Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Cápa, ha pedig lejönnél szurkolni a West Gate-nek, felajánlunk egy helyet a buszon.

KaloKalo
azért ennyire nem szeretem őket, sőt
de francsival egyet értek, miért fontosabb a ti döntőtök mint a mienk?
ráadásul aki ott volt a div2 sorsolásán az tudhatja, hogy mi már akkor szóltunk az osztrák döntő miatt, de az volt a válaszuk, hogy majd megoldják ha bejutunk
ráadásul ti sem hiszem, hogy szóltatok előre, mivel a div2 sorsolásakor még ha jól tudom messze nem volt CEI kiírás
de ez egy parttalan vita, ha úgy alakul megoldjuk, eddig sem hátráltunk meg az akadályoknál
ha meg esetleg nem juttok be a döntőbe remélem nem lesz akadálya a halasztásnak


több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Bruce: Nem gondolom, hogy itt fórumon kellene a Cowboys válaszára várnia a többi csapatnak, hiszen azt Cápa már leírta.
Kalo
Én csak ennyit vártam, hogy írj valamit te, mert én mit szóljak bele? Semmi közöm nincs a dologhoz, így csak el akartam olvasni, hogy mi az álláspontotok. Így már értem és köszönöm.

Peace
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
azért függ attól, h bejut-e a csapat a cei düntőbe, mivel mi egy csapat vagyunk! sok c2-es játszik már a c1-ben, akiknek az lehetne életük eddigi legfontosabb meccse, amiért már jópár éve dolgoznak, h a "nagycsapatban" is játszhassanak, 1 ilyen komoly mecccset! ugyanis a c2-esek többsége azért küzd, h egyszer a c1-ben lehessen meghatározó ember!
itt nem arról van szó, h egy másik csapat játszik, mint más esetekben...arcsike
És akkor persze mások alkalmazkodjanak hozzátok... Azt sem értem, hogy a Cowboys CEI szereplése vajon miért fontosabb, mint a Hurricanes Iron Bowl szereplése... Azt sem mondom, hogy a miénk a fontosabb. De valahogy konszenzus kéne...

De persze mindegy, lesz valahogy.
több mint 15 éve
Kalo 137
Cápa, Francesco: sajnálom a meccs-ütközést, és így már értem Cápa kijelentését. Nem Nektek akarunk keresztbe tenni, ezt őszintén mondom. Óriási dolog, hogy döntőben vagytok, és szorítunk Nektek ott!
Bruce: Nem gondolom, hogy itt fórumon kellene a Cowboys válaszára várnia a többi csapatnak, hiszen azt Cápa már leírta.

Mindenki a saját csapata szemszögéből nézi az eseményeket, és a Hurricanes szempontjából valóban szarul jön ez ki. Ha jól tudom bajnokság előtt a csapatok leadtak a VB-nek egy nyilatkozatot, hogy melyek azok a hétvégék, amelyeken nem szeretnének magyar bajnoki meccset játszani. Ezt a BH is megtette, de ebben nem szerepelt ez a hétvége, így lehet ez a sajnálatos összeütközés.
Nekünk pedig értelemszerűen fontos, hogy azok a C2-es játékosaink, akik szerepet kapnak a C1-ben is, ott tudjanak lenni a csapattal -amennyiben szombaton ki tudjuk harcolni a döntőbeli részvételt.

Fordított helyzetben ugyanezt tenném a Hurricanes esetében, és jó eséllyel a mi helyünkben ők is ugyanezt cselekednék.

Cápa, ha pedig lejönnél szurkolni a West Gate-nek, felajánlunk egy helyet a buszon.

Kalo
több mint 15 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
csak az a baj, hogy nem egyszer leírtátok, hogy nálatok nincs átjátszás, de mindegy majd valahogy megoldjuk és játszunk egy jót, vagy kettőtcápa77
jajj Cápa, nem érted. nem c1-esek játszanak a c2-ben, hanem c2-esek a c1-ben 😂

több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
mi köze amúgy ennek a meccsnek ahhoz? :/bpcj97
na akkor elmesélem, dőlj hátra
A tegnapi nap folyamán a BpH bejutott az osztrák második divízió döntőjébe, amit Scwaz-ban kell lejátszani.
Ez a tündéri osztrák kisváros 706 km-re van Budapesttől.
A döntő július 2-án lesz. Mint tudjuk a magyar elődöntő július 3-ra van kiírva. A múlt hét folyamán felvettük a kapcsolatot a lehetséges magyar ellenfeleinkkel (BpC2, TM, BpE), hogy az esetleges döntőbe jutásunk esetén beleegyeznek-e abba, hogy egy héttel később játsszuk le az elődöntőt. A TM és az BpE nagyon fair módon azonnal beleegyezett, míg a Cowboys attól tette függővé a dolgot, hogy bejut-e a csapat a CEI döntőjébe (amit megint nem értek mivel a C2 nem indult a kupában).
Nos ezután úgy érzem, hogy a GyS-nak kell szurkolnom.
ennyi a mese mára, zárul Cápa móka tára 😉 😊cápa77
azért függ attól, h bejut-e a csapat a cei düntőbe, mivel mi egy csapat vagyunk! sok c2-es játszik már a c1-ben, akiknek az lehetne életük eddigi legfontosabb meccse, amiért már jópár éve dolgoznak, h a "nagycsapatban" is játszhassanak, 1 ilyen komoly mecccset! ugyanis a c2-esek többsége azért küzd, h egyszer a c1-ben lehessen meghatározó ember!
itt nem arról van szó, h egy másik csapat játszik, mint más esetekben...arcsike
csak az a baj, hogy nem egyszer leírtátok, hogy nálatok nincs átjátszás, de mindegy majd valahogy megoldjuk és játszunk egy jót, vagy kettőt


több mint 15 éve
arcsike 100
most már csak egy dolgot tehetek, bár nem hittem volna, hogy ez az idő eljön, de szurkolnom kell a Győrnek, hogy nyerjen a Cowboys ellen jövő héten
mi köze amúgy ennek a meccsnek ahhoz? :/bpcj97
na akkor elmesélem, dőlj hátra
A tegnapi nap folyamán a BpH bejutott az osztrák második divízió döntőjébe, amit Scwaz-ban kell lejátszani.
Ez a tündéri osztrák kisváros 706 km-re van Budapesttől.
A döntő július 2-án lesz. Mint tudjuk a magyar elődöntő július 3-ra van kiírva. A múlt hét folyamán felvettük a kapcsolatot a lehetséges magyar ellenfeleinkkel (BpC2, TM, BpE), hogy az esetleges döntőbe jutásunk esetén beleegyeznek-e abba, hogy egy héttel később játsszuk le az elődöntőt. A TM és az BpE nagyon fair módon azonnal beleegyezett, míg a Cowboys attól tette függővé a dolgot, hogy bejut-e a csapat a CEI döntőjébe (amit megint nem értek mivel a C2 nem indult a kupában).
Nos ezután úgy érzem, hogy a GyS-nak kell szurkolnom.
ennyi a mese mára, zárul Cápa móka tára 😉 😊cápa77
azért függ attól, h bejut-e a csapat a cei düntőbe, mivel mi egy csapat vagyunk! sok c2-es játszik már a c1-ben, akiknek az lehetne életük eddigi legfontosabb meccse, amiért már jópár éve dolgoznak, h a "nagycsapatban" is játszhassanak, 1 ilyen komoly mecccset! ugyanis a c2-esek többsége azért küzd, h egyszer a c1-ben lehessen meghatározó ember!
itt nem arról van szó, h egy másik csapat játszik, mint más esetekben...
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
De ha megveritek a győrt akkor maximum 72 óra alatt játszunk két meccset és utazunk 1400 kilométert.
Végül is ez sem lehet rosszabb mint az egy éves indulási engedély megtagadás erkölcsi okokból.
Így sem lesz könnyű dolga a C2-nek.cápa77
Egyébként lehet, hogy ott rontottuk el, hogy korrektek akartunk lenni és előre egyeztettünk a lehetséges ellenfeleinkkel... Csinálhattuk volna azt is, hogy bejelentjük a versenybizottságnak, hogy más időpontban játszunk és kész. Vagy ezt nem minden csapat teheti meg?
És azt is megkérdezném, hogy vajon nem jár-e plusz jogosultsággal, ha valaki pályaválasztó? Vagy kimerül abban, hogy ő állja a pályabérleti és a rendezéssel kapcsolatos költségeket? (Mert ugyebár jelen esetben utazási költségekről nem beszélhetünk)
Meg még baromi sok kérdést feltehetnék...
több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
úgy látszik szép mesét mondtam, mert mindenki elaludt tőle, vagy csak betűre sem érdemes a sztoricápa77
Várjuk a Cowboys válaszát mi is! 😊
több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
"ez az bazdmeg"Bálint #15
egyébként ez ugyanannak a kinyilatkoztatásnak köszönhető


több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
úgy látszik szép mesét mondtam, mert mindenki elaludt tőle, vagy csak betűre sem érdemes a sztori


több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
"ez az bazdmeg"
hosszabítás után nyert a cowboyscápa77
Bálint #15
ugye játszol ellenünk a C2-ben? kééééééérleeeeek...


több mint 15 éve
mike0125 34
"ez az bazdmeg"
hosszabítás után nyert a cowboyscápa77
Bálint #15
😀 😀 😀 😀
több mint 15 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Számát nem tudod?ce
96 de az talán mindegy is.deacon75
köszi a választ .....Ő tényleg DE , na majd még próbálok infót szerezniPatkany
jobbat mondok, az Eagles def. coord. (Gellért) MLB poszton csipőre tett kézzel nézi végig az utolsó két playt a védelem közepén, miután az ő offside-jával lett meg a cows első kísérlete 3 yarddal az endzone elött...

ergo Gellért 'leszarta', hogy tovább lehet jutni?!


több mint 15 éve
Törölt felhasználó
"ez az bazdmeg"
hosszabítás után nyert a cowboyscápa77
több mint 15 éve
arcsike 100
Köszi a Cowboys-nak a meccset.Sportszerü játék volt.De a játékvezetők kritikán aluli és minősithetetlen teljesitményt nyujtottak.Szerintem ha a lelátóról beküldtek volna 7 nézőt aki kicsit is érti ezt a játékot,sokkal jobban levezették volna a meccet.
Ettől függetlenül GRATULABugi#77
jujujujujuj! bár egyetértek, csak sztem meg pont ellenkező oldalról 😀 a legjobb az volt mikor hosszabbításban az a bíró mutatott incomplete passzt (egy teljesen szabályos elkapásra), akinek háttal volt a wr, plusz még egy db is takarta előle a játékot! (megvolt az elkapás, amjd két lépés után földre vitték a wr-t , akinek mindvégig a kezében volt a labda) 😀 😛

és tényleg, a nagy izgalomban a sérültetekről meg is feledkeztem, jobbulást neki, reméljük nem nagy a baj
több mint 15 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
Nektek is gratula, izgalmas meccs volt. A sérült srácról van valami infó, reméljük nem komoly?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Köszi a Cowboys-nak a meccset.Sportszerü játék volt.De a játékvezetők kritikán aluli és minősithetetlen teljesitményt nyujtottak.Szerintem ha a lelátóról beküldtek volna 7 nézőt aki kicsit is érti ezt a játékot,sokkal jobban levezették volna a meccet.
Ettől függetlenül GRATULA
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
De ha megveritek a győrt akkor maximum 72 óra alatt játszunk két meccset és utazunk 1400 kilométert.
Végül is ez sem lehet rosszabb mint az egy éves indulási engedély megtagadás erkölcsi okokból.
Így sem lesz könnyű dolga a C2-nek.cápa77
Ezt a C2öt így is megvernétek
több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Így sem lesz könnyű dolga a C2-nek.cápa77
nyilván nem is számítunk erre, a többire meg majd reagál az elnökünk, ha érdemesnek tartja rá a dolgot.bpcj97
már reagáltatok levélben a múlt héten
bár ahogy a Kalo beírását olvasom, ő lehet nem tud a megkeresésről
mondjuk azt nem feltételezem, hogy a Miki úgy válaszolt, hogy nem beszélte meg az elnökkel


több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Így sem lesz könnyű dolga a C2-nek.cápa77
nyilván nem is számítunk erre, a többire meg majd reagál az elnökünk, ha érdemesnek tartja rá a dolgot.
több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
De ha megveritek a győrt akkor maximum 72 óra alatt játszunk két meccset és utazunk 1400 kilométert.
Végül is ez sem lehet rosszabb mint az egy éves indulási engedély megtagadás erkölcsi okokból.
Így sem lesz könnyű dolga a C2-nek.


több mint 15 éve
Patkany 28 — Back
Döntő playekben red zoneban két offside, majd két középső futásnál az Eagles MLB csípőre tett kézzel nézi, hogy befejeződik a szezonjuk.deacon75
Számát nem tudod?ce
96 de az talán mindegy is.deacon75
köszi a választ .....Ő tényleg DE , na majd még próbálok infót szerezni

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Csak kiváncsiságból kérdezem, hogy miért is "kell"? 😊
Mindenesetre gratula a döntőbe jutáshoz!

én nem láttam, de ezek után el tudom képzelni
most már csak egy dolgot tehetek, bár nem hittem volna, hogy ez az idő eljön, de szurkolnom kell a Győrnek, hogy nyerjen a Cowboys ellen jövő hétencápa77
Kalo
Azért, mert kinyilatkoztattátok, hogy nem vagytok hajlandóak áttenni a div 2 elődöntőt, ha ütközik a Cowboys CEI meccsével
több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
most már csak egy dolgot tehetek, bár nem hittem volna, hogy ez az idő eljön, de szurkolnom kell a Győrnek, hogy nyerjen a Cowboys ellen jövő héten
mi köze amúgy ennek a meccsnek ahhoz? :/bpcj97
na akkor elmesélem, dőlj hátra
A tegnapi nap folyamán a BpH bejutott az osztrák második divízió döntőjébe, amit Scwaz-ban kell lejátszani.
Ez a tündéri osztrák kisváros 706 km-re van Budapesttől.
A döntő július 2-án lesz. Mint tudjuk a magyar elődöntő július 3-ra van kiírva. A múlt hét folyamán felvettük a kapcsolatot a lehetséges magyar ellenfeleinkkel (BpC2, TM, BpE), hogy az esetleges döntőbe jutásunk esetén beleegyeznek-e abba, hogy egy héttel később játsszuk le az elődöntőt. A TM és az BpE nagyon fair módon azonnal beleegyezett, míg a Cowboys attól tette függővé a dolgot, hogy bejut-e a csapat a CEI döntőjébe (amit megint nem értek mivel a C2 nem indult a kupában).
Nos ezután úgy érzem, hogy a GyS-nak kell szurkolnom.
ennyi a mese mára, zárul Cápa móka tára 😉 😊