Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
a beten általában mindig jobb oddsok vannak, nagy kár egyébként, hogy ott nem lehetett úszó eb-re tenni mondjuk. Olimpián is elég kevés versenyre lehet ahogy látom, szóval lehet váltani kell majd.
Én egyszer játszottam 10.000 értékben, pont nemrég.
Cseh Laci 200 pillangón 1-2 1.74
Barca-Valencia kosár elődöntő 1.meccs 1.09
Francia-Fehérorosz touloni torna 1.4
10.000---->27500

de így most ezekre a meccsekre 10.000et nem mernék tenni 😀

bár az ízig-vérig szakértő Kovács Kálmán szerint Svájc az EB titkos esélyese, szerintem megfogadom a tanácsát és megrakom őket ez 20 rugóval 😀 😀 😀Habi
ja azt én is láttam, hát szegény már biztos azt hitte mi is kint vagyunk és csak udvariasságból említette a Svájciakat 😂

vagy biztos mert megverték a németeket és aki ennyire jó az tuti ott van...

én is csak 5 ezerrel teszem meg, remélem jó lesz a kezdés ilyen téren, 30 ezret különítettem el az EBre fogadás címszóval a büdzséből, jó lenne már az elsővel megduplázni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
a beten általában mindig jobb oddsok vannak, nagy kár egyébként, hogy ott nem lehetett úszó eb-re tenni mondjuk. Olimpián is elég kevés versenyre lehet ahogy látom, szóval lehet váltani kell majd.
Én egyszer játszottam 10.000 értékben, pont nemrég.
Cseh Laci 200 pillangón 1-2 1.74
Barca-Valencia kosár elődöntő 1.meccs 1.09
Francia-Fehérorosz touloni torna 1.4
10.000---->27500

de így most ezekre a meccsekre 10.000et nem mernék tenni 😀

bár az ízig-vérig szakértő Kovács Kálmán szerint Svájc az EB titkos esélyese, szerintem megfogadom a tanácsát és megrakom őket ez 20 rugóval 😀 😀 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
hát ha ötezer forint nagy pénznek számít, én elgondolkodom rajta 😀Habi
én így kezdésnek egy 10esre gondoltam, de lehet inkább lemegyek 5re mégiscsak az első meccsek, ki tudja pl hogy hat a lengyelekre a hazai pálya.

amúgy az oroszokra a csehek ellen miért 2.30 az odds (a bet365-ön)? nekem elég ajándék szaga van

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hát ha ötezer forint nagy pénznek számít, én elgondolkodom rajta 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Lengyelország- Görögország H
Oroszország- Csehország H
Hollandia- Dánia H

ez így hetes odds. szerintetek érdemes rá nagy pénzt tenni?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
http://fogadas.betfair.com/sport/labdarugas/egyeb-labdarugas/2-fontbol-32660-at-ime-az-ev-kotott-fogadasa-16330-s-szorzoval-150512-367.html

megnéztem a hétvégi szelvényeimet és szinte az összeset megtettem hasonlóan, csak külön-külön 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
nem kis mákod volt azért, de gratula. Pont az utolsó fordulók azok ahol egy 1.10-es odds is kicseszhet veled...

egy dolgot nem értettem, miért adtak ekkora oddsot az Udinesere? sztem mindenki tudta hogy nyernek.davemayer
Azért ezek tipikus olyan meccsek amiket,muszáj volt behúzni a megtett csapatok 90%-nak,hogy bajnokok legyen/bent maradjanak/odaérjenek bl-el helyre.A tiedet viszont nem értettem,a Betis-Barca pont az a meccs volt amin egyik félnek sem volt érdeke a győzelem,max csak valami kamu indok miatt,hogy szépen búcsúzzunk a szezontól vagy ilyesmi 😀JoeyPorter
igazad van, a barca meccs ilyen téren tényleg lutri volt de ha figyelembe vesszük azt hogy hogy intézett el eddig ilyen csapatokat a barca + milyen szar a betis védelme akkor azért még fél gőzzel is meglehetett volna simán, még B-csapattal is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
nem kis mákod volt azért, de gratula. Pont az utolsó fordulók azok ahol egy 1.10-es odds is kicseszhet veled...

egy dolgot nem értettem, miért adtak ekkora oddsot az Udinesere? sztem mindenki tudta hogy nyernek.davemayer
Azért ezek tipikus olyan meccsek amiket,muszáj volt behúzni a megtett csapatok 90%-nak,hogy bajnokok legyen/bent maradjanak/odaérjenek bl-el helyre.A tiedet viszont nem értettem,a Betis-Barca pont az a meccs volt amin egyik félnek sem volt érdeke a győzelem,max csak valami kamu indok miatt,hogy szépen búcsúzzunk a szezontól vagy ilyesmi 😀

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
nem kis mákod volt azért, de gratula. Pont az utolsó fordulók azok ahol egy 1.10-es odds is kicseszhet veled...

egy dolgot nem értettem, miért adtak ekkora oddsot az Udinesere? sztem mindenki tudta hogy nyernek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan




bárcsak minden forduló utolsó forduló lenne.

child please!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
tök jó hogy amikor 2000ből nyernék 43 ezret akkor ezt csinálja a Barca.

de persze azért még kiegyenlítenek. Faszom a nem létező védekezésükbe.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A valencia nyer 3-mal? sztem az kicsit bátor...davemayer
Ahogy az előző hazai európa liga meccsen játszottak,az alapján el tudom képzelni,no meg ugye kockázat nélkül nincs nyereség 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én nem voltam ennyire bátor, Valencia W és Bilbao hendivel -> 1500ból 6810
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Akkor már inkább a Bilbao nyer 2-vel.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
A valencia nyer 3-mal? sztem az kicsit bátor...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
gratula, nekem tegnap a barca-chelsea X 4,80-ért jött - nem is örültem még Torres gólnak így 😀 (és nem is fogok...)davemayer
nekem 10k jött volna, ha marad 2:1, de pont leszartam, a lényeg, hogy bejutottunk 😊

holnapra nekem nagyon biztosnak tűnik a Bilbao, 1.5 feletti szorzó szerintem ajándék érte 😀kristof
Nekem a keddi sajnos elszállt 0-2ről X-re tettem,ahogy a tegnapit is :rolleyes: Legalább a Ronaldo szerez gólt a meccsen visszahozta 😊 Ma meg egy 0-2ről Valencia ill Bilbao győzelem a menü 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
gratula, nekem tegnap a barca-chelsea X 4,80-ért jött - nem is örültem még Torres gólnak így 😀 (és nem is fogok...)davemayer
nekem 10k jött volna, ha marad 2:1, de pont leszartam, a lényeg, hogy bejutottunk 😊

holnapra nekem nagyon biztosnak tűnik a Bilbao, 1.5 feletti szorzó szerintem ajándék érte 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
"félidő:H, végeredmény:H"-nél a 90 perc számít, vagy ebben a hosszabbítás is benne van?kristof
csak a rendes játékidődavemayer
köszi. így akkor a héten másodszorra "fosztom ki" a szerencsejáték zrt-t 😊kristof
gratula, nekem tegnap a barca-chelsea X 4,80-ért jött - nem is örültem még Torres gólnak így 😀 (és nem is fogok...)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"félidő:H, végeredmény:H"-nél a 90 perc számít, vagy ebben a hosszabbítás is benne van?kristof
csak a rendes játékidődavemayer
köszi. így akkor a héten másodszorra "fosztom ki" a szerencsejáték zrt-t 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
"félidő:H, végeredmény:H"-nél a 90 perc számít, vagy ebben a hosszabbítás is benne van?kristof
csak a rendes játékidő

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"félidő:H, végeredmény:H"-nél a 90 perc számít, vagy ebben a hosszabbítás is benne van?
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Most mégis miért van mindegyik külön zárójelben, kivéve a két BL meccs eseményeit? 😉Schleck
elgépelés? :rolleyes: 😀

de ha már szóba került, ki szerint mire érdemes fogadni ezen a meccsen? nekem a 2:1-es végeredmény 9x oddsért, nem kap ki a Chelsea 3.7ért vagy max. egyel kap ki 2.07ért ill. a Messi nem lő gólt 2.22-ért tetszik 😊
de mivel eléggé elfogult vagyok meghallgatnám más véleményét is.kristof
Nekem elég gyanús egy handikeppes Barca győzelem,bár ne így legyen :/

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most mégis miért van mindegyik külön zárójelben, kivéve a két BL meccs eseményeit? 😉Schleck
elgépelés? :rolleyes: 😀

de ha már szóba került, ki szerint mire érdemes fogadni ezen a meccsen? nekem a 2:1-es végeredmény 9x oddsért, nem kap ki a Chelsea 3.7ért vagy max. egyel kap ki 2.07ért ill. a Messi nem lő gólt 2.22-ért tetszik 😊
de mivel eléggé elfogult vagyok meghallgatnám más véleményét is.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az én értelmezésem szerint ez csak annyit jelent, hogy a 123-125-iget beteheted velük kötésben. De szerintem nem véletlenül vannak ezek közös zárójelbe írva.Schleck
valszeg igazad van, de azért holnap megkérdezem még, elég csábító a 33.3as szorzó 😊kristof
Megkérdezheted, de egyre biztosabb vagyok benne, hogy ez így van. Nézd, ez van az oldal alján:
Kötés tiltása: (020-024), (031-035), (036-039), (043-046), (048-051), (052-056), (057-060), (062-063), (067-070), (096-097),(098-099), (100-104), (108-122,126-136), (122-124), (137-143), (166-169),(170-173), (176-180), (181-185), (195-196),(197-212,216-224), (212-214), (230-231), (232-233), (245-247).

Most mégis miért van mindegyik külön zárójelben, kivéve a két BL meccs eseményeit? 😉

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az én értelmezésem szerint ez csak annyit jelent, hogy a 123-125-iget beteheted velük kötésben. De szerintem nem véletlenül vannak ezek közös zárójelbe írva.Schleck
valszeg igazad van, de azért holnap megkérdezem még, elég csábító a 33.3as szorzó 😊