Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Ne bassz. Spanyol-Ír 0:2 hendikepre jobb volt a szorzó mint a 0:3-ra? 😀
Egyébként meg tényleg még több ilyet!kittli
ha megnézed az időt látszik hogy az első az meccs előtti a másik meg élő-fogadás

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 941 — Steelers fan
Ne bassz. Spanyol-Ír 0:2 hendikepre jobb volt a szorzó mint a 0:3-ra? 😀
Egyébként meg tényleg még több ilyet!

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 14 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
még több ilyet!!! :cool:


...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Jajjdejó, hogy a horvátok egyenlítő gólja előtt pár perccel megtettem az X-et 4,75-ös oddsra! :cool:bogec7
élő fogadással lehet a legnagyobbat kaszálni, grat 😉davemayer
kösz! csak "csóró egyetemista" vagyok, úgyhogy az EB-re "csak" 6e a keretem, szal a milliók nem jöttek ezzel, de azért nem rossz 😊bogec7
ne azt nézd hogy mennyivel, hanem hogy bejött :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
Jajjdejó, hogy a horvátok egyenlítő gólja előtt pár perccel megtettem az X-et 4,75-ös oddsra! :cool:bogec7
élő fogadással lehet a legnagyobbat kaszálni, grat 😉davemayer
kösz! csak "csóró egyetemista" vagyok, úgyhogy az EB-re "csak" 6e a keretem, szal a milliók nem jöttek ezzel, de azért nem rossz, legalább +ba jöttem.. 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Jajjdejó, hogy a horvátok egyenlítő gólja előtt pár perccel megtettem az X-et 4,75-ös oddsra! :cool:bogec7
élő fogadással lehet a legnagyobbat kaszálni, grat 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
Jajjdejó, hogy a horvátok egyenlítő gólja előtt pár perccel megtettem az X-et 4,75-ös oddsra! :cool:

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Lófütty, egy szöglet kellett volna :mad: :mad: :mad: :mad:füligjimmy
Nálam ez a portugál-dánon volt így.

Egyébként a svéd-angolon svéd győzelem 3,6-ot ér. (betathome)zinedine5
buuuuuuu a svédekre fogadni , pláne az angolok ellen buuuuuuuuu 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Lófütty, egy szöglet kellett volna :mad: :mad: :mad: :mad:füligjimmy
Nálam ez a portugál-dánon volt így.

Egyébként a svéd-angolon svéd győzelem 3,6-ot ér. (betathome)zinedine5
Nem voltak jók a svédek az ukránok ellen, de erősen gondolkozom, mert szerintem egy góllal megverik az angolokat...
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Lófütty, egy szöglet kellett volna :mad: :mad: :mad: :mad:füligjimmy
Nálam ez a portugál-dánon volt így.

Egyébként a svéd-angolon svéd győzelem 3,6-ot ér. (betathome)
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 437 — je suis poloska
szerintetek az olasz- horvát 1-0 H és a spanyol-ír H-nak van vmi komolyabb kockázata? nem nagyon hiszem hogy nyernének a horvátok ill. hogy ne nyerjenek a spanyolok, ez így ha felrakok egy 10-es 16 ezret hozna.davemayer
Azért az 1:0-nak van némi kockázata szerintem. Jó, tudom ezért hívják sportfogadásnak. Még az EB elején azt tettem meg, hogy a spanyolok és a horvátok jutnak tovább a csoportból ezért ne haragudj ha most ellened szurkolok majd. 😊kittli
horvátokat én is megraktam hogy továbbmennek valami 2,5 körüli oddsért.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
szerintetek az olasz- horvát 1-0 H és a spanyol-ír H-nak van vmi komolyabb kockázata? nem nagyon hiszem hogy nyernének a horvátok ill. hogy ne nyerjenek a spanyolok, ez így ha felrakok egy 10-es 16 ezret hozna.davemayer
Azért az 1:0-nak van némi kockázata szerintem. Jó, tudom ezért hívják sportfogadásnak. Még az EB elején azt tettem meg, hogy a spanyolok és a horvátok jutnak tovább a csoportból ezért ne haragudj ha most ellened szurkolok majd. 😊kittli
nem az eredményt raktam meg hanem a 2 esélyt, hogy vagy az olaszok nyernek vagy x.
konkrét eredményre csak akkor fogadok ha egy végletekig kiélezett meccset vár az ember és már 1 gól is dönthet, ezért raktam meg pl a német-portugálra hogy 1-0-ra nyernek és Gomez lövi 17-es oddsért 😀

amúgy nagyon utálom az olaszokat de ha azt a játékot hozzák amit a spanyolok ellen akkor nem hiszem hogy kikapnak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 941 — Steelers fan
szerintetek az olasz- horvát 1-0 H és a spanyol-ír H-nak van vmi komolyabb kockázata? nem nagyon hiszem hogy nyernének a horvátok ill. hogy ne nyerjenek a spanyolok, ez így ha felrakok egy 10-es 16 ezret hozna.davemayer
Azért az 1:0-nak van némi kockázata szerintem. Jó, tudom ezért hívják sportfogadásnak. Még az EB elején azt tettem meg, hogy a spanyolok és a horvátok jutnak tovább a csoportból ezért ne haragudj ha most ellened szurkolok majd. 😊

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
szerintetek az olasz- horvát 1-0 H és a spanyol-ír H-nak van vmi komolyabb kockázata? nem nagyon hiszem hogy nyernének a horvátok ill. hogy ne nyerjenek a spanyolok, ez így ha felrakok egy 10-es 16 ezret hozna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lófütty, egy szöglet kellett volna :mad: :mad: :mad: :mad:

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 14 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
kezd már a faszom teli lenni ezzel az EB-vel, hogy 1 kurva meccset nem tudok eltalálni, amit kicsit nagyobb pénzzel tolok meg...
több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Szerintem az oroszok ma nem nyernek. A lengyelek irtózatosan fognak pörögni ezen a meccsen hazai közönség előtt és bizony több van bennük, mint a görögök ellen. Én egy döntetlent várok erre a meccsre.

A másik meccsen szerintem görög győzelem várható, a csehekben abszolút nem érzem az erőt. Ha valaki bátor, akkor itt szerintem fogható akár egy hendis görög győzelem is, ami elsőre bár fura (hogyan fognak gólt lőni a görögök, mindjárt kettőt?) de valamiért ez a megérzés.

Szóval szerintem 1 000-rel megy majd a döntetlen a lengyel meccsre és a görög győzelemre (9 920 ft) és egy másik 1 000 forint a hendis görögre nyolcszoros szorzóért.
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
én görögöknél megint arra tettem, hogy nem lőnek gólt 😀
oroszok meg simán, 2.1 így is elég szép szorzó rá sztem

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Cseh győzelem. Valamiért én hiszek az orosz-cseh továbbjutásban ehhez viszont győzniük kell most. Kicsit félve megkockáztatom a 2 gólos győzelmet is. Ha jobban belegondolok nagyon szép lenne két kétgólos győzelem kombinálva. Picibe lehet meg is próbálom, csak az izgalom(?) kedvéért, de ez már a "tutejkodás" kategória.kittli
tutejkodásból én a görögökre rakok 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 941 — Steelers fan
Cseh győzelem. Valamiért én hiszek az orosz-cseh továbbjutásban ehhez viszont győzniük kell most. Kicsit félve megkockáztatom a 2 gólos győzelmet is. Ha jobban belegondolok nagyon szép lenne két kétgólos győzelem kombinálva. Picibe lehet meg is próbálom, csak az izgalom(?) kedvéért, de ez már a "tutejkodás" kategória.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Nekem az orosz meccs handikepben 4,6-ért foglalkoztatja az agyamat. És igen Kerzsakov. Majdnem elkúrta a csehek elleni tippemet.kittli
nem tudom hogy újra lesz-e legalább 2 gólos sikerük, szerintem már beérik 1 gólossal is a házigazda ellen bár a csehek ellen sem álltak vissza még 2-1-nél sem amikor egy kicsit rezgett a léc. 4,60-ért szép lenne 😉

görög-cseh?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 941 — Steelers fan
Nekem az orosz meccs handikepben 4,6-ért foglalkoztatja az agyamat. És igen Kerzsakov. Majdnem elkúrta a csehek elleni tippemet.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Tegnap rajta volt az ujjam azon hogy Sheva legalább 2 gólt lő, de inkább megtettem hogy ő lövi az elsőt és nyernek :/

de nem izgat mert bejött az első meccsre a félidő D- vége D 4,00-ért + az ukrán H 2,62-ért :cool:

ha ma reggel nyert volna a Dodgers akkor még nagyobb kasza lett volna, de az csak a mesében lett volna igaz 😐

Mára tippek?

nekem Görögo. 3,25-ért elég szimpatikus + itt is simán lehet félidő D-vége D is

estére meg Russia ezerrel + Kerzsakov megtanulja újra ezt a játékot :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Én a döntetlent görgetem folyamatosan. Ha nem jön be a következő meccsen emelem a tétet. Remélem azért (ahogy eddig is) max. 5-6 meccsenként jön egy és akkor nyeribe fejezem be az EB-t.kittli
ez is egy taktika de nálam speciel azért függ attól is hogy kik játszanak. Mondjuk ha totál függetlenül kellene tippelnem erre a meccsre a franciák 2,40-es oddsa jónak tűnik de ki az a .... aki a franciákra rak?! 😂davemayer
Nálam nem. Látod a hollandok is betliztek, még az x se jött, nálam legalábbis a spanyolok is favoritok voltak az olaszok ellen. A sötét lovak mint Svájc 😀 bármikor jók lehetnek egy x-re.kittli
igen, van meglepetés, de mint ahogy te is írtad ez nem x formájában jött. Tehát ha te csak X-et teszel akkor mindegy hogy papírforma eredmény vagy teljes meglepetésen megy el, akkor is elmegy. Én ha meglepetést várok ezért játszok mindig 2 esélyt például, hogy ne tudják "túlteljesíteni" az elvárásaimat a meglepetés mértékét illetően. Az más kérdés hogy akkor bezzeg sosem jön 😉

amúgy érdekes, nálam is favoritok voltak a spanyolok, nagyon sok pénzt raktam rájuk de ha nem fél órával a meccs előtt tudom meg hogy ilyen buzin állnak fel biztos nem rakok fel rájuk ilyen összeget :/

most olvastam az nso-n hogy del Bosque-val a mérlegük idáig 30 meccsből 28 győzelem és 2 vereség, ez volt az első döntetlen. Azért ha ilyen csapatom van nem biztos hogy elkezdek kísérletezgetni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 941 — Steelers fan
szerintetek csinálnak az angolok egy x-et a franciák ellen vagy még az is esélytelen?

gondolkodok egy félidő D- vége D tippen.davemayer
Én a döntetlent görgetem folyamatosan. Ha nem jön be a következő meccsen emelem a tétet. Remélem azért (ahogy eddig is) max. 5-6 meccsenként jön egy és akkor nyeribe fejezem be az EB-t.kittli
ez is egy taktika de nálam speciel azért függ attól is hogy kik játszanak. Mondjuk ha totál függetlenül kellene tippelnem erre a meccsre a franciák 2,40-es oddsa jónak tűnik de ki az a .... aki a franciákra rak?! 😂davemayer
Nálam nem. Látod a hollandok is betliztek, még az x se jött, nálam legalábbis a spanyolok is favoritok voltak az olaszok ellen. A sötét lovak mint Svájc 😀 bármikor jók lehetnek egy x-re.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.