Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
BAL, CAR, CIN, NE, NYG, PIT (bár emlékeim szerint nincs benne a kínálatban ez), TEN, WAS, 49ERS
én ezeket raktam magamnak tutiként


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Most látom h 7végi NFL meccsek is vannak tippmixen.
TUTI TIPPEKET KÉREK. Bár tippmixen ugye csak azok vannak. D:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
de, mindig kötésben játszom, általában 4/5 vagy 5/6-ot, vagy 5 meccset sima kötésben.

Tegnap volt amit elvitt a Jets de volt 4/5-öm ami teljesen bejött + volt egy 5/6 is amiről az egyik bejött így pluszos lett az éjszaka.davemayer
Mit szólsz a ma hajnaliakhoz ? Detroit ?Chicago ?gravedigger
mindkettő necces, de megrakta én is. Nincsenek rossz meccsek, nálam Carolina +1-el, Chicago, Flyers, San Jose, Detroit +1-el, esetleg még a Blues is jöhet. Nem merek most nagy összeget rakni, nincs igazi tuti most.

Fyck Villareal és fyck Lazio, így nyereség helyett még rá is fizettem a ma estére egy kicsit, még jó hogy a 2 Manchester, Arsenal, Everton, Napoli, Hertha kombó jött 😉davemayer
Én épp az előbb raktam meg a tippjeimet, a Detroitot kihagytam, nem érzem ma este biztosnak, Chicago, San Jose, St. Louis, ezt a háromat várom 😊

Ha nemjött a soccer akkor reméljük majd este kihúzod magad a hokival a minuszból 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Gratulálok 😊 Egyenként játszod a meccseket ? Nem kötöd őket egy szelvényre ?gravedigger
de, mindig kötésben játszom, általában 4/5 vagy 5/6-ot, vagy 5 meccset sima kötésben.

Tegnap volt amit elvitt a Jets de volt 4/5-öm ami teljesen bejött + volt egy 5/6 is amiről az egyik bejött így pluszos lett az éjszaka.davemayer
Mit szólsz a ma hajnaliakhoz ? Detroit ?Chicago ?gravedigger
mindkettő necces, de megrakta én is. Nincsenek rossz meccsek, nálam Carolina +1-el, Chicago, Flyers, San Jose, Detroit +1-el, esetleg még a Blues is jöhet. Nem merek most nagy összeget rakni, nincs igazi tuti most.

Fyck Villareal és fyck Lazio, így nyereség helyett még rá is fizettem a ma estére egy kicsit, még jó hogy a 2 Manchester, Arsenal, Everton, Napoli, Hertha kombó jött 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Tettem mára egy ilyet:
ManCity - Stoke *(0-1) H
Villarreal - Mirandes H
Kayserispor - Ankaragücü H
Blachhawks - Canadiens H (2 esélyes)
Newcastle - WBA H (na ettől félek)
Inter - Lecce Htüsi91
Ha a Villareal nem lenne elég,nem ok nélkül féltél :/

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok 😊 Egyenként játszod a meccseket ? Nem kötöd őket egy szelvényre ?gravedigger
de, mindig kötésben játszom, általában 4/5 vagy 5/6-ot, vagy 5 meccset sima kötésben.

Tegnap volt amit elvitt a Jets de volt 4/5-öm ami teljesen bejött + volt egy 5/6 is amiről az egyik bejött így pluszos lett az éjszaka.davemayer
Mit szólsz a ma hajnaliakhoz ? Detroit ?Chicago ?
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tettem mára egy ilyet:
ManCity - Stoke *(0-1) H
Villarreal - Mirandes H
Kayserispor - Ankaragücü H
Blachhawks - Canadiens H (2 esélyes)
Newcastle - WBA H (na ettől félek)
Inter - Lecce H
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Gratulálok 😊 Egyenként játszod a meccseket ? Nem kötöd őket egy szelvényre ?gravedigger
de, mindig kötésben játszom, általában 4/5 vagy 5/6-ot, vagy 5 meccset sima kötésben.

Tegnap volt amit elvitt a Jets de volt 4/5-öm ami teljesen bejött + volt egy 5/6 is amiről az egyik bejött így pluszos lett az éjszaka.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok 😊 Egyenként játszod a meccseket ? Nem kötöd őket egy szelvényre ?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Na hát sikerült bebukni a pénzt tegnap, de azért kettőt eltaláltam a hárombol ( Rangers, Pittsburgh ), Floridán hasaltam el, úgy látszik hiányzott az NFL meccs a szelvényről 😂gravedigger
nekem meg a Jets bukott de így is nyertem a többivel, a Floridát én nem mertem megrakni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na hát sikerült bebukni a pénzt tegnap, de azért kettőt eltaláltam a hárombol ( Rangers, Pittsburgh ), Floridán hasaltam el, úgy látszik hiányzott az NFL meccs a szelvényről 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Rangers amolyan megérzés csak 😊 Én ezt a háromat játszottam meg ma, majd meglátjuk mi sül ki belőle 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Az én mai NHL tippjeim egyébként a következők : Pittsburgh, Rangers, Floridagravedigger
nálam WAS Caps, Rangers (?), Penguins, Jets, Flames. A Flamest külön is ajánlom, jók otthon a MIN meg elég gyengén muzsikál az utóbbi meccseken, kettőt is láttam az utóbbi 1 hétben, gyengék jelenleg. De amúgy neccesek a mai meccsek, nem érdemes nagy összegben fogadni sztem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az én mai NHL tippjeim egyébként a következők : Pittsburgh, Rangers, Florida
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mostanában a bevállt fogadási sémám a két NHL és egy NFL meccs egy szelvényre 😊 Tegnap jött a Detroti meg a Boston , + a Frisco 😊gravedigger
én mostanában már 5-6 meccset is meg merek tenni, van hogy nem jön be de mostanában egész jól jönnek az NHL tippek.
Ezen a héten az NFL-el én személy szerint szívtam, de ennyi bukó bőven belefér a sok plusszos hétvége után. Most néztem hogy az utóbbi 5 hétvégém zsinórban pluszos volt, ez szakította meg.davemayer
Ja az igaz hogy elég szépen jönnek az NHL eredmények, de nállam többnyire 3 a max amit megrakok hokiból 😊 kezdődik az NBA is nemsokára, még megvárom amig kicsit letisztulnak az erőviszonyok, utána elkezdtem azt is kombinálni, tavaly elég nyereségesen sikerült fogadni az NBA-re is 😊

Na de egyébként fordulók előtt megoszthatnánk itt egymással a véleményeket és az esetleges tippeket, több ember többet tud és reméljük több pénzt is hozna 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Mostanában a bevállt fogadási sémám a két NHL és egy NFL meccs egy szelvényre 😊 Tegnap jött a Detroti meg a Boston , + a Frisco 😊gravedigger
én mostanában már 5-6 meccset is meg merek tenni, van hogy nem jön be de mostanában egész jól jönnek az NHL tippek.
Ezen a héten az NFL-el én személy szerint szívtam, de ennyi bukó bőven belefér a sok plusszos hétvége után. Most néztem hogy az utóbbi 5 hétvégém zsinórban pluszos volt, ez szakította meg.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mostanában a bevállt fogadási sémám a két NHL és egy NFL meccs egy szelvényre 😊 Tegnap jött a Detroti meg a Boston , + a Frisco 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na hát a hokit sikerült eltalálni, nagyon egyformán játszott a Pittsburgh meg a Detroit, még kb egyformán is alakult az eredmény, a vége 8-2 meg 8-3 😊 a Dallas is bekezdett szóval minden happy eddig 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Detroit - Dallas 3-0 , Pittsburgh - Los Angeles 3-0 10. perc 😀 😀 😀 jól indult 😊gravedigger
ahogy nézem nagyjából ugyanarra fogadtunk 😀davemayer
Na akkor reméljünk mindketten szakitunk 😊 nekem amugy ez a három van 😊 neked még valami ezen kivül ?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Detroit - Dallas 3-0 , Pittsburgh - Los Angeles 3-0 10. perc 😀 😀 😀 jól indult 😊gravedigger
ahogy nézem nagyjából ugyanarra fogadtunk 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Detroit - Dallas 3-0 , Pittsburgh - Los Angeles 3-0 10. perc 😀 😀 😀 jól indult 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Real-Lyon-Milan tutikombó 😀 egy vagyont kellett volna raknom. 😕eaglesmcnabb
Lyonra azért én nem raknék fel túl nagy összeget, sokszor megszívattak már... Megraktam most őket, de a tutira nem raktam rá, de a Milan és a Real az enyémen is rajta van. Ejj ha az NHL jönne éjjel az nagy kasza lenne...davemayer
Na az nekem is, Detroit meg a Pittsburgh kell, meg hogy a dallas este legalább 7 ponntal legyőzze a tampát 😊 Az első kettő már vezet 2 nullra az első harmadban 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Real-Lyon-Milan tutikombó 😀 egy vagyont kellett volna raknom. 😕eaglesmcnabb
Lyonra azért én nem raknék fel túl nagy összeget, sokszor megszívattak már... Megraktam most őket, de a tutira nem raktam rá, de a Milan és a Real az enyémen is rajta van. Ejj ha az NHL jönne éjjel az nagy kasza lenne...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Real-Lyon-Milan tutikombó 😀 egy vagyont kellett volna raknom. 😕eaglesmcnabb
Utólag könnyű.
Így utólag én a Dortmund-Nürnberg-WBA-Chievo-Getafe-Espanyol hatosra felraknék bármit.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Real-Lyon-Milan tutikombó 😀 egy vagyont kellett volna raknom. 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!