Week 10

2 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
ÉRDEKESEBB PÁROSÍTÁSOK

streamek
 forum.wiziwig.eu/threads/92019-2014-NCAA-Football-Week-10-Streaming-amp-Discussion
abc, CBS, CW, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/
Big Ten Network:  xrxs.net/video/live-btn-1240.m3u8
Pac-12 Network (National):  xrxs.net/video/live-p12netw-2328.m3u8 -> további Pac12-es linkek:  xrxs.net/
(utóbbi kettőnél: VLC Player -> eszközök -> beállítások -> beállítások megtekintése: mind -> bemenet/kodekek -> hálózati gyorsítótárazás: 5000 ms // Link másolása a böngészőben -> VLC-ben ctrl+v és lejátszás)

friss eredmények:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.se/
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Borsisak? 😊

Ez mondjuk azert szinten nem rossz.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Na hogy valami jot is mondjak, nagyon bejon ez a Cardinals mez+ sisak kombo.
Az egyik legszebb az NCAA-ben,Delonso_
majd a Texas A&M-ét nézd meg, twitteren meg a csapattopicukban megosztottam

legalább Newtonék is kikaptak, de hogy jobban fájjon, kinti Cards fórumon felhozták a DC egyik meccsét még a Georgiával pont az Auburn ellen, mikor Camék hasonló forgatókönyvvel nyertek... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na hogy valami jot is mondjak, nagyon bejon ez a Cardinals mez+ sisak kombo.
Az egyik legszebb az NCAA-ben,
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat igen, bar a Gators altalaban elviszi a balhet.
Ilyen tekintetben azert Shembonak sem tudok szurkolni az NFL-ben. Neha nagyon nem ertem az egyetemek hozzaallasat.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Nameg a serulesek se tettek jot.
Ettol fuggetlenul erdekes meccset jatszottak, nem csalodtam hogy nem NFL-t neztem.

Valahogy ez a ¬Noles sosem volt a szived csucske.
A Pat Robinsonos idokben se dicserted oket.Delonso_
akkor épp komoly tanulmányi csalások miatt vettek el tőlük több szezonnyi győzelmet, most pl. Winston mellett a kezdő futó úgy játszik, hogy a terhes barátnője megverésével és egy fegyveres lopásban való részességgel vádolják... nyilván a többi nagyobb program sem éppen a tisztaság mintapéldája, de a jól teljesítő floridai csapatok mindig külön kasztot képviselnek, szerintem ezt pont neked nem kell külön bemutatnom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nameg a serulesek se tettek jot.
Ettol fuggetlenul erdekes meccset jatszottak, nem csalodtam hogy nem NFL-t neztem.

Valahogy ez a ¬Noles sosem volt a szived csucske.
A Pat Robinsonos idokben se dicserted oket.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
a DC itt a baj, nem véletlenül üldözték el Granthamet a Georgiától
változatos blitzeket hív, ennyiben merül ki a munkája, szégyen volt ez a mai teljesítmény

és ezért utálok egy csapat ellen ennyire drukkolni, mert ugyanúgy járok mint a Newton-féle Auburnnel... (ez a mai leolvadás hasonló az Auburn bajnoki szezonjának Iron Bowljával, nem tudok ilyenkor nem összeesküvés-elméletekre gondolni)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk ennel a 4 to 2 nel en nem biztos hogy ezt a passzt hivom, sot egyaltalan passzt hivok.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
nonszensz ez a meccs, nonszensz, ahogy az fsu eddigi összes szoros idei találkozója


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
maradt 4 perc TD-t szerezni, röhej...baggio
Viszont ha sikerul, megvan a meccs jo esellyel.

Edit, hat akkor ennyi.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
maradt 4 perc TD-t szerezni, röhej...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Tegyuk hozza Jimbo nagyon ert a masodik felidei adjusmenthez. De ez azert igy is eros.

JJ amugy hogy fogadtad Petrino kinevezeset?Delonso_
Örültem neki, bár pont azóta követem ugye a college footballt, mióta elment az NFL-be (az utolsó meccsét láttam, a WF-L'Ville Orange Bowlt). Teddy-vel ez a csapat most veretlenül állna és a nagydöntőre hajtana, szóval nehéz megítélni így az idei teljesítményét. Nála úgyis az lesz a fontos, hogy tényleg hosszabb távra rendezkedik-e be, szerintem 1-2 év visszaesés jöhet most a Strongtól való váltást követőenbaggio
Orulok hogy ezt olvasom.
Szerintem is jo csapatot fog csinalni, talan mar jovore is.Delonso_
én félek attól, hogy mire az offense teljesen elsajátítja Petrino elképzeléseit, addigra pont a védelem fog visszaesni Strong játékosainak távozásával...

----

úú innen nem szeretnék pofára esni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mindenesetre Dyer mindjart behozza Al Bundy rekordjat 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
a legrosszabb, hogy megint elkezdtem reménykedni a győzelemben xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Parker, azert ott volt nemi OPI 😊
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tegyuk hozza Jimbo nagyon ert a masodik felidei adjusmenthez. De ez azert igy is eros.

JJ amugy hogy fogadtad Petrino kinevezeset?Delonso_
Örültem neki, bár pont azóta követem ugye a college footballt, mióta elment az NFL-be (az utolsó meccsét láttam, a WF-L'Ville Orange Bowlt). Teddy-vel ez a csapat most veretlenül állna és a nagydöntőre hajtana, szóval nehéz megítélni így az idei teljesítményét. Nála úgyis az lesz a fontos, hogy tényleg hosszabb távra rendezkedik-e be, szerintem 1-2 év visszaesés jöhet most a Strongtól való váltást követőenbaggio
Orulok hogy ezt olvasom.
Szerintem is jo csapatot fog csinalni, talan mar jovore is.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
frenetikus, még bundázni se lehet, mert ilyet direkt esélytelen lenne összehozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 324 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ilyen mákos csapat komolyan nincs 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Tegyuk hozza Jimbo nagyon ert a masodik felidei adjusmenthez. De ez azert igy is eros.

JJ amugy hogy fogadtad Petrino kinevezeset?Delonso_
Örültem neki, bár pont azóta követem ugye a college footballt, mióta elment az NFL-be (az utolsó meccsét láttam, a WF-L'Ville Orange Bowlt). Teddy-vel ez a csapat most veretlenül állna és a nagydöntőre hajtana, szóval nehéz megítélni így az idei teljesítményét. Nála úgyis az lesz a fontos, hogy tényleg hosszabb távra rendezkedik-e be, szerintem 1-2 év visszaesés jöhet most a Strongtól való váltást követően


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 324 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hopp, aguayo kihagyta, így még érdekesebb lesz 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
A nagydöntőn is pl. nagy pálfordulás volt, de itt a Cards védelem tulajdonképp eltűnt a pályáról. Gardner meg egy gyenge qb, akivel 21 pont előnyben is ugyanúgy passzoltatott Bobby

A vereségnél talán még jobban zavarna, ha ez a gyenge fsu rájátszásba kerülne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 324 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ez a cook kölyök is jó lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tegyuk hozza Jimbo nagyon ert a masodik felidei adjusmenthez. De ez azert igy is eros.

JJ amugy hogy fogadtad Petrino kinevezeset?
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
akkor nem követték a meccs utolsó fél óráját, ez már annyira az FSU-nak áll, hogy Cards fanként fájdalom néznibaggio
ezért írtam, hogy egyelőre
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
akkor nem követték a meccs utolsó fél óráját, ez már annyira az FSU-nak áll, hogy Cards fanként fájdalom nézni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal