Week 4

1 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91271-2014-NCAA-Football-Week-4-Streaming-amp-Discussion
abc, CBS, CW, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)
Pac-12 Network:  xrxs.net/video/live-p12netw-4728.m3u8 (letöltés -> megnyitás VLC-ben)

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.com/
beharangozó, összefoglaló:  ncaahu.wordpress.com/
score center:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
nekem egyik bama link sem akar működni úgyhogy kénytelen vagyok a utah-michigant nézniDrip
ott van a linkek között a ustvnow, azt használd, nagyon jó, figyelj arra hogy amerikaiként regelj, mert akkor ingyeneszsotyi
már megvan de az meg vmiért laggoltDrip
Állítsd lejjebb a képminőséget, még a low quaility is van olyan szinten, mint egy átlagos stream


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nekem egyik bama link sem akar működni úgyhogy kénytelen vagyok a utah-michigant nézniDrip
ott van a linkek között a ustvnow, azt használd, nagyon jó, figyelj arra hogy amerikaiként regelj, mert akkor ingyeneszsotyi
már megvan de az meg vmiért laggolt

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kösz a linkeket de ez a utah return td se volt rossz 😊

több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
nekem egyik bama link sem akar működni úgyhogy kénytelen vagyok a utah-michigant nézniDrip
ott van a linkek között a ustvnow, azt használd, nagyon jó, figyelj arra hogy amerikaiként regelj, mert akkor ingyenes

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
nekem egyik bama link sem akar működni úgyhogy kénytelen vagyok a utah-michigant nézniDrip
 www.vipleague.me/american-football/251183/2/florida-at-(3)-alabama-live-stream-online.html
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
nekem egyik bama link sem akar működni úgyhogy kénytelen vagyok a utah-michigant nézniDrip
 www.ustvnow.com/ ezen tökéletesen megy hd-ben ha regisztrálsz.

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nekem egyik bama link sem akar működni úgyhogy kénytelen vagyok a utah-michigant nézni

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Na ne. Fumble...és visszahordják TD-re. Ébresztő! Nehéz meccs lesz .
Oké kilépett, de 1 yardról az meglesz. 😕Greengo
Kinek ? xDSixo67
Na mégis.... 😊 Amúgy ettől a meccstől kezdve lesz érdekes a Bama sorsolása. Csupa móka és kacagás. 😀Greengo
Egyenlőre úgy tűnik ,hogy a floridának 😊

több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Csak most tudtam bekapcsolódni a Florida-Bama meccsbe, egyből egy fumble return TD 😀

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Na ne. Fumble...és visszahordják TD-re. Ébresztő! Nehéz meccs lesz .
Oké kilépett, de 1 yardról az meglesz. 😕Greengo
Kinek ? xDSixo67
Na mégis.... 😊 Amúgy ettől a meccstől kezdve lesz érdekes a Bama sorsolása. Csupa móka és kacagás. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Na ne. Fumble...és visszahordják TD-re. Ébresztő! Nehéz meccs lesz .
Oké kilépett, de 1 yardról az meglesz. 😕Greengo
Kinek ? xD

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Na ne. Fumble...és visszahordják TD-re. Ébresztő! Nehéz meccs lesz .
Oké kilépett, de 1 yardról az meglesz. 😕


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Így nem lesz könnyű...
több mint 9 éve
Brian 70
nem hiszem el...annyira nyugodtan mozognak az ellenfél elkapói...jobbnál jobb passzokat kapják, hiába próbálunk blitzelni, alig tudja a DL-LB nyomás alá helyezni az ellenfél irányítóját
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.wiz1.net/channel53valakis
Ott a kiemelt linkben a wiziwig fóruma, nehéz ennél jobban szem elé raknibaggio
Köszönet!
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Ha nem lenne Jackson és Williams sérült, Perry pedig eltiltott, Washington valószínűleg 0 defensive snapet kapna a meccsen, vagy maximum garbage time-ban lépne pályára. Tudták, kire kell játszani.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
A North Carolina @ East Carolina is nagyon jól indul, remek a hangulat a 10-7-es Tar Heels vezetés ellenére


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Az Old Dominion történelme első C-USA meccsén megverte idegenben egy utolsó másodperces mezőnygóllal a csoport címvédőjét, a Rice-tbaggio
Taylor Heinicke személyében elég jó QBjuk van. Remélem idén leteszi az FBSben is a névjegyét a Monarchs.

Jut eszembe Baggio, nem tudod hol érdemes linket keresni az idei FCS szezon toronymagasan legkiemelkedőbb non-konf. meccséhez, a North Dakota State - Montanahoz?iktriad
Ott a kiemelt linkben a wiziwig fóruma, nehéz ennél jobban szem elé rakni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Jó meccs lesz ez.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Áhh ez csúnya volt. Nagyon üresen maradt a gátőr elkapója.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Az Old Dominion történelme első C-USA meccsén megverte idegenben egy utolsó másodperces mezőnygóllal a csoport címvédőjét, a Rice-tbaggio
Taylor Heinicke személyében elég jó QBjuk van. Remélem idén leteszi az FBSben is a névjegyét a Monarchs.

Jut eszembe Baggio, nem tudod hol érdemes linket keresni az idei FCS szezon toronymagasan legkiemelkedőbb non-konf. meccséhez, a North Dakota State - Montanahoz?iktriad
 www.wiz1.net/channel53

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az Old Dominion történelme első C-USA meccsén megverte idegenben egy utolsó másodperces mezőnygóllal a csoport címvédőjét, a Rice-tbaggio
Taylor Heinicke személyében elég jó QBjuk van. Remélem idén leteszi az FBSben is a névjegyét a Monarchs.

Jut eszembe Baggio, nem tudod hol érdemes linket keresni az idei FCS szezon toronymagasan legkiemelkedőbb non-konf. meccséhez, a North Dakota State - Montanahoz?
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Empty set, wideout pozícióból induló RB-nek ment a passz fly route-on. Alabama-meccsen nem sok ilyet lehetett látni eddig. Kiffinnek is jár a vállveregetés.vassadi
szép play volt tényleg, de a safety vajon mire gondolt?


JT Daniels fan
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Empty set, wideout pozícióból induló RB-nek ment a passz fly route-on. Alabama-meccsen nem sok ilyet lehetett látni eddig. Kiffinnek is jár a vállveregetés.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Huh majdnem egy gyors válasz a Floridától.