bowl.hu div. 2./B

18 feliratkozó

8 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
DRAFT időpontja: szeptember 1, péntek, 1900 óra

Draftsorrend

1. @Vieri - Atomic Falcons
2. @Igor - Hangover Boyz
3. @Antman - Wampas Hoth
4. @Castleai01 - Castleai Rebels
5. @dr0725 - Manchester Patriots
6. @Arms - Barcika Wolverines
7. @zavi27 - Ujhegy Bulldogs
8. @miilann - Philadelphia Phireballs
9. @hrabovszki - Hrabomania
10. @ozibozi - Team Ozzy
11. @shagi0206 - Bihari Murderers
12. @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
13. @JoeyPorter - Team Tebow
14. @Jack Zoltán - Happy City Cats
15. @Greengo - Team Greengo
16. @zemanla - Budapest Blues
17. @Göbi - Reno Hightower
18.@clbass - Dunakanyar Dwarf Rabbits

Szerkesztette: Igor
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na csak összejött az 5W után a 4L
ez már olyan mint tavaly...jules
huh....nem gondtoltam volna, hogy TO lehozza BigBen+Reed ellen 😊

|
több mint 13 éve
jules New England Patriots 101 — ideasokszart@gmail.com
na csak összejött az 5W után a 4L
ez már olyan mint tavaly...

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
H. Ward fumblijával kikaptam. (egyelőre mínusz 4)
lassan búcsúzom kedves játszótársak, megyek a div 3 ba....
P. Thomas hetek óta sérült, Clark IR, Barber betli, és most Matthews is gyanús... (szarul draftoltam.....)
"Szuper" futóim (és Moore is) bye weeken, ráadásul waiverezni sem lesz időm, mert nem leszek itthon. Így csak szoros meccseket lehet játszani, de nyerni nem lehet. 😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
11 New England Patriots 22
A győzelmemet nagyban beárnyékolja az ellenfelem hozzáállása... 😕
Tegnap szokás szerint 19:00 előtt egy kicsivel, még "csinosítgattam" az összeállításon, aztán megláttam az ellent...

Kikapcsoltam és ma néztem csak meg, azért így nem az igazi a győzelem íze.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bocsi Kájzer, nem voltam itthon a héten, ezért reagáltam csak későn a trade-re :/
Egyébként semelyik verzió nem lett volna jó, mert Welker-nél szinte csak jobb RB/WR-eim vannak 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hol jártál báránykám?

szar dolog, hogy ilyen lett a meccs, bár oké, a W jól jön bármikor, de jó is volt a csapatom. lett volna esélyem nyerni rendesen is. talán. na majd a következő fordulóban! sajnálom, hogy nem tudtál játszani.Kájzerszóze
voltak dolgok, de sajna ez nem mentség 😊
na majd kövi héten 😊Wyatt
megkérhettél volna valakit hogy állítsa be legalább, vagy ilyesmi. hajrá a jövő héten.Kájzerszóze
kell a hendikep is... 😊

|
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
bocs srácok, erről a hétről lecsúsztam 😛
bár ezt gondolom Kájzer nem igen bánja 😀Wyatt
hol jártál báránykám?

szar dolog, hogy ilyen lett a meccs, bár oké, a W jól jön bármikor, de jó is volt a csapatom. lett volna esélyem nyerni rendesen is. talán. na majd a következő fordulóban! sajnálom, hogy nem tudtál játszani.Kájzerszóze
voltak dolgok, de sajna ez nem mentség 😊
na majd kövi héten 😊Wyatt
megkérhettél volna valakit hogy állítsa be legalább, vagy ilyesmi. hajrá a jövő héten.



több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
bocs srácok, erről a hétről lecsúsztam 😛
bár ezt gondolom Kájzer nem igen bánja 😀Wyatt
hol jártál báránykám?

szar dolog, hogy ilyen lett a meccs, bár oké, a W jól jön bármikor, de jó is volt a csapatom. lett volna esélyem nyerni rendesen is. talán. na majd a következő fordulóban! sajnálom, hogy nem tudtál játszani.Kájzerszóze
voltak dolgok, de sajna ez nem mentség 😊
na majd kövi héten 😊

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
bocs srácok, erről a hétről lecsúsztam 😛
bár ezt gondolom Kájzer nem igen bánja 😀Wyatt
hol jártál báránykám?

szar dolog, hogy ilyen lett a meccs, bár oké, a W jól jön bármikor, de jó is volt a csapatom. lett volna esélyem nyerni rendesen is. talán. na majd a következő fordulóban! sajnálom, hogy nem tudtál játszani.



több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Elkezdem beírni, hogy mekkora ökör vagyok, hogy tegnap még arra kerítettem időt (őszöltem a hegyekben a kölkökkel), hogy a bye week miatt egy LB-t kerítsek, de a rúgót és a puntert már elfelejtettem, mikor is eszembe jutott, hogy van még egy meccs...
És találtam egy szabad kickert.
Úgyhogy ketten vannak már hátra. Kivételesen az újraszámolás után kisebb lett a különbség is. Remélem TO most lelassul, mert öt győzelem után 4 vereség hülyén nézne ki az önéletrajzomban.jules
hát nagyon kemény lesz a vége, én remélem BigBen betlizik ismét...de sztem Te fogsz nyerni. 😕

|
több mint 13 éve
tothbebe 19 — Steelers fan
Ja az a hét ember: Cedric Benson, Chad Ochocinco, James Harrison, Troy Polamalu, Mike Nugent,Daniel Sepulveda és a Steelers Coach.
Az első 4 miatt kicsit agódom.Antman
nem kell... hetek óta betlizik a csapatom, nem most fog ez megfordulni :/ Grat


You're waiting for a train - a train that will take you far away. You know where you hope the train will take you, but you can't know for sure. But it doesn't matter...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
bocs srácok, erről a hétről lecsúsztam 😛
bár ezt gondolom Kájzer nem igen bánja 😀

több mint 13 éve
jules New England Patriots 101 — ideasokszart@gmail.com
Elkezdem beírni, hogy mekkora ökör vagyok, hogy tegnap még arra kerítettem időt (őszöltem a hegyekben a kölkökkel), hogy a bye week miatt egy LB-t kerítsek, de a rúgót és a puntert már elfelejtettem, mikor is eszembe jutott, hogy van még egy meccs...
És találtam egy szabad kickert.
Úgyhogy ketten vannak már hátra. Kivételesen az újraszámolás után kisebb lett a különbség is. Remélem TO most lelassul, mert öt győzelem után 4 vereség hülyén nézne ki az önéletrajzomban.

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 13 éve
Tomeee 753
Tamme jó pickup volt.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Antman Chicago Bears 397
Ja az a hét ember: Cedric Benson, Chad Ochocinco, James Harrison, Troy Polamalu, Mike Nugent,Daniel Sepulveda és a Steelers Coach.
Az első 4 miatt kicsit agódom.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kicsit rossz padozással 35 pont hátrányban vagyok, Timmons van még hátra, aki képes ilyen pontmennyiség termelésére, úgyhogy este szorítok erősen. 😊
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
mocskos kurva élet fasza már, újabb loss

gyűlölöm a fantáziafocit
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
egyelőre így állunk (ÁTSZÁMOLÁS után frissítve):

Kájzerszóze – Wyatt 205-114 (eldőlt)
Divat – jules 203,5-200,5 (egy-egy ember van még)
Fetomy – zinedine5 208-220 (egy-egy ember van még hátra)
Tomeee – konqueror 168-157,5 (eldőlt)
Ork – kd 231-203,5 (kd egy embere lép még pályára)
Grafi – 11 111-210 (eldőlt)
Antman – tothbebe 200-110 (tohbebének van még 7 játékosa)

zemanla – Eaglesfan93 163-163 (kettő illetőleg három ember van még)



több mint 13 éve
Tomeee 753
Dani igazából az lenne az ideális ha mindketten kikapnánk, hihetetlenül szarok vagyunk. 😀Tomeee
borzasztó low score derbi, ebben a pillanatban néztem meg. de nekem az egész szezon ilyen, kevés szerzett, még kevesebb kapott pont

projected szerint nyerek, remélem már nem fordul meg. mondjuk én mínusz 3 emberrel vagyokkonqueror
A végére Collins-Sensabaugh derbi lesz, nagyonizgi.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Dani igazából az lenne az ideális ha mindketten kikapnánk, hihetetlenül szarok vagyunk. 😀Tomeee
borzasztó low score derbi, ebben a pillanatban néztem meg. de nekem az egész szezon ilyen, kevés szerzett, még kevesebb kapott pont

projected szerint nyerek, remélem már nem fordul meg. mondjuk én mínusz 3 emberrel vagyok
több mint 13 éve
Tomeee 753
Dani igazából az lenne az ideális ha mindketten kikapnánk, hihetetlenül szarok vagyunk. 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Fetomy: nézd meg plz!

Coleman játszani fog, de adhatom helyette Stylez White-ot is.......
Két ajánlat ment. az egyik azért, mert valakit dobnod kell és akkor inkább nálam legyen, de tulképp nekem mindegy.....



több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
kiküldtem én is pár trade-et: Fetomy, Divat, 11



több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt: szar a szopóágon ülni, de remélem még egy hetet kitartasz ott 😀 😀 😀 😀 😀

Ne haragudj, de azért remélem nem ellenem fogsz nyerni. A pontjaid már a héten megvoltak. A jövő héten 2 kezdő LB-m megy bájologni, meg lesz még más is, szóval kemény meccs lesz.

A szopóággal kapcsolatban: aki ellen a második legtöbb pontot szerezték, na az én vagyok.......... A legtöbbet én szereztem, de ellenem is rengeteget, szóval ezért állok a 7. helyen csak. Szar a defensem 😀 😀 😀 😀Kájzerszóze
ráadásul amin nagyon vacilláltam, hogy berakjam-e kezdőbe Tate-et, pont rosszul döntöttem 😀
mondjuk pozitív, hogy egymásután kétszer is tisztességes pontszámot értem el 😊Wyatt
Tate nagy kérdés...... hetek óta kezd nálam Welker és sehol semmi. Tate miért jobb célpont? Nem jó ez így 😀 Nem kéred Welkert?Kájzerszóze
tate egészen eddig kb csak csali volt, most végre volt elkapása is 😀
mostani o-ban senki nem kap annyi labdát, mint tavaly welker pl, azért is kiszámíthatatlanabb 😛
de amúgy jöhet welker, csak sokat nem tudok adni érte 😛

több mint 13 éve
Antman Chicago Bears 397
Lehet észrevettétek de kiküldtem egypár trédet.
Jules,11, kd és konqueror