Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

2 hónapja
Gr3g0r Arizona Cardinals 97
With the 104th pick of the 2026 NFL Draft, the Arizona Cardinals select Southeastern Louisiana DT Kaleb Proctor.
2 hónapja
Leon78 Arizona Cardinals 1 995 — Defender
Mennyit számít egy normális edző. Rohadtul tetszik a Giants draftja.
2 hónapja
Leon78 Arizona Cardinals 1 995 — Defender
Szarul kezdődött, szarul folytatódott. 😊

Szerkesztette: Leon78
2 hónapja
Gr3g0r Arizona Cardinals 97
Szórakoztató lesz az idény 😀 Meglehet majd indokolni, hogy miért lesz szar a csapat idén is. Engem Beck nem lepett meg, ha jól emlékszem volt visiten a csapatnál ő is. Legalább a második körben guard jött.
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
az biztos, hogy érdekes offseason lesz 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Megölöm magam gyerekek. Kibaszott Carson Beck? Mi a faszt akarunk mi ezzel? 😀
shagi0206
Manninget
Jövőre
zacknorb
csak ezért a pickért megérdemelné Ossenfort, hogy ez legyen az utolsó éve.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Megölöm magam gyerekek. Kibaszott Carson Beck? Mi a faszt akarunk mi ezzel? 😀
shagi0206
Manninget
Jövőre

Poloska vagyok.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Megölöm magam gyerekek. Kibaszott Carson Beck? Mi a faszt akarunk mi ezzel? 😀
2 hónapja
Pritek Arizona Cardinals 85
Bisontis. Hat o mondjuk nem a B tervem lett volna, hanem a zzz terv. Az amikor az excelben eltekersz a legutolso oszlopig.

Szerkesztette: Pritek
2 hónapja
Pritek Arizona Cardinals 85
Ez a futó Pick ez totál érthetetlen wtf
FloresR
van benne logika, jövőre rámentek a QB classra és már lesz egy jó futótok
resistance is futile
És faluk ehhez a kettőhöz meg majd pár év múlva? 😊
topin
2/2-n jön Pregnon, 3/1-en meg Slaughter és pound the rock 😊 két ezer yardos futónk lesz 😀
Löfli
Ide a rozsdas bokot, hogy a Frisco elviszi Pregnont.
Nekem jelenleg o lenne a valasztasom, de kell keszulnom egy B tervvel is.
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Ez a futó Pick ez totál érthetetlen wtf
FloresR
van benne logika, jövőre rámentek a QB classra és már lesz egy jó futótok
resistance is futile
És faluk ehhez a kettőhöz meg majd pár év múlva? 😊
topin
2/2-n jön Pregnon, 3/1-en meg Slaughter és pound the rock 😊 két ezer yardos futónk lesz 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Leon78 Arizona Cardinals 1 995 — Defender
Ez a futó Pick ez totál érthetetlen wtf
FloresR
van benne logika, jövőre rámentek a QB classra és már lesz egy jó futótok
resistance is futile
És faluk ehhez a kettőhöz meg majd pár év múlva? 😊
topin
Mi kis falunk. 😊
2 hónapja
Leon78 Arizona Cardinals 1 995 — Defender
Megint rajtunk röhög az egész NFL. Hihetetlen, hogy mindenki le tud cserélni aki akar, kivéve a Cardinals. Szánalmas ez a DRaft már megint. Kíváncsi vagyok, hogy a második kör elején melyik loosert húzzuk ki a helyett, hogy egy potens játékost szereznénk.

Szerkesztette: Leon78
2 hónapja
Pritek Arizona Cardinals 85
Most lesz érdekes, hogy kit hozunk a második, harmadik körben.

Barátkozni kell ezzel a választással. A futás tavaly az egyik legrosszabb volt, tudom a mostani fal mellett nem garancia, hogy sokat javul. Nem is a legértékesebb poszt, hogy ezen a helyen legyen kiválasztva. Talán az idei draft legjobb játékosa. Én örülni fogok ha beválik és nem sérüléssel kezdi a szezont vagy azzal fejezi be. Nem kell folyton a pályán lennie, van elég másik futó a keretben. Conner sztem jövőre már nem lesz itt, Benson se vált be eddig, Allgeiert meglátjuk.
Gr3g0r
Szerintem a futas Fester bacsi, meg a fal miatt volt kuka. Meg neha, mint a Hawks meccsen beleestunk egy olyan lyukba ahol nem nagyon futkarozol. Nem a jatekosokkal volt a legnagyobb baj. Persze Love jobb naluk, de futo? Futo baszki a harmadik valasztassal? Eddig se komaltam Montit, de ezzel veglegesse valt, hogy ki nem allhatom.
A forma folyamatosan azt kepzeli hogy mindenkinel okosabb es na majd o, meg egyszer volt egy szerencses huzasa, akkor majd az bejon onnantol minden alkalommal. Felbasz minden egyes mondata.

Szerkesztette: Pritek
2 hónapja
topin New England Patriots 2 388
Ez a futó Pick ez totál érthetetlen wtf
FloresR
van benne logika, jövőre rámentek a QB classra és már lesz egy jó futótok
resistance is futile
És faluk ehhez a kettőhöz meg majd pár év múlva? 😊
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Ez a futó Pick ez totál érthetetlen wtf
FloresR
van benne logika, jövőre rámentek a QB classra és már lesz egy jó futótok
2 hónapja
Gr3g0r Arizona Cardinals 97
Most lesz érdekes, hogy kit hozunk a második, harmadik körben.

Barátkozni kell ezzel a választással. A futás tavaly az egyik legrosszabb volt, tudom a mostani fal mellett nem garancia, hogy sokat javul. Nem is a legértékesebb poszt, hogy ezen a helyen legyen kiválasztva. Talán az idei draft legjobb játékosa. Én örülni fogok ha beválik és nem sérüléssel kezdi a szezont vagy azzal fejezi be. Nem kell folyton a pályán lennie, van elég másik futó a keretben. Conner sztem jövőre már nem lesz itt, Benson se vált be eddig, Allgeiert meglátjuk.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Ez a futó Pick ez totál érthetetlen wtf
FloresR
én nem is értem. Mi a fasznak hoztuk akkor Allgeiert? A Falconsnál bizonyította, hogy amúgy 1. számú futónak is jó, örültem is, hogy hoztuk. Conner vszeg már jövőre nem is lesz nálunk, a Benson projektet meg el is engedtük.
Persze lett volna rosszabb forgatókönyv is ennél, de ez a poszt pont nem volt need.
2 hónapja
FloresR 374
Ez a futó Pick ez totál érthetetlen wtf
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Draft Day!

Egy több helyen olvasom, hogy ha nem sikerül jó partnert találni a hátracseréhez, akkor nagy a valószínűsége a Jeremiyah Love draftnak. Ennek annyira nem örülnék...

Holnap ilyenkorra már kiderül.
Natloz
Hát annak én se örülnék kimondottan. Van pár játékos, akit jobban el tudnék képzelni magunkhoz. A nagyobb needjeink között az a baj, hogy 3. pickkel majdcsak mind reach vagy kisebb, vagy nagyobb mértékben. Kellene corner pl, de nincs cb, aki 1/3-ra érték közel lenne. Ugyanez safetyben, noha ott van egy blue chip safety, de 1/3-ért akkor sem biztos, hogy jó biznisz. Akkor már inkább a másik blue chip Styles LB posztra, vele talán tényleg jól járnánk, pozíciós érték ide vagy oda. De legjobb a hátracsere lenne, of course.
2 hónapja
Natloz Arizona Cardinals 331
Draft Day!

Egy több helyen olvasom, hogy ha nem sikerül jó partnert találni a hátracseréhez, akkor nagy a valószínűsége a Jeremiyah Love draftnak. Ennek annyira nem örülnék...

Holnap ilyenkorra már kiderül.

Szerkesztette: Natloz

Just a simple Lineman... ZP#76

2 hónapja
Leon78 Arizona Cardinals 1 995 — Defender
Rebesgetnek egy lehetséges Cowboys tradet is. Ha én lennég a GM, akkor tradelnék visszafelé amennyit csak lehet, és gyűjteném az extra választási jogokat a 2027-es draftra. akkopr sokkal jobb lesz a felhozatal állítólag minden téren.
Leon78
az a baj, hogy mindig az van, hogy a jövő évi class jobb lesz. Papíron valóban sokkal jobbnak tűnik, de mire oda kerülünk, ki tudja. Lehet jövő ilyenkorra az lesz a téma, hogy milyen jó volt ez a mostani class.
Másfelől: nekünk nem mind1? Legyen egy class akármilyen jó, mi simán bele tudunk tenyerelni egy olyan top pickes játékosba, akiből szar se lesz.
shagi0206
Na látod, ez is igaz. Csak lenne már valami azt mondom, mert ez a sorozat amit a superbowl óta produkálunk egy kalap szar.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Rebesgetnek egy lehetséges Cowboys tradet is. Ha én lennég a GM, akkor tradelnék visszafelé amennyit csak lehet, és gyűjteném az extra választási jogokat a 2027-es draftra. akkopr sokkal jobb lesz a felhozatal állítólag minden téren.
Leon78
az a baj, hogy mindig az van, hogy a jövő évi class jobb lesz. Papíron valóban sokkal jobbnak tűnik, de mire oda kerülünk, ki tudja. Lehet jövő ilyenkorra az lesz a téma, hogy milyen jó volt ez a mostani class.
Másfelől: nekünk nem mind1? Legyen egy class akármilyen jó, mi simán bele tudunk tenyerelni egy olyan top pickes játékosba, akiből szar se lesz.