Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 15 éve
Kalo
137
Csak kiváncsiságból kérdezem, hogy miért is "kell"? 😊Mindenesetre gratula a döntőbe jutáshoz!
én nem láttam, de ezek után el tudom képzelni
most már csak egy dolgot tehetek, bár nem hittem volna, hogy ez az idő eljön, de szurkolnom kell a Győrnek, hogy nyerjen a Cowboys ellen jövő hétencápa77
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
96 sztem nem, ő bal def tackle-t játszott, ha jól emlékszem.a végén amúgy én is csodálkoztam, mert korábban a red zone-ban mindig felléptek LOS-re a belső linebackerek, a végén meg szinte felajánlották a területet, hogy 'hé, ide fussatok!'
mindenesetre hatalmas gratula az eaglesnek! jól játszottak nagyon.
most már csak egy dolgot tehetek, bár nem hittem volna, hogy ez az idő eljön, de szurkolnom kell a Győrnek, hogy nyerjen a Cowboys ellen jövő hétenmi köze amúgy ennek a meccsnek ahhoz? :/
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
96 de az talán mindegy is.Döntő playekben red zoneban két offside, majd két középső futásnál az Eagles MLB csípőre tett kézzel nézi, hogy befejeződik a szezonjuk.deacon75Számát nem tudod?ce
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Döntő playekben red zoneban két offside, majd két középső futásnál az Eagles MLB csípőre tett kézzel nézi, hogy befejeződik a szezonjuk.deacon75Számát nem tudod?
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Döntő playekben red zoneban két offside, majd két középső futásnál az Eagles MLB (a második offside is az övé volt) csípőre tett kézzel nézi, hogy befejeződik a szezonjuk.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
A végét kitérdelték
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
ezt lekéstem 😕
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
13-17 a Wolvesnak
több mint 15 éve
17-13-ra nyert a Wolves. Gratula!
STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 15 éve
Egy kicsit bővebbenn??? Sajna nem tudtam élőbe megnézni...... 😐hosszabítás után nyert a cowboyscápa77Maradjunk annyiban, hogy az utolsó 4 Eagles defense playt nem sokan értették valószínűleg a lelátóról. Én sem.deacon75
Valaki infó???
#22
#22
#22"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 15 éve
mi volt?hosszabítás után nyert a cowboyscápa77Maradjunk annyiban, hogy az utolsó 4 Eagles defense playt nem sokan értették valószínűleg a lelátóról. Én sem.deacon75
több mint 15 éve
én nem láttam, de ezek után el tudom képzelnimost már csak egy dolgot tehetek, bár nem hittem volna, hogy ez az idő eljön, de szurkolnom kell a Győrnek, hogy nyerjen a Cowboys ellen jövő héten

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
hosszabítás után nyert a cowboyscápa77Maradjunk annyiban, hogy az utolsó 4 Eagles defense playt nem sokan értették valószínűleg a lelátóról. Én sem.
több mint 15 éve
Nem a két elődöntő ez:Haladás Crushers-Újpest Bulldogs
Budapest Hurricanes-Budapest Cowboys2
elől a pályaválasztók

több mint 15 éve
Köszi 😊akkor UB-C2 a következő meccs?
hosszabítás után nyert a cowboyscápa77

Grga Pitic for President
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
0-3 a Wolvesnak a félidőben
több mint 15 éve
Mi lett a vége???Ugye nyert a C2?
29 másodperccel a vége előttAztaa, ez elég izgalmas meccs lehet... 😊
C2-BpE
21-21cápa77
Hosszabbítás...Bruce

Grga Pitic for President
több mint 15 éve
29 másodperccel a vége előttAztaa, ez elég izgalmas meccs lehet... 😊
C2-BpE
21-21cápa77
Hosszabbítás...
több mint 15 éve
Bulldogs-Mustangs49-14
Elődöntőben: Haladás Crushers-Újpest Bulldogs

több mint 15 éve
21-14 az eaglesnek 4:28-al a vége előttcowboys a redzone-ban

