Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Nálam a Cardinals agyonnyerte a draftot.
Cruyffista
Ahhoz az kellene, hogy Cody Simonból, meg Burch- ből is legalább kezdő szintű játékos legyen.
Leon78
Burch 3. körben már jó érték, ő is development EDGE, ergya technika, futás ellen 0 produkció, de hasonló játékosok korábban is kimentek, szóval értéken van kb. Burke nekem érdekesebb az 5.-ben, mint Simon, Burke-ből lehet hasznos kezdő. Szóval ha az első 5 pickből 3-4 hit, akkor megvan a védelem magja. Nyilván Nolennek és Johnsonnak kell itt első sorban elérni a plafonját, amit tekintve kb top5 játékos mindkettő ezen a drafton, mert az első csapatos all pro.
több mint 1 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 995 — Defender
Nálam a Cardinals agyonnyerte a draftot.
Cruyffista
Ahhoz az kellene, hogy Cody Simonból, meg Burch- ből is legalább kezdő szintű játékos legyen.
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Nálam a Cardinals agyonnyerte a draftot.
több mint 1 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 995 — Defender
7 meg Kitan Crawford S
shagi0206
Nagyon atketikus, 2 lett a combine-on a felmérőkön. Ha más nem akkor egy jó gunner lehet belőle, vagy egy jó speciel team játékos. Hörinek is tetszett a prospect ismertetőkben nagyon kedvelte a combine eredményei miatt, ha jól emlékszem.
több mint 1 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
Nomajd meglássuk, úgyis minden gyakorlatban válik el 😀
 www.instagram.com/p/DI9YxNvzoDB/?igsh=MW92cHNtY3V3YzdzZQ==
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Az utolsó 2 pick azért már nem tetszik
zacknorb
Ettől még nem rontja le 😊 Ezek már úgyis csak a vagy/vagyse pickek. Ritka, mikor valaki bejön ezeken a helyeken, jobb esetekben is néha biztató dolgokat csinálnak a pályán, de sose lesznek igazán kezdők. Legjobb esetben meg gyöngyszem, de az meg tényleg 1000-ből 1.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Az utolsó 2 pick azért már nem tetszik
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
7 meg Kitan Crawford S
több mint 1 éve
Gr3g0r Arizona Cardinals 97
5. kör Denzel Burke CB
6. kör Hayden Conner G
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Gec mi ez a draft, Cody Simon az egyedüli nem A+++
több mint 1 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 995 — Defender
4. körben jött a LB. Cody Simmons LB (Ohio State). Mondhatjuk, hogy belefér, ha nem tudtunk hátrébb cserélni. A lényeg, hogy needre jött. Reméljük be is válik.
shagi0206
Mondjuk ő inkább OLB szerintem.
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
4. körben jött a LB. Cody Simmons LB (Ohio State). Mondhatjuk, hogy belefér, ha nem tudtunk hátrébb cserélni. A lényeg, hogy needre jött. Reméljük be is válik.
több mint 1 éve
andree Arizona Cardinals 1 800
Szimpatikus, hogy áldozunk a védelemre. KM elég játékszert kapott az utóbbi években. A fal okés, futás nagyon rendben, van elit TE, top 5 pick WR. Elég lesz kiszedegetni pár jobb WR-t ma és elvileg nem lehet nagy gond támadásban.

A védelem renbetétele ellenben eléggé érett már. CB sor régóta vérzett, ahogy a front7 is. Ez a két nap szerintem közelebb vitt minket a PO-hoz, mint még egy korai körös WR vagy OG tette volna. A mai naptól függetlenül tetszik amit összehoztak.
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Egyébként milyen sérülései vannak Johnsonnak?
Leon78
Annyi biztos, hogy a térdével vannak bajok. Hogy milyen szintű, azt pontosan nem tudni, vszeg az a fő indok a csúszásának. Persze Ő azt mondta, hogy Ő tudja, hogy egészséges. Hát remélem, hogy tényleg az, bár vannak kétségeim - mert miért nem vitte senki akkor? Ennyit nem csúszhatott volna normál körülmények között. Viszont ha nem lesz gond a későbbiekben a térdével, akkor kb a draft egyik legnagyobb stealje. Emiatt a remény miatt vagyok most nagyon boldog 😊
Burch meg amúgy nem rossz, bár annyira az edge felhozatalt nem vizsgáltam idén, GM játékban nem volt égető needem oda, ez volt a fő ok az "érdektelenségemnek".
Ami meg Schwesingert illeti: imádom, egyik kedvenc prospectem volt. Viszont Johnsonnál nem lehet jobb pick, amennyiben tényleg egészséges.
több mint 1 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 995 — Defender
Egyébként milyen sérülései vannak Johnsonnak?
több mint 1 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 995 — Defender
Na bejött Will Johnson, bár Schwesinger-nek jobban örültem volna 😊
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ez eddig top class A+++
több mint 1 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 995 — Defender
Én meg voltam győződve, hogy Jihaad Campbell-t ki fogjuk választani, én legalábbis nagyon örültem volna neki. Szerintem nagy előrlépés lett volna, ha hozzánk kerül. Most már abban reménykedem, hátha Schwesinger- t kihúzzuk, én örülnék neki is, bár valszeg nem ér el hozzánk. Az sem lenne rossz, ha egy nagy csúszó kerülne hozzánk, de amilyen szerencsétlenek vagyunk ilyen nem fog történni. CB szerintem nem opció, bár ha valami csoda folytán leesne Will johnson hozzánk akkor mindenképpen kihúznám, de ez az álom kategória. 😊
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Egy CB-nek jobban örültem volna. SMB helyére mondjuk.
shagi0206
wtf? 😀 kb egy terror lesz a srác. már most látom ahogy Brendelt ledózerolja, aztán CMC-n meg dob egy choke holdot 😀
petey
Nem az Ő tehetségével van bajom. Szimplán boldogabb lettem volna egy CB-vel. Dlineba gondoltam megvagyunk és nem erőltetjük túl a draftról, mert vannak nagyobb needek is, legfeljebb posztmélyítésnek későbbi körökből gondoltam oda embert. De akkor lehet megint a 2. v 3. körben jön CB. Meg ugye lehet nem lenne baj hozni a Burden-Higgins-Harris trióból egy elkapót, bár ehhez 2. körös felmozgás kellhet.
shagi0206
ezek ki fognak repülni hamar, tény. de nem lehet elég DL-ed ugye. sokan fogják másolni a Filit ezzel.
petey
De a Fili megvan máshol is, megtehetik h bpa-znak.
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Egy CB-nek jobban örültem volna. SMB helyére mondjuk.
shagi0206
wtf? 😀 kb egy terror lesz a srác. már most látom ahogy Brendelt ledózerolja, aztán CMC-n meg dob egy choke holdot 😀
petey
Nem az Ő tehetségével van bajom. Szimplán boldogabb lettem volna egy CB-vel. Dlineba gondoltam megvagyunk és nem erőltetjük túl a draftról, mert vannak nagyobb needek is, legfeljebb posztmélyítésnek későbbi körökből gondoltam oda embert. De akkor lehet megint a 2. v 3. körben jön CB. Meg ugye lehet nem lenne baj hozni a Burden-Higgins-Harris trióból egy elkapót, bár ehhez 2. körös felmozgás kellhet.
shagi0206
ezek ki fognak repülni hamar, tény. de nem lehet elég DL-ed ugye. sokan fogják másolni a Filit ezzel.

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mèg mindig azt mondom nyomi G(enyó)annon 🥹😡
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Egy CB-nek jobban örültem volna. SMB helyére mondjuk.
shagi0206
wtf? 😀 kb egy terror lesz a srác. már most látom ahogy Brendelt ledózerolja, aztán CMC-n meg dob egy choke holdot 😀
petey
Nem az Ő tehetségével van bajom. Szimplán boldogabb lettem volna egy CB-vel. Dlineba gondoltam megvagyunk és nem erőltetjük túl a draftról, mert vannak nagyobb needek is, legfeljebb posztmélyítésnek későbbi körökből gondoltam oda embert. De akkor lehet megint a 2. v 3. körben jön CB. Meg ugye lehet nem lenne baj hozni a Burden-Higgins-Harris trióból egy elkapót, bár ehhez 2. körös felmozgás kellhet.
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Egy CB-nek jobban örültem volna. SMB helyére mondjuk.
shagi0206
wtf? 😀 kb egy terror lesz a srác. már most látom ahogy Brendelt ledózerolja, aztán CMC-n meg dob egy choke holdot 😀

több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Egy CB-nek jobban örültem volna. SMB helyére mondjuk.
több mint 1 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Walter Nolen, szerintem steal, jó lenne ha már beválnának ezek az első körös dl-ek


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!