Vizes Sportok
11 feliratkozó
11 hónapja
Nem mert az egyik a FFI ág, a másik meg a női...🤣🤣Akkor rossz ágrajzot néztemEgyelőre a horvátok.Jönnek a spanyolokSzerintem a vizilabdások szopni fognakNem talált😁
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
warr_b
dande2
warr_b
11 hónapja
Akkor rossz ágrajzot néztemEgyelőre a horvátok.Jönnek a spanyolokSzerintem a vizilabdások szopni fognakNem talált😁
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
warr_b
dande2

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
Egyelőre a horvátok.Jönnek a spanyolokSzerintem a vizilabdások szopni fognakNem talált😁
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
warr_b
11 hónapja
Jönnek a spanyolokSzerintem a vizilabdások szopni fognakNem talált😁
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
Szerintem a vizilabdások szopni fognakNem talált😁
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
Szerintem a vizilabdások szopni fognak
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
Amennyire jók voltunk korábban vb-ken vagy a tavalyi Olimpián nyílt vízi úszásban, ezen a vb-n annyira nem ment.Mert ők se bírják a meleg(ek)et.
Sixo
11 hónapja
Amennyire jók voltunk korábban vb-ken vagy a tavalyi Olimpián nyílt vízi úszásban, ezen a vb-n annyira nem ment.
11 hónapja
Vagy mindenki ellen van ilyen, csak szimplán a magunkét látjuk és reagáljuk túl, hisszük magunkat ebben top1nek.Ha mi csináljuk az ilyen fordítást, akkor hatalmas szívű zsenik vagyunk, akivel az ellenfél semmit sem bírt kezdeni, ha meg ellenünk csinálják, akkor világi balfaszok voltunk egy semmilyen szempontból sem kiemelkedő ellenfél ellen.De inkább ellenünk csinálják meg....
Logikus, nem?
slowmotion
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
11 hónapja
De talán jobb ez az ág sztemmilyen 4. negyedet tolunk????Balfaszok
egy röhögve megnyert meccset kúrunk el!
NB2
Nyertek egy plusz meccset a románok ellen.
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
11 hónapja
Ha mi csináljuk az ilyen fordítást, akkor hatalmas szívű zsenik vagyunk, akivel az ellenfél semmit sem bírt kezdeni, ha meg ellenünk csinálják, akkor világi balfaszok voltunk egy semmilyen szempontból sem kiemelkedő ellenfél ellen.De inkább ellenünk csinálják meg....
Logikus, nem?
slowmotion
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
Ha mi csináljuk az ilyen fordítást, akkor hatalmas szívű zsenik vagyunk, akivel az ellenfél semmit sem bírt kezdeni, ha meg ellenünk csinálják, akkor világi balfaszok voltunk egy semmilyen szempontból sem kiemelkedő ellenfél ellen.Logikus, nem?
11 hónapja
milyen 4. negyedet tolunk????Ungárise virtuóz előgyütt....
egy röhögve megnyert meccset kúrunk el!
NB2
Ha ilyenben lehetne Olimpiát nyerni szerintem magasan vezetnénk aranyérmek tekintetében
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
milyen 4. negyedet tolunk????Balfaszok
egy röhögve megnyert meccset kúrunk el!
NB2
Nyertek egy plusz meccset a románok ellen.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
milyen 4. negyedet tolunk????egy röhögve megnyert meccset kúrunk el!
11 hónapja
Tessék most fele annyival sem kaptak ki, fejlődnek.Az első kalapos görögöket megvertük 10-9ra. Vasárnap jön a horvátok ellen 25öt dobó japán csapat. Kedden meg a horvátok.Ausztrália-Szingapúr 34-2 😀
Sixo
warr_b
11 hónapja
Azért az olimpiai meccs fényében ez az első félidő a kenguruk ellen elég jó.aztán az egész meccs is meglepően sima gála lett.
zacknorb
11 hónapja
Azért az olimpiai meccs fényében ez az első félidő a kenguruk ellen elég jó.
11 hónapja
Hát most házigazdák, az oké, de tavaly csak beugrók voltak Japán helyett, akik valami pénzügyi gondok miatt lemondták a szereplést.Tavalyi vb-ről a szingapúri eredmények:Az első kalapos görögöket megvertük 10-9ra. Vasárnap jön a horvátok ellen 25öt dobó japán csapat. Kedden meg a horvátok.Ausztrália-Szingapúr 34-2 😀
Sixo
warr_b
AUS - SIN 32:1
HUN - SIN 39:2
NZ - SIN 30:4
Három meccs alatt -96os gólkülönbséggel lettek utolsók.
Női vízilabda, rendezői jogon indulás, előfordul az ilyen eredmény.
Sixo

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
Tavalyi vb-ről a szingapúri eredmények:Az első kalapos görögöket megvertük 10-9ra. Vasárnap jön a horvátok ellen 25öt dobó japán csapat. Kedden meg a horvátok.Ausztrália-Szingapúr 34-2 😀
Sixo
warr_b
AUS - SIN 32:1
HUN - SIN 39:2
NZ - SIN 30:4
Három meccs alatt -96os gólkülönbséggel lettek utolsók.
Női vízilabda, rendezői jogon indulás, előfordul az ilyen eredmény.
11 hónapja
Az első kalapos görögöket megvertük 10-9ra. Vasárnap jön a horvátok ellen 25öt dobó japán csapat. Kedden meg a horvátok.Ausztrália-Szingapúr 34-2 😀
Sixo

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
Az első kalapos görögöket megvertük 10-9ra. Vasárnap jön a horvátok ellen 25öt dobó japán csapat. Kedden meg a horvátok.
11 hónapja
www.blikk.hu/sport/fehervari-eszter-evezes-fellebbezes-orszagos-bajnoksag/c88mhdd?ms_2Ezen csak röhögni lehet....
Nem egyenlő feltételek miatt.....
😁😁😁
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018