Week 4

1 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91271-2014-NCAA-Football-Week-4-Streaming-amp-Discussion
abc, CBS, CW, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)
Pac-12 Network:  xrxs.net/video/live-p12netw-4728.m3u8 (letöltés -> megnyitás VLC-ben)

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.com/
beharangozó, összefoglaló:  ncaahu.wordpress.com/
score center:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Georgia Tech fumble jöhet a VT

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Szép Iowa drive gyönyörű elkapással, csere qb-vel, jó a meccs szerencsére, 17-14 a Pittnekbaggio
Boyd a miheztartás végett rögtön válaszolt is rá. 😊

Mondjuk a passz se volt csúnya.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Szép Iowa drive gyönyörű elkapással, csere qb-vel, jó a meccs szerencsére, 17-14 a Pittnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Eastern Michigan kemény 0 first down-t csinált az első félidőben.Bondi
1 total yarddal nehéz isbaggio
Nem lesz nehéz felülmúlni ezt a második félidőben.

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Gordon sem szarozik 2. negyed 158 yard és 3 td (mégha a nem túl acélos BGSU védelem ellen is)

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Eastern Michigan kemény 0 first down-t csinált az első félidőben.Bondi
1 total yarddal nehéz is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Eastern Michigan kemény 0 first down-t csinált az első félidőben.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
mire érdemes bekapcsolódni ?Drip
Iowa-Pittsburgh
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
mire érdemes bekapcsolódni ?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
ESPN-en a visszajátszásnál már azt a képet mutatják, amit a bírók a replay boothban is néznek (szinte ugyanaz, mint a közvetetítésben)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Ádi!!
Ezzel a Lipett fiúval jól bevásároltam 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Érdemes a Maryland - Syracuse meccset nézni? Ustv-n azt tolják most.

több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
egyenlít az iowa, 7-7

több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
nem lehet kellemes EMU irányítónak lenni most:
az elkövető Calhoun


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nagy várakozás mondjuk szerintem akkor se lett volna, de különösen érdekes a meccsen, hogy a Steelers színeiben játszó csapat (a volt iowai HC, Hayden Fry bevallottan tőlük vette át) a vendég a Heinz Fielden 😊baggio
Nagy nem, csak nagyobb. Én sem azt írtam, hogy ez lett volna a forduló slágermeccse. 😊
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Úristen, csak most esett le, hogy a College Football iránt Magyarországon már 1998 óta elkezdtek rajongani az emberek, sőt még egy együttes is alakult az egyik nevével. | V Tech |
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Nagy várakozás mondjuk szerintem akkor se lett volna, de különösen érdekes a meccsen, hogy a Steelers színeiben játszó csapat (a volt iowai HC, Hayden Fry bevallottan tőlük vette át) a vendég a Heinz Fielden 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
jól kezdődik ez a iowa-pitt meccs 😀

több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Én az EMU - MSU meccset követem addig, míg a kezdők vannak fent, aztán majd becsatlakozok valamelyik szoros meccshez


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Mennyivel nagyobb várakozás előzte volna meg az Iowa-Pittsburgh-öt, ha egy fordulóval korábban rendezik, nem pedig egy héttel azután, hogy az egyik csapat elchokerkedett egy állami rangadót, míg a másikat megszorongatta az egész FBS egyik leggyengébb csapata. Mindenesetre még így is ez a 18 órás idősáv messze legérdekesebb párosítása.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
a vékony program miatt külön beharangozót nem írtam, de az érdekesebb meccsek listája hagyományosan az eredménykövető második hozzászólásában megtalálható

18-tól az Iowa @ Pittsburghnek adok egy esélyt, mellette maximum abban lehet bízni, hogy a Bowling Green megszorongatja a Wisconsint, vagy hogy a Maryland egy múlt hetihez izgalmas mérkőzést játszik a Syracuse ellen is. 21:30-tól a Utah @ Michigan párosítás vonzó, de a North Carolina @ East Carolina-t is biztosan követni fogom. Éjfél után gyorsulnak fel az események, ott már tényleg nehéz lesz választani, szerintem a West Virginia simán jó egy upsetre az Oklahoma vendéglátójaként, Winston eltiltásával meg nem kicsit lett érdekes ugye a Clemson @ Florida State sem, többek között. És akkor még ott van 4:30-tól az Oregon @ Washington State, ami ideig-óráig feltétlen szórakoztatóan fog alakulni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
a QB becsúszó szerelési kísérlete sem tudta megakadályozni a 70 yardos INT return TD-t a UConntól xD
 espn.go.com/video/clip?id=11554885


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
elég jó az idő a S. Florida meccsén 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Esik az eső, fumble, majd td, sokan mondjuk nincsenek a stadionban sem



Ebben az esetben örülök, hogy már nem vagyok kint, mert képes lettem volna erre is elmenni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Hajnali kettőtől UConn @ South Florida, két bottom 25-ös csapat találkozója, különösen azoknak a Tampa Bay fanoknak ajánlom, akiknek nem elég a Raymond James Stadium NFL-ben való meggyalázása 😊 sőt még vihart is jósolnak, nézőcsúcsot várok az eredménykövetőben is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal