Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 904 — Lucas Scott
nekem most ezek jöttek be

Helmond-Cambuur (holland 2. osztály) hazai, 2.35
Chargers -7.5, 1.91
KHL:
Yugra-Omsk vendég 2.05
Kötésben: D. Moszkva, CSKA Moszkva, Magnitogors, Tractor 3.53-as szorzó (vhol olvastam, hogy egész jól lehet az orosz hokira tenni, tabella és aktuális forma alapján, eddig csak megerősíteni tudom)

NBA:
Houston @ Atlanta vendég 3.00
Utah @ New Orleans hazai 2.35
Timberwolves -3 1.91
Grizzlies -1 1.91
már bánom, hogy az elsőt, harmadikat és negyediket nem tettem kötésbe, gondolkoztam rajta...

ja és 2 fogadást buktam
UTE-Eger mind2 csapat gólt lő (félidőben tettem 2.30-as szorzó sztem magas volt tekintettel, hogy az Eger nagyon nyomot az első félidőben a bekapott gól után, persze a 2. félidőben semmit sem tettek...)

Cerro-Tigro 0:1 hendivel hazai... 3.00 szorzó... 1-0 lett, Cerro pedig végig támadott, ahogy olvastam...

soha rosszabb napot amúgy...

délután sztem megint rakok KHL-t

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
heti NFL tippek:

(SD így utólag)
DEN,BAL,GB,HOU,IND,DET,CHI,WAS,OAK,SEA,NYG,ATL,NO

amit meg is raktam: SD,GB,HOU,CHI,SEA,NYG,ATL

kicsiben: BAL,DET,WAS,NYG,NOdavemayer
Mindig meg akarod veretni a Steelers-t 😕

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Porto simán behúzta, külöböző tétekkel tettem még meg a következő csapatokat: Barca, PSV, MU, PSG. Nem tudom,az MU győzelme miért ér 1,6-os szorzót, az Arsenal botrányos az elmúlt 4-5 meccsén. A PSV játéka elég nyögvenyelős mostanában, szerintem most hengerelni fognak, kijön a valós tudásuk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
heti NFL tippek:

(SD így utólag)
DEN,BAL,GB,HOU,IND,DET,CHI,WAS,OAK,SEA,NYG,ATL,NO

amit meg is raktam: SD,GB,HOU,CHI,SEA,NYG,ATL

kicsiben: BAL,DET,WAS,NYG,NO

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
heti bukó

Nebraska -1.5 vs Michigan State
WVU -6.5 vs TCU
Texas +7.5 vs Texas Tech

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
mai:
Bayern - Kaiserslautern H
Hannover - Drezda H
Chealsea-MU H
Atalanta-Nápoly V
Lazio-Torino H
Inter-Sampdoria H
Juve-Bologna H

300-6000
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Schalke, Bayern, Mainz, Dortmund. Egy szerény kettes szorzó. Valamint a játék kedvéért Chelsea-MU hazai, plusz Reading-Arsenak 1,X.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
nem azt írtam hogy nem akarom csak nem fogok vele külön foglalkozni hogy számolgassam, de felőlem te nyugodtan csinálhatod, én ide szinte mindig be szoktam írni hogy mik a tippjeim úgyh ha akarod összesítsd.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
"Amire fogadnék is: CHI, SD, GB, NE, DEN, SF"

ha nyer a frisco nyerek én is, egyébként szívás lesz ez a hétvége sportfogadás szempontból. Sobri nyugodtan számítsd bele ezt a hetet a te kis különfogadásodba de ne kérlek mindig összesítsd is mert én nem leszek hajlandó. Aztán ha nem lesz igazam az összes meccsel azzal is megelégszem amire fogadtam, NO?

2 meccs volt amit elszámítottam, az egyik a WAS, itt azt hittem nehezebb dolga lesz Rötyiéknek, a másik a SD de azért arra nem gondoltam hogy 10 pont alatt maradnak, sorry.davemayer
Én értem amit mondasz, de azt mondtad az összes meccset meg tudnád tippelni 70%-ban.

ha az összes meccsre fogadnom kéne egy 70% körüli találati arányt akkor is össze tudnék hozni a legrosszabb fordulóban isdavemayer
Én csak ez ellen ágálok, nem a sikeres taktikád ellen.
Logikus, hogy a tutikra, tutiknak érzett meccsekre fogadsz valójában.
De 70%-ot senki se tud minden meccset belevéve, sajnálom, ilyen az NFL, nagyon kicsik a különbségek a csapatok között.
Egyébként nem akarlak semmilyen fogadásba belevinni, csak felajánlottam, ha valaki, bárki, te úgy érzi/érzed, hogy 70%-ban eltalálható az alapszakaszmeccsek eredménye, én 1:1-ben fogadok szinte bármiben, ha valaki akarja.
Te nem akarod, megértettem. 😊

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
"Amire fogadnék is: CHI, SD, GB, NE, DEN, SF"

ha nyer a frisco nyerek én is, egyébként szívás lesz ez a hétvége sportfogadás szempontból. Sobri nyugodtan számítsd bele ezt a hetet a te kis különfogadásodba de ne kérlek mindig összesítsd is mert én nem leszek hajlandó. Aztán ha nem lesz igazam az összes meccsel azzal is megelégszem amire fogadtam, NO?

2 meccs volt amit elszámítottam, az egyik a WAS, itt azt hittem nehezebb dolga lesz Rötyiéknek, a másik a SD de azért arra nem gondoltam hogy 10 pont alatt maradnak, sorry.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Lemaradtam 10 perccel a fogadással, egy ilyet raktam volna...
SD, SEA, GB, CHI (?, ebben nem vagyok biztos), OAK, NYG, SF
1000-1500 körül gondolkoztam, 30*-os szorzó. Remélem nem jött volna... 😀
Közben meg észrevettem, hogy mennek a meccsek, óraátállítás FTW...Newman
Nem igazán, szerencse... 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
erre a hétre a teljes eredménysorom:
MIN, CHI, SD, SEA, GB, NYJ, ATL, WAS, NE, TEN, KC, DAL, DEN, SF.
davemayer
Eddig 5/13 - 38%
Fogadhatunk a jövő héttől is. Szerintem a 70% irreális.
De tulajdonképpen bárkivel fogadok, aki úgy érzi, hogy 70%-ban tippel alapszakaszmeccsekre

Szerk: megvan a DEN meccs is.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Lemaradtam 10 perccel a fogadással, egy ilyet raktam volna...
SD, SEA, GB, CHI (?, ebben nem vagyok biztos), OAK, NYG, SF
1000-1500 körül gondolkoztam, 30*-os szorzó. Remélem nem jött volna... 😀
Közben meg észrevettem, hogy mennek a meccsek, óraátállítás FTW...

több mint 13 éve
XanTam 9 — Giants fan
Igen, én is így tudom. Közben megvan a holnapi szelvény is.
Vitesse - AZ Alkmaar H 2.03
FSV Frankfurt - Regensburg H 2.05
Servette - Grasshoppers V 1.93

Emellé még csinálok majd egy saláta mixet is, amolyan papírforma meccsekkel(Atletico,Napoli,Real,AIK) XanTam
A fenti mellé még csináltam két másik szelvényt is.
Dinamo Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara H 1.55
Bologna - Internazionale V 2.00
FC Bruges - Lokeren H 1.50

A saláta mixbe pedig bent van a Bayern,Atletico,Real,Napoli,AIK,Porto, valamint a Szolnok vízilabda csapat)
A három szelvényből kettő bukta lett, egyedül az Inter-Moszkva-Bruges szelvény él, azon már csak a Bruges győzelme kell, amivel mégiscsak pozitív összeggel zárnám a napot.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 904 — Lucas Scott
A Notre Dame tényleg annyival esélytelenebb, hogy rájuk 4,5-es szorzó van a Sooners 1,22-jével szemben?Newman
nem hiszem, én meg is raktam egyedülikéntcsebi
és hát be is jött...4.4-es szorzó 😀

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
múlt héten tanítottam, ideje elkúrni megint.

ohio state +1 vs penn state !!! ez mégis micsoda?!
texas -19 vs kansas 😀
arkansas -6 vs ole miss
Höri
Köcsög Longhorns... 😀 legalább ne gondolkoztam volna el rajta, hogy inkább +19-cel rakom a Kansast, ez van...Newman
szerencsére az Ole Miss is elment, újra a régi vagyok.

több mint 13 éve
XanTam 9 — Giants fan
1.0-val megvan. Vagyis technikailag nem játszik, visszakapod a pénzed.Sobri Jóska
Igen, én is így tudom. Közben megvan a holnapi szelvény is.
Vitesse - AZ Alkmaar H 2.03
FSV Frankfurt - Regensburg H 2.05
Servette - Grasshoppers V 1.93

Emellé még csinálok majd egy saláta mixet is, amolyan papírforma meccsekkel(Atletico,Napoli,Real,AIK)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Szombatra két szelvény megy.
Első:
Sochaux-Evian H 2,30
Blackburn-Watford H 1,85
Cardiff-Burnley H 1,70

Második:
Szpartak Moszkva-M Szaranszk H 1,25
Arsenal-QPR H 1,27
Man City-Swansea H 1,19
Szimferopol-Shaktar V 1,14
Celtic-Kilmarnock H 1,15
Toulouse-Brest H 1,45

XanTam
Az első szelvényen a két angol meccs jött, a francia pedig elmaradt havazás miatt. Holnap nem pótolják, így szerintem törlik a meccset. A másik szelvényen a Celtic kiszúrt velem, de ez van, az elsővel így is nyertem.
Később megcsinálom a holnapi fogadást is, aztán beírom ide. XanTam
Egyébként olyankor mi van,ha elmarad a meccs?kiveszik a listából vagy vmi apró szorzóval hozzá adják?Holnapit én is nézegettem az E. Frankfurt eléggé csábít.Kiss
1.0-val megvan. Vagyis technikailag nem játszik, visszakapod a pénzed.

több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Szombatra két szelvény megy.
Első:
Sochaux-Evian H 2,30
Blackburn-Watford H 1,85
Cardiff-Burnley H 1,70

Második:
Szpartak Moszkva-M Szaranszk H 1,25
Arsenal-QPR H 1,27
Man City-Swansea H 1,19
Szimferopol-Shaktar V 1,14
Celtic-Kilmarnock H 1,15
Toulouse-Brest H 1,45

XanTam
Az első szelvényen a két angol meccs jött, a francia pedig elmaradt havazás miatt. Holnap nem pótolják, így szerintem törlik a meccset. A másik szelvényen a Celtic kiszúrt velem, de ez van, az elsővel így is nyertem.
Később megcsinálom a holnapi fogadást is, aztán beírom ide. XanTam
Egyébként olyankor mi van,ha elmarad a meccs?kiveszik a listából vagy vmi apró szorzóval hozzá adják?Holnapit én is nézegettem az E. Frankfurt eléggé csábít.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
XanTam 9 — Giants fan
Szombatra két szelvény megy.
Első:
Sochaux-Evian H 2,30
Blackburn-Watford H 1,85
Cardiff-Burnley H 1,70

Második:
Szpartak Moszkva-M Szaranszk H 1,25
Arsenal-QPR H 1,27
Man City-Swansea H 1,19
Szimferopol-Shaktar V 1,14
Celtic-Kilmarnock H 1,15
Toulouse-Brest H 1,45

XanTam
Az első szelvényen a két angol meccs jött, a francia pedig elmaradt havazás miatt. Holnap nem pótolják, így szerintem törlik a meccset. A másik szelvényen a Celtic kiszúrt velem, de ez van, az elsővel így is nyertem.
Később megcsinálom a holnapi fogadást is, aztán beírom ide.
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
én is 2 szelvényt raktam ma az egyiket elvitte a West Ham.A másik bejött végre.Middlesbrough-Bolton H,PSG V,Toulouse H. 500-->2560 FT.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
múlt héten tanítottam, ideje elkúrni megint.

ohio state +1 vs penn state !!! ez mégis micsoda?!
texas -19 vs kansas 😀
arkansas -6 vs ole miss
Höri
Köcsög Longhorns... 😀 legalább ne gondolkoztam volna el rajta, hogy inkább +19-cel rakom a Kansast, ez van...

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Mai meccsek:
Olimpija Ljubljana-Panathinaikos V 1,5
Livorno-Cesena H 1,7
Standard Liege-Cercle Brugge H 1,4
XanTam
Ezek is jöttek.

Szombatra két szelvény megy.
Első:
Sochaux-Evian H 2,30
Blackburn-Watford H 1,85
Cardiff-Burnley H 1,70

Második:
Szpartak Moszkva-M Szaranszk H 1,25
Arsenal-QPR H 1,27
Man City-Swansea H 1,19
Szimferopol-Shaktar V 1,14
Celtic-Kilmarnock H 1,15
Toulouse-Brest H 1,45

XanTam
azért a köcsög Celtic is képest most cumizni... hiányzik onnan a Rangers, így büntetlenül hullajthatják a pontokat... pedig szép szelvény lett volna ez a második, az első ahogy látom még bejöhet!csebi
Azért a bukiknak is meg kell élni valamiből. 😊
Cudar világ lenne ha minden 1.1 simán jönne.

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 904 — Lucas Scott
Mai meccsek:
Olimpija Ljubljana-Panathinaikos V 1,5
Livorno-Cesena H 1,7
Standard Liege-Cercle Brugge H 1,4
XanTam
Ezek is jöttek.

Szombatra két szelvény megy.
Első:
Sochaux-Evian H 2,30
Blackburn-Watford H 1,85
Cardiff-Burnley H 1,70

Második:
Szpartak Moszkva-M Szaranszk H 1,25
Arsenal-QPR H 1,27
Man City-Swansea H 1,19
Szimferopol-Shaktar V 1,14
Celtic-Kilmarnock H 1,15
Toulouse-Brest H 1,45

XanTam
azért a köcsög Celtic is képest most cumizni... hiányzik onnan a Rangers, így büntetlenül hullajthatják a pontokat... pedig szép szelvény lett volna ez a második, az első ahogy látom még bejöhet!

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 904 — Lucas Scott
A Notre Dame tényleg annyival esélytelenebb, hogy rájuk 4,5-es szorzó van a Sooners 1,22-jével szemben?Newman
nem hiszem, én meg is raktam egyedüliként

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.