Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 916 — Lucas Scott
tegnap sikerült egy olyan spreadet megtennem, ami nem 0.5-re végződött, hát nem X lett így összességben... rohadt jó 😀

fociban tegnap 3 bukó... úgy látom román bajnokságra is most fogadtam először és utoljára...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Getafe 😒
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
De jó, csak egy 65-szörös szorzóm megy most el a Giantsen....kurva életbe...(kivéve, ha a Falcons nem tudja 4 ponttal többel megverni a Cowboyst, azon mondjuk meglepődnék erősen)
Pedig minden jött eddig...GB, SEA -1,5 , DET -5,5, DEN -3,5, CHI -3,5 és akkor még az ATL -3,5
remélem kikapnak, mert ideges leszek, ha pont a NYG-en megy el a mixemNewman
na bakker 😕
Mellesleg egy kicsit sem megnyugtató, hogyha fogadsz az ellenre és kikap, ez nem win-win szitu, főleg, ha pont rajtuk megy a mix.... 😛

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Egyébként a másik 4 meccsre tőlem jár egy virtuális pacsi, és a Roma indoklása is helytálló. Kár érte 😕


JT Daniels fan
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 916 — Lucas Scott
hétvége további része szörnyű volt...

KHL-ben továbbra is 100% vagyok... most 10 nap szünet jön ott sajnos...megint szombat vnap 2ből 2 (ez a 2 meccs volt)
fociból 1 dolog jött be: SportingB és Benfica B mindkét csapat gólt szerez...

nba-ban csak bukó...meg az egy nfl szelvényem is...köszi washington...

most a román bajnokságból várok 2-t... abból egyik nem jön sztem, másikra még van esély... meg a Caen-Le Havre egy X sem ártana!

szerk. az az idegesítő, hogy azon a rohadt deadskins-en egy 8.5-s szorzó ment el...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 13 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ugyan, épp a vélemények miatt tettem be ide.
majd legközelebb összejön.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
na igen, csak elég sok döntetlenje van a Palermo-nak idén, a Roma meg szinte minden meccsen bealszik a második félidőre, gondoltam tudnak egy kis meglepetést okozni.

legközelebb berakom ide a szelvényt, mielőtt feladom. 😊lol
tényleg bocs hogy így utólag ilyen okos voltam, nem akartam tovább rontani a hangulatodat. Tudom hogy milyen az ilyen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
na igen, csak elég sok döntetlenje van a Palermo-nak idén, a Roma meg szinte minden meccsen bealszik a második félidőre, gondoltam tudnak egy kis meglepetést okozni.

legközelebb berakom ide a szelvényt, mielőtt feladom. 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Palermo idegenben legendásan gyenge, eddig otthon szerezte pontjainak a nagy részét. Idén aztán nagyon gyenge csapatuk van, szívnak mindegy hogy hol játszanak. Nagy tipp lett volna a Napoli meccsre az X (bár abban sem volt benne egyáltalán) de erre a Roma elleni idegenbelire betervezték a vereséget a meccs előtt. Szar a Roma is, de annyira azért nem hogy ne húzzon be egy ilyen meccset.

Bocs hogy csak így utólag tudok ilyen "okos" lenni 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


az bánt a legjobban, h a Napoli - Torino X és a Roma meccs között vaciláltam, persze sikerült rosszul döntenem.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
na a Giants egy kicsit belerondított az összképbe de még így is jó kis forduló volt ez. Hálistennek a nagy pénzes szelvényemről valamiért lehagytam őket pedig gondolkodtam sokat rajta...davemayer
látod-látod?! 😊JoeyPorter
szép győzelem, de azt hiszem abban megegyezhetünk hogy kicsit meglepő is 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
tegnap jött 10k nfl-ből, még szerencse hogy félig részegen is jól sikerült félidőben belőni a végeredményeket 😀

viszont a csúnya Napoli a 91.percben kapott baki gólja 3500 forintot vitt el 😕


JT Daniels fan
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
na a Giants egy kicsit belerondított az összképbe de még így is jó kis forduló volt ez. Hálistennek a nagy pénzes szelvényemről valamiért lehagytam őket pedig gondolkodtam sokat rajta...davemayer
látod-látod?! 😊

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
na a Giants egy kicsit belerondított az összképbe de még így is jó kis forduló volt ez. Hálistennek a nagy pénzes szelvényemről valamiért lehagytam őket pedig gondolkodtam sokat rajta...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
De jó, csak egy 65-szörös szorzóm megy most el a Giantsen....kurva életbe...(kivéve, ha a Falcons nem tudja 4 ponttal többel megverni a Cowboyst, azon mondjuk meglepődnék erősen)
Pedig minden jött eddig...GB, SEA -1,5 , DET -5,5, DEN -3,5, CHI -3,5 és akkor még az ATL -3,5
remélem kikapnak, mert ideges leszek, ha pont a NYG-en megy el a mixem

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 821
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
heti bukó

Nebraska -1.5 vs Michigan State
WVU -6.5 vs TCU
Texas +7.5 vs Texas Tech
Höri
nyavalyás WVU 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Dortmund Bayern MU Chealsea Schalke Real Barcelona

Papírforma ami nem sok jót sejtet. Egyébként 500--5000JayB
És tényleg 😀
Nekem csak az MU,Chelsea volt innen+PSG,Fener,BragaJoeyPorter
Még nem volt olyan hogy 6-7 elvileg sima meccs jöjjön de mindig elhiszem 😀JayB
Azért az 1:10-hez szorzó sosem sima.
Kb tízből egyszer be fog jönni.Sobri Jóska
Sima alatt értsd ésszerű papírforma. Amikor nincs semmi isteni megérzés, elvakultság csak egyszerűen x csapatnak illik nyerni. ÉS NEM 😊 Azt hogy összeségében nullánál talán kicsit jobb arányban vagyok az a megérzett/beletrafált, necces meccseknek köszönhetem, főleg az x-eknek. JayB
Én értem, de ha 6-7 sima meccset összekombizol tízszeres szorzóért annak a valószínűsége, hogy mind jön 1:10-hez.
Külön-külön 1:1.2, 1:1.6, de összességében pont annyi, amennyi az eredő oddsod.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Dortmund Bayern MU Chealsea Schalke Real Barcelona

Papírforma ami nem sok jót sejtet. Egyébként 500--5000JayB
És tényleg 😀
Nekem csak az MU,Chelsea volt innen+PSG,Fener,BragaJoeyPorter
Még nem volt olyan hogy 6-7 elvileg sima meccs jöjjön de mindig elhiszem 😀JayB
Azért az 1:10-hez szorzó sosem sima.
Kb tízből egyszer be fog jönni.Sobri Jóska
Sima alatt értsd ésszerű papírforma. Amikor nincs semmi isteni megérzés, elvakultság csak egyszerűen x csapatnak illik nyerni. ÉS NEM 😊 Azt hogy összeségében nullánál talán kicsit jobb arányban vagyok az a megérzett/beletrafált, necces meccseknek köszönhetem, főleg az x-eknek.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Dortmund Bayern MU Chealsea Schalke Real Barcelona

Papírforma ami nem sok jót sejtet. Egyébként 500--5000JayB
És tényleg 😀
Nekem csak az MU,Chelsea volt innen+PSG,Fener,BragaJoeyPorter
Még nem volt olyan hogy 6-7 elvileg sima meccs jöjjön de mindig elhiszem 😀JayB
Azért az 1:10-hez szorzó sosem sima.
Kb tízből egyszer be fog jönni.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Dortmund Bayern MU Chealsea Schalke Real Barcelona

Papírforma ami nem sok jót sejtet. Egyébként 500--5000JayB
És tényleg 😀
Nekem csak az MU,Chelsea volt innen+PSG,Fener,BragaJoeyPorter
Még nem volt olyan hogy 6-7 elvileg sima meccs jöjjön de mindig elhiszem 😀
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Dortmund Bayern MU Chealsea Schalke Real Barcelona

Papírforma ami nem sok jót sejtet. Egyébként 500--5000JayB
És tényleg 😀
Nekem csak az MU,Chelsea volt innen+PSG,Fener,Braga

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 916 — Lucas Scott
heti NFL tippek:

(SD így utólag)
DEN,BAL,GB,HOU,IND,DET,CHI,WAS,OAK,SEA,NYG,ATL,NO

amit meg is raktam: SD,GB,HOU,CHI,SEA,NYG,ATL

kicsiben: BAL,DET,WAS,NYG,NOdavemayer
Mindig meg akarod veretni a Steelers-t 😕JoeyPorter
nem akarom mindig, csak a WAS ellen azt hittem meglepetés vereség lesz - nem lett, itt meg azért NY-ban a Giants az esélyes sztemdavemayer
háát, csak nálunk Coughlin alatt mindig van egy november slump... én meg sem mertem tenni a giants győzelmet...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
heti NFL tippek:

(SD így utólag)
DEN,BAL,GB,HOU,IND,DET,CHI,WAS,OAK,SEA,NYG,ATL,NO

amit meg is raktam: SD,GB,HOU,CHI,SEA,NYG,ATL

kicsiben: BAL,DET,WAS,NYG,NOdavemayer
Mindig meg akarod veretni a Steelers-t 😕JoeyPorter
nem akarom mindig, csak a WAS ellen azt hittem meglepetés vereség lesz - nem lett, itt meg azért NY-ban a Giants az esélyes sztem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Dortmund Bayern MU Chealsea Schalke Real Barcelona

Papírforma ami nem sok jót sejtet. Egyébként 500--5000