Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Sobri, ismerek olyat, aki hosszútávon nyomja és pozitívban van. Igaz ritka az ilyen 😀killkenny
én például simán pluszban vagyok idén, mondom ezt anélkül hogy bármilyen statisztikát vezetnék róla. A nyereség akkora arányban van hogy simán megéri :cool:

amúgy én is azóta nyerek mióta a neten (is) nyomom, a 2 esély sokszor menti meg a szelvényedet, amúgy meg a pár meccs nagyobb pénzzel + az 4/5 vagy 5/6ot ajánlom még. Eddig ebben az évben 1 hónap volt nagyobb bukó (kb 10-15 ezer mínusz), 2 hónap ami kb egálra emlékszem, a többinél viszonylag vastag (30+ nyereség). Ha van merszed meglepetésre is fogadni vagy megérezni a tutit, én inkább a számokban és a "környezetben" hiszek, eddig bejött hál'istennek.

Mondjuk amióta Höri írja az NCAA-s tippjeit nem jön a nagy pénz 😛 😉

De idén például az NFL-el komolyan lehetett keresni, abban a fordulóban amikor a Saints kikapott a Ramstől pl azt kivéve az összes meccs eredményét eltaláltam. Legutóbb csak a 60-70%-át sajna de még azzal is nyertem!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
killkenny 118 — Stream felelős
Sobri, ismerek olyat, aki hosszútávon nyomja és pozitívban van. Igaz ritka az ilyen 😀

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Bajnokok Ligájára nem szabad fogadni.Sobri Jóska
lassan úgy érzem, hogy rövidebb az a lista, amire szabad 😀Hurka
Lehet, hogy már mondtam, arra szabad aminek tudod a végeredményét.
Egyébként hosszútávon biztos negatív lesz az EV.

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Bajnokok Ligájára nem szabad fogadni.Sobri Jóska
lassan úgy érzem, hogy rövidebb az a lista, amire szabad 😀Hurka
Hol az a lista amire szabad? 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bajnokok Ligájára nem szabad fogadni.Sobri Jóska
Dehogynem, csak okosan kell csinálni, mint én. MU esetén arra fogadtam, hogy nem veszít, Inter esetén szintén, mellé jött a Real haza win, plusz két alapvetően sima NCAA kosár meccs (az más kérdés, hogy mákom volt, a Pitt Panthers az esélyeinek megfelelően éppen 4 ponttal nyert). Jó, nem nagy így az odds, de azért a 2.25 se rossz kb.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Bajnokok Ligájára nem szabad fogadni.Sobri Jóska
lassan úgy érzem, hogy rövidebb az a lista, amire szabad 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Bajnokok Ligájára nem szabad fogadni.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Fergussont se értem hogy miért ezt a kivénhedt alkesz Bolgár köcsögöt kezdeti Chicharitoval szemben, el is vitte a mixem... 😕
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
"Kedves civilmanu, mondja el, miért utálja a Bajnokok Ligáját?"
"2011.09.14. Benfica - Manchester United 1-1
2011.09.27. Manchester United - Basel 3-3
2011.11.02. Benfica - Basel 1-1
2011.11.22. Machester United - Benfica 2-2
Többet nem akarok elmondani, kérem kapcsojja ki."

Go Jets!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
http://sportgeza.hu/mindenidok/2011/11/22/1_eurora_nyert_676_ezret_19_meccsel/vadibandi
máltai az IP-m? nem ? kár :/ 😀

MU, Real (akár 2-3al is sztem), Lyon 1X, Basel X2, Inter X2, Bayern, City X2. Ezek mára nálam.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://sportgeza.hu/mindenidok/2011/11/22/1_eurora_nyert_676_ezret_19_meccsel/




több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Baltimore, Jax, GB, Mia, OAK, DAL, Frisco, Rams, Falcons, Bears(...), Giants, NE. És ez mind be is fog jönni 😀davemayer
JAX és a Rams jól elcseszte...davemayer
Meg az Eagles is 😛Deny
inkább a giants... mekkora egy fos, kész...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Baltimore, Jax, GB, Mia, OAK, DAL, Frisco, Rams, Falcons, Bears(...), Giants, NE. És ez mind be is fog jönni 😀davemayer
JAX és a Rams jól elcseszte...davemayer
Meg az Eagles is 😛
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Baltimore, Jax, GB, Mia, OAK, DAL, Frisco, Rams, Falcons, Bears(...), Giants, NE. És ez mind be is fog jönni 😀davemayer
JAX és a Rams jól elcseszte...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Baltimore, Jax, GB, Mia, OAK, DAL, Frisco, Rams, Falcons, Bears(...), Giants, NE. És ez mind be is fog jönni 😀davemayer
Szép sor 😀 Mekkora szorzó jött erre így ki? 😀Deny
500-ra lottó ötös 😀Gabesz92
így egyben nem raktam meg de a bet365ön most 72,44 lenne 😉

na MOST megraktam 😂 😂 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Baltimore, Jax, GB, Mia, OAK, DAL, Frisco, Rams, Falcons, Bears(...), Giants, NE. És ez mind be is fog jönni 😀davemayer
Szép sor 😀 Mekkora szorzó jött erre így ki? 😀Deny
500-ra lottó ötös 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Baltimore, Jax, GB, Mia, OAK, DAL, Frisco, Rams, Falcons, Bears(...), Giants, NE. És ez mind be is fog jönni 😀davemayer
Szép sor 😀 Mekkora szorzó jött erre így ki? 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Baltimore, Jax, GB, Mia, OAK, DAL, Frisco, Rams, Falcons, Bears(...), Giants, NE. És ez mind be is fog jönni 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
köcsög kansas

de a lúvill bejött igen simán 😀
és a miami is nyert 6-3-ra

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
na, akkor sem unom meg, és most se hagyom ki 😀

Kansas +31 vs Texas A&M 😀 olyan szépen fejlődnek, majdcsak nem kapnak ki ennyivel. Bár a Kansasről van szó, ergo tuti ki fognak velem baszni.
Höri
Sejthetnek valamit, szünetben 0-44 az Aggiesnek 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na, akkor sem unom meg, és most se hagyom ki 😀

Kansas +31 vs Texas A&M 😀 olyan szépen fejlődnek, majdcsak nem kapnak ki ennyivel. Bár a Kansasről van szó, ergo tuti ki fognak velem baszni.

Plusz az eheti kínálat sokkal faszább, mint az előző X hét. Lehet csak azért gondolom így mert többet láttam a csapatokból.

Louisville +1 vs UConn. Ha nem jön be, JJ hibája. Mondjuk big east, itt se lepődök meg semmin, de nem véletlen 1 pont a spread.

Miami (FL) +1 vs South Florida

Vanderbilt -1.5 vs Tennessee

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Bet-at-home oldalról tudtok jót, rosszat mondani? Mert tegnap nyomdában ilyen kuponokat fűztünk, aztán hoztam belőle párat, és jár ingyen 5 ojró mindegyik után, még befizetés nélkül is 😊Deny
Én azon vagyok,nekem semmi gondom vele.A kifizetés is gyors,csak ezt az 5 eurós jegyeket nehéz kipörgetni,nekem a nemzeti sportban volt egy,de kb 3. fogadásomnál besült 😕JoeyPorter
Valaha be akartam fizetni, így meg plusz 5 euró lehet kellő motiváló. Most nézegettem foci téren, ahogy nézem college is spread nélkül fogadható, ami egész jó így.
Egyébként elvileg kifizetni akkor fogják az 5 eurót, ha legalább 3-szor a kifizetés előtt 1.5-ös szorzóval megforgatom az 5 euró értékét bármire.Deny
Tudom,azért írtam,hogy a 3. fogadásomnál sült be :/

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bet-at-home oldalról tudtok jót, rosszat mondani? Mert tegnap nyomdában ilyen kuponokat fűztünk, aztán hoztam belőle párat, és jár ingyen 5 ojró mindegyik után, még befizetés nélkül is 😊Deny
Én azon vagyok,nekem semmi gondom vele.A kifizetés is gyors,csak ezt az 5 eurós jegyeket nehéz kipörgetni,nekem a nemzeti sportban volt egy,de kb 3. fogadásomnál besült 😕JoeyPorter
Valaha be akartam fizetni, így meg plusz 5 euró lehet kellő motiváló. Most nézegettem foci téren, ahogy nézem college is spread nélkül fogadható, ami egész jó így.
Egyébként elvileg kifizetni akkor fogják az 5 eurót, ha legalább 3-szor a kifizetés előtt 1.5-ös szorzóval megforgatom az 5 euró értékét bármire.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Bet-at-home oldalról tudtok jót, rosszat mondani? Mert tegnap nyomdában ilyen kuponokat fűztünk, aztán hoztam belőle párat, és jár ingyen 5 ojró mindegyik után, még befizetés nélkül is 😊Deny
Én azon vagyok,nekem semmi gondom vele.A kifizetés is gyors,csak ezt az 5 eurós jegyeket nehéz kipörgetni,nekem a nemzeti sportban volt egy,de kb 3. fogadásomnál besült 😕

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bet-at-home oldalról tudtok jót, rosszat mondani? Mert tegnap nyomdában ilyen kuponokat fűztünk, aztán hoztam belőle párat, és jár ingyen 5 ojró mindegyik után, még befizetés nélkül is 😊