Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
barca - chelsea meccsre a 108astól a 143as eseményig vannak az opciók tippmixen. kötés tiltásban ez van írva: 108-122,126-136
ha megteszem a 109es eseményt (*(0-1) Barcelona - Chelsea X) és a 131eset (végeredmény 2:1) azt engedi egy szelvényen? mert nyilván ha az utóbbi jön akkor az első is, de a tiltás alapján sztem tehetem így.

szerintetek? esetleg valakinek volt már ilyen tapasztalata?kristof
Az én értelmezésem szerint ez csak annyit jelent, hogy a 123-125-iget beteheted velük kötésben. De szerintem nem véletlenül vannak ezek közös zárójelbe írva.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
barca - chelsea meccsre a 108astól a 143as eseményig vannak az opciók tippmixen. kötés tiltásban ez van írva: 108-122,126-136
ha megteszem a 109es eseményt (*(0-1) Barcelona - Chelsea X) és a 131eset (végeredmény 2:1) azt engedi egy szelvényen? mert nyilván ha az utóbbi jön akkor az első is, de a tiltás alapján sztem tehetem így.

szerintetek? esetleg valakinek volt már ilyen tapasztalata?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
én meg haverral mentem fogadni, megvolt a tuti mix, (jön is eddig) de addig baszta az agyam, hogy nem tettem meg 2-es szorzóért, hogy Gomez nem lő gólt (mert, hogy mostanában mindig kivégzéseket tartanak, vagy pl tavaly is a Sporting ellen) erre nem is játszik 😂kristof
azon én is gondolkodtam, azért sejteni lehetett hogy vagy egyáltalán nem lép pályára vagy csak keveset és akkor is az lesz a lényeg hogy ne sérüljön meg, Végül én azért nem raktam meg mert a neten ha nem lép pályára akkor nem számít az odds, törlik, így meg már nem érte meg annyira.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én meg haverral mentem fogadni, megvolt a tuti mix, (jön is eddig) de addig baszta az agyam, hogy nem tettem meg 2-es szorzóért, hogy Gomez nem lő gólt (mert, hogy mostanában mindig kivégzéseket tartanak, vagy pl tavaly is a Sporting ellen) erre nem is játszik 😂
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
már csak a Bayern győzelem hiányzik a nyerő szelvényemről, 2-0 a félidő... reméle nem lesz olyan mint a Dortmund-Stuttgart...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Úgy látszik beütött a válság bet at home-éknál is.Az eddigi 5 euro helyett már csak 3 eurós fogadási szelvényeket osztogatnak 😀 Azt tudja valaki,hogy milyen időközönként lehet felhasználni őket?Nekem a mai nemzeti sportban 2 is volt,de ahogy a második kódját bepötyögtem azt írta ki,hogy már éltem ezzel az ajánlattal :/

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
MU, City, Hannover, Valencia, PSV 4/5-ben : KASZA! :cool:

ma 2 esélyben mindent eltaláltam volna a Lok. Moszkván kívül de csak az X vagy MU, X vagy Harkiv, X vagy Schalke,
X vagy City, Hannover vagy X, X vagy Twente, X vagy Valencia, X vagy PSV, Udinese vagy X-et mertem megrakni 9-es kötésben: KASZA 2.0 :cool:

Na hétvégén ebből piálás lesz bárki meglássa 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://kepfeltoltes.hu/120209/20120209338_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez sem gyenge azért. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/ha-jol-tippeli-meg-milyen-allat-szalad-legkozelebb-palyara-a-pl-ben-nagyot-kaszalhat-2116528 😀
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
PunBB bbcode testDzsokijuing
Ki a szelvény tulajdonosa ? 😊gravedigger
http://www.origo.hu/sport/20120207-11-millio-forintot-nyert-a-super-bowlon-egy-las-vegasi.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
PunBB bbcode testDzsokijuing
Ki a szelvény tulajdonosa ? 😊
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
PunBB bbcode test

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Super Bowl!! Senki nem akar fogadni... ? 😊
http://www.grantland.com/story/_/id/7518492/super-bowl-prop-bets-grand-finale-nfl-season

Van egy-két nagyon kretén 😀

Which number will be higher?
Gross passing yards accrued by Tom Brady +63.5 yards: -110
Number of points accrued by the college basketball teams of Michigan, Michigan State, Minnesota, Illinois, and Northwestern on February 6 -63.5 points: -110

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 083 — Steelers fan
Az elég korrekt,mindjárt meg is nézem és szerintem bepróbálok egy Pats-Giants/Raveng-Giants kombit 😊JoeyPorter
Majd értesíts már pls arról hogy tényleg végig engedi-e, nincs fent most pénzem de ha mehet akkor okoskodok kicsit. 😊JayB
Most próbáltam,de nekem sajna nem engedi 😕JoeyPorter
Már csak 49ers-Giants meccs van fent, de kombiba a győztes és konf.győztes Frisco győzelemnél 2,89 Giants-nál 4.
Fele pénz erre, fele arra és végig engedte.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Majd értesíts már pls arról hogy tényleg végig engedi-e, nincs fent most pénzem de ha mehet akkor okoskodok kicsit. 😊JayB
Most próbáltam,de nekem sajna nem engedi 😕JoeyPorter
Azért ez elég nyilvánvaló volt, hogy nem fogja engedni. 😉Schleck
Próbálkozni szabad 😊 Mindenesetre megelőlegeztem egy Pats-Giants visszavágót :rolleyes:

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az elég korrekt,mindjárt meg is nézem és szerintem bepróbálok egy Pats-Giants/Raveng-Giants kombit 😊JoeyPorter
Majd értesíts már pls arról hogy tényleg végig engedi-e, nincs fent most pénzem de ha mehet akkor okoskodok kicsit. 😊JayB
Most próbáltam,de nekem sajna nem engedi 😕JoeyPorter
Azért ez elég nyilvánvaló volt, hogy nem fogja engedni. 😉

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Bet-at-home-on enged oylan kötést tenni hogy a két meccs eredménye és a két konferencia döntő győztese egy kombóban. Ez pl egy Ravens-Giants győzelem esetén 48x szorzó...JayB
Az elég korrekt,mindjárt meg is nézem és szerintem bepróbálok egy Pats-Giants/Raveng-Giants kombit 😊JoeyPorter
Majd értesíts már pls arról hogy tényleg végig engedi-e, nincs fent most pénzem de ha mehet akkor okoskodok kicsit. 😊JayB
Most próbáltam,de nekem sajna nem engedi 😕

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Bet-at-home-on enged oylan kötést tenni hogy a két meccs eredménye és a két konferencia döntő győztese egy kombóban. Ez pl egy Ravens-Giants győzelem esetén 48x szorzó...JayB
Az elég korrekt,mindjárt meg is nézem és szerintem bepróbálok egy Pats-Giants/Raveng-Giants kombit 😊JoeyPorter
Majd értesíts már pls arról hogy tényleg végig engedi-e, nincs fent most pénzem de ha mehet akkor okoskodok kicsit. 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Bet-at-home-on enged oylan kötést tenni hogy a két meccs eredménye és a két konferencia döntő győztese egy kombóban. Ez pl egy Ravens-Giants győzelem esetén 48x szorzó...JayB
Az elég korrekt,mindjárt meg is nézem és szerintem bepróbálok egy Pats-Giants/Raveng-Giants kombit 😊

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Bet-at-home-on enged oylan kötést tenni hogy a két meccs eredménye és a két konferencia döntő győztese egy kombóban. Ez pl egy Ravens-Giants győzelem esetén 48x szorzó...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 439 — TODDHERREMANS79
a meccs előtt mik voltak az oddsok, a végeredményt illetően?Zsoca
GB1,3 Giants 4

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
a meccs előtt mik voltak az oddsok, a végeredményt illetően?

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Köszi mindenkinek, aki fogadást ajánlott a bwin-nél jobb odds-okkal PM-ben vagy bármelyik másik topicban.
Soldi ajánlatát elfogadtam (ha ő is rábólint az él is), meg jön a bwin-ről is másfél mila, kapzsi meg nem vagyok. 😉
De persze nem ez az igazi ok arra, hogy "ismeretlenekkel" nem kívánok fogadni, hanem sokkal inkább a megnyugtató pénzabszolválási metódus hiánya, nem szeretek izgulni kintlévőségek miatt. Azt se tudom megvan e a másik oldalon az az összeg, amit nyernék, azt se, hogy a hajlandóság, hogy el is küldik, stb.
Azzal fogadok akit ismerek, vagy tud olyan garanciát, mint a bwin vagy Soldi.
Kösz.

Szerk: Mivel a TT topic megdicsőült és az égbe szállt, itt írom Soldi 20 vs 900 dodó PS-en, ha tartod.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Hülye Knicks, persze hogy megverik magukat (bár a Warriors nagyot kűzdött..)
és persze hogy buktam velük..Raider89
én a Penguins-al buktam tegnap de neccesnek is számoltam előtte szóval hál' istennek csak kis tétben játszottam inkább.

NFL-ben ilyenkor mindig van meglepetés eredmény, amikor az esélyes már nem hajt egyáltalán, lesz most ilyen meccs sztetek?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Hülye Knicks, persze hogy megverik magukat (bár a Warriors nagyot kűzdött..)
és persze hogy buktam velük..



Just Win Baby!