Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 13 éve
Te most annak örülsz ha mi nem nyerünk?Wigan-Everton 2Majdnem 😊
West Ham-Arsenal X
Ez hozza majd a nagy lóvét 😀füligjimmy
Wigan- Everton 2:2
West Ham-Arsenal 1:3
Sobri Jóska
több mint 13 éve
Wigan-Everton 2Majdnem 😊
West Ham-Arsenal X
Ez hozza majd a nagy lóvét 😀füligjimmy
Wigan- Everton 2:2
West Ham-Arsenal 1:3
több mint 13 éve
Everton nálam is tuti, 1.95-ért plánedavemayerhátrányban is vannak 😀
dave, üljünk össze egyszer, megbeszéljük a tutikat, feltesszük rá a házunkat, aztán együtt megyünk a híd alá 😀
I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.
- Abe Simpson
több mint 13 éve
Wigan-Everton 2benne van az x az arsenal-meccsben, de amilyen mákosok úgyis megnyerik. Igazi háromesélyes, egyik eredmény sem lepne meg.
West Ham-Arsenal X
Ez hozza majd a nagy lóvét 😀füligjimmy
Everton nálam is tuti, 1.95-ért pláne
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Wigan-Everton 2West Ham-Arsenal X
Ez hozza majd a nagy lóvét 😀
I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.
- Abe Simpson
több mint 13 éve
öreg hiba, én amúgy mindig ellene rakuk, ha nem nyer a csapatom legalább túra pénze jöjjön vissza... 😀fradit senki se teszi meg? sztem országos kettes... 😛Gondolkoztam,hogy a Vidit megteszem,de mondom nem rakok a Fradi ellen 😊JoeyPorter
hát dzsói mind3 bukó.. 😕Divat
|
több mint 13 éve
fradit senki se teszi meg? sztem országos kettes... 😛Gondolkoztam,hogy a Vidit megteszem,de mondom nem rakok a Fradi ellen 😊
hát dzsói mind3 bukó.. 😕Divat
több mint 13 éve
fradit senki se teszi meg? sztem országos kettes... 😛hát dzsói mind3 bukó.. 😕
|
több mint 13 éve
College 3-4 1.50 feletti "tutit" mondana nekem valaki? lehet spreades is.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Heti bukó:1.
Mainz-Düsseldorf H
Chelsea-Norwich H
West Ham-Arsenal V
Montpellier-Evian H
Galata-Eskisehir H
2.
UTE-Pápa H
Eger-KTE V
Paks-Győr V
Hali-Kaposvár H
Siófok-DVSC V
3.
Dinamo-Anzsi H
Barca-Real 2-3 gól
Milan-Inter D
Lorient-Lyon V
OM-PSG V
több mint 13 éve
Werder nekem is rajta volt pedig, úgyhogy a vasárnap estig tartó kombim elment rögtön az első meccsen 😀 na majd az nfl...
több mint 13 éve
😀hasonlóan jó tippekkel bármikor tudok szolgáltatni 😉
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Pats sztem (remélem 😛) nem fog nyerni, a többi jónak tűnik.Majdnem 😊
mára tegyétek a Werdert meg a Gentet, sztem mindkettő simán nyerni fog.kristof
Augsburg-Werder 3:1
Beerschot- Gent 2:2
több mint 13 éve
Pats sztem (remélem 😛) nem fog nyerni, a többi jónak tűnik.mára tegyétek a Werdert meg a Gentet, sztem mindkettő simán nyerni fog.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
4 EURezaz nyert a | Rams | , így már csak 5 meccs van hátra a 16 meccses szelvényemről 193-as odds 😀Cincy+Pats azért még nem tuti, de hajrá 😊 tét?kaszo
ATL, BAL , CIN, CHI, NE remélem bejön 😀davemayer
Én inkább az ATL-tól és a NE-től félek, sztem a CIN behúzza
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
ezaz nyert a | Rams | , így már csak 5 meccs van hátra a 16 meccses szelvényemről 193-as odds 😀Cincy+Pats azért még nem tuti, de hajrá 😊 tét?
ATL, BAL , CIN, CHI, NE remélem bejön 😀davemayer
több mint 13 éve
ezaz nyert a | Rams | , így már csak 5 meccs van hátra a 16 meccses szelvényemről 193-as odds 😀ATL, BAL , CIN, CHI, NE remélem bejön 😀
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
ha már csak egy meccs van egy nagyobb szelvényből, akkor "védd le". tedd meg az ellenkezőjét annyival, hogy legalább minimális nyereséged legyen.kristofcsináltam már ilyet, de nem tetszett. Szeretek pénzt nyerni, de jobban szeretek szurkolni. Persze ilyenkor bosszankodok de hamar elszáll mert rászoktam hogy figyelmeztetem magam arra hogy ez csak egy szelvény volt és amúgy simán pluszban vagyok. Ha nem lennék az is más...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
ha már csak egy meccs van egy nagyobb szelvényből, akkor "védd le". tedd meg az ellenkezőjét annyival, hogy legalább minimális nyereséged legyen.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
de utálom amikor egy meccsen bukom a nagy pénzt, ráadásul ilyenen mint a Giants...de legalább a kisebb szelvények bejöttek.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Brees-re 9x szorzó van szóval biztos.bet365-nél a TD szerzők csak futott meg elkapottra érvényesek?JayBjó kérdés, gondolom. Kérdezd meg a chatjükön 😀davemayer
több mint 13 éve
bet365-nél a TD szerzők csak futott meg elkapottra érvényesek?JayBjó kérdés, gondolom. Kérdezd meg a chatjükön 😀
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
bet365-nél a TD szerzők csak futott meg elkapottra érvényesek?
több mint 13 éve
3 szeló a hétvégére:1.
Leverkusen-Fürth H
Reading-Newcastle V
PSG-Sochaux (0-1) H
Juventus-Roma H
Sligo-Derry City H
2.
1860 München-Sandhausen H
Hoffenheim-Augsburg H
Bremen-Bayern V
Fulham-City V
Sevilla-Barca V
3. (buli)
Eger-Szolnok H
Nürnberg-Stuttgart D
Hamburg-Hannover V
Sunderland-Wigan H
Wacker Innsbruck-Rapid Wien V
Espanyol-Atl.Madrid V
Kaiserslautern-Braunschweig D
FTC-DVTK V
több mint 13 éve
Hannover Nürnberg h Milan Cagliari h
Catania atalanta h
0-1 Arsenal Cowentry h
Man u Newcastle
Napoli lazio h
1000-25000 😊