Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
na asszem most tartok vagy 2 hét szünetet a sportfogadásban, csak ezen a héten 9 fogadásom ment el 1 meccsen, ma 3 úgy hogy az egyik 5, a másik 9 a harmadik meg 12 meccs volt... kibaszott wickmayerdavemayer
Kötés=szopás, sok szimpla fogadással lehet szépen, kiegyensúlyozottan kaszálni.

Én ezen a héten Touron nem tudok h2h-ban hibázni, holnapra is találtam szép párosításokat.Rajna
nekem személy szerint be szokott jönni, eddig nem panaszkodtam, de most kb olyan sessiont futok ami után a pókert is abba kell hagyni egy ideig szóval én is pihentetem most egy darabig.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
na asszem most tartok vagy 2 hét szünetet a sportfogadásban, csak ezen a héten 9 fogadásom ment el 1 meccsen, ma 3 úgy hogy az egyik 5, a másik 9 a harmadik meg 12 meccs volt... kibaszott wickmayerdavemayer
Kötés=szopás, sok szimpla fogadással lehet szépen, kiegyensúlyozottan kaszálni.

Én ezen a héten Touron nem tudok h2h-ban hibázni, holnapra is találtam szép párosításokat.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
na asszem most tartok vagy 2 hét szünetet a sportfogadásban, csak ezen a héten 9 fogadásom ment el 1 meccsen, ma 3 úgy hogy az egyik 5, a másik 9 a harmadik meg 12 meccs volt... kibaszott wickmayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Eh, kifogtam egy match fixert. Ezért veszélyes teniszben kisebb tornákon fogadni.Jakehomer
Mindenképp el kell kerülni a kis tornákat. Nekem csak a Római parti torna jött be egyszer pár éve, mert az m1-ről jó gyorsan jött a kép és mindig a falka előtt tudtam maradni. 😊marci
Összességében azért jól állok ezen a héten a kis tornákon. Ma pl Verdasco hozott a konyhára, akit megtettem a tiebreak előtt 3-as oddsnál, szettlabdánál meg kitrédeltem (persze beütötte, de így volt biztos egy másfélszeres nyeremény). Később még lehet, hogy beszállok egy kis apróért, ha már eldőlőben van.

Az egyetlen rossz fogadásom épp a Wimby női döntőben történt, Serena megszopatott azzal a zsinórban vesztett öt játékkal. Mondjuk ő legalább nem csaló (ugye? 😊 )

Perception is reality.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Most látom, hogy a tegnapi nyertes Tourfogadásaimat szimplán törölte az Unibet a történelemből. Mifene? (Zubeldia vs Menchov és Roche vs Monfort volt, nem nagy pénz, de azért mégis). Rajna
rájuk írtál? volt egy szelvényem bet-en, 5000el raktam meg, bejött minden és az egyik meccsre ráírták, hogy vesztett. írtam nekik, hogy nagyon sürgősen változtassák meg azt a vesztett dolgot, még bónuszt is kaptam mellé 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Eh, kifogtam egy match fixert. Ezért veszélyes teniszben kisebb tornákon fogadni.Jakehomer
Mindenképp el kell kerülni a kis tornákat. Nekem csak a Római parti torna jött be egyszer pár éve, mert az m1-ről jó gyorsan jött a kép és mindig a falka előtt tudtam maradni. 😊
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Most látom, hogy a tegnapi nyertes Tourfogadásaimat szimplán törölte az Unibet a történelemből. Mifene? (Zubeldia vs Menchov és Roche vs Monfort volt, nem nagy pénz, de azért mégis).

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Olasz focira se fogadj akkor 😀Asbee
Soccerre soha.
Viszont golfban hibátlan a mérlegem, a legjobb sport 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eh, kifogtam egy match fixert. Ezért veszélyes teniszben kisebb tornákon fogadni.Jakehomer
nem ismerem a szakzsargont, mi az a match fixer?davemayer
Egyszerűen csak csaló.
Saját meccsekre fogadnak és érdekes vereségeket szenvednek, nagy fordítások elszenvedői 😊Jakehomer
Olasz focira se fogadj akkor 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Eh, kifogtam egy match fixert. Ezért veszélyes teniszben kisebb tornákon fogadni.Jakehomer
nem ismerem a szakzsargont, mi az a match fixer?davemayer
Egyszerűen csak csaló.
Saját meccsekre fogadnak és érdekes vereségeket szenvednek, nagy fordítások elszenvedői 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Eh, kifogtam egy match fixert. Ezért veszélyes teniszben kisebb tornákon fogadni.Jakehomer
nem ismerem a szakzsargont, mi az a match fixer?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Eh, kifogtam egy match fixert. Ezért veszélyes teniszben kisebb tornákon fogadni.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ja, bocs 😊 Én a betfairre kaptam rá, állati jó dealeket lehet elcsípni.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
idén már több mint 150.000 forintom ment el úgy mixeken, hogy mindig csak 1 meccsem megy el. Minden rohadt esetben. Habi
Az ilyen sokszoros kötés mindig necces, nem igazán érdemes ezekkel próbálkozni (ha pénzt akarsz keresni és nem csak a játék miatt csinálod) .
Ja és hagyd a fenébe a tippmixet 😊Jakehomer
beten játszom, csak akarva-akaratlanul mindig bennem marad a tippmix szó használata netes fogadásnál 😀
néha-néha lövök el ilyen 500as szelvényt több meccsre, de mostantól inkább 3-4 meccs, nagyobb pénzzel. Majd az olimpia 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
idén már több mint 150.000 forintom ment el úgy mixeken, hogy mindig csak 1 meccsem megy el. Minden rohadt esetben. Habi
Az ilyen sokszoros kötés mindig necces, nem igazán érdemes ezekkel próbálkozni (ha pénzt akarsz keresni és nem csak a játék miatt csinálod) .
Ja és hagyd a fenébe a tippmixet 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
idén már több mint 150.000 forintom ment el úgy mixeken, hogy mindig csak 1 meccsem megy el. Minden rohadt esetben. A mostani:
Santos-Gremio H
Sao Paulo-Coritiba H
At. Mineiro-Poritiba H
Emelec-Olmedo H
Federer-Murray H
Twente-Nordsjaelland H
Astana-Almaty H
Shamrock Rovers-St. Patricks 2.5gól alatt
eddig mind bejött, majd a legkisebben:

Montreal-Mississauga H-ra tettem.
87.percig 2-0ra vezet a Montreal, majd kapnak 1 gólt és még egyet a hosszabbításban.
500--->16.000

pedig azt hittem, hogy jól fog kezdődni a hetem 😕Habi
nekem is hasonló 10 euróra fizetett volna 207-et 10 meccses szelvény, nyaraltam úgyhogy nem is követtem, mikor este hazaértem 1 meccs volt hátra a Rosenborg-Molde, megraktam az X vagy molde-t, persze hogy most nyert 1-0ra a Rosenborg...

Egyébként pont ezért is megy ilyen jól a fogadóirodáknak mert egy csomó embernél 1 meccsen megy el, nekem is rendszeresen előfordul, ezért is álltam rá inkább a 3-4 meccs nagyobb pénzzel való megtételére, a kis oddsokat csak kis tétű buliszelvényeknél alkalmazom, de az sem jó ha 1en megy el :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
idén már több mint 150.000 forintom ment el úgy mixeken, hogy mindig csak 1 meccsem megy el. Minden rohadt esetben. A mostani:
Santos-Gremio H
Sao Paulo-Coritiba H
At. Mineiro-Poritiba H
Emelec-Olmedo H
Federer-Murray H
Twente-Nordsjaelland H
Astana-Almaty H
Shamrock Rovers-St. Patricks 2.5gól alatt
eddig mind bejött, majd a legkisebben:

Montreal-Mississauga H-ra tettem.
87.percig 2-0ra vezet a Montreal, majd kapnak 1 gólt és még egyet a hosszabbításban.
500--->16.000

pedig azt hittem, hogy jól fog kezdődni a hetem 😕


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Elcsíptem egy 6.8-as oddsot meccs közben arra, hogy Tsonga üt több ászt a Murray elleni elődöntőben, nagyon büszke vagyok magamra 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
inkább ide írom, soccer topikban ki is töröltem a hsz-t 😊


megtettem egy 4-es kötést tippmixen:
görög-spanyol U19 vendég: bejött
észt-portugál U19 vendég: bejött
Valletta-Lusitanos (0-1) hazai: bejött (8-0 lett 😊)

és akkor most jön a csattanó:
Honka-Mariehamn-on hazait tettem meg, 2-1 volt a Honkának, majd a 98. (!!!!) percben egy öngóllal egyenlített a Mariehamn, ekkora bundát, te atyaúristen 😀Hurka
Uhh, en agyverzest kaptam volna, sajnalom.
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
inkább ide írom, soccer topikban ki is töröltem a hsz-t 😊


megtettem egy 4-es kötést tippmixen:
görög-spanyol U19 vendég: bejött
észt-portugál U19 vendég: bejött
Valletta-Lusitanos (0-1) hazai: bejött (8-0 lett 😊)

és akkor most jön a csattanó:
Honka-Mariehamn-on hazait tettem meg, 2-1 volt a Honkának, majd a 98. (!!!!) percben egy öngóllal egyenlített a Mariehamn, ekkora bundát, te atyaúristen 😀
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Elkövettem azt a hibát, hogy női teniszmeccsre fogadtam 😊 Ha Kerber beüti valamelyik meccslabdáját a második szettben Lisicki ellen, jött volna egy egész jó summa.Jakehomer
előbb fogadok egy örmény 3-ad osztály kiesési rangadójára pénzfeldobás alapján minthogy ilyen női tenisszel próbálkozzak.

Van olyan meccs ami jó, de az ilyen ki-ki meccseknél csak ráhibázni lehet, megjósolni nem + kikészít hogy pl 8 gémből 6 break meg ilyenek :rolleyes:davemayer
Game-ek számára fogadtam, minden jól is alakult a meccslabdákig, aztán jött a női tenisz faktor 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Elkövettem azt a hibát, hogy női teniszmeccsre fogadtam 😊 Ha Kerber beüti valamelyik meccslabdáját a második szettben Lisicki ellen, jött volna egy egész jó summa.Jakehomer
előbb fogadok egy örmény 3-ad osztály kiesési rangadójára pénzfeldobás alapján minthogy ilyen női tenisszel próbálkozzak.

Van olyan meccs ami jó, de az ilyen ki-ki meccseknél csak ráhibázni lehet, megjósolni nem + kikészít hogy pl 8 gémből 6 break meg ilyenek :rolleyes:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Elkövettem azt a hibát, hogy női teniszmeccsre fogadtam 😊 Ha Kerber beüti valamelyik meccslabdáját a második szettben Lisicki ellen, jött volna egy egész jó summa.

Perception is reality.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
tippjeim az elődöntőkre: spanyol és német továbbjutás, a kasza pedig akkor lenne ha a spanyolok 1el nyernek a németek meg 2vel nyernek 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
még EB előtt jóval megtettem, hogy német 1-2, portugál 1-2 helyezést ér el... hát nagyon remélem, hogy bejön vmeik!csebi
német valószínűbb... én előzetesen is német -spanyol döntőt tippeltem, innen meg már pláne

BEARS BABY!

Sir Alex immortal