Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Meg se lepődöm basszameg....Duff
Barátságos meccsre még mindig nem fogadunk...Hanni
Dehogynem... 😀
Ahogy itt olvasom a fórumot, már mindenre elhangzott, h nem fogadunk. Talán a favágó versenyekre még szabad fogadni az itteni "törvények" alapján 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Meg se lepődöm basszameg....Duff
Barátságos meccsre még mindig nem fogadunk...
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
bazdmeg:
England - Ghana H 1.4
Megrakom, erre:
England - Ghana 1-1: Andrew Carroll (43'), Asamoah Gyan (90')

Meg se lepődöm basszameg....
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Nekem is:
szerb w
olasz w
spanyol w
500 -> kb. 1900
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
jött ma egy kis della

szerb w
olasz w
francia w
holland w
spanyol w

500,00->3070,00 Ft
(6,14)


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
azt már megszoktam h egy meccsen megy el a mixem, de h utolsó másodperces kosárral menti az ellenfél Xre a meccset (amivel bukom a szelvényt) még nekem is újdonság volt 😊kristof
Kosármeccsre nem szabad fogadni. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azt már megszoktam h egy meccsen megy el a mixem, de h utolsó másodperces kosárral menti az ellenfél Xre a meccset (amivel bukom a szelvényt) még nekem is újdonság volt 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Na ez az, ilyenkor már tökmindegy, hogyha nem nyertünk.
Lehetett volna 20 milliárd is, akkor se találtam el 6 hülye angol megyekettőt. 😊

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Abban teljesen igaza volt, hogy 1 éve halmozódott az összeg és a szabályzat szerint ilyenkor szét kell osztani a pénzt akár van hattalálatos akár nincs.
De mint látható a SZzrt honlapján a nyeremények listájánál, szó sincs 200 milláról.

Biztos csak csalogatni akarta az embereket, hogy játszanak góltotót.

Mindegy is, mert én is buktam vele. Mármint nem nyertem. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Vagy másra mondta az eladó srác ezt az összeget v. te értetted el.
Mondjuk nem mindegy 20 v. 200 milla. 😊danyly
20 millára nem rajtolok rá. 😊 Azt mondta 1 éve nem vitték el a góltotót, felhalmozódott 200 mila, mondom adjn egyet akkor. Lehúzott a Szerencsejáték Zrt. 100 forintra. 😊

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Vagy másra mondta az eladó srác ezt az összeget v. te értetted el.
Mondjuk nem mindegy 20 v. 200 milla. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Lehet, de akkor meg lettem vezetve rútul. Az eladósrác 200 millió ígéretével vett rá a tippelésre.
De mivel nem én nyertem, nem is reklamálhatok. 😊

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Valamit te benéztél. 20,3 millió Ft-ot osztottak szét.
Itt megnézheted : http://www.szerencsejatek.hu/?action=goltoto

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Több mint 200 mila volt, nem 20, én is ráküldtem 100 forintot, de egy csapatot nem ismertem, viszont még nem néztem, és mivel teljesen adhoc jelleggel tippeltem, lehet én vittem el a hatost. 😊

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem tudom ki szokott közületek totózni, góltotózni de a mostani heti 1 forduló műsora igazi szenzáció volt. 😂
Angol 3-ik és 4-ik osztály+skót 2-ik osztály (!!) meccsei. Leszálltunk Albion mélyébe.
Meg is látszott se 13+1-es, sem 13-as nem volt.
Ilyen meccsekre művészet tippelni+el is találni.

Én csak góltotóztam, mert 1 éve halmozódott a nyeremény, persze, hogy most lett két év után hattalálatos. Ez mondjuk felettébb furcsa. :mad:
Én kemény 1 mérkőzés kimenetelét találtam el pontosan (6-ból), egy teljesen más lett, de négy meccsen csak egy gól kellett volna ide v. oda.
Elég lehetetlen küldetés ez. Csak a nyeremény miatt próbáltam ki (több mint 20 milla volt), ritkán góltotózom.

Én inkább az internetes fogadás híve vagyok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Jogos, amiket írtok; én csak olyat nem akarok, hogy a saját csapatom bukásáért szorítok, hogy a fogadás bejöjjön. Olyankor persze más a helyzet, ha adja magát egy döntetlen vagy egy vereség. Vagy nem tudom...

PL-tippjátékban volt olyan, hogy ősszel a Sunderland-MU-ra döntetlent mondtam, és be is jött, de ez megint nem ugyanaz, mint pénzért fogadni.
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
Saját csapatra szerintem sem érdemes fogadni, vagy csak akkor, ha elfogultság-mentesen képes rá az ember. Pénznyerésről szól a dolog, fogadásban nincs szerintem érzelmeknek helye. Pl én is sokszor fogadtam már a PVSK-Mizo ellen, noha pécsi vagyok (bár különösebben nem rajongok értük, szerintem a női kosárlabda nem sport, vagy legalábbis élvezhetetlen).
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
hat ez el is ment a szar cselzin 😀 😐
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ennél csak az lehet rosszabb, ha a kedvenc csapatod ellen fogadsz. Nem próbálnám ki, milyen érzés az, amikor valaki aközött ingázik, hogy bukik a csapat - bejön a fogadás, és győz a csapat, de oda a nyeremény.vassadi
Szerintem ez a legjobb... igy mindenkepp nyersz, vagy orulhetsz, vagy anyagilag jarsz jol -> win-win.Igor
így van, és mivel kedvenc csapat ismered is őket így pl bl csoportkörben a marseille - chelsea H annyira evidens volt h az vmi hihetetlen, talán még itt is megemlítettük Schleckel
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen sajnos valamikor bejön, valamikor nem. Nehéz ráérezni mikor jó a tipp és mikor nem.
Pl.: tegnap megakartam fogadni a kedvenc csapatomat a Bayern-t a BL meccsen győzelemre, de inkább visszakoztam. Jól tettem... Sajnos, nagyon sajnos. 😕danyly
Ennél csak az lehet rosszabb, ha a kedvenc csapatod ellen fogadsz. Nem próbálnám ki, milyen érzés az, amikor valaki aközött ingázik, hogy bukik a csapat - bejön a fogadás, és győz a csapat, de oda a nyeremény.

Mondjuk nálam, ha egy MU-Milanra fogadnék, az is érdekes helyzet... 😊vassadi
Egyszer az a furcsaság eset meg, hogy a barátom faterja egy ausztráliai (azt hiszem) vízilabda vb döntőjére spanyol győzelmet fogadott. A magyarok ellen. Pedig nem voltunk rosszak. Azzal nyerhetett volna 200 valahány ezret. És nyert...

Na ezt én sosem tudnám megtenni, nálam a magyar vízilabda válogatott szent. Akkor inkább nem fogadok.

Csak arra reagálva, hogy kedvenc csapatod ellen fogadni.
Persze ott az ellenvélemény is, hogy pénz, pénz. Mindegy kire fogadsz v. kire nem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igen sajnos valamikor bejön, valamikor nem. Nehéz ráérezni mikor jó a tipp és mikor nem.
Pl.: tegnap megakartam fogadni a kedvenc csapatomat a Bayern-t a BL meccsen győzelemre, de inkább visszakoztam. Jól tettem... Sajnos, nagyon sajnos. 😕danyly
Ennél csak az lehet rosszabb, ha a kedvenc csapatod ellen fogadsz. Nem próbálnám ki, milyen érzés az, amikor valaki aközött ingázik, hogy bukik a csapat - bejön a fogadás, és győz a csapat, de oda a nyeremény.
vassadi
Detroit elleni halvány szezonkezdésünk után megtettem a Dallast a Bears ellen. Simán kikapunk gondoltam. Visszanyalt a fagyi 😀.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Ennél csak az lehet rosszabb, ha a kedvenc csapatod ellen fogadsz. Nem próbálnám ki, milyen érzés az, amikor valaki aközött ingázik, hogy bukik a csapat - bejön a fogadás, és győz a csapat, de oda a nyeremény.vassadi
Szerintem ez a legjobb... igy mindenkepp nyersz, vagy orulhetsz, vagy anyagilag jarsz jol -> win-win.Igor
Sose drukkolnék mondjuk a Real ellen. De a Barcát rendre megrakom 😀 Inkább rakok a nem szeretett csapatomra, mint a szeretett csapatom ellen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Igen sajnos valamikor bejön, valamikor nem. Nehéz ráérezni mikor jó a tipp és mikor nem.
Pl.: tegnap megakartam fogadni a kedvenc csapatomat a Bayern-t a BL meccsen győzelemre, de inkább visszakoztam. Jól tettem... Sajnos, nagyon sajnos. 😕danyly
Ennél csak az lehet rosszabb, ha a kedvenc csapatod ellen fogadsz. Nem próbálnám ki, milyen érzés az, amikor valaki aközött ingázik, hogy bukik a csapat - bejön a fogadás, és győz a csapat, de oda a nyeremény.

Mondjuk nálam, ha egy MU-Milanra fogadnék, az is érdekes helyzet... 😊vassadi
Ellentétesen is igaz 😀 Hát pl. ha most kiesne a Dinamo London meg a Real, és szopna az Inter a 7végén, de menne a mix, nem lennék annyira szomorú 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ennél csak az lehet rosszabb, ha a kedvenc csapatod ellen fogadsz. Nem próbálnám ki, milyen érzés az, amikor valaki aközött ingázik, hogy bukik a csapat - bejön a fogadás, és győz a csapat, de oda a nyeremény.vassadi
Szerintem ez a legjobb... igy mindenkepp nyersz, vagy orulhetsz, vagy anyagilag jarsz jol -> win-win.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Igen sajnos valamikor bejön, valamikor nem. Nehéz ráérezni mikor jó a tipp és mikor nem.
Pl.: tegnap megakartam fogadni a kedvenc csapatomat a Bayern-t a BL meccsen győzelemre, de inkább visszakoztam. Jól tettem... Sajnos, nagyon sajnos. 😕danyly
Ennél csak az lehet rosszabb, ha a kedvenc csapatod ellen fogadsz. Nem próbálnám ki, milyen érzés az, amikor valaki aközött ingázik, hogy bukik a csapat - bejön a fogadás, és győz a csapat, de oda a nyeremény.

Mondjuk nálam, ha egy MU-Milanra fogadnék, az is érdekes helyzet... 😊