portsmouth H
168 Man. City - Man. Utd., továbbjutás V
228 Aberdeen - Celtic V

500 -> 1730 Ft
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Egy BL mix: Real D,Barca D,Inter V,Mu HJoeyPorter
dettó csak a zinter is D 😀

aztán majd ebből jön ki az hogy Real V, Shaktar H, Inter D és MU D :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Egy BL mix: Real D,Barca D,Inter V,Mu H

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Újabb bravúr tőlem:
Tegnap megtettem egy 4 meccses tippmixet, a legmagasabb odds 1,5, a többi 1,2-1,3.

A 4 meccsből egy se jött be 😀 Tudom, aki nem tudja a végeredményt, minek fogad 😀Bálesz
Nekem az ilyen 1.05x német meg spanyol kézilabda bajnokik a kedvenceim 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Újabb bravúr tőlem:
Tegnap megtettem egy 4 meccses tippmixet, a legmagasabb odds 1,5, a többi 1,2-1,3.

A 4 meccsből egy se jött be 😀 Tudom, aki nem tudja a végeredményt, minek fogad 😀

több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Csak nekem szart be BWIN? Nem engedi egyénileg tétet rakni csak 250-500-1000-2500-5000 Huf 😐Hanni
Működik egyéni téttel is
Tegnapi győztes: Győr, Barca, Inter, Sporting
Mai: Lazio, Arsenal, Atletico

Go Jets!
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Csak nekem szart be BWIN? Nem engedi egyénileg tétet rakni csak 250-500-1000-2500-5000 Huf 😐
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Sztem az a meccs megjósolhatatlan. Nem tennék rá semmit.

------------------

Ma írtam egy tippmixet, kiszámoltam kb. 500->50e lenne a nyeremény. Beadom, nézem 115e a nyeremény. Gondoltma elszámoltam, erre itthon veszem észre, h elírtam az egyik meccset -_-

Hnap mehetek ujra... 😀Duff
Aztán még azzal nyersz! :cool:Gabesz92
Tesómnak volt ilyen tippmixe: félrerakta, azt akarta megrakni hogy a EURO 2000-en a Belgium-Töröko. meccsen Hakan Sükür nem lő gólt, erre megrakta hogy legalább 2őt lő 8as oddsért - vége 2-0 a törököknek HS 2 góljával 😂 fizetett neki 5ös kötésben 100 Ft-ra 36 ezret.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Real - Tottenham meccsen gondolkozom, a V kimenetelre combos odds van. Vélemény?Gogo
Sztem az a meccs megjósolhatatlan. Nem tennék rá semmit.

------------------

Ma írtam egy tippmixet, kiszámoltam kb. 500->50e lenne a nyeremény. Beadom, nézem 115e a nyeremény. Gondoltma elszámoltam, erre itthon veszem észre, h elírtam az egyik meccset -_-

Hnap mehetek ujra... 😀Duff
Aztán még azzal nyersz! :cool:Gabesz92
Ha meg pont azon fog elmenni, agyfaszt fogok kapni 😀
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Real - Tottenham meccsen gondolkozom, a V kimenetelre combos odds van. Vélemény?Gogo
Sztem az a meccs megjósolhatatlan. Nem tennék rá semmit.

------------------

Ma írtam egy tippmixet, kiszámoltam kb. 500->50e lenne a nyeremény. Beadom, nézem 115e a nyeremény. Gondoltma elszámoltam, erre itthon veszem észre, h elírtam az egyik meccset -_-

Hnap mehetek ujra... 😀Duff
Aztán még azzal nyersz! :cool:

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Real - Tottenham meccsen gondolkozom, a V kimenetelre combos odds van. Vélemény?Gogo
Sztem az a meccs megjósolhatatlan. Nem tennék rá semmit.

------------------

Ma írtam egy tippmixet, kiszámoltam kb. 500->50e lenne a nyeremény. Beadom, nézem 115e a nyeremény. Gondoltma elszámoltam, erre itthon veszem észre, h elírtam az egyik meccset -_-

Hnap mehetek ujra... 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
én tegnap nyomtam először live-on fogadást, de nagyon bejön. Szóval itt az ideje bankkártyát csinálnom, mert szerintem itt sokkal jobban/többet lehet kaszálni.Habi
Persze, de már hozzászokott az ember a Tippmixhez. 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én tegnap nyomtam először live-on fogadást, de nagyon bejön. Szóval itt az ideje bankkártyát csinálnom, mert szerintem itt sokkal jobban/többet lehet kaszálni.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Nekem is hasonló a stratégiám, egy biztosnak tűnő, ami ha bejön, akkor se megyek le mínuszba, ha a másik két (esetleg három) kockázatosabb szelvényt bukom.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Általában 3 szelvényt játszok meg egy hétvégén. Egy biztosnak tűnő szelvényt 1,6-2,0 közötti oddsokkal, egy kicsit rizikósabbat, ahol van egy meglepetésszagú meccs. Ezt a kettőt ugyanannyi pénzzel. A harmadikat, az minimális összeggel teszem, ott nem ritka a 3,8-5,0 körüli odds sem.

Itt van például a mostani vicces mixem:

Roma - Juve V
Fulham - Blackpool D
Real Sociedad - Hercules H
Lens - Marseille V

Eredő odds: 46,069

Ja meg néha becsúsznak nagyon ajándék oddsok, pl. vagy 3 hete a Parma-Chievo meccsen 3,6-ot fizettek a D-re amit nem lehetett kihagyni nagyobb pénzzel sem.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Eddig 6,5-szeres pénzen állok, mondjuk még nem csinálom olyan régóta.Sebii
Tehát mondjuk 1000 forintot felneveltél 6500-ra, ha jól értem?
Az remek.
Egy fogadással a tőkéd hány százalékát kockáztatod?
És milyen oddsokat preferálsz?

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Eddig 6,5-szeres pénzen állok, mondjuk még nem csinálom olyan régóta.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Lehet nyereségesen csinálni. Csak nem úgy kell fogadni, mint én régen, hogy bementem a lottózóba és megérzésre.
Mostanában itthon töltöm ki a szelvényeimet, hosszas számolgatás, tabella- és formaböngészés és hírolvasás után. Eddig nyerőben vagyok (kopp-kopp).Sebii
Mennyit nyersz mennyi pénz mozgatásával, ha nem titok?
Úgy is jó, ha elárulod, hogy minden 100 forintra amivel fogadsz mennyi az átlaghaszon? 110? 150? 200?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én pénzt ugyan nem tettem rá, de a stúdióban a sárga lapot emeltem fel, jelezve, hogy gólt szerzünk, bár én biztonsági megoldásként a holland öngólt is belevettem, sajna nem kaptam érte semmit, pedig a 46. perces gólt annak is vehetnénk 😀

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Lehet nyereségesen csinálni. Csak nem úgy kell fogadni, mint én régen, hogy bementem a lottózóba és megérzésre.
Mostanában itthon töltöm ki a szelvényeimet, hosszas számolgatás, tabella- és formaböngészés és hírolvasás után. Eddig nyerőben vagyok (kopp-kopp).Sebii
Én is így csinálom. Mégse nyerek f@szt se...Hanni
Dettó... fogadás előtt tájékozódom, olvasgatok, sérült listát csekkolom, aztán valahogy mindig sikerül elcseszni. Bár néha azért jön...néha 😀 :cool:Gabesz92
Én hibrid megoldást alkalmazok: utána nézek a formának, a híreket követem, aztán a megérzéseimre hallgatva teszem meg a tétet - ha csak a tutira fogadsz biztosan bukni tudsz sajnos, elég sok a meglepetés. Nekem erre most a legjobb példám az hogy megraktam hogy lőnek gólt a magyarok a hollandok ellen idegenben, 2.30-as odds volt rá.

Érdekes dolog ez a sportfogadás...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal