Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Arsenal bejött... A k... Roma meg elcseszte...civilmanu
Olasz csapatra nem szabad fogadni. 😊Sobri Jóska
Nana, nem úgy van az, teljesen olyanok, mint az NFL, jön a szezon második fele, egyre kiszámíthatóbbak a meccsek 😊

Go Jets!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Arsenal bejött... A k... Roma meg elcseszte...civilmanu
Olasz csapatra nem szabad fogadni. 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Halkan megjegyzem hogy ma is raktam a Barcára 😛 szoptak is 😛 megért nekem 2000et az élmény 😀eaglesmcnabb
a visszavágón is rakjál a Barca W-re 😀Newman
még szép 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Halkan megjegyzem hogy ma is raktam a Barcára 😛 szoptak is 😛 megért nekem 2000et az élmény 😀eaglesmcnabb
a visszavágón is rakjál a Barca W-re 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Halkan megjegyzem hogy ma is raktam a Barcára 😛 szoptak is 😛 megért nekem 2000et az élmény 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Arsenal bejött... A k... Roma meg elcseszte...civilmanu
nekem már tegnap elvitte a gyökér Man.City pedig a Newcastle W, Spurs W, Arsenal W, Valencia-Schalke X, és Roma - Shaktar mindkét csapat lő gólt bejött.
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Arsenal bejött... A k... Roma meg elcseszte...

Go Jets!
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
BL meccsekre ki mit fogad?kristof
Én 1 gólos Milan győzelemet tettem, valamint hogy a Valencia-Schalken mindkét csapat lő gólt.
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Milan, Valencia
Gondolkodom az Arsenalon, akár be is jöhet, 3,6 körül van 😊

Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
BL meccsekre ki mit fogad?
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
reggel csináltam 3 mixet, faterom vitte el, aztán kicsit kapkodtam vele
hertha-union meccset egy ilyen biztos szelóra raktam 1,45 mondom jó is lesz az
fater mikor hazahozta látom, hogy hertha-union v 6,10 odds, szóval elírtam
a végeredmény pedig hertha berlin-union berlin 1-2 😀 😀
74000 néző előtt... :o
körmend-atomerő h
mancity-westbrom h
wolves-mu v
500---8935
Deszépislenne 😀Habi
Soccerhez nem értek, de körmend meccs szerintem eléggé necces. Kicsit gödörbe kerültek, ráadásul a fizetésekkel is csúszásba vannak, szóval én azt vendégre raktam (noha soha ki nem állhattam a paksi csapatot).

szerk:
Na persze, hogy most szedte össze magát a Körmend, elbaszták a mixem...
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
reggel csináltam 3 mixet, faterom vitte el, aztán kicsit kapkodtam vele
hertha-union meccset egy ilyen biztos szelóra raktam 1,45 mondom jó is lesz az
fater mikor hazahozta látom, hogy hertha-union v 6,10 odds, szóval elírtam
a végeredmény pedig hertha berlin-union berlin 1-2 😀 😀
74000 néző előtt... :o
körmend-atomerő h
mancity-westbrom h
wolves-mu v
500---8935
Deszépislenne 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Dejó amikor nem jutok el a lottózóba és így megmarad a pénzem. 😀
Nem kicsit lettem volna ideges...Salzburg 2-0-ról kikap 3-2-re (jéghoki)
több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
Ahogy nézem, a Buliban most érdemes a hazai csapatokra fogadni. Nem is annyira rosszak az oddsok: Hoffenheim - Lautern; Hannover - Wolfsburg, Mainz - Werder, HSV - St. Pauli, Freiburg - Frankfurt. Ebből vagy 3 meccs mellett fogok dönteni.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Kb. a Szezon felénél kicsit jól áll a Celtics-Spurs Conf győzelem 😀 laza 24-es szorzó volt 4k tétre 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
váá 1-0-s hendivel Xre tettem az Inter meccset, tökéletesen jól állt, erre a hosszabbításban lőnek még 2t...kristof
én 1-0 V-re raktam, nekem a volosz vitte el 1x-et raktam, naná hogy kikaptak... Annyira utálom hogy ezen a héten minden nap 1 szelvényt rakok és egyedül csak hétfőn nyertem, a keddit a WBA, a szerdait meg a Napoli x2-je :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
váá 1-0-s hendivel Xre tettem az Inter meccset, tökéletesen jól állt, erre a hosszabbításban lőnek még 2t...
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ha online raktad nézd meg hogy törölték-e ( nem hiszem) ha tippmixen és még ezen a tétlapon volt akkor sem törlik.davemayer
mixen tettem. köszi


JT Daniels fan
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Ha online raktad nézd meg hogy törölték-e ( nem hiszem) ha tippmixen és még ezen a tétlapon volt akkor sem törlik.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
pénteken raktam egy 3 döntetlenes szelvényt, 2 bejött aztán a 3. elmaradt. Annyira maradt el, hogy ma 8 perc múlva kezdődik. Ilyenkor mi van? ha nem jön be akkor bukom a szelót, azaz megy "normálisan" vagy a 2ért behúzhatom a nyereményt? persze a legjobb az lenne ha döntetlen lenne 😛


JT Daniels fan
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
gratulálok a kiváló PSV-nek a 20 meccsből 7(!) pontot összehozó csapat ellen elért 2-1es győzelméhez az utolsó percben.
Természetesen 0-1es hendikeppel játszottam meg és sikerült kinyírniuk a 12(!) meccses szelvényemet. Hogy törném el az összes "focista" lábát...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
Engem már az önmagában idegesít, hogy ezek a kötések léteznek. Sehol máshol nincs ilyen ökörség, csak a Szerencsejáték zrt nevű viccegyletnél. Amúgy sztem nem érdemes ilyen sok kötésű szelvényeket megjátszani, mert a sok meccsből 1 valószínűleg ugyis borulni fog. Ha ritkán arra adom fejem, hogy náluk fogadok, akkor csak 1 vagy 2 esemény és azt nagyobb pénzzel.
több mint 13 éve
peti46 124
am kibaszottul idegesítő amikor 14es kötésben egy meccs megy el 😊kristof
Ha 4es a kötés akkor is 😀 Így a tegnapiak után nekem is bejött, hogy "kedvenc csapatra sose tégy!" 😉Gabesz92
én mostanában már annak is örülök ha egy 3as kötés bejön. nagy büdös bunda ez az egész sportfogadás 😀
én ezt úgy ismerem, hogy saját csapat ellen sose tegyél, és nekem is bejött múltkor. Rangers - Celtic meccset tettem meg hazaira, nemtom hány éve nem nyertünk ott, meg még a Celtic Parkban is nyertek legutóbb a köcsögök, erre 0-2 lett a meccs... Egyszerre sírtam is meg nevettem is.

PunBB bbcode testPunBB bbcode test
PunBB bbcode testPunBB bbcode test
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
am kibaszottul idegesítő amikor 14es kötésben egy meccs megy el 😊kristof
Ha 4es a kötés akkor is 😀 Így a tegnapiak után nekem is bejött, hogy "kedvenc csapatra sose tégy!" 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nneee 😂
am kibaszottul idegesítő amikor 14es kötésben egy meccs megy el 😊