Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Én ugyanúgy jártam mint Dave..csak a Rams ment el....azért így is csordogált valamicske....😊Keano
nekem ez nagyon jó hét volt, nem azért írtam hanem mert a Frisco-t jelöltem és nyertek 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 060 — Falcons Fan
Én ugyanúgy jártam mint Dave..csak a Rams ment el....azért így is csordogált valamicske....😊


több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Sajnos csak a Rams-t nem találtam el ebben a fordulóban 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Alakul ez,tegnap jött két szeló is:
CIN,GB (ez nagy lóvéval úgyhogy kicsit be volt szarva a picsa 😀 )
DEN,ATL,TB,DAL,NO
Még szerencse hogy be at homeon nem számit a döntetlen,csak ha OT után is az marad.
Mára két meccs maradt:
West ham,SF kicsit több lóvéval főleg h 2.70es odds jött ki a kettőből

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Csikkágó 3x pénzért mennyire lehet reális? Totál nem tudom eldönteni ki nyer...Hanni
ha nagy oddsot akarsz de keveset izgulni (mert már a félidőben elmegy 😛 ) akkor tedd meg a Bearst, egyébként komolyra fordítva a szót ennyit én sem érzek különbségként a 2 csapat közt mint az 1.40 és a 3.00-as közt, de reálisan így meccs előtt kb 20% a bears esélye. Ebben a meccsben sok minden benne van, de ugyanúgy mint a Texans ellen most is azt mondom hogy a másik csapatra érdemesebb fogadni. Kevesebb odds de gyakorlatilag a Bears O-nél óriási meglepetés lenne ha 14 pontot összevakarnának. A D meg nem lehet mindig toppon sajnos.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ma ezzel indulok neki a milliomossá válás rögös útjának. 24 pénz, 200-al.
Hertha-St.Pauili H
Roma-Torino H
Ordospor-Trabonspor X
Randers-Odense X
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 730 — Poloska confirmed
Csikkágó 3x pénzért mennyire lehet reális? Totál nem tudom eldönteni ki nyer...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
ha -3-mal megraktam a Ravenst és 3-mal nyertek, kiírta, hogy push, ez fogaódkörökben mit jelent pontosan?Newman
azt hogy a fogadás törölve lett, mintha meg sem tetted volna, 1.00-val "szorzódik" a szelvényed

ha az odds -2,5 nyertél volna, ha -3,5 akkor meg vesztesz 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ha -3-mal megraktam a Ravenst és 3-mal nyertek, kiírta, hogy push, ez fogaódkörökben mit jelent pontosan?

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 916 — Lucas Scott
végre jött NFLből is tegnap vmi
3 multi bet
1: Falcons, Packers, Dallas
2: Texans, Bengals, Saints
3: Pats, Broncos, Buccs

mondjuk mindháromban volt OT szóval kibaszott nagy mák volt...

később jövök a napi KHL-lel olyan dél körül...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
na ez így szép kasza volt, de jól sejtettem hogy a Dallas nagyon nehéz lesz... A Texans meccsből még csak a TD-k egy részét láttam, biztos óriási meccs volt de azt kell hogy mondjam még 20-34-nél sem temettem a tétemet mert valamiért sejtettem hogy ezt a meccset még nem hagyja annyiban a Houston. Szerencsére fordított akinek kellett és behúzta simán akinek kellett. A Dallas és az Atlanta spread nem jött be és a Rams, ebből leginkább a Rams fájt, ha ők nyernek az plusz 120 euró... Na nem baj, így is nagyon jó kis nap volt ez 😀

Már csak azt remélem hogy 2 rossz pickem lesz a héten és a Frisco valahogy kikap aktuális ellenfele ellen 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nekem is csak a STL viszi a mixem, de az pont elég... 😀

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 730 — Poloska confirmed
Dave pedig 1 hibával eddig. Papírforma uraim, nincs ez elbaszva. 😀
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
ezt az elbaszott egy fordulót.... 😀Newman
az én kombim eddig nyerő 😀 de 3 meccs még hátravan.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ezt az elbaszott egy fordulót.... 😀

több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
amúgy a Houstonnak is érik már egy meglepetésvereség nagyonkaszo
remélem sokan megraktátok 9-szeres oddsért még időben 😛kaszo
és eljinxeltem
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kicsit meglepődtem, hogy a Bulls enyhe favorit a Portand ellen. Sztem Hickson Boozer seggét ezüsttálcán fogja felszolgálni, és az újonc Lilliard is elég okos játékos ahhoz, hogy Hinrich&Robinson hiányosságait kihasználja. Portland győzelem, összesen 192,5 pont alatt

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
amúgy a Houstonnak is érik már egy meglepetésvereség nagyonkaszo
remélem sokan megraktátok 9-szeres oddsért még időben 😛
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 730 — Poloska confirmed
Én inkább a Tampát nem venném olyan biztosra.Duff
ja hát alap, de azt nem is írta bele az utolsó bekezdésben a "szép odds kötésben" meccsek közé ő sem 😊

amúgy a Houstonnak is érik már egy meglepetésvereség nagyon, kérdés hogy mikor 😛kaszo
ha a Houston ma kikap az nagyobb szenzáció lenne mint egy Bears SB pedig az se lenne kicsi 😛
davemayer
Még szerencse hogy Houstont -15.5be Dallast meg -7.5be raktam.... 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Én inkább a Tampát nem venném olyan biztosra.Duff
ja hát alap, de azt nem is írta bele az utolsó bekezdésben a "szép odds kötésben" meccsek közé ő sem 😊

amúgy a Houstonnak is érik már egy meglepetésvereség nagyon, kérdés hogy mikor 😛kaszo
ha a Houston ma kikap az nagyobb szenzáció lenne mint egy Bears SB pedig az se lenne kicsi 😛
Nem tudom elképzelni, persze ez az NFL, de akkor is kb 4 INT kéne abból 2 pick6 és a Jags offensetől 14-21 pont hogy legyen rá sansz. A Tampa inkább az ahol az elmúlt hetek jobb teljesítményét lehet hogy elrontják tényleg, itt inkább az odds meg az ellenfél az ami miatt érdemes sztem.
Még a Dallas meccs az amit egy kicsit bánok, túlságosan bíztam bennük amikor a mai szisztémát felállítottam, remélem nem szívatnak meg. Ha akarnak vmit idén még akkor ez nekik must win egy hazai pályán verhető ellenfél ellen...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Én inkább a Tampát nem venném olyan biztosra.Duff
ja hát alap, de azt nem is írta bele az utolsó bekezdésben a "szép odds kötésben" meccsek közé ő sem 😊

amúgy a Houstonnak is érik már egy meglepetésvereség nagyon, kérdés hogy mikor 😛
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Én inkább a Tampát nem venném olyan biztosra.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Kíváncsi vagyok hol lesz meglepetés mert ebben a fordulóban igazán nem várok egyik párosításban sem.davemayer
A Colts nyerhet szerintem. kaszo
Nálam is necces a Pats még hazai pályán is, a secondary-jük hihetetlen. Ennek ellenére hazai pályán ha kevéssel is de behúzza sztem a Pats. Benne van egy sima siker is, de benne van egy szoros Colts győzelem is, ez tényleg csak a meccsen derül majd ki.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Kíváncsi vagyok hol lesz meglepetés mert ebben a fordulóban igazán nem várok egyik párosításban sem.davemayer
A Colts nyerhet szerintem.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
NFL tippek:

BILLS,ATL,TB,DAL,GB,HOU,CIN,STL,WAS,NO,DEN,NE,BAL,SF

Amire fogadtam:BILLS,ATL,TB,DAL,GB,HOU,CIN,NO,DEN,NE

Necces, ATL -10,5,DAL -7,5,GB -3.5,CIN,STL,WAS,NO -5, PITT(...), NE -10

A Steelerst még múlt héten raktam meg Rötyi sérülése előtt, de lehet az oddsért most is megtenném, hazai pályán lehet hogy nyernek.

Nem rossz forduló ez sztem fogadási szempontból, ATL,DAL,GB,HOU,CIN,NO,DEN,NE szép odds kötésben és azért meglepő lenne ha valamelyik nem húzná be. Inkább 5/6-ot meg 4/5-öt tettem mert vannak jó oddsok is(pl TB,CIN,GB).

Kíváncsi vagyok hol lesz meglepetés mert ebben a fordulóban igazán nem várok egyik párosításban sem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal