Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
még a neked csak dezsőt mondanám, ami mondjuk nem olcsó, de jó. de oda foglalni kell majd előre
Löfli
igen, ezt mondták ők is, amikor rákérdeztem, hogy adják-e az ARI meccset :o)
Neked Csak Dezső: "Szia, adjuk aha. Ha majd lesz pontos szam, akkor ird meg es foglalok nektek asztal(oka)t"

szóval akkor szerintem legyen a Neked Csak Dezső Gasztrokocsma (Dohány utca 7.) jövőhét szombat, mondjuk 22:30-tól, hogy képben legyen a Pats meccs is :o))
ki jönne?
jelentkezési határidő jövőhét hétfő 24:00, kedden foglalom az asztalt.

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kéne szervezni egy meccsnézést a PO körre!
Rajta vagytok?
silent7939
engem is érdekelne a dolog,
Löfli, Rácskert? csapó kettő... ;o))
Cardinalis
Rácskert: "Sajnos az éjjeli idősávokban lévő meccsekre nincs lehetőség."
Cardinalis
még a neked csak dezsőt mondanám, ami mondjuk nem olcsó, de jó. de oda foglalni kell majd előre


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Kéne szervezni egy meccsnézést a PO körre!
Rajta vagytok?
silent7939
engem is érdekelne a dolog,
Löfli, Rácskert? csapó kettő... ;o))
Cardinalis
Rácskert: "Sajnos az éjjeli idősávokban lévő meccsekre nincs lehetőség."

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Benne vagyok a közös meccsnézésben. Az mondjuk annyira nem bánom hogy nem a Brasilba megyünk. 😊
Fucu
Cairo Santos nem termelt elég nézőt nekik az alapszakaszban

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Benne vagyok a közös meccsnézésben. Az mondjuk annyira nem bánom hogy nem a Brasilba megyünk. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Kéne szervezni egy meccsnézést a PO körre!
Rajta vagytok?
silent7939
engem is érdekelne a dolog,
Löfli, Rácskert? csapó kettő... ;o))
Cardinalis
De n csak meghírdesd hanem szervezd is meg 😀 Akár az ellenfél csapat fanjait is bevonhatnánk ha tudjuk ki lesz az.... (sztem Redskins)
silent7939
kéne egy jó hely... a tavalyi PO-os krimónk, a Brasil söröző sajna megszűnt...

Szerkesztette: Cardinalis

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kéne szervezni egy meccsnézést a PO körre!
Rajta vagytok?
silent7939
engem is érdekelne a dolog,
Löfli, Rácskert? csapó kettő... ;o))
Cardinalis
De n csak meghírdesd hanem szervezd is meg 😀 Akár az ellenfél csapat fanjait is bevonhatnánk ha tudjuk ki lesz az.... (sztem Redskins)
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Kéne szervezni egy meccsnézést a PO körre!
Rajta vagytok?
silent7939
engem is érdekelne a dolog,
Löfli, Rácskert? csapó kettő... ;o))

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
csináltam egy A4-es nyomtatható ARI rosteres 2016-os naptár, ha tecccik, használjátok egészséggel :o))
 drive.google.com/file/d/0BwWgLoa8XiXDZzFxNkVmeE1jUGM/view
Cardinalis
Patseset nem akartál véletlenül? 😀
Wyatt
csak a játékosokat meg a logót kell kicserélni, hajrá :o))

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kéne szervezni egy meccsnézést a PO körre!

Rajta vagytok?
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
csináltam egy A4-es nyomtatható ARI rosteres 2016-os naptár, ha tecccik, használjátok egészséggel :o))
 drive.google.com/file/d/0BwWgLoa8XiXDZzFxNkVmeE1jUGM/view
Cardinalis
Patseset nem akartál véletlenül? 😀

több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
A PFF-nél Palmer, Fitz, Peterson és Mathieu az első, míg Bethel a második csapatba került a 2015-ös All Pro listájukon.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Offensive Player of the month = David Johnson.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
csináltam egy A4-es nyomtatható ARI rosteres 2016-os naptár, ha tecccik, használjátok egészséggel :o))
 drive.google.com/file/d/0BwWgLoa8XiXDZzFxNkVmeE1jUGM/view
Cardinalis
Ómájgád, sok szabadidőd lehet 😊
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
csináltam egy A4-es nyomtatható ARI rosteres 2016-os naptár, ha tecccik, használjátok egészséggel :o))
 drive.google.com/file/d/0BwWgLoa8XiXDZzFxNkVmeE1jUGM/view

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Kaptunk egy nagy pofont a Hawkstól és akkor mi van?
Most verhetik a mellüket (verik is).
Nem Arians fogja helyretenni a fejeket, hanem a játékosok egymásnak. Nagyon jól tudják mi a cél (május óta) és hogy mire képes ez a csapat ha a tudásukhoz mérten játszanak. Nem fognak még egyszer lazsálni.

Részemről On to divisonal round.
Fucu
Pont ezt gondoltam én is! Kikaptunk a Hawks-tól és akkor mi a fasz van?Tavaly Wild Cardba mentünk 3. irányítóval most pedig két hét pihi után jöhet CP és a banda azért nem kéne pánik hangulat egy elszórakozott meccs miatt! 😀
Rattlesnake
Nincs semmi pánik, csak szerintem páran azon paráznak, mi van, ha ez a fogalmatlan játék lesz esetleg a playoffban is. Szerintem nem ez lesz, meg nyilván a motivációval sem lesz gond, de azért tényleg rossz volt nézni ezt a meccset.

Most meg olvasom, hogy Arians nyilatkozta, hogy igazából átvert mindenkit és eleve azzal a tervvel mentünk neki a meccsnek, hogy Palmer félidőben padozik, plusz még pár kulcs playa. Szóval ez is lehetett a játékosok fejében, hogy ha már az elején látszik, hogy nem nekünk áll a meccs, akkor minek tovább erőlködni. Van ebben valami, de azért ez az utólagos magyarázat kicsit izzadságszagú.
Jobb volt a Hawks, mi meg szarok, ennyi. Két hét múlva lehet javítani.

Szerkesztette: csongi
több mint 8 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Kaptunk egy nagy pofont a Hawkstól és akkor mi van?
Most verhetik a mellüket (verik is).
Nem Arians fogja helyretenni a fejeket, hanem a játékosok egymásnak. Nagyon jól tudják mi a cél (május óta) és hogy mire képes ez a csapat ha a tudásukhoz mérten játszanak. Nem fognak még egyszer lazsálni.

Részemről On to divisonal round.
Fucu
Pont ezt gondoltam én is! Kikaptunk a Hawks-tól és akkor mi a fasz van?Tavaly Wild Cardba mentünk 3. irányítóval most pedig két hét pihi után jöhet CP és a banda azért nem kéne pánik hangulat egy elszórakozott meccs miatt! 😀
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kaptunk egy nagy pofont a Hawkstól és akkor mi van?
Most verhetik a mellüket (verik is).
Nem Arians fogja helyretenni a fejeket, hanem a játékosok egymásnak. Nagyon jól tudják mi a cél (május óta) és hogy mire képes ez a csapat ha a tudásukhoz mérten játszanak. Nem fognak még egyszer lazsálni.

Részemről On to divisonal round.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kár volt a meccsért, de lesz 1 hét pihi, akkor majd Bruce helyreteszi a játékosokat. azért az NFC Champions Roundig elkényeztetett jutni, és mivel a Seahawksé lett, és velük max ugye csak ott találkozhatunk. Azért a Vikings, Redskins, Packers hármas közül mindenki vergető, csak nehogy megint elbízzuk magunkat !

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Hát engem eléggé lehangolt ez a tegnapi meccs, az meg különösen zavart, hogy egy csoport ellenfél ellen a küzdeni akarás szikrája sem volt meg a játékosokban. Arianséknak nagyon rendet kell rakni a fejekben, mert most a 'hawks önbizalmát megdobtuk de rendesen (Surmómannak meg a fa.......sági szintjén növeltünk).
Meglátjuk mi lesz a PO-ban, de most elég kétkedve várom, ne legyen igazam.
Rozo
Most csak altattunk, PO-ban zúzunk megint 😀
csongi
Legyen igazad.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hát engem eléggé lehangolt ez a tegnapi meccs, az meg különösen zavart, hogy egy csoport ellenfél ellen a küzdeni akarás szikrája sem volt meg a játékosokban. Arianséknak nagyon rendet kell rakni a fejekben, mert most a 'hawks önbizalmát megdobtuk de rendesen (Surmómannak meg a fa.......sági szintjén növeltünk).
Meglátjuk mi lesz a PO-ban, de most elég kétkedve várom, ne legyen igazam.
Rozo
Most csak altattunk, PO-ban zúzunk megint 😀
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Hát engem eléggé lehangolt ez a tegnapi meccs, az meg különösen zavart, hogy egy csoport ellenfél ellen a küzdeni akarás szikrája sem volt meg a játékosokban. Arianséknak nagyon rendet kell rakni a fejekben, mert most a 'hawks önbizalmát megdobtuk de rendesen (Surmómannak meg a fa.......sági szintjén növeltünk).
Meglátjuk mi lesz a PO-ban, de most elég kétkedve várom, ne legyen igazam.
több mint 8 éve
andree Arizona Cardinals 1 724
Jó kis alapszakasz volt. Végre nem kellett ilyen underdog mentalitással menni minden meccsre, hanem mi voltunk aki miatt kellemetlenül érezte magát az ellenfél. Ezen az utolsó meccsen már lábujjhegyen közlekedett mindenki, nehogy lesérüljön. Így nem lehet ez ellen a Hawks ellen. Meglepne ha nem ők lennének a konf döntőben, szépen összeálltak a végére.

Remélem a rájátszásban már azt a csapatot látjuk amelyiket a szezon nagyobbik felében, és sikerül kijavítanunk a tavalyi Lindley fiaskót.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Tudom még korai de na:

Otthon: New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, New England Patriots*, New York Jets, Washington Redskins*, San Francisco 49ers, Seattle Seahawks*, St. Louis Rams.

Idegenben: Atlanta Falcons, Carolina Panthers*, Buffalo Bills, Miami Dolphins, Minnesota Vikings*, San Francisco 49ers, Seattle Seahawks*, St. Louis Rams.
silent7939
Az idei erősorrendet figyelembe véve ez nem olyan rossz schedule, de azért a Pats, Panthers (meg még talán a Jets, Falcons) kemény ellenfél lesz.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tudom még korai de na:

Otthon: New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, New England Patriots*, New York Jets, Washington Redskins*, San Francisco 49ers, Seattle Seahawks*, St. Louis Rams.

Idegenben: Atlanta Falcons, Carolina Panthers*, Buffalo Bills, Miami Dolphins, Minnesota Vikings*, San Francisco 49ers, Seattle Seahawks*, St. Louis Rams.