Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
szerintetek az olasz- horvát 1-0 H és a spanyol-ír H-nak van vmi komolyabb kockázata? nem nagyon hiszem hogy nyernének a horvátok ill. hogy ne nyerjenek a spanyolok, ez így ha felrakok egy 10-es 16 ezret hozna.davemayer
Azért az 1:0-nak van némi kockázata szerintem. Jó, tudom ezért hívják sportfogadásnak. Még az EB elején azt tettem meg, hogy a spanyolok és a horvátok jutnak tovább a csoportból ezért ne haragudj ha most ellened szurkolok majd. 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
szerintetek az olasz- horvát 1-0 H és a spanyol-ír H-nak van vmi komolyabb kockázata? nem nagyon hiszem hogy nyernének a horvátok ill. hogy ne nyerjenek a spanyolok, ez így ha felrakok egy 10-es 16 ezret hozna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lófütty, egy szöglet kellett volna :mad: :mad: :mad: :mad:

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
kezd már a faszom teli lenni ezzel az EB-vel, hogy 1 kurva meccset nem tudok eltalálni, amit kicsit nagyobb pénzzel tolok meg...
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Szerintem az oroszok ma nem nyernek. A lengyelek irtózatosan fognak pörögni ezen a meccsen hazai közönség előtt és bizony több van bennük, mint a görögök ellen. Én egy döntetlent várok erre a meccsre.

A másik meccsen szerintem görög győzelem várható, a csehekben abszolút nem érzem az erőt. Ha valaki bátor, akkor itt szerintem fogható akár egy hendis görög győzelem is, ami elsőre bár fura (hogyan fognak gólt lőni a görögök, mindjárt kettőt?) de valamiért ez a megérzés.

Szóval szerintem 1 000-rel megy majd a döntetlen a lengyel meccsre és a görög győzelemre (9 920 ft) és egy másik 1 000 forint a hendis görögre nyolcszoros szorzóért.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
én görögöknél megint arra tettem, hogy nem lőnek gólt 😀
oroszok meg simán, 2.1 így is elég szép szorzó rá sztem
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Cseh győzelem. Valamiért én hiszek az orosz-cseh továbbjutásban ehhez viszont győzniük kell most. Kicsit félve megkockáztatom a 2 gólos győzelmet is. Ha jobban belegondolok nagyon szép lenne két kétgólos győzelem kombinálva. Picibe lehet meg is próbálom, csak az izgalom(?) kedvéért, de ez már a "tutejkodás" kategória.kittli
tutejkodásból én a görögökre rakok 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Cseh győzelem. Valamiért én hiszek az orosz-cseh továbbjutásban ehhez viszont győzniük kell most. Kicsit félve megkockáztatom a 2 gólos győzelmet is. Ha jobban belegondolok nagyon szép lenne két kétgólos győzelem kombinálva. Picibe lehet meg is próbálom, csak az izgalom(?) kedvéért, de ez már a "tutejkodás" kategória.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Nekem az orosz meccs handikepben 4,6-ért foglalkoztatja az agyamat. És igen Kerzsakov. Majdnem elkúrta a csehek elleni tippemet.kittli
nem tudom hogy újra lesz-e legalább 2 gólos sikerük, szerintem már beérik 1 gólossal is a házigazda ellen bár a csehek ellen sem álltak vissza még 2-1-nél sem amikor egy kicsit rezgett a léc. 4,60-ért szép lenne 😉

görög-cseh?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Nekem az orosz meccs handikepben 4,6-ért foglalkoztatja az agyamat. És igen Kerzsakov. Majdnem elkúrta a csehek elleni tippemet.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Tegnap rajta volt az ujjam azon hogy Sheva legalább 2 gólt lő, de inkább megtettem hogy ő lövi az elsőt és nyernek :/

de nem izgat mert bejött az első meccsre a félidő D- vége D 4,00-ért + az ukrán H 2,62-ért :cool:

ha ma reggel nyert volna a Dodgers akkor még nagyobb kasza lett volna, de az csak a mesében lett volna igaz 😐

Mára tippek?

nekem Görögo. 3,25-ért elég szimpatikus + itt is simán lehet félidő D-vége D is

estére meg Russia ezerrel + Kerzsakov megtanulja újra ezt a játékot :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Én a döntetlent görgetem folyamatosan. Ha nem jön be a következő meccsen emelem a tétet. Remélem azért (ahogy eddig is) max. 5-6 meccsenként jön egy és akkor nyeribe fejezem be az EB-t.kittli
ez is egy taktika de nálam speciel azért függ attól is hogy kik játszanak. Mondjuk ha totál függetlenül kellene tippelnem erre a meccsre a franciák 2,40-es oddsa jónak tűnik de ki az a .... aki a franciákra rak?! 😂davemayer
Nálam nem. Látod a hollandok is betliztek, még az x se jött, nálam legalábbis a spanyolok is favoritok voltak az olaszok ellen. A sötét lovak mint Svájc 😀 bármikor jók lehetnek egy x-re.kittli
igen, van meglepetés, de mint ahogy te is írtad ez nem x formájában jött. Tehát ha te csak X-et teszel akkor mindegy hogy papírforma eredmény vagy teljes meglepetésen megy el, akkor is elmegy. Én ha meglepetést várok ezért játszok mindig 2 esélyt például, hogy ne tudják "túlteljesíteni" az elvárásaimat a meglepetés mértékét illetően. Az más kérdés hogy akkor bezzeg sosem jön 😉

amúgy érdekes, nálam is favoritok voltak a spanyolok, nagyon sok pénzt raktam rájuk de ha nem fél órával a meccs előtt tudom meg hogy ilyen buzin állnak fel biztos nem rakok fel rájuk ilyen összeget :/

most olvastam az nso-n hogy del Bosque-val a mérlegük idáig 30 meccsből 28 győzelem és 2 vereség, ez volt az első döntetlen. Azért ha ilyen csapatom van nem biztos hogy elkezdek kísérletezgetni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
szerintetek csinálnak az angolok egy x-et a franciák ellen vagy még az is esélytelen?

gondolkodok egy félidő D- vége D tippen.davemayer
Én a döntetlent görgetem folyamatosan. Ha nem jön be a következő meccsen emelem a tétet. Remélem azért (ahogy eddig is) max. 5-6 meccsenként jön egy és akkor nyeribe fejezem be az EB-t.kittli
ez is egy taktika de nálam speciel azért függ attól is hogy kik játszanak. Mondjuk ha totál függetlenül kellene tippelnem erre a meccsre a franciák 2,40-es oddsa jónak tűnik de ki az a .... aki a franciákra rak?! 😂davemayer
Nálam nem. Látod a hollandok is betliztek, még az x se jött, nálam legalábbis a spanyolok is favoritok voltak az olaszok ellen. A sötét lovak mint Svájc 😀 bármikor jók lehetnek egy x-re.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
szerintetek csinálnak az angolok egy x-et a franciák ellen vagy még az is esélytelen?

gondolkodok egy félidő D- vége D tippen.davemayer
Én a döntetlent görgetem folyamatosan. Ha nem jön be a következő meccsen emelem a tétet. Remélem azért (ahogy eddig is) max. 5-6 meccsenként jön egy és akkor nyeribe fejezem be az EB-t.kittli
ez is egy taktika de nálam speciel azért függ attól is hogy kik játszanak. Mondjuk ha totál függetlenül kellene tippelnem erre a meccsre a franciák 2,40-es oddsa jónak tűnik de ki az a .... aki a franciákra rak?! 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
szerintetek csinálnak az angolok egy x-et a franciák ellen vagy még az is esélytelen?

gondolkodok egy félidő D- vége D tippen.davemayer
Én a döntetlent görgetem folyamatosan. Ha nem jön be a következő meccsen emelem a tétet. Remélem azért (ahogy eddig is) max. 5-6 meccsenként jön egy és akkor nyeribe fejezem be az EB-t.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
szerintetek csinálnak az angolok egy x-et a franciák ellen vagy még az is esélytelen?

gondolkodok egy félidő D- vége D tippen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
most tervezek befizetni netes fogadóirához, van olyan amelyik rendelkezik saját androidos programmal?kristof
azt hiszem a bet365nek meg a bwinnek van de a honlapjukon meg tudod keresni sztem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Délután megraktam 2 000 forinttal a hollandok legalább két gólos győzelmét és mellé a németek sima győzelmét. Szünetben 3,5-ös oddsért ajándéknak éreztem még mindig a holland (most már) sima győzelmét és újabb 2 000 ment rá, kötés nélkül. El nem tudom nektek mondani, mit éreztem minden egyes kihagyott holland helyzetnél. Mára és holnapra pihi, aztán remélem kicsit több gubával folytatom.Szokol
nekem is a holland meccs óriási bukó volt, főleg mert elvitte a mai tuti tippemet, a német- portugál félidő X vége Német-et.
Bedühödtem és a két meccs között megraktam 5000-el újra, jött is az 5-ös odds :cool:

(mindig ez van amúgy hogy a fő szelvényem 1el megy el, ezért is gondoltam hogy a még hiányzó 1 eredményt megrakom újra, szerencsére jött is)davemayer
Németekben én is biztos voltam és a 65. perc környékén meg is akartam őket rakni, de az asszony lebeszélt, hogy 0-0 lesz. Mivel tegnap már volt bukó és idegből nem szabad fogadni, hallgattam rá, de valahogy nem is bánom. Rizikós fogadás lett volna na, igaz 3,5-ös oddsért persze, hogy rizikós.

Ma csak nézegetem nagyon ezt az ír-horvát meccset, de egyszerűen nem érzek semmit. Benne van egy legalább két gólos horvát győzelem. de egy döntetlen is. Lehet piros lapra kellene fogadni 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
most tervezek befizetni netes fogadóirához, van olyan amelyik rendelkezik saját androidos programmal?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Délután megraktam 2 000 forinttal a hollandok legalább két gólos győzelmét és mellé a németek sima győzelmét. Szünetben 3,5-ös oddsért ajándéknak éreztem még mindig a holland (most már) sima győzelmét és újabb 2 000 ment rá, kötés nélkül. El nem tudom nektek mondani, mit éreztem minden egyes kihagyott holland helyzetnél. Mára és holnapra pihi, aztán remélem kicsit több gubával folytatom.Szokol
nekem is a holland meccs óriási bukó volt, főleg mert elvitte a mai tuti tippemet, a német- portugál félidő X vége Német-et.
Bedühödtem és a két meccs között megraktam 5000-el újra, jött is az 5-ös odds :cool:

(mindig ez van amúgy hogy a fő szelvényem 1el megy el, ezért is gondoltam hogy a még hiányzó 1 eredményt megrakom újra, szerencsére jött is)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Délután megraktam 2 000 forinttal a hollandok legalább két gólos győzelmét és mellé a németek sima győzelmét. Szünetben 3,5-ös oddsért ajándéknak éreztem még mindig a holland (most már) sima győzelmét és újabb 2 000 ment rá, kötés nélkül. El nem tudom nektek mondani, mit éreztem minden egyes kihagyott holland helyzetnél. Mára és holnapra pihi, aztán remélem kicsit több gubával folytatom.
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Afrikára kell menni, valamint ha a Dél-Amcsikat el akarod érni, akkor arra, hogy Világbajnoki selejtezők, a bal oldali menüben.Hungarian Bill
Ohh mekkora fail vagyok, köszi 😊
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Afrikára kell menni, valamint ha a Dél-Amcsikat el akarod érni, akkor arra, hogy Világbajnoki selejtezők, a bal oldali menüben.
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Miért nem találom BWIN-en a világbajnoki selejtezőket? Ha rámegyek mindig csak Dél-Amerikát dobálja ki, pedig jó lett volna tegnap még az ázsiai, meg ma az afrikai is. Vagy olyan van hogy valami csak Élő fogadásban rakható meg? Mert abban meg ottvan mindegyik...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nah hát végül nem mertem görögököt, így behúztam X-re, mellé ruszkik is jöttek hnap kell még oranje hendiről...1k-->15k
remélem 2-1 leszDivat
reméljük! 😀 Én hendikepről X-re raktam+a németeket simán X-reJoeyPorter
legalább vmeikönk biztosan nyer...bár ha Robben tizit vállal... 😀

|