Week 4

1 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91271-2014-NCAA-Football-Week-4-Streaming-amp-Discussion
abc, CBS, CW, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)
Pac-12 Network:  xrxs.net/video/live-p12netw-4728.m3u8 (letöltés -> megnyitás VLC-ben)

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.com/
beharangozó, összefoglaló:  ncaahu.wordpress.com/
score center:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 134 — Tyrone Creek
csodálkoznék, ha 1 félidőnél tovább meccsben lennénk. de In Blake We Believe!shawnka
Blake az Alabama irányítója, nem az Auburné, és szerintem egy félidő alatt még nem dönti el a meccset a KSU. :pvassadi
Dehát a spartansról beszéltem 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Egyértelmű volt, hogy Malzahn passzoltatni fog 😊 legalább szoros lett a vége, de megint csak egy erkölcsi győzelem egy sec-s ellen elvesztett mérkőzésen a big12-nek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
game over, azért cantele helyében nem lennék most 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Hát a Kansas State védői nem jeleskednek labdaérzékenységben, így nehéz lesz fordítani.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Bírom Malzahnt, de ebből a malac szerencséből már kezd elég lenni 😊 benne volt pedig az upset simán a meccsben, de a KSU mindent megtett ez ellen... Kár érte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Behalt a linkem, van valakinek egy működő?Sixo67
 cricfree.sx/espn-usa-live-stream.php
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Behalt a linkem, van valakinek egy működő?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Mellé ment a komment, mint Cantele rúgásai
És sajnos maga a meccs is elúszni látszik ezzel a td-vel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Gyönyörű drive, erre a falábú 22-ről is simán melléküldi, micsoda bunda ez kéremszépen. Az auburn a habokban, de így is megnyerik a meccset, hihetetlenbaggio
azt nem értem, hogy miért hibáznak ennyit a kickerek a college-ban, nem akarnak bekerülni az NFL-be? ÉRtem én, hogy nem egy mindenki által ünnepelt QB poszt, de akkor is, ha azt szánja jövőjének miért nem törekszik jobban? A Gophers-nél is volt ilyen hiba, fontos szituációban küldte mellé a kicker a labdákat.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Gyönyörű drive, erre a falábú 22-ről is simán melléküldi, micsoda bunda ez kéremszépen. Az auburn a habokban, de így is megnyerik a meccset, hihetetlen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
#collegekickersbaggio
22-ről se megy 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Jól láttam, hogy Ponder mama van a sideline-on?KmetyG
mint minden csütörtök esti meccsen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Jól láttam, hogy Ponder mama van a sideline-on?
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Elég jól ment a Henderson State futójátéka míg el nem jutottak a gólvonal szituációig, ott kicsit bizonytalanok voltak bár végre begyűrték. 7:25 -re vezetnek a Southeastern Oklahoma ellen.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
#collegekickers


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
itt sincs senki. Mivel az NFL-es eredménykövetőben sem ír senki már egy ideje, átjöttem ide, mert azt hittem itt tobzódnak, de látom nem igazán.KmetyG
Itt a hétközi meccseken sosincs senki, ez csak a tnf párosításról árul el sokat, hogy most még ott se 😊 kíváncsi leszek a kinti nézettségi adatokra, hogy mennyire tudta megközelíteni az espn ma a cbs-t

10-7, alig hogy jönnek a missed tackle-k, már be is nyelt a ksu egy gyors td-t, ez nem fog beleférnibaggio
én is nézem mindkettőt, illetve az NFL-t hallgatom, az NCAA-t nézem és közben írom a csapatismertetőt, szóval teljes az összpontosítás.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
itt sincs senki. Mivel az NFL-es eredménykövetőben sem ír senki már egy ideje, átjöttem ide, mert azt hittem itt tobzódnak, de látom nem igazán.KmetyG
Itt a hétközi meccseken sosincs senki, ez csak a tnf párosításról árul el sokat, hogy most még ott se 😊 kíváncsi leszek a kinti nézettségi adatokra, hogy mennyire tudta megközelíteni az espn ma a cbs-t

10-7, alig hogy jönnek a missed tackle-k, már be is nyelt a ksu egy gyors td-t, ez nem fog beleférni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
itt sincs senki. Mivel az NFL-es eredménykövetőben sem ír senki már egy ideje, átjöttem ide, mert azt hittem itt tobzódnak, de látom nem igazán.KmetyG
Én igyekszem mindkettő meccset nézni, írni már nincs kapacitásom 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
itt sincs senki. Mivel az NFL-es eredménykövetőben sem ír senki már egy ideje, átjöttem ide, mert azt hittem itt tobzódnak, de látom nem igazán.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Na végre, bár az Auburn is már 14 pontot a pályán hagyott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Az egyik auburni cb-re addig három passz ment, két dpi, egy elkapás, majd az ölébe hullik a labda és interception... A Tigersnél idén sem hagytak fel a fekete mágiával 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
nem sokon múlott
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
gyönyörű volt, láthatóan örült a K-State -s elkapó, hogy sikerült elbénáznia
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Oh no...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
College football, ahol a reklamáló játékost visszahúzza a csapattársa... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal