Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 15 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Kb három éve nem olvasok mást, csak hogy igy a szövetség meg úgy a szövetség, de senki nem hajlandó :

1.) kilépni a szövetségből
2.) keményen beszólni (ide azt akartam irni, hogy odabaszni, de olvassák ártatlan fiatalok is a fórumot)

Ja, és vannak csapatok, akik NEM akarnak a szövetségbe belépni, pedig létszámuk is meglenne, szponzoraik is vannak,de valahogy mégsem akarják a szövetség és bizonyos személyek pénztárcáját duzzasztani...


Grga Pitic
Az a baj, hogy a legtöbb csapat nem is veszi a fáradtságot, hogy megjelenjen a megbeszéléseken. Nem kilépni kell a szövetségből, hanem jobbá tenni, ha kilépsz nem lesz senkinek sem jobb. A beszólogatástól sem lesz jobb legalábbis szerintem ( tapasztalat ), megoldásokkal kell elődrukkolni.SzentiRebel_#18
Teljesen igaz, a legutóbbi elnökségin kb. 10-12 csapat képviseltette magát. Így nincs értelme változást várni, el kell jönni és ott mondani ha valami nem tetszik.cápa77
Azért azt se felejtsük el , mikor a szövetség közvetlen a csapatok kezébe adta a döntés lehetőségét ,hogy elindulhasson a Hurricanes ,akkor ugye bár szinte senki nem nézte a sportág érdekét csak az önös érdekei , bosszú, félelem stb. miatt nem engedte őket indulni!! Pedig lehet ,hogy most már Div-I bajnoki címért küzdenének!
Szóval cseppet sem vagyunk jobbak, mint a szövetség hiszen azok is mi vagyunk !


Wolverines #79 C
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Egyébként az Újváros mindent megengedhet magának csak azért, mert a vezetőjük VB tag? Kíváncsi vagyok így meddig lesz VB tag.tulley
világ végéigcápa77
Ámen
több mint 15 éve
arcsike 100
Nyilvan a Kornel altal irt cikkek nem 1 oldaluak...gyengejobb
ez így is van, ő mindig az ellenfelet magasztalja és a sajátjait húzza le
ez a kedvencem (http://www.gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49677) 😊 😊 😊cápa77
Ezen mi is nagyokat nevettünk 😀SzentiRebel_#18
ez volt az a cikk, ami miatt ha lett volna kis időm még sajnálom is őket 😀 alig hittem el, h valakinek ehhez van pofája, h ilyeneket leírjon a történtek után... szánalom
több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Egyébként az Újváros mindent megengedhet magának csak azért, mert a vezetőjük VB tag? Kíváncsi vagyok így meddig lesz VB tag.tulley
világ végéig


több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Egyébként az Újváros mindent megengedhet magának csak azért, mert a vezetőjük VB tag? Kíváncsi vagyok így meddig lesz VB tag.
több mint 15 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Nyilvan a Kornel altal irt cikkek nem 1 oldaluak...gyengejobb
ez így is van, ő mindig az ellenfelet magasztalja és a sajátjait húzza le
ez a kedvencem (http://www.gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49677) 😊 😊 😊cápa77
Ezen mi is nagyokat nevettünk 😀

több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Nyilvan a Kornel altal irt cikkek nem 1 oldaluak...gyengejobb
ez így is van, ő mindig az ellenfelet magasztalja és a sajátjait húzza le
ez a kedvencem (http://www.gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49677) 😊 😊 😊


több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Nyilvan a Kornel altal irt cikkek nem 1 oldaluak...
több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Visszatérve a sportmédiára. van egy olyan csapat pl. a hurricanes de bármelyik magyar csapat amelyik az országunk,sportunk hírnevét öregbítik külföldi bajnokságba(nem is akármilyen eredménnyel) akkor kutyakötelessége lenne, nem hogy megírni hanem segíteni ódákat zengeni rólageripo
örülök, hogy így védesz minket, de nincs értelme
pl.: az általunk beküldött cikkekre azt mondták túl egyoldalúak
hát kérdem én, hogy a bph honlapjára íródott cikkeknek talán az ellenfelet kéne magasztalnia
egyébként aki még nem tette meg az itt olvashatja a hurricanes-es híreket és eldöntheti mennyire egyoldalúak

http://hurricanes.hu/


több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Visszatérve a sportmédiára. van egy olyan csapat pl. a hurricanes de bármelyik magyar csapat amelyik az országunk,sportunk hírnevét öregbítik külföldi bajnokságba(nem is akármilyen eredménnyel) akkor kutyakötelessége lenne, nem hogy megírni hanem segíteni ódákat zengeni róla
több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Kb három éve nem olvasok mást, csak hogy igy a szövetség meg úgy a szövetség, de senki nem hajlandó :

1.) kilépni a szövetségből
2.) keményen beszólni (ide azt akartam irni, hogy odabaszni, de olvassák ártatlan fiatalok is a fórumot)

Ja, és vannak csapatok, akik NEM akarnak a szövetségbe belépni, pedig létszámuk is meglenne, szponzoraik is vannak,de valahogy mégsem akarják a szövetség és bizonyos személyek pénztárcáját duzzasztani...


elképesztő ami ebben a témában történik, nagyon nagyon drukkolok a katonáknak, hogy ne szedje szét a csapatukat ez az ellenük indított hadjárat :/bpcj97
Grga Pitic
Az a baj, hogy a legtöbb csapat nem is veszi a fáradtságot, hogy megjelenjen a megbeszéléseken. Nem kilépni kell a szövetségből, hanem jobbá tenni, ha kilépsz nem lesz senkinek sem jobb. A beszólogatástól sem lesz jobb legalábbis szerintem ( tapasztalat ), megoldásokkal kell elődrukkolni.SzentiRebel_#18
Teljesen igaz, a legutóbbi elnökségin kb. 10-12 csapat képviseltette magát. Így nincs értelme változást várni, el kell jönni és ott mondani ha valami nem tetszik.


több mint 15 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Kb három éve nem olvasok mást, csak hogy igy a szövetség meg úgy a szövetség, de senki nem hajlandó :

1.) kilépni a szövetségből
2.) keményen beszólni (ide azt akartam irni, hogy odabaszni, de olvassák ártatlan fiatalok is a fórumot)

Ja, és vannak csapatok, akik NEM akarnak a szövetségbe belépni, pedig létszámuk is meglenne, szponzoraik is vannak,de valahogy mégsem akarják a szövetség és bizonyos személyek pénztárcáját duzzasztani...


elképesztő ami ebben a témában történik, nagyon nagyon drukkolok a katonáknak, hogy ne szedje szét a csapatukat ez az ellenük indított hadjárat :/bpcj97
Grga Pitic
Az a baj, hogy a legtöbb csapat nem is veszi a fáradtságot, hogy megjelenjen a megbeszéléseken. Nem kilépni kell a szövetségből, hanem jobbá tenni, ha kilépsz nem lesz senkinek sem jobb. A beszólogatástól sem lesz jobb legalábbis szerintem ( tapasztalat ), megoldásokkal kell elődrukkolni.

több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Szerintem van olyan szituáció amikor a pénz nem számít és egész egyszerűen nem szabad odaadni egy videót. A legjobb, hogy hülyének nézik az embereket. Vagy felül emelkedsz a szaron ami körben melegíti a bokádat, és nagyvonalúan odaadod.
Csapattársaim szavazása alapján, 100ezer HUF a Soldiers-Raptors rájátszás meccs videója ha a meccs előtt szeretnétek látni... Csak hogy ti is és persze mi is jól járjunk, baráti kapcsolatunkat megtartva. Baráti üdvözlettel..
gyengejobb


több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
még így sincs minden veszve 😉Francesco
Nem nyaltok elég segget ilyen dolgokért és a válogatotthoz sem sikerült beolvadnotok, ez lehet a gond 😊gyengejobb
milyen válogatott?? talán a junior?? a mai napig kettő csapat azaz KETTŐ adta le a nevezését a bajnokságra:: miről beszéltek??geripo
Ma jön hozzánk a lányom hat kis barátnője. Ha tudom ráveszem a szüleiket, hogy nevezzük be a hét fős junior bajnokságba őket. Ha nincs ilyen csináljunk. 2017-re ha szerencsénk van lehet egy szépreményű női válogatottunk. 😂


több mint 15 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
Kb három éve nem olvasok mást, csak hogy igy a szövetség meg úgy a szövetség, de senki nem hajlandó :

1.) kilépni a szövetségből
2.) keményen beszólni (ide azt akartam irni, hogy odabaszni, de olvassák ártatlan fiatalok is a fórumot)

Ja, és vannak csapatok, akik NEM akarnak a szövetségbe belépni, pedig létszámuk is meglenne, szponzoraik is vannak,de valahogy mégsem akarják a szövetség és bizonyos személyek pénztárcáját duzzasztani...


elképesztő ami ebben a témában történik, nagyon nagyon drukkolok a katonáknak, hogy ne szedje szét a csapatukat ez az ellenük indított hadjárat :/bpcj97



Grga Pitic for President
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
elképesztő ami ebben a témában történik, nagyon nagyon drukkolok a katonáknak, hogy ne szedje szét a csapatukat ez az ellenük indított hadjárat :/
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
'Kedves válogatott', "Kedves Gorillaz", """""Kedves kornél"""""

Csapattársaim szavazása alapján, 100ezer HUF a Soldiers-Raptors rájátszás meccs videója ha a meccs előtt szeretnétek látni... Csak hogy ti is és persze mi is jól járjunk, baráti kapcsolatunkat megtartva. Baráti üdvözlettel..

Ja és köszi a 20ezres csekket amit küldtél a mai napon nekünk alá nem irt jegyzőkönyv nevében. Arról már nem is beszélve hogy úgytünik, degradáló és bomlasztó hatással vagyunk a bajnokságra, általad vázolt indokok miatt ( itt már emlitett és mindenki által ismert) igy legyél szives a bajnokságból való kizárás okát, fenyegetésként vázolt összes meccsünk érvénytelenitését, fejedből, legyél szives, még1szer mondom hogy megértsed a gorilla fejeddel, legyél szives kiverni. Ha nem sikerül, jövőre talán, ha a jó isten is úgyakarja hogy nem lesz meccse a 4. alcsapatotoknak sikerül nekünk ezt megtenni. "Tiszteletem"!
(remélem nem veszed bántásnak, sértésnek, fenyegetésnek, ha igen, jól sikerült.!)
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
miért szóltál kíváncsi lettem volna, hogy le tudjuk-e úgy hozni az osztrák szezont, hogy egy sort sem írnak róla
az a baj, hogy meg sem lepődömcápa77
még így sincs minden veszve 😉Francesco
Nem nyaltok elég segget ilyen dolgokért és a válogatotthoz sem sikerült beolvadnotok, ez lehet a gond 😊gyengejobb
milyen válogatott?? talán a junior?? a mai napig kettő csapat azaz KETTŐ adta le a nevezését a bajnokságra:: miről beszéltek??
több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
miért szóltál kíváncsi lettem volna, hogy le tudjuk-e úgy hozni az osztrák szezont, hogy egy sort sem írnak róla
az a baj, hogy meg sem lepődömcápa77
még így sincs minden veszve 😉Francesco
Nem nyaltok elég segget ilyen dolgokért és a válogatotthoz sem sikerült beolvadnotok, ez lehet a gond 😊gyengejobb
hát valóban a seggnyalás nehezen megy 😊


több mint 15 éve
Törölt felhasználó
azon a tetves sportmédián miért nem szerepel,hogy a hurricanes bent van az osztrák döntőben????????????????????????
vagy ez nem akkora cucc?????????????geripo
miért szóltál kíváncsi lettem volna, hogy le tudjuk-e úgy hozni az osztrák szezont, hogy egy sort sem írnak róla
az a baj, hogy meg sem lepődömcápa77
még így sincs minden veszve 😉Francesco
Nem nyaltok elég segget ilyen dolgokért és a válogatotthoz sem sikerült beolvadnotok, ez lehet a gond 😊
több mint 15 éve
VT 123
Akit esetleg érdekel, a tegnapi austrian bowl-ról van itt egy összefoglaló:

http://www.austrianbowl.at/
több mint 15 éve
VT 123
azon a tetves sportmédián miért nem szerepel,hogy a hurricanes bent van az osztrák döntőben????????????????????????
vagy ez nem akkora cucc?????????????geripo
miért szóltál kíváncsi lettem volna, hogy le tudjuk-e úgy hozni az osztrák szezont, hogy egy sort sem írnak róla
az a baj, hogy meg sem lepődömcápa77
Látod, ennél még a wolves lányok döntője is nagyobb esemény egy négy csapatos bajnokságban 😊

nevetséges a sportmédiás oldal..
több mint 15 éve
Kalo 137
😊 Köszönöm!
Igazából minden olyan hívást kinyomok a telefonomon, ami ismert számról érkezik, nehogy foglalt legyek amikor hívnak a ClassFM-től vagy a Neo-tól 😉

De komolyra fordítva, egy ilyen műsornak az a dolga szerintem, hogy megemlítsen esetleges negatívumokat, de alapvetően arra koncentráljon, hogy az ország minden egyes szegletében fejlődik a sportunk.
És -eltekintve esetleges személyes ellentétektől, amiken persze emberként én sem feltétlen tudom túltenni magam- én őszintén tisztelek és elismerek minden egyes játékost, csapatot, klubot azért az energiáért, amit belefektet ebbe a sportba.

Fent van a rádió17 oldalán a hétfői adás, ha érdekel valakit:

http://radio17.hu/media.php?csoport=16Kalo
(Y) színvonalas beszélgetés volt, grat!
És nekem nagyon szimpatikus, hogy bőven nem csak a Cowboysról beszélsz, hanem mindenki másról is és a többieknél is mindenhol kiemeled a pozitívumokat és dícséred őket! Tényleg thumbs up!
Országos szintű rádióba Kalót 😉Francesco
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
azon a tetves sportmédián miért nem szerepel,hogy a hurricanes bent van az osztrák döntőben????????????????????????
vagy ez nem akkora cucc?????????????geripo
miért szóltál kíváncsi lettem volna, hogy le tudjuk-e úgy hozni az osztrák szezont, hogy egy sort sem írnak róla
az a baj, hogy meg sem lepődömcápa77
még így sincs minden veszve 😉
több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
azon a tetves sportmédián miért nem szerepel,hogy a hurricanes bent van az osztrák döntőben????????????????????????
vagy ez nem akkora cucc?????????????geripo
miért szóltál kíváncsi lettem volna, hogy le tudjuk-e úgy hozni az osztrák szezont, hogy egy sort sem írnak róla
az a baj, hogy meg sem lepődöm