Arizona Cardinals
35 feliratkozó
2 hónapja
With the 104th pick of the 2026 NFL Draft, the Arizona Cardinals select Southeastern Louisiana DT Kaleb Proctor.
2 hónapja
Mennyit számít egy normális edző. Rohadtul tetszik a Giants draftja.
2 hónapja
Szórakoztató lesz az idény 😀 Meglehet majd indokolni, hogy miért lesz szar a csapat idén is. Engem Beck nem lepett meg, ha jól emlékszem volt visiten a csapatnál ő is. Legalább a második körben guard jött.
2 hónapja

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
az biztos, hogy érdekes offseason lesz 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
csak ezért a pickért megérdemelné Ossenfort, hogy ez legyen az utolsó éve.Megölöm magam gyerekek. Kibaszott Carson Beck? Mi a faszt akarunk mi ezzel? 😀Manninget
shagi0206
Jövőre
zacknorb
2 hónapja
Megölöm magam gyerekek. Kibaszott Carson Beck? Mi a faszt akarunk mi ezzel? 😀Manninget
shagi0206
Jövőre
Poloska vagyok.
2 hónapja
Megölöm magam gyerekek. Kibaszott Carson Beck? Mi a faszt akarunk mi ezzel? 😀
2 hónapja
Ide a rozsdas bokot, hogy a Frisco elviszi Pregnont.2/2-n jön Pregnon, 3/1-en meg Slaughter és pound the rock 😊 két ezer yardos futónk lesz 😀És faluk ehhez a kettőhöz meg majd pár év múlva? 😊Ez a futó Pick ez totál érthetetlen wtfvan benne logika, jövőre rámentek a QB classra és már lesz egy jó futótok
FloresR
resistance is futile
topin
Löfli
Nekem jelenleg o lenne a valasztasom, de kell keszulnom egy B tervvel is.
2 hónapja
2/2-n jön Pregnon, 3/1-en meg Slaughter és pound the rock 😊 két ezer yardos futónk lesz 😀És faluk ehhez a kettőhöz meg majd pár év múlva? 😊Ez a futó Pick ez totál érthetetlen wtfvan benne logika, jövőre rámentek a QB classra és már lesz egy jó futótok
FloresR
resistance is futile
topin

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Mi kis falunk. 😊És faluk ehhez a kettőhöz meg majd pár év múlva? 😊Ez a futó Pick ez totál érthetetlen wtfvan benne logika, jövőre rámentek a QB classra és már lesz egy jó futótok
FloresR
resistance is futile
topin
2 hónapja
Megint rajtunk röhög az egész NFL. Hihetetlen, hogy mindenki le tud cserélni aki akar, kivéve a Cardinals. Szánalmas ez a DRaft már megint. Kíváncsi vagyok, hogy a második kör elején melyik loosert húzzuk ki a helyett, hogy egy potens játékost szereznénk.
Szerkesztette: Leon78
2 hónapja
Most lesz érdekes, hogy kit hozunk a második, harmadik körben.Szerintem a futas Fester bacsi, meg a fal miatt volt kuka. Meg neha, mint a Hawks meccsen beleestunk egy olyan lyukba ahol nem nagyon futkarozol. Nem a jatekosokkal volt a legnagyobb baj. Persze Love jobb naluk, de futo? Futo baszki a harmadik valasztassal? Eddig se komaltam Montit, de ezzel veglegesse valt, hogy ki nem allhatom.
Barátkozni kell ezzel a választással. A futás tavaly az egyik legrosszabb volt, tudom a mostani fal mellett nem garancia, hogy sokat javul. Nem is a legértékesebb poszt, hogy ezen a helyen legyen kiválasztva. Talán az idei draft legjobb játékosa. Én örülni fogok ha beválik és nem sérüléssel kezdi a szezont vagy azzal fejezi be. Nem kell folyton a pályán lennie, van elég másik futó a keretben. Conner sztem jövőre már nem lesz itt, Benson se vált be eddig, Allgeiert meglátjuk.
Gr3g0r
A forma folyamatosan azt kepzeli hogy mindenkinel okosabb es na majd o, meg egyszer volt egy szerencses huzasa, akkor majd az bejon onnantol minden alkalommal. Felbasz minden egyes mondata.
Szerkesztette: Pritek
2 hónapja
És faluk ehhez a kettőhöz meg majd pár év múlva? 😊Ez a futó Pick ez totál érthetetlen wtfvan benne logika, jövőre rámentek a QB classra és már lesz egy jó futótok
FloresR
resistance is futile
2 hónapja
Ez a futó Pick ez totál érthetetlen wtfvan benne logika, jövőre rámentek a QB classra és már lesz egy jó futótok
FloresR
2 hónapja
Most lesz érdekes, hogy kit hozunk a második, harmadik körben. Barátkozni kell ezzel a választással. A futás tavaly az egyik legrosszabb volt, tudom a mostani fal mellett nem garancia, hogy sokat javul. Nem is a legértékesebb poszt, hogy ezen a helyen legyen kiválasztva. Talán az idei draft legjobb játékosa. Én örülni fogok ha beválik és nem sérüléssel kezdi a szezont vagy azzal fejezi be. Nem kell folyton a pályán lennie, van elég másik futó a keretben. Conner sztem jövőre már nem lesz itt, Benson se vált be eddig, Allgeiert meglátjuk.
2 hónapja
Ez a futó Pick ez totál érthetetlen wtfén nem is értem. Mi a fasznak hoztuk akkor Allgeiert? A Falconsnál bizonyította, hogy amúgy 1. számú futónak is jó, örültem is, hogy hoztuk. Conner vszeg már jövőre nem is lesz nálunk, a Benson projektet meg el is engedtük.
FloresR
Persze lett volna rosszabb forgatókönyv is ennél, de ez a poszt pont nem volt need.
2 hónapja
FloresR
374
Ez a futó Pick ez totál érthetetlen wtf
2 hónapja
Draft Day!Hát annak én se örülnék kimondottan. Van pár játékos, akit jobban el tudnék képzelni magunkhoz. A nagyobb needjeink között az a baj, hogy 3. pickkel majdcsak mind reach vagy kisebb, vagy nagyobb mértékben. Kellene corner pl, de nincs cb, aki 1/3-ra érték közel lenne. Ugyanez safetyben, noha ott van egy blue chip safety, de 1/3-ért akkor sem biztos, hogy jó biznisz. Akkor már inkább a másik blue chip Styles LB posztra, vele talán tényleg jól járnánk, pozíciós érték ide vagy oda. De legjobb a hátracsere lenne, of course.
Egy több helyen olvasom, hogy ha nem sikerül jó partnert találni a hátracseréhez, akkor nagy a valószínűsége a Jeremiyah Love draftnak. Ennek annyira nem örülnék...
Holnap ilyenkorra már kiderül.
Natloz
2 hónapja
Na látod, ez is igaz. Csak lenne már valami azt mondom, mert ez a sorozat amit a superbowl óta produkálunk egy kalap szar.Rebesgetnek egy lehetséges Cowboys tradet is. Ha én lennég a GM, akkor tradelnék visszafelé amennyit csak lehet, és gyűjteném az extra választási jogokat a 2027-es draftra. akkopr sokkal jobb lesz a felhozatal állítólag minden téren.az a baj, hogy mindig az van, hogy a jövő évi class jobb lesz. Papíron valóban sokkal jobbnak tűnik, de mire oda kerülünk, ki tudja. Lehet jövő ilyenkorra az lesz a téma, hogy milyen jó volt ez a mostani class.
Leon78
Másfelől: nekünk nem mind1? Legyen egy class akármilyen jó, mi simán bele tudunk tenyerelni egy olyan top pickes játékosba, akiből szar se lesz.
shagi0206
2 hónapja
Rebesgetnek egy lehetséges Cowboys tradet is. Ha én lennég a GM, akkor tradelnék visszafelé amennyit csak lehet, és gyűjteném az extra választási jogokat a 2027-es draftra. akkopr sokkal jobb lesz a felhozatal állítólag minden téren.az a baj, hogy mindig az van, hogy a jövő évi class jobb lesz. Papíron valóban sokkal jobbnak tűnik, de mire oda kerülünk, ki tudja. Lehet jövő ilyenkorra az lesz a téma, hogy milyen jó volt ez a mostani class.
Leon78
Másfelől: nekünk nem mind1? Legyen egy class akármilyen jó, mi simán bele tudunk tenyerelni egy olyan top pickes játékosba, akiből szar se lesz.