Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Baltimore, Jax, GB, Mia, OAK, DAL, Frisco, Rams, Falcons, Bears(...), Giants, NE. És ez mind be is fog jönni 😀davemayer
JAX és a Rams jól elcseszte...davemayer
Meg az Eagles is 😛
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Baltimore, Jax, GB, Mia, OAK, DAL, Frisco, Rams, Falcons, Bears(...), Giants, NE. És ez mind be is fog jönni 😀davemayer
JAX és a Rams jól elcseszte...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Baltimore, Jax, GB, Mia, OAK, DAL, Frisco, Rams, Falcons, Bears(...), Giants, NE. És ez mind be is fog jönni 😀davemayer
Szép sor 😀 Mekkora szorzó jött erre így ki? 😀Deny
500-ra lottó ötös 😀Gabesz92
így egyben nem raktam meg de a bet365ön most 72,44 lenne 😉

na MOST megraktam 😂 😂 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Baltimore, Jax, GB, Mia, OAK, DAL, Frisco, Rams, Falcons, Bears(...), Giants, NE. És ez mind be is fog jönni 😀davemayer
Szép sor 😀 Mekkora szorzó jött erre így ki? 😀Deny
500-ra lottó ötös 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Baltimore, Jax, GB, Mia, OAK, DAL, Frisco, Rams, Falcons, Bears(...), Giants, NE. És ez mind be is fog jönni 😀davemayer
Szép sor 😀 Mekkora szorzó jött erre így ki? 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Baltimore, Jax, GB, Mia, OAK, DAL, Frisco, Rams, Falcons, Bears(...), Giants, NE. És ez mind be is fog jönni 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
köcsög kansas

de a lúvill bejött igen simán 😀
és a miami is nyert 6-3-ra

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
na, akkor sem unom meg, és most se hagyom ki 😀

Kansas +31 vs Texas A&M 😀 olyan szépen fejlődnek, majdcsak nem kapnak ki ennyivel. Bár a Kansasről van szó, ergo tuti ki fognak velem baszni.
Höri
Sejthetnek valamit, szünetben 0-44 az Aggiesnek 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na, akkor sem unom meg, és most se hagyom ki 😀

Kansas +31 vs Texas A&M 😀 olyan szépen fejlődnek, majdcsak nem kapnak ki ennyivel. Bár a Kansasről van szó, ergo tuti ki fognak velem baszni.

Plusz az eheti kínálat sokkal faszább, mint az előző X hét. Lehet csak azért gondolom így mert többet láttam a csapatokból.

Louisville +1 vs UConn. Ha nem jön be, JJ hibája. Mondjuk big east, itt se lepődök meg semmin, de nem véletlen 1 pont a spread.

Miami (FL) +1 vs South Florida

Vanderbilt -1.5 vs Tennessee

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Bet-at-home oldalról tudtok jót, rosszat mondani? Mert tegnap nyomdában ilyen kuponokat fűztünk, aztán hoztam belőle párat, és jár ingyen 5 ojró mindegyik után, még befizetés nélkül is 😊Deny
Én azon vagyok,nekem semmi gondom vele.A kifizetés is gyors,csak ezt az 5 eurós jegyeket nehéz kipörgetni,nekem a nemzeti sportban volt egy,de kb 3. fogadásomnál besült 😕JoeyPorter
Valaha be akartam fizetni, így meg plusz 5 euró lehet kellő motiváló. Most nézegettem foci téren, ahogy nézem college is spread nélkül fogadható, ami egész jó így.
Egyébként elvileg kifizetni akkor fogják az 5 eurót, ha legalább 3-szor a kifizetés előtt 1.5-ös szorzóval megforgatom az 5 euró értékét bármire.Deny
Tudom,azért írtam,hogy a 3. fogadásomnál sült be :/

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bet-at-home oldalról tudtok jót, rosszat mondani? Mert tegnap nyomdában ilyen kuponokat fűztünk, aztán hoztam belőle párat, és jár ingyen 5 ojró mindegyik után, még befizetés nélkül is 😊Deny
Én azon vagyok,nekem semmi gondom vele.A kifizetés is gyors,csak ezt az 5 eurós jegyeket nehéz kipörgetni,nekem a nemzeti sportban volt egy,de kb 3. fogadásomnál besült 😕JoeyPorter
Valaha be akartam fizetni, így meg plusz 5 euró lehet kellő motiváló. Most nézegettem foci téren, ahogy nézem college is spread nélkül fogadható, ami egész jó így.
Egyébként elvileg kifizetni akkor fogják az 5 eurót, ha legalább 3-szor a kifizetés előtt 1.5-ös szorzóval megforgatom az 5 euró értékét bármire.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Bet-at-home oldalról tudtok jót, rosszat mondani? Mert tegnap nyomdában ilyen kuponokat fűztünk, aztán hoztam belőle párat, és jár ingyen 5 ojró mindegyik után, még befizetés nélkül is 😊Deny
Én azon vagyok,nekem semmi gondom vele.A kifizetés is gyors,csak ezt az 5 eurós jegyeket nehéz kipörgetni,nekem a nemzeti sportban volt egy,de kb 3. fogadásomnál besült 😕

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bet-at-home oldalról tudtok jót, rosszat mondani? Mert tegnap nyomdában ilyen kuponokat fűztünk, aztán hoztam belőle párat, és jár ingyen 5 ojró mindegyik után, még befizetés nélkül is 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
a héten már negyedik szelvényemmel nyerek, ha a 7végén bejön legalább 4 meglesz az all-time record, úgyhogy Höri várjuk a tippjeidet 😉

Amúgy ez az NHL egész tűrhető idén, néhány meglepi a többi hoz rendesen + tegnap csak azért nyertem mert átjöttem a bwinről a bet365re, itt lehet spread nélkül is NCAAre fogadni és pl a Marshall-meccs megszívatott volna ha spreadbe lehet csak tenni... Jobb a bet365 az a véleményem + itt szerencsém is van 😂

Tegnap a Broncos 3.60-as oddsal kasza volt, nyomtam is a tebowingot az utolsó drive-nál :cool: 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na beregeltem bwinre. Höri ha van valami tuti tipped college football spreadre ne fogd vissza magad 😀Duff
3 hete csak szopó tippjeim vannak 😊 köcsög Kansas

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
na beregeltem bwinre. Höri ha van valami tuti tipped college football spreadre ne fogd vissza magad 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Olaszokra sose...Hihetetlen, hogy egy gólt nem bírtak berámolni. Oké nem lettem volna milliomos, de holnapi bebaszáshoz jól jött volna a pénz...Asbee
olaszoknál ha barátságos meccs van nemhogy rájuk nem, inkább ellenük szoktam fogadni. Félelmetes hogy mennyire tudnak szarni az egészre... Mondjuk ez már az egész futball közegre jellemző 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Olaszokra sose...Hihetetlen, hogy egy gólt nem bírtak berámolni. Oké nem lettem volna milliomos, de holnapi bebaszáshoz jól jött volna a pénz...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
tippmixgyilkos játéknap.Zsoca
Bears, pats, Blackhawks, Flyers, együtt egy ezressel visszahozta plusszosra a hétvégét, de tényleg nagy meglepik voltak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
tippmixgyilkos játéknap.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
😀
turner gill utál engemHöri

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
turner gill utál engem

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
most kattintgassak rá egyesével a meccsekre, hogy mennyi a spread?

igen nagy fos ez a honlap 😊Höri
amit belinkeltem ott az első sor a hendikep, utána az összpontszám és utána a sima eredmény, vagy te nem így láttad?davemayer
Te simán a főhonlapot linkelted be. 😊Schleck
ez érdekes ha én rákattintok bejön az összes meccs de akkor mindegy, köszi a tippeket.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.bet365.com/home/FlashGen4/WebConsoleApp.asp

jaja Luck-ot én is néztem, durva 😂davemayer
most kattintgassak rá egyesével a meccsekre, hogy mennyi a spread?

igen nagy fos ez a honlap 😊Höri
amit belinkeltem ott az első sor a hendikep, utána az összpontszám és utána a sima eredmény, vagy te nem így láttad?davemayer
Te simán a főhonlapot linkelted be. 😊

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
a héten vannak jók, de adj linket mik vannak mert ezt a honlapot nem látom át.

1.28, hogy Luck kapja a Heismant? Alig éri meg 😊Höri
http://www.bet365.com/home/FlashGen4/WebConsoleApp.asp

jaja Luck-ot én is néztem, durva 😂davemayer
most kattintgassak rá egyesével a meccsekre, hogy mennyi a spread?

igen nagy fos ez a honlap 😊Höri
amit belinkeltem ott az első sor a hendikep, utána az összpontszám és utána a sima eredmény, vagy te nem így láttad?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal