Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 14 éve
hát ha ötezer forint nagy pénznek számít, én elgondolkodom rajta 😀Habién így kezdésnek egy 10esre gondoltam, de lehet inkább lemegyek 5re mégiscsak az első meccsek, ki tudja pl hogy hat a lengyelekre a hazai pálya.
amúgy az oroszokra a csehek ellen miért 2.30 az odds (a bet365-ön)? nekem elég ajándék szaga van
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
hát ha ötezer forint nagy pénznek számít, én elgondolkodom rajta 😀


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Lengyelország- Görögország H Oroszország- Csehország H
Hollandia- Dánia H
ez így hetes odds. szerintetek érdemes rá nagy pénzt tenni?
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
http://fogadas.betfair.com/sport/labdarugas/egyeb-labdarugas/2-fontbol-32660-at-ime-az-ev-kotott-fogadasa-16330-s-szorzoval-150512-367.htmlmegnéztem a hétvégi szelvényeimet és szinte az összeset megtettem hasonlóan, csak külön-külön 😀


JT Daniels fan
több mint 14 éve
igazad van, a barca meccs ilyen téren tényleg lutri volt de ha figyelembe vesszük azt hogy hogy intézett el eddig ilyen csapatokat a barca + milyen szar a betis védelme akkor azért még fél gőzzel is meglehetett volna simán, még B-csapattal is.nem kis mákod volt azért, de gratula. Pont az utolsó fordulók azok ahol egy 1.10-es odds is kicseszhet veled...Azért ezek tipikus olyan meccsek amiket,muszáj volt behúzni a megtett csapatok 90%-nak,hogy bajnokok legyen/bent maradjanak/odaérjenek bl-el helyre.A tiedet viszont nem értettem,a Betis-Barca pont az a meccs volt amin egyik félnek sem volt érdeke a győzelem,max csak valami kamu indok miatt,hogy szépen búcsúzzunk a szezontól vagy ilyesmi 😀JoeyPorter
egy dolgot nem értettem, miért adtak ekkora oddsot az Udinesere? sztem mindenki tudta hogy nyernek.davemayer
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
nem kis mákod volt azért, de gratula. Pont az utolsó fordulók azok ahol egy 1.10-es odds is kicseszhet veled...Azért ezek tipikus olyan meccsek amiket,muszáj volt behúzni a megtett csapatok 90%-nak,hogy bajnokok legyen/bent maradjanak/odaérjenek bl-el helyre.A tiedet viszont nem értettem,a Betis-Barca pont az a meccs volt amin egyik félnek sem volt érdeke a győzelem,max csak valami kamu indok miatt,hogy szépen búcsúzzunk a szezontól vagy ilyesmi 😀
egy dolgot nem értettem, miért adtak ekkora oddsot az Udinesere? sztem mindenki tudta hogy nyernek.davemayer
több mint 14 éve
nem kis mákod volt azért, de gratula. Pont az utolsó fordulók azok ahol egy 1.10-es odds is kicseszhet veled...egy dolgot nem értettem, miért adtak ekkora oddsot az Udinesere? sztem mindenki tudta hogy nyernek.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
bárcsak minden forduló utolsó forduló lenne.
child please!
több mint 14 éve
tök jó hogy amikor 2000ből nyernék 43 ezret akkor ezt csinálja a Barca.de persze azért még kiegyenlítenek. Faszom a nem létező védekezésükbe.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
A valencia nyer 3-mal? sztem az kicsit bátor...davemayerAhogy az előző hazai európa liga meccsen játszottak,az alapján el tudom képzelni,no meg ugye kockázat nélkül nincs nyereség 😀
több mint 14 éve
én nem voltam ennyire bátor, Valencia W és Bilbao hendivel -> 1500ból 6810
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Akkor már inkább a Bilbao nyer 2-vel.
több mint 14 éve
A valencia nyer 3-mal? sztem az kicsit bátor...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Nekem a keddi sajnos elszállt 0-2ről X-re tettem,ahogy a tegnapit is :rolleyes: Legalább a Ronaldo szerez gólt a meccsen visszahozta 😊 Ma meg egy 0-2ről Valencia ill Bilbao győzelem a menü 😊gratula, nekem tegnap a barca-chelsea X 4,80-ért jött - nem is örültem még Torres gólnak így 😀 (és nem is fogok...)davemayernekem 10k jött volna, ha marad 2:1, de pont leszartam, a lényeg, hogy bejutottunk 😊
holnapra nekem nagyon biztosnak tűnik a Bilbao, 1.5 feletti szorzó szerintem ajándék érte 😀kristof
több mint 14 éve
gratula, nekem tegnap a barca-chelsea X 4,80-ért jött - nem is örültem még Torres gólnak így 😀 (és nem is fogok...)davemayernekem 10k jött volna, ha marad 2:1, de pont leszartam, a lényeg, hogy bejutottunk 😊
holnapra nekem nagyon biztosnak tűnik a Bilbao, 1.5 feletti szorzó szerintem ajándék érte 😀
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
gratula, nekem tegnap a barca-chelsea X 4,80-ért jött - nem is örültem még Torres gólnak így 😀 (és nem is fogok...)köszi. így akkor a héten másodszorra "fosztom ki" a szerencsejáték zrt-t 😊kristof"félidő:H, végeredmény:H"-nél a 90 perc számít, vagy ebben a hosszabbítás is benne van?kristofcsak a rendes játékidődavemayer
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
köszi. így akkor a héten másodszorra "fosztom ki" a szerencsejáték zrt-t 😊"félidő:H, végeredmény:H"-nél a 90 perc számít, vagy ebben a hosszabbítás is benne van?kristofcsak a rendes játékidődavemayer
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
"félidő:H, végeredmény:H"-nél a 90 perc számít, vagy ebben a hosszabbítás is benne van?kristofcsak a rendes játékidő
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
"félidő:H, végeredmény:H"-nél a 90 perc számít, vagy ebben a hosszabbítás is benne van?
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Nekem elég gyanús egy handikeppes Barca győzelem,bár ne így legyen :/Most mégis miért van mindegyik külön zárójelben, kivéve a két BL meccs eseményeit? 😉Schleckelgépelés? :rolleyes: 😀
de ha már szóba került, ki szerint mire érdemes fogadni ezen a meccsen? nekem a 2:1-es végeredmény 9x oddsért, nem kap ki a Chelsea 3.7ért vagy max. egyel kap ki 2.07ért ill. a Messi nem lő gólt 2.22-ért tetszik 😊
de mivel eléggé elfogult vagyok meghallgatnám más véleményét is.kristof
több mint 14 éve
Most mégis miért van mindegyik külön zárójelben, kivéve a két BL meccs eseményeit? 😉Schleckelgépelés? :rolleyes: 😀
de ha már szóba került, ki szerint mire érdemes fogadni ezen a meccsen? nekem a 2:1-es végeredmény 9x oddsért, nem kap ki a Chelsea 3.7ért vagy max. egyel kap ki 2.07ért ill. a Messi nem lő gólt 2.22-ért tetszik 😊
de mivel eléggé elfogult vagyok meghallgatnám más véleményét is.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Megkérdezheted, de egyre biztosabb vagyok benne, hogy ez így van. Nézd, ez van az oldal alján:Az én értelmezésem szerint ez csak annyit jelent, hogy a 123-125-iget beteheted velük kötésben. De szerintem nem véletlenül vannak ezek közös zárójelbe írva.Schleckvalszeg igazad van, de azért holnap megkérdezem még, elég csábító a 33.3as szorzó 😊kristof
Kötés tiltása: (020-024), (031-035), (036-039), (043-046), (048-051), (052-056), (057-060), (062-063), (067-070), (096-097),(098-099), (100-104), (108-122,126-136), (122-124), (137-143), (166-169),(170-173), (176-180), (181-185), (195-196),(197-212,216-224), (212-214), (230-231), (232-233), (245-247).
Most mégis miért van mindegyik külön zárójelben, kivéve a két BL meccs eseményeit? 😉
több mint 14 éve
Az én értelmezésem szerint ez csak annyit jelent, hogy a 123-125-iget beteheted velük kötésben. De szerintem nem véletlenül vannak ezek közös zárójelbe írva.Schleckvalszeg igazad van, de azért holnap megkérdezem még, elég csábító a 33.3as szorzó 😊
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
barca - chelsea meccsre a 108astól a 143as eseményig vannak az opciók tippmixen. kötés tiltásban ez van írva: 108-122,126-136Az én értelmezésem szerint ez csak annyit jelent, hogy a 123-125-iget beteheted velük kötésben. De szerintem nem véletlenül vannak ezek közös zárójelbe írva.
ha megteszem a 109es eseményt (*(0-1) Barcelona - Chelsea X) és a 131eset (végeredmény 2:1) azt engedi egy szelvényen? mert nyilván ha az utóbbi jön akkor az első is, de a tiltás alapján sztem tehetem így.
szerintetek? esetleg valakinek volt már ilyen tapasztalata?kristof
több mint 14 éve
barca - chelsea meccsre a 108astól a 143as eseményig vannak az opciók tippmixen. kötés tiltásban ez van írva: 108-122,126-136ha megteszem a 109es eseményt (*(0-1) Barcelona - Chelsea X) és a 131eset (végeredmény 2:1) azt engedi egy szelvényen? mert nyilván ha az utóbbi jön akkor az első is, de a tiltás alapján sztem tehetem így.
szerintetek? esetleg valakinek volt már ilyen tapasztalata?
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
