Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Young Boys v Liverpool V 2.50
Hap. Tel Aviv v Atletico V 1.727
Maritimo v Newcastle V 3.00
Dnipro v PSV Eindhoven V 2.25

250 HUF Nyitott Gyűjtő (7.286 HUF)

igen, tudom, túl sok a vendég, de annyira adták magukat szerintem.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Pont most akartam bekérdezni,hogy mennyire tartjátok esélyesnek a Giants-et,mert egy nagyobb összeget készülök feltenni rájukJoeyPorter
nem tudom , ez nekem tipikusan az a meccs amikor a a "rutinosabb" vendég csapat behúzza a meccset a sérülések ellenére 😊

és még van +7,5-es 1.45-ért és +10,5-es 1.25-ért.

Szerintem nyerhet a Giants, ha hozzák a jó teljesítményt akkor jobbak a Carolinánál még idegenben is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Pont most akartam bekérdezni,hogy mennyire tartjátok esélyesnek a Giants-et,mert egy nagyobb összeget készülök feltenni rájuk

több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 720 — Amerikai sportok rajongója
Giantsre 2.25 az odds, ez csak Nicks kiesése miatt van vagy több hiányzójuk is lesz? miért tartják esélyesebbnek a Pantherst? nem éri meg sztetek megrakni a Giantst?davemayer
Bradshaw sem fog jatszani, amugy meg szinte minden NFL meccs keteselyes, foleg iden. De ez meg kulonosen szerintem. Persze lehet siman Giants siker is.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Giantsre 2.25 az odds, ez csak Nicks kiesése miatt van vagy több hiányzójuk is lesz? miért tartják esélyesebbnek a Pantherst? nem éri meg sztetek megrakni a Giantst?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 437 — je suis poloska
legalább a cfr hozza a laza 7,5ös szorzót.
viszont a köcsög lille cidáztat

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Mostanában mindig a 2. szelvénnyel nyerek,amit első szándékból sosem akarok megtenni 😀
Így itt a mai bukó:
Chelsea-Juventus X2
Barca-Szpartak Egyik csapat szerez csak gólt
Celtic-Benfica X1

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
KASZAAAAA 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Mai:
Dortmund,Milan,Arsenal,City két esély X2JoeyPorter
nekem Porto, PSG-DK X, Malaga, Dortmund, Real, Arsenal, Schalke mind 2 eséllyel is. remélem nem kap ki egyik sem...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Mai:
Dortmund,Milan,Arsenal,City két esély X2

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Ma esti rangadóra tesz valaki? Én gondolkozom a Denver-en +3-alDC
én ATL sima W-t tettemdavemayer
Denver: szolid defense, Payton Manning, hát nem tudom DC
😀JoeyPorter
Most már könnyű 😀gdavid
nekem előtte is ment 😉davemayer
Gratu neked 😊
Bevallom férfiasan végül megraktam a meccset a Denverre +3-al,de az első félidő után lefeküdtem aludni. Végülis a Broncos defense tényleg nagyon szolid volt, csak Manning hülye volt az első negyedben, a bírók meg szörnyűek. De gondoltam, hogy az Atlanta nagyon fel lesz tüzelve, és hogy simán benne lehet, hogy bukom.
De ahogy nézem a végeredmény végülis nem is lett olyan messze a +3 covertől.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Ma esti rangadóra tesz valaki? Én gondolkozom a Denver-en +3-alDC
én ATL sima W-t tettemdavemayer
Denver: szolid defense, Payton Manning, hát nem tudom DC
😀JoeyPorter
Most már könnyű 😀gdavid
nekem előtte is ment 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Ma esti rangadóra tesz valaki? Én gondolkozom a Denver-en +3-alDC
én ATL sima W-t tettemdavemayer
Denver: szolid defense, Payton Manning, hát nem tudom DC
😀JoeyPorter
Most már könnyű 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Ma esti rangadóra tesz valaki? Én gondolkozom a Denver-en +3-alDC
én ATL sima W-t tettemdavemayer
Denver: szolid defense, Payton Manning, hát nem tudom DC
😀

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Ma esti rangadóra tesz valaki? Én gondolkozom a Denver-en +3-alDC
én ATL sima W-t tettemdavemayer
Denver: szolid defense, Payton Manning, hát nem tudom
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Ma esti rangadóra tesz valaki? Én gondolkozom a Denver-en +3-alDC
én ATL sima W-t tettem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Ma esti rangadóra tesz valaki? Én gondolkozom a Denver-en +3-al
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Négy meccsre fogadtam a hétvégén:

Virginia Tech
Ravens
Saints
Bucs (kisebb tétben)

Remek.zinedine5
handicappel vagy money line?DC
sima, money line
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Négy meccsre fogadtam a hétvégén:

Virginia Tech
Ravens
Saints
Bucs (kisebb tétben)

Remek.zinedine5
handicappel vagy money line?
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
mekkora bukta forduló volt ez, még jó hogy NCAA-vel meg baseballal jól sikerült a bemelegítés így pluszos a hétvégém.

Kíváncsi vagyok hány ember bukott a NE-n a hétvégén, hogy drukkolhattak a sportfogadó irodák a végén 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Négy meccsre fogadtam a hétvégén:

Virginia Tech
Ravens
Saints
Bucs (kisebb tétben)

Remek.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
(...)itt vannak a hétvégi fogadásaim:
Texans at Jaguars +7.5 Jaguars
Raiders at Miami +2.5 Miami
Cowboys at Seahawks +3 Seahawks DC
A Raiders simán vállalhatóGogo
Ööö, én a Miamira fogadtam (Jags, Miami, Seahawks a hétvégi fogadásaim) 😊DC
Aha! Most már értem az utolsó oszlopot 😀Gogo
Igen, azokat, plussz még megraktam a Ravenst az Eagles ellen +1-el, de erre a hétre ennyi elég lesz 😊
DC
Egész jó lett a hét: 4-ből 2 bejött, 1 push, egy meg elment. Mondjuk a Ravens meccs is bejött volna, ha a standard-ön +2 hagyom, de túl jó volt az odds +1-en. Jags-től sokkal többre számítottam, nem tudtam ennyire gyengék.
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Minnesota @ Indianapolis - Total Points (+45,5) 1.909
New Orleans @ Carolina - NO -2,5 1.909
Kansas City @ Buffalo - KC 2.45
Baltimore @ Philadelphia - Phi -3 2.00
Oakland @ Miami - Miami 2.15
Cleveland @ Cincinnati - Total Points +39,5 1.909
Houston @ Jacksonville - Hou -7 1.909
Washington @ St Louis - Was 1.512

poénkombim 😊
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
mai tippjeim:

BUFF, NO, CIN, IND, HOU, OAK, NE, NYG, BAL, DAL, STL, PITT, SD, SF, ATL.

Kíváncsi vagyok hány jön be.

Nekem a kulcsmeccs ma a NE -12,5-ről és a CIN -6,5-ről.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
(...)itt vannak a hétvégi fogadásaim:
Texans at Jaguars +7.5 Jaguars
Raiders at Miami +2.5 Miami
Cowboys at Seahawks +3 Seahawks DC
A Raiders simán vállalhatóGogo
Ööö, én a Miamira fogadtam (Jags, Miami, Seahawks a hétvégi fogadásaim) 😊DC
Aha! Most már értem az utolsó oszlopot 😀Gogo
Igen, azokat, plussz még megraktam a Ravenst az Eagles ellen +1-el, de erre a hétre ennyi elég lesz 😊