Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
én pont nyertem egy egész szépet a hétvégén NFL-el és NCAA-el, bár az igaz h a Patsen simán el is mehetett volna. Én azt mondom hogy általánosságban azért el lehet találni hogy melyik nyerhet, ha az összes meccsre fogadnom kéne egy 70% körüli találati arányt akkor is össze tudnék hozni a legrosszabb fordulóban is. Volt tavaly hogy minden meccs győztesét eltaláltam az adott fordulóban, egy spread nem jött be összesen, azóta is azzal kérkedek mindenkinek 😀davemayer
Van Al Pacinonak a Pénz beszél című filmje, ahol a társa Matthew McConaughey, és tippeket adnak fogadóknak.
Matthew a 16 meccsből 10-11-t rendszeresen eltalál, és ezzel kiemelkedik a többi tipptanácsadó közül.
Ez a 10-11 találat 62-69 százaléknak felel meg.
Mindenféle kötözködés nélkül kizárt, hogy neked 70% körül legyen a találati arányod, vagy 16 meccs esetén stabilan tudnád a 10-11-12 nyerő tippet.
Egyébként ha így lenne, rövid időn belül dollármilliomos lehetnél egyrészt a legjobb tippeket adó weboldal üzemeltetésével, másrészt kombinációs fogadásokkal, melyekkel kiaknáznád a 70% +EV-jét.

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
én pont nyertem egy egész szépet a hétvégén NFL-el és NCAA-el, bár az igaz h a Patsen simán el is mehetett volna. Én azt mondom hogy általánosságban azért el lehet találni hogy melyik nyerhet, ha az összes meccsre fogadnom kéne egy 70% körüli találati arányt akkor is össze tudnék hozni a legrosszabb fordulóban is. Volt tavaly hogy minden meccs győztesét eltaláltam az adott fordulóban, egy spread nem jött be összesen, azóta is azzal kérkedek mindenkinek 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
A 3 neccesből egyedül a Schalke jött, Dortmundot nem gondoltam volna a hétvégi bajnoki után, City meg egy szar 😀 Soha többé nem szerepelnek a szelvényemben akkor sem ha Baktalórándházával játszanak... NFL-re egyébként fun rakni de semmiképp sem jövedelmező (nem mintha a soccer nagyon az lenne😛), olyan körbeverések vannak hogy lehetetlen eltalálni minimum 3-4 meccset kombóba úgy hogy valamit nyerjél is.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Pláne... 😛
Ma raktam volna 3/0-val állnék jelen állás szerint.... 😀

több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
NFL meccsekre miért nem lehet tenni tippmixet?mindig csak 1 meccset látok amire lehet fogadni,a péntek hajnali meccsekre.Kiss
ide jobban illik, szal itt válaszolok, mert sztem ezt is olvasod:
MNF-re is lehet 😛 am azért mert kevesen ismerik/szeretik, és a megfelelő mennyiségű kínálat enélkül is megvan.kristof
köszi a választ.Elég szomorú..😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
NFL meccsekre miért nem lehet tenni tippmixet?mindig csak 1 meccset látok amire lehet fogadni,a péntek hajnali meccsekre.Kiss
ide jobban illik, szal itt válaszolok, mert sztem ezt is olvasod:
MNF-re is lehet 😛 am azért mert kevesen ismerik/szeretik, és a megfelelő mennyiségű kínálat enélkül is megvan.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Még jó, hogy ma nem raktam. Madrid bukóra áll, City bukóra áll. Arsenal leikszel a Schalkeval.... 😊Newman
utolsó aligha 😛
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Még jó, hogy ma nem raktam. Madrid bukóra áll, City bukóra áll. Arsenal leikszel a Schalkeval.... 😊Newman
Arsenal már szopik is 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Még jó, hogy ma nem raktam. Madrid bukóra áll, City bukóra áll. Arsenal leikszel a Schalkeval.... 😊

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Porto kijev h
Zagreb psg v
Arsenal schalke (0:1) v
Malaga milan h
Ajax city x
Dortmund real v

1000->45000JayB
ajax vs cityre kíváncsi vagyokKiss
Országos X. Tetszik ez a szelvény 😀Hanni
Én vendégre tettem 😀 akkor már kuka a mixem? 😀 am sztem könnyebben jöhet a city v mint a real v.de az is lehet ,hogy csak bebeszélem magamnak 😀Kiss
sztem schalke 0-1-ről a necces, no meg citynek must win van

|
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Porto kijev h
Zagreb psg v
Arsenal schalke (0:1) v
Malaga milan h
Ajax city x
Dortmund real v

1000->45000JayB
ajax vs cityre kíváncsi vagyokKiss
Országos X. Tetszik ez a szelvény 😀Hanni
Én vendégre tettem 😀 akkor már kuka a mixem? 😀 am sztem könnyebben jöhet a city v mint a real v.de az is lehet ,hogy csak bebeszélem magamnak 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 729 — Poloska confirmed
Porto kijev h
Zagreb psg v
Arsenal schalke (0:1) v
Malaga milan h
Ajax city x
Dortmund real v

1000->45000JayB
ajax vs cityre kíváncsi vagyokKiss
Országos X. Tetszik ez a szelvény 😀
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Porto kijev h
Zagreb psg v
Arsenal schalke (0:1) v
Malaga milan h
Ajax city x
Dortmund real v

1000->45000JayB
ajax vs cityre kíváncsi vagyok

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Porto kijev h
Zagreb psg v
Arsenal schalke (0:1) v
Malaga milan h
Ajax city x
Dortmund real v

1000->45000
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
500 forint erejéig roppant bátor vagyok, Montpellier-Olympiakos D, és Malaga-Milan D

Szintén masszív 500ért, mert a sarki presszó csak beszippantott: Arsenal-Schalke H, Ajax-Man City V, Dortmund-Real Madrid V

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
mai meccseim😀inamo-PSG V,Ajax-City V,Dortmund-Real V 300-->1495.Gondolkozta még a Malagán és a Schalkén is,de végül nem raktam rájuk(még).

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? Valencia 2.05, Real 2.05, Schalke 3.6 szarzenal ellen. Ez így kombóba 43,12 öt szerintem nyerhető meccsre. JayB
Doh, a Chelsea tuti nem fog nyerni 😛Duff
Nincsenek most kifejezetten szar formában, nem lesz sima meccs de meglepődnék ha nem húznák be.JayB
Nem utólag akarok okosnak tűnni, de nem azért mondtam, mert a Chelsea szar formában lenne, hanem a Sahtar nekem szimplán kurvajó csapatnak tűnik 😛Duff
Persze nagy összegben én sem tettem volna rá, de 2.9-es oddsal utólag is kurva jó volt a chealsea 😀JayB
Én így utólag adom 9.2-el is. 😉

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? Valencia 2.05, Real 2.05, Schalke 3.6 szarzenal ellen. Ez így kombóba 43,12 öt szerintem nyerhető meccsre. JayB
Doh, a Chelsea tuti nem fog nyerni 😛Duff
Nincsenek most kifejezetten szar formában, nem lesz sima meccs de meglepődnék ha nem húznák be.JayB
Nem utólag akarok okosnak tűnni, de nem azért mondtam, mert a Chelsea szar formában lenne, hanem a Sahtar nekem szimplán kurvajó csapatnak tűnik 😛Duff
Persze nagy összegben én sem tettem volna rá, de 2.9-es oddsal utólag is kurva jó volt a chealsea 😀
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? Valencia 2.05, Real 2.05, Schalke 3.6 szarzenal ellen. Ez így kombóba 43,12 öt szerintem nyerhető meccsre. JayB
Doh, a Chelsea tuti nem fog nyerni 😛Duff
Nincsenek most kifejezetten szar formában, nem lesz sima meccs de meglepődnék ha nem húznák be.JayB
Nem utólag akarok okosnak tűnni, de nem azért mondtam, mert a Chelsea szar formában lenne, hanem a Sahtar nekem szimplán kurvajó csapatnak tűnik 😛
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
51 GÓL Nordsjaelland 1 - 0 Juventus
52 GÓL Shakhtar Donetsk 2 - 0 Chelsea

akkor ennyit a BL-ről.kaszo
hokik....

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
51 GÓL Nordsjaelland 1 - 0 Juventus
52 GÓL Shakhtar Donetsk 2 - 0 Chelsea

akkor ennyit a BL-ről.
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
na a MU eltakarodhat...Newman
jó meccs! még 1 gól kéne meg egy Chelsea fordítás és jönne is 3620 ft 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na a MU eltakarodhat...én is így gondoltam 😛

több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? JayB
azóta felment 3,25-re a szorzó!!!Newman
szatyorgól a 3. percben, pedig ezt én is belevettem vendégre...
kaszo
nekem még a MU meccsen is a Braga megy 1-0-ra a 2.percben
soccer sux 😂Newman
ilyenkor igaz az hogy "Az a biztos pénz,ami a zsebbe van" 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? JayB
azóta felment 3,25-re a szorzó!!!Newman
szatyorgól a 3. percben, pedig ezt én is belevettem vendégre...
kaszo
nekem még a MU meccsen is a Braga megy 1-0-ra a 2.percben
soccer sux 😂