Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 14 éve
ez is egy taktika de nálam speciel azért függ attól is hogy kik játszanak. Mondjuk ha totál függetlenül kellene tippelnem erre a meccsre a franciák 2,40-es oddsa jónak tűnik de ki az a .... aki a franciákra rak?! 😂szerintetek csinálnak az angolok egy x-et a franciák ellen vagy még az is esélytelen?Én a döntetlent görgetem folyamatosan. Ha nem jön be a következő meccsen emelem a tétet. Remélem azért (ahogy eddig is) max. 5-6 meccsenként jön egy és akkor nyeribe fejezem be az EB-t.kittli
gondolkodok egy félidő D- vége D tippen.davemayer
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
szerintetek csinálnak az angolok egy x-et a franciák ellen vagy még az is esélytelen?Én a döntetlent görgetem folyamatosan. Ha nem jön be a következő meccsen emelem a tétet. Remélem azért (ahogy eddig is) max. 5-6 meccsenként jön egy és akkor nyeribe fejezem be az EB-t.
gondolkodok egy félidő D- vége D tippen.davemayer
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 14 éve
szerintetek csinálnak az angolok egy x-et a franciák ellen vagy még az is esélytelen? gondolkodok egy félidő D- vége D tippen.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
most tervezek befizetni netes fogadóirához, van olyan amelyik rendelkezik saját androidos programmal?kristofazt hiszem a bet365nek meg a bwinnek van de a honlapjukon meg tudod keresni sztem
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Németekben én is biztos voltam és a 65. perc környékén meg is akartam őket rakni, de az asszony lebeszélt, hogy 0-0 lesz. Mivel tegnap már volt bukó és idegből nem szabad fogadni, hallgattam rá, de valahogy nem is bánom. Rizikós fogadás lett volna na, igaz 3,5-ös oddsért persze, hogy rizikós.Délután megraktam 2 000 forinttal a hollandok legalább két gólos győzelmét és mellé a németek sima győzelmét. Szünetben 3,5-ös oddsért ajándéknak éreztem még mindig a holland (most már) sima győzelmét és újabb 2 000 ment rá, kötés nélkül. El nem tudom nektek mondani, mit éreztem minden egyes kihagyott holland helyzetnél. Mára és holnapra pihi, aztán remélem kicsit több gubával folytatom.Szokolnekem is a holland meccs óriási bukó volt, főleg mert elvitte a mai tuti tippemet, a német- portugál félidő X vége Német-et.
Bedühödtem és a két meccs között megraktam 5000-el újra, jött is az 5-ös odds :cool:
(mindig ez van amúgy hogy a fő szelvényem 1el megy el, ezért is gondoltam hogy a még hiányzó 1 eredményt megrakom újra, szerencsére jött is)davemayer
Ma csak nézegetem nagyon ezt az ír-horvát meccset, de egyszerűen nem érzek semmit. Benne van egy legalább két gólos horvát győzelem. de egy döntetlen is. Lehet piros lapra kellene fogadni 😊
több mint 14 éve
most tervezek befizetni netes fogadóirához, van olyan amelyik rendelkezik saját androidos programmal?
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Délután megraktam 2 000 forinttal a hollandok legalább két gólos győzelmét és mellé a németek sima győzelmét. Szünetben 3,5-ös oddsért ajándéknak éreztem még mindig a holland (most már) sima győzelmét és újabb 2 000 ment rá, kötés nélkül. El nem tudom nektek mondani, mit éreztem minden egyes kihagyott holland helyzetnél. Mára és holnapra pihi, aztán remélem kicsit több gubával folytatom.Szokolnekem is a holland meccs óriási bukó volt, főleg mert elvitte a mai tuti tippemet, a német- portugál félidő X vége Német-et.
Bedühödtem és a két meccs között megraktam 5000-el újra, jött is az 5-ös odds :cool:
(mindig ez van amúgy hogy a fő szelvényem 1el megy el, ezért is gondoltam hogy a még hiányzó 1 eredményt megrakom újra, szerencsére jött is)
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Délután megraktam 2 000 forinttal a hollandok legalább két gólos győzelmét és mellé a németek sima győzelmét. Szünetben 3,5-ös oddsért ajándéknak éreztem még mindig a holland (most már) sima győzelmét és újabb 2 000 ment rá, kötés nélkül. El nem tudom nektek mondani, mit éreztem minden egyes kihagyott holland helyzetnél. Mára és holnapra pihi, aztán remélem kicsit több gubával folytatom.
több mint 14 éve
Afrikára kell menni, valamint ha a Dél-Amcsikat el akarod érni, akkor arra, hogy Világbajnoki selejtezők, a bal oldali menüben.Hungarian BillOhh mekkora fail vagyok, köszi 😊
több mint 14 éve
Afrikára kell menni, valamint ha a Dél-Amcsikat el akarod érni, akkor arra, hogy Világbajnoki selejtezők, a bal oldali menüben.
több mint 14 éve
Miért nem találom BWIN-en a világbajnoki selejtezőket? Ha rámegyek mindig csak Dél-Amerikát dobálja ki, pedig jó lett volna tegnap még az ázsiai, meg ma az afrikai is. Vagy olyan van hogy valami csak Élő fogadásban rakható meg? Mert abban meg ottvan mindegyik...
több mint 14 éve
legalább vmeikönk biztosan nyer...bár ha Robben tizit vállal... 😀nah hát végül nem mertem görögököt, így behúztam X-re, mellé ruszkik is jöttek hnap kell még oranje hendiről...1k-->15kreméljük! 😀 Én hendikepről X-re raktam+a németeket simán X-reJoeyPorter
remélem 2-1 leszDivat
|
több mint 14 éve
nah hát végül nem mertem görögököt, így behúztam X-re, mellé ruszkik is jöttek hnap kell még oranje hendiről...1k-->15kreméljük! 😀 Én hendikepről X-re raktam+a németeket simán X-re
remélem 2-1 leszDivat
több mint 14 éve
nah hát végül nem mertem görögököt, így behúztam X-re, mellé ruszkik is jöttek hnap kell még oranje hendiről...1k-->15kremélem 2-1 lesz
|
több mint 14 éve
hát így kell elkúrni egy meccset a második félidőben :/ nem indul jól, remélem az oroszok lenyomják a cseheket...
Kerzsakov lövi az elsőt és az oroszok nyernek 3-0-ra akkor szakítok :rolleyes:
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Mai Japán-Jordánia 0:2-es hendivel mekkora ajándék volt te jó isten, jött is :cool:
több mint 14 éve
Kell alap a többi meccshez is. 😊Az én mai tippem : Oroszország - Csehország H (ill. 2-0)ez kemény... te nem szarozol úgy érzem... 😀 na most már tényleg jó lenne nyernének bár ma 2.10ről már 2.50 az oddsuk a bet365-ön :rolleyes:davemayer
H-t megtettem (eredményt azért nem mertem 😐 ) tippmix-en (2.10 odds) , bwin-en (2.30-as) és bet365-ön (2.40) is 10 ezerrel. 😀
Én úgy érzem bejön! 😀danyly
Holnap szerintem a németekre teszek, de ott nem olyan nagy az odds.
Így izgalmasabb is nézni a meccseket, kicsit a "magadénak" érzed és persze hajtod a pénzt. 😀
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Az én mai tippem : Oroszország - Csehország H (ill. 2-0)ez kemény... te nem szarozol úgy érzem... 😀 na most már tényleg jó lenne nyernének bár ma 2.10ről már 2.50 az oddsuk a bet365-ön :rolleyes:
H-t megtettem (eredményt azért nem mertem 😐 ) tippmix-en (2.10 odds) , bwin-en (2.30-as) és bet365-ön (2.40) is 10 ezerrel. 😀
Én úgy érzem bejön! 😀danyly
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
én görögökre azt tettem, hogy nem lőnek gólt a lengyeleknek, 2.02-ért :rolleyes:kristofilyenre mindig necces fogadni meccs előtt szvsz, ha a lengyelek is túlbiztosított játékot játszanak (mivel első meccs) akkor egy 0-0 is simán benne van ill. hogy a görögök tutira nem lőnek gólt. Viszont ha kinyílnak a lengyelek pl a meccs vége felé ha 0-0 lesz akkor simán elmehet egy kontra pl.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Az én mai tippem : Oroszország - Csehország H (ill. 2-0)H-t megtettem (eredményt azért nem mertem 😐 ) tippmix-en (2.10 odds) , bwin-en (2.30-as) és bet365-ön (2.40) is 10 ezerrel. 😀
Én úgy érzem bejön! 😀
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
én görögökre azt tettem, hogy nem lőnek gólt a lengyeleknek, 2.02-ért :rolleyes:
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Lengyelország- Görögország HÉn ha jól emlékszem ilyet raktam:
Oroszország- Csehország H
Hollandia- Dánia H
ez így hetes odds. szerintetek érdemes rá nagy pénzt tenni?davemayer
Holland - Dán H
Német - Portugál H
Spnayol- Olasz H
Orosz - Cseh H
több mint 14 éve
a beten általában mindig jobb oddsok vannak, nagy kár egyébként, hogy ott nem lehetett úszó eb-re tenni mondjuk. Olimpián is elég kevés versenyre lehet ahogy látom, szóval lehet váltani kell majd.ja azt én is láttam, hát szegény már biztos azt hitte mi is kint vagyunk és csak udvariasságból említette a Svájciakat 😂
Én egyszer játszottam 10.000 értékben, pont nemrég.
Cseh Laci 200 pillangón 1-2 1.74
Barca-Valencia kosár elődöntő 1.meccs 1.09
Francia-Fehérorosz touloni torna 1.4
10.000---->27500
de így most ezekre a meccsekre 10.000et nem mernék tenni 😀
bár az ízig-vérig szakértő Kovács Kálmán szerint Svájc az EB titkos esélyese, szerintem megfogadom a tanácsát és megrakom őket ez 20 rugóval 😀 😀 😀Habi
vagy biztos mert megverték a németeket és aki ennyire jó az tuti ott van...
én is csak 5 ezerrel teszem meg, remélem jó lesz a kezdés ilyen téren, 30 ezret különítettem el az EBre fogadás címszóval a büdzséből, jó lenne már az elsővel megduplázni
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
a beten általában mindig jobb oddsok vannak, nagy kár egyébként, hogy ott nem lehetett úszó eb-re tenni mondjuk. Olimpián is elég kevés versenyre lehet ahogy látom, szóval lehet váltani kell majd.Én egyszer játszottam 10.000 értékben, pont nemrég.
Cseh Laci 200 pillangón 1-2 1.74
Barca-Valencia kosár elődöntő 1.meccs 1.09
Francia-Fehérorosz touloni torna 1.4
10.000---->27500
de így most ezekre a meccsekre 10.000et nem mernék tenni 😀
bár az ízig-vérig szakértő Kovács Kálmán szerint Svájc az EB titkos esélyese, szerintem megfogadom a tanácsát és megrakom őket ez 20 rugóval 😀 😀 😀


JT Daniels fan