Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 13 éve
én pont nyertem egy egész szépet a hétvégén NFL-el és NCAA-el, bár az igaz h a Patsen simán el is mehetett volna. Én azt mondom hogy általánosságban azért el lehet találni hogy melyik nyerhet, ha az összes meccsre fogadnom kéne egy 70% körüli találati arányt akkor is össze tudnék hozni a legrosszabb fordulóban is. Volt tavaly hogy minden meccs győztesét eltaláltam az adott fordulóban, egy spread nem jött be összesen, azóta is azzal kérkedek mindenkinek 😀davemayerVan Al Pacinonak a Pénz beszél című filmje, ahol a társa Matthew McConaughey, és tippeket adnak fogadóknak.
Matthew a 16 meccsből 10-11-t rendszeresen eltalál, és ezzel kiemelkedik a többi tipptanácsadó közül.
Ez a 10-11 találat 62-69 százaléknak felel meg.
Mindenféle kötözködés nélkül kizárt, hogy neked 70% körül legyen a találati arányod, vagy 16 meccs esetén stabilan tudnád a 10-11-12 nyerő tippet.
Egyébként ha így lenne, rövid időn belül dollármilliomos lehetnél egyrészt a legjobb tippeket adó weboldal üzemeltetésével, másrészt kombinációs fogadásokkal, melyekkel kiaknáznád a 70% +EV-jét.
több mint 13 éve
én pont nyertem egy egész szépet a hétvégén NFL-el és NCAA-el, bár az igaz h a Patsen simán el is mehetett volna. Én azt mondom hogy általánosságban azért el lehet találni hogy melyik nyerhet, ha az összes meccsre fogadnom kéne egy 70% körüli találati arányt akkor is össze tudnék hozni a legrosszabb fordulóban is. Volt tavaly hogy minden meccs győztesét eltaláltam az adott fordulóban, egy spread nem jött be összesen, azóta is azzal kérkedek mindenkinek 😀
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
A 3 neccesből egyedül a Schalke jött, Dortmundot nem gondoltam volna a hétvégi bajnoki után, City meg egy szar 😀 Soha többé nem szerepelnek a szelvényemben akkor sem ha Baktalórándházával játszanak... NFL-re egyébként fun rakni de semmiképp sem jövedelmező (nem mintha a soccer nagyon az lenne😛), olyan körbeverések vannak hogy lehetetlen eltalálni minimum 3-4 meccset kombóba úgy hogy valamit nyerjél is.
több mint 13 éve
Pláne... 😛Ma raktam volna 3/0-val állnék jelen állás szerint.... 😀
több mint 13 éve
köszi a választ.Elég szomorú..😀NFL meccsekre miért nem lehet tenni tippmixet?mindig csak 1 meccset látok amire lehet fogadni,a péntek hajnali meccsekre.Kisside jobban illik, szal itt válaszolok, mert sztem ezt is olvasod:
MNF-re is lehet 😛 am azért mert kevesen ismerik/szeretik, és a megfelelő mennyiségű kínálat enélkül is megvan.kristof

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
NFL meccsekre miért nem lehet tenni tippmixet?mindig csak 1 meccset látok amire lehet fogadni,a péntek hajnali meccsekre.Kisside jobban illik, szal itt válaszolok, mert sztem ezt is olvasod:
MNF-re is lehet 😛 am azért mert kevesen ismerik/szeretik, és a megfelelő mennyiségű kínálat enélkül is megvan.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Még jó, hogy ma nem raktam. Madrid bukóra áll, City bukóra áll. Arsenal leikszel a Schalkeval.... 😊Newmanutolsó aligha 😛
több mint 13 éve
Még jó, hogy ma nem raktam. Madrid bukóra áll, City bukóra áll. Arsenal leikszel a Schalkeval.... 😊NewmanArsenal már szopik is 😀

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Még jó, hogy ma nem raktam. Madrid bukóra áll, City bukóra áll. Arsenal leikszel a Schalkeval.... 😊
több mint 13 éve
sztem schalke 0-1-ről a necces, no meg citynek must win vanÉn vendégre tettem 😀 akkor már kuka a mixem? 😀 am sztem könnyebben jöhet a city v mint a real v.de az is lehet ,hogy csak bebeszélem magamnak 😀KissOrszágos X. Tetszik ez a szelvény 😀HanniPorto kijev hajax vs cityre kíváncsi vagyokKiss
Zagreb psg v
Arsenal schalke (0:1) v
Malaga milan h
Ajax city x
Dortmund real v
1000->45000JayB
|
több mint 13 éve
Én vendégre tettem 😀 akkor már kuka a mixem? 😀 am sztem könnyebben jöhet a city v mint a real v.de az is lehet ,hogy csak bebeszélem magamnak 😀Országos X. Tetszik ez a szelvény 😀HanniPorto kijev hajax vs cityre kíváncsi vagyokKiss
Zagreb psg v
Arsenal schalke (0:1) v
Malaga milan h
Ajax city x
Dortmund real v
1000->45000JayB

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Országos X. Tetszik ez a szelvény 😀Porto kijev hajax vs cityre kíváncsi vagyokKiss
Zagreb psg v
Arsenal schalke (0:1) v
Malaga milan h
Ajax city x
Dortmund real v
1000->45000JayB
több mint 13 éve
Porto kijev hajax vs cityre kíváncsi vagyok
Zagreb psg v
Arsenal schalke (0:1) v
Malaga milan h
Ajax city x
Dortmund real v
1000->45000JayB

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Porto kijev hZagreb psg v
Arsenal schalke (0:1) v
Malaga milan h
Ajax city x
Dortmund real v
1000->45000
több mint 13 éve
500 forint erejéig roppant bátor vagyok, Montpellier-Olympiakos D, és Malaga-Milan DSzintén masszív 500ért, mert a sarki presszó csak beszippantott: Arsenal-Schalke H, Ajax-Man City V, Dortmund-Real Madrid V
I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.
- Abe Simpson
több mint 13 éve
mai meccseim😀inamo-PSG V,Ajax-City V,Dortmund-Real V 300-->1495.Gondolkozta még a Malagán és a Schalkén is,de végül nem raktam rájuk(még).

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Én így utólag adom 9.2-el is. 😉Persze nagy összegben én sem tettem volna rá, de 2.9-es oddsal utólag is kurva jó volt a chealsea 😀JayBNem utólag akarok okosnak tűnni, de nem azért mondtam, mert a Chelsea szar formában lenne, hanem a Sahtar nekem szimplán kurvajó csapatnak tűnik 😛DuffNincsenek most kifejezetten szar formában, nem lesz sima meccs de meglepődnék ha nem húznák be.JayBMa meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? Valencia 2.05, Real 2.05, Schalke 3.6 szarzenal ellen. Ez így kombóba 43,12 öt szerintem nyerhető meccsre. JayBDoh, a Chelsea tuti nem fog nyerni 😛Duff
több mint 13 éve
Persze nagy összegben én sem tettem volna rá, de 2.9-es oddsal utólag is kurva jó volt a chealsea 😀Nem utólag akarok okosnak tűnni, de nem azért mondtam, mert a Chelsea szar formában lenne, hanem a Sahtar nekem szimplán kurvajó csapatnak tűnik 😛DuffNincsenek most kifejezetten szar formában, nem lesz sima meccs de meglepődnék ha nem húznák be.JayBMa meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? Valencia 2.05, Real 2.05, Schalke 3.6 szarzenal ellen. Ez így kombóba 43,12 öt szerintem nyerhető meccsre. JayBDoh, a Chelsea tuti nem fog nyerni 😛Duff
több mint 13 éve
Nem utólag akarok okosnak tűnni, de nem azért mondtam, mert a Chelsea szar formában lenne, hanem a Sahtar nekem szimplán kurvajó csapatnak tűnik 😛Nincsenek most kifejezetten szar formában, nem lesz sima meccs de meglepődnék ha nem húznák be.JayBMa meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? Valencia 2.05, Real 2.05, Schalke 3.6 szarzenal ellen. Ez így kombóba 43,12 öt szerintem nyerhető meccsre. JayBDoh, a Chelsea tuti nem fog nyerni 😛Duff
több mint 13 éve
51 GÓL Nordsjaelland 1 - 0 Juventushokik....
52 GÓL Shakhtar Donetsk 2 - 0 Chelsea
akkor ennyit a BL-ről.kaszo

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
51 GÓL Nordsjaelland 1 - 0 Juventus52 GÓL Shakhtar Donetsk 2 - 0 Chelsea
akkor ennyit a BL-ről.
több mint 13 éve
na a MU eltakarodhat...Newmanjó meccs! még 1 gól kéne meg egy Chelsea fordítás és jönne is 3620 ft 😀

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
ilyenkor igaz az hogy "Az a biztos pénz,ami a zsebbe van" 😀nekem még a MU meccsen is a Braga megy 1-0-ra a 2.percbenszatyorgól a 3. percben, pedig ezt én is belevettem vendégre...Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? JayBazóta felment 3,25-re a szorzó!!!Newman
kaszo
soccer sux 😂Newman

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
nekem még a MU meccsen is a Braga megy 1-0-ra a 2.percbenszatyorgól a 3. percben, pedig ezt én is belevettem vendégre...Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? JayBazóta felment 3,25-re a szorzó!!!Newman
kaszo
soccer sux 😂