Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hetvegen lesz meccs Bpen? Ha igen hol, mikor, belepo?

flagfoci szokott meg lenni margit szigeten?Lecso4
Pesten tudtommal pont nem (Eger, Nyíregyháza, Veszprém, Debrecen, Belgrád), ellenben új hír, hogy a Sportklub megegyezett a CEFL ligával a tv-közvetítésekről
http://www.european-league.com/article/469/cefl-becomes-sport-klub-cefl.htmljjncaa
Koszi a gyors valaszt. Akkor majd legkozelebb.
több mint 14 éve
bowl.hu 48
kísérleti jelleggel elindult a bowl.hu magyarfoci blogja

http://bowlhu.tumblr.com/

(aki tudja, hogy lehet megjeleníteni a tumblr témán az ékezetes betűket, ne habozzon szólni)
több mint 14 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Bent van az csak mondjuk elég nehéz háló ingben meg rapper gatyában játszani mint ahogy azt eggyesek teszik...amúgy meg arról lehetne tényleg vitatkozni hogy az volt-e mert ha megnézed a mezénél fogva húzom le ami szabályos,az egy másik dolog, hogy ott értem el és ez szerintem nem volt büntetendő, meg a másik hogy mielőtt lerántottam volna léptem vele legalább hármat,de hát az a képen ugye nem látszik...
Aki meg szeretne velem találkozni az mondjon csapatot mezszámot azt szívesen megkeresem a pályán...😊
Bár annyit még hozzátennék semmi sincs véletlenűlPacman
Kedves Pacman
Töltsd le légyszi a szabálykönyvet, és csapd fel a "horse collar"-nál (hotkey: ctrl-f), mielőtt égeted magad a szabályismereti hiányosságaiddal. A számom és csapatom az aláírásban 😉

M. Vikings
Always open!
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
Hetvegen lesz meccs Bpen? Ha igen hol, mikor, belepo?

flagfoci szokott meg lenni margit szigeten?Lecso4
Pesten tudtommal pont nem (Eger, Nyíregyháza, Veszprém, Debrecen, Belgrád), ellenben új hír, hogy a Sportklub megegyezett a CEFL ligával a tv-közvetítésekről
http://www.european-league.com/article/469/cefl-becomes-sport-klub-cefl.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hetvegen lesz meccs Bpen? Ha igen hol, mikor, belepo?

flagfoci szokott meg lenni margit szigeten?
több mint 14 éve
Kopasz98 93
meznél fogva nem az? nekem úgy is dobtak már be horse-t hogy int után oldalról nyúltam a játékosért, és a két !vállánál! fogva rántottam le. 😀 szal ne hülyéskedjünk már 😀 naná h az!
több mint 14 éve
NightBoY New York Giants 616
Bizony a szam folotti mezresznel lerantas sem szabalyos, igyanaz mintha a vallvedonel kovetne el a jatekos. De egy biro javitson ki ha tevedek. De nem tevedek, kozben kigugliztam.

You should know I bleed blue...
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
amúgy meg arról lehetne tényleg vitatkozni hogy az volt-e mert ha megnézed a mezénél fogva húzom le ami szabályos,az egy másik dolog, hogy ott értem el és ez szerintem nem volt büntetendő, meg a másik hogy mielőtt lerántottam volna léptem vele legalább hármat,de hát az a képen ugye nem látszik...Pacman
most nézem róla a videót, az bizony méretes horse collar tackle volt 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
lehet csak nekem tűnt fel : térdvédő ?😀Boti#63
Nem szívesen védem, de szerintem az van, csak el van csúszva...pc_x
Bent van az csak mondjuk elég nehéz háló ingben meg rapper gatyában játszani mint ahogy azt eggyesek teszik...amúgy meg arról lehetne tényleg vitatkozni hogy az volt-e mert ha megnézed a mezénél fogva húzom le ami szabályos,az egy másik dolog, hogy ott értem el és ez szerintem nem volt büntetendő, meg a másik hogy mielőtt lerántottam volna léptem vele legalább hármat,de hát az a képen ugye nem látszik...
Aki meg szeretne velem találkozni az mondjon csapatot mezszámot azt szívesen megkeresem a pályán...😊
Bár annyit még hozzátennék semmi sincs véletlenűl



See what you hit,and hit what you see
több mint 14 éve
pc_x 943 — Red Fist
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/524000_365560286822105_100001044093517_1067693_864422340_n.jpg

nem video...de lehetne ezt is elemeznithebeke
Mennyire aljasok vagytok, hogy már ilyen képeket photoshoppoltok össze, hogy belevesszetek egy kivételes tehetségű, alázatos sportemberbe! Szégyelljétek magatokat!
😊VT
lehet csak nekem tűnt fel : térdvédő ?😀Boti#63
Nem szívesen védem, de szerintem az van, csak el van csúszva...


több mint 14 éve
Boti#63 69
Kicsit laza mérkőzésbeszámoló, de némi erőlködéssel kihámozható belőle a pontszerzések időbeli sorrendje és mikéntje.
Nem én írtam. 😊
http://titansmeccsek.freeblog.hu/archives/2012/03/25/Dinok_a_hegyoldalban/vadibandi
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/524000_365560286822105_100001044093517_1067693_864422340_n.jpg

nem video...de lehetne ezt is elemeznithebeke
Mennyire aljasok vagytok, hogy már ilyen képeket photoshoppoltok össze, hogy belevesszetek egy kivételes tehetségű, alázatos sportemberbe! Szégyelljétek magatokat!
😊VT
lehet csak nekem tűnt fel : térdvédő ?😀
több mint 14 éve
VT 123
Titans-Raptors 27-7vadibandi
Kicsit laza mérkőzésbeszámoló, de némi erőlködéssel kihámozható belőle a pontszerzések időbeli sorrendje és mikéntje.
Nem én írtam. 😊
http://titansmeccsek.freeblog.hu/archives/2012/03/25/Dinok_a_hegyoldalban/vadibandi
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/524000_365560286822105_100001044093517_1067693_864422340_n.jpg

nem video...de lehetne ezt is elemeznithebeke
Mennyire aljasok vagytok, hogy már ilyen képeket photoshoppoltok össze, hogy belevesszetek egy kivételes tehetségű, alázatos sportemberbe! Szégyelljétek magatokat!
😊
több mint 14 éve
NightBoY New York Giants 616
Ez mindent elmond róla. Kár, hogy safety és ritkán találkozhat vele az ember, mert amúgy csak hátulról képes beleszállni a másikba tök feleslegesen.

szerk: nem akarok flémet indítani, megígértem magamnak, hogy nem postolok erről semmit de a képet meglátva nem bírtam megállni. Az hagyján, hogy nem sportszerű de még kibaszottul balesetveszélyes is.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/524000_365560286822105_100001044093517_1067693_864422340_n.jpg

nem video...de lehetne ezt is elemeznithebeke
Ez az első negyedben volt és Pacman utolsó emberként biztos TD-től mentette meg a csapatát egy horsecollar tackle-lel.
A büntetést kiosztották, a maradék hat yardot megfelezték, majd TD lett.vadibandi
A cikk alapján nem a legkedveltebb játékos lett nálatok sem 😀kisdani

You should know I bleed blue...
több mint 14 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Kicsit laza mérkőzésbeszámoló, de némi erőlködéssel kihámozható belőle a pontszerzések időbeli sorrendje és mikéntje.
Nem én írtam. 😊
http://titansmeccsek.freeblog.hu/archives/2012/03/25/Dinok_a_hegyoldalban/vadibandi
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/524000_365560286822105_100001044093517_1067693_864422340_n.jpg

nem video...de lehetne ezt is elemeznithebeke
Ez az első negyedben volt és Pacman utolsó emberként biztos TD-től mentette meg a csapatát egy horsecollar tackle-lel.
A büntetést kiosztották, a maradék hat yardot megfelezték, majd TD lett.vadibandi
A cikk alapján nem a legkedveltebb játékos lett nálatok sem 😀


Wolverines #79 C
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Titans-Raptors 27-7vadibandi
Kicsit laza mérkőzésbeszámoló, de némi erőlködéssel kihámozható belőle a pontszerzések időbeli sorrendje és mikéntje.
Nem én írtam. 😊
http://titansmeccsek.freeblog.hu/archives/2012/03/25/Dinok_a_hegyoldalban/vadibandi
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/524000_365560286822105_100001044093517_1067693_864422340_n.jpg

nem video...de lehetne ezt is elemeznithebeke
Ez az első negyedben volt és Pacman utolsó emberként biztos TD-től mentette meg a csapatát egy horsecollar tackle-lel.
A büntetést kiosztották, a maradék hat yardot megfelezték, majd TD lett.




több mint 14 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Titans-Raptors 27-7vadibandi
Kicsit laza mérkőzésbeszámoló, de némi erőlködéssel kihámozható belőle a pontszerzések időbeli sorrendje és mikéntje.
Nem én írtam. 😊
http://titansmeccsek.freeblog.hu/archives/2012/03/25/Dinok_a_hegyoldalban/vadibandi
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/524000_365560286822105_100001044093517_1067693_864422340_n.jpg

nem video...de lehetne ezt is elemeznithebeke
Pacman ragaszkodó típus 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 14 éve
Boti#63 69
Titans-Raptors 27-7vadibandi
Kicsit laza mérkőzésbeszámoló, de némi erőlködéssel kihámozható belőle a pontszerzések időbeli sorrendje és mikéntje.
Nem én írtam. 😊
http://titansmeccsek.freeblog.hu/archives/2012/03/25/Dinok_a_hegyoldalban/vadibandi
zseniális 😀
több mint 14 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 549 — Steelers fan
Titans-Raptors 27-7vadibandi
Kicsit laza mérkőzésbeszámoló, de némi erőlködéssel kihámozható belőle a pontszerzések időbeli sorrendje és mikéntje.
Nem én írtam. 😊
http://titansmeccsek.freeblog.hu/archives/2012/03/25/Dinok_a_hegyoldalban/vadibandi
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/524000_365560286822105_100001044093517_1067693_864422340_n.jpg

nem video...de lehetne ezt is elemezni
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Titans-Raptors 27-7vadibandi
Kicsit laza mérkőzésbeszámoló, de némi erőlködéssel kihámozható belőle a pontszerzések időbeli sorrendje és mikéntje.
Nem én írtam. 😊
http://titansmeccsek.freeblog.hu/archives/2012/03/25/Dinok_a_hegyoldalban/




több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Jászberény - Szolnok 0-10
Grat a Szolnoknak!
több mint 14 éve
tomer 26 — L'instinct de mort


több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
W2 - Bulldogs 12:46

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Titans-Raptors 27-7




több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szekszárd Bad Bones-Veszprém Wildfires 24-24, köszönjük a veszprémi srácoknak a sportszerű mérkőzést, és sok sikert a bajnokságban!
több mint 14 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 549 — Steelers fan
https://www.facebook.com/pages/Miskolc-Renegades-American-Football-Club/346967012013766

FB oldalunk