Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
két éve is a Bucs győzelme kellett 😊
 twitter.com/truth6878/status/682271993694035968


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Freeney lett a hét védőjátékosa az NFC-ben.

Golden térdsérülést szedett össze, valószínűleg nem játszik a Seattle ellen.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Na vasárnap ismét nem kell streamet vadászni, mert a sporttv-n megint láthatóak leszünk! Egyébként némi statisztika:
11 mérkőzésünket közvetíti a FOX, hármat az NBC, az ESPN és az NFLN egyet-egyet, idén a CBS-en nem voltunk láthatóak, ugyanis a Ravens és a Bengals elleni meccseink fő műsoridőben voltak.
4 magyar idő szerinti 19 órás meccsünk volt, azokon 3-1 az arányunk. 6 meccsünk volt 22 órai kezdéssel, (a Hawks elleni lesz a hetedik), azokon 5-1-gyel állunk. 5 meccsünk zajlott fő műsoridőben, ahol 100%-osak vagyunk! A vereségeink közt egy hazai (Rams), illetve egy idegenbeli (Steelers) van. Reméljük, hogy ez a hétvégén nem gyarapodik a mi részünkről, hanem inkább a Panthers húz oda egy strigulát, de nem leszek telhetetlen, ez a no2 seed is parádés a csapattól!
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Közben hagy jelentsem be, hogy sikerült megnyernem a bowl.hu div. 3./C fantasy csoportot. A döntőben 231-159-re sikerült győznöm, ami így feljutást ér. Remélem a Cards is döntőzik, és ugyanilyen simán nyer is majd. 😊
Leon78
Gratula... Akkor kovi szezonban egy div ben is lehetunk
silent7939
Köszi...
Lesz egy házi rangadó 😊
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Közben hagy jelentsem be, hogy sikerült megnyernem a bowl.hu div. 3./C fantasy csoportot. A döntőben 231-159-re sikerült győznöm, ami így feljutást ér. Remélem a Cards is döntőzik, és ugyanilyen simán nyer is majd. 😊
Leon78
Gratula... Akkor kovi szezonban egy div ben is lehetunk
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Közben hagy jelentsem be, hogy sikerült megnyernem a bowl.hu div. 3./C fantasy csoportot. A döntőben 231-159-re sikerült győznöm, ami így feljutást ér. Remélem a Cards is döntőzik, és ugyanilyen simán nyer is majd. 😊
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Arians azt nyilatkozta, hogy esze ágában sincs tartalékos csapattal kiállni, nekimegyünk a Hawks-nak.
Viszont én is amondó vagyok, hogy ha már tudni lehet meccs közben, hogy nincs esély az első kiemelésre, akkor menjen fel Stanton, Palmer meg pihenjen.
csongi
pont ezért rakták át a Panthers-Bucs meccset a Cards-Hawks idősávba. Amúgy az elmúlt hetekben a Panthers szeret nagy előnyt leadni a második félidőben szóval nem biztos, hogy lesz olyan alkalom, hogy biztosra lehet venni a győzelmüket. Én a második félidőtől Stantont játszatnám eredménytől függetlenül, de ez én vagyok. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Hát ha sikerülne megcsípni az első kiemelést, nem is tudom mit csinálnák, asszem szétrúgnám a kóter oldalát. 😊
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Arians azt nyilatkozta, hogy esze ágában sincs tartalékos csapattal kiállni, nekimegyünk a Hawks-nak.
Viszont én is amondó vagyok, hogy ha már tudni lehet meccs közben, hogy nincs esély az első kiemelésre, akkor menjen fel Stanton, Palmer meg pihenjen.

Szerkesztette: csongi
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
remélem nem a Hawks ellen rontjuk el ezt az elképesztő statisztikát 😊
 twitter.com/Cardschatter/status/681852940353667072

ja és már favoritok vagyunk a Pats-cel az SB győzelemre
 twitter.com/darrenrovell/status/681838889863147520


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Arians 3 éve alatt mindegyik NFC csapat ellen van legalább egy győzelmünk, nem semmi!

 twitter.com/AZCardinals/status/681587979404488704


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egyebkent ennek kapcsan jut eszembe, szinte az osszes meccs utan jart eddig a hetfo-kedd pihi, ez mennyire megszokott az NFL-ben? A kevesbe jol meno csapatoknal is ez a menetrend? Nekem picit soknak tunik elso ranezesre, de ugy nez ki eredmenyes 😊
Kexandro
A kedd alapból szabadnap a játékosoknak csapattól függetlenül. A hétfő választható. Általában a győzelmek után, jutalomként (Victory Monday) kapják meg a játékosok. De volt már idén olyan, hogy volt victory monday, de PP szépen összehívta a védelmet hétfőre, hogy átbeszéljék mi volt a rossz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem rossz statok 😊
 twitter.com/AZ_Helm/status/681343133771259904
 twitter.com/CardsMarkD/status/681265161978687488
 twitter.com/CardsMarkD/status/681299917588054017


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem akarok telhetetlen lenni, de jó lenne megcsípni az első kiemelést. Igazából ha jól megnézzük, már csak a Carolinának van veszteni valója, ráadásul a Bucs bele fog adni apait anyait, úgyhogy lehet reménykedni.....
több mint 8 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Jo volt vegre latni hogy mi van ebben a csapatban D# oldalon is. Kicsit felek nehogy kizokkenjunk a kovetkezo hetekben, talan most a viszonylag keves serules miatt elbirta volna a csapat a folyamatos terhelest es lenduletet, de ne legyen igazam.
Egyebkent ennek kapcsan jut eszembe, szinte az osszes meccs utan jart eddig a hetfo-kedd pihi, ez mennyire megszokott az NFL-ben? A kevesbe jol meno csapatoknal is ez a menetrend? Nekem picit soknak tunik elso ranezesre, de ugy nez ki eredmenyes 😊
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Grat srácok! Ha valamilyen csoda folytán mi nem vernénk szénné mindenkit a POban akkor jövök a bandwagonra. : D

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Érdemes még megemlíteni Mr Görény Clay Matthews-t. Mondanám, hogy sportszerűen felhúzta Palmert, de ez nem igaz. 😊
Leon78
Ugyan már. Az ilyen zrikálás belefér. Én is megmosolyogtam az esetet. 😊
Fucu
Ja.... a bünti meg megvolt az arcoskodásért 😀
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Érdemes még megemlíteni Mr Görény Clay Matthews-t. Mondanám, hogy sportszerűen felhúzta Palmert, de ez nem igaz. 😊
Leon78
Ugyan már. Az ilyen zrikálás belefér. Én is megmosolyogtam az esetet. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
NFC-s kedvenc csapatom a Cardinals lett (nem, nem, kurvára nem bandwagon, a tavalyi Wild Card meccsen kezdtem grukkolni az Arizonának, amikor már a 4. irányítótok volt pályán) Gratulálok a győzelemhez, és a D# égész végig Rodgers/Tolzien a földönt játszott, Palmer remekül játszott az INTen Kívűl csak az a fumbli volt a baj, de az már nem számított igazán. Az 1. negyedben egyedül Johnson elkapás és futása volt nagy, egyébként puntolgattak a csapatok. Aztán Labdátszerzett Powers kétszer (ebből ugye mindkettő TD lett, egyiket ő maga vitte vissza, másikat az o# vitte végig), Dwight Freeney is FUMBLI Return TD szerzett, és Calais Campbell megduplázta Sackjainek számát. Fitz elkapott egy TD passzt, és még egyet asszem Brown. Nagyon jó ez a csapat, tényleg gratula, hogy a GB-t így szétszedték, és végig a ST Pro Bowler Bethel védekezett az először James Joneson, a meccs vége felé DaVante Adamsan, és jól játszott. Mathieu-t remekül pótolták, de nekem hiányzik a játéka, majd jövőre ő is visszatér
Go Cards (még mindig nem bandwagon)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Érdemes még megemlíteni Mr Görény Clay Matthews-t. Mondanám, hogy sportszerűen felhúzta Palmert, de ez nem igaz. 😊
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gratula a csapathoz. Hosszú PO menetelést kívánok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Véleményem szerint addig kell Palmert fenn tartani, amíg van esély az 1. kiemelési helyre. Amint ez nem tűnik elérhetőnek, jöhetnek a cserék, az utsó héten.
A meccs egyszerűen tökéletes volt. A védelem szanálta a Packers támadóit, nem volt nagyon momentumuk sem. A támadó sorunk pedig szétzilálta az ellenfél védelmét. Felhívnám a figyelmet a tartalékos D-re, amely még így is dominálni tudta az ellenfél támadó szekcióját, arról már nem is beszélve, hogy a védelemben gyakorlatilag csak a koordinátorok, és a szertárosok nem játszottak a meccsen.
A támadóknál nem lehet nem észrevenni David Johnson játékát. Ha jól emlékszem a draftolása után sokan azon a véleményen voltak, hogy jó jó, gyors, de könnyen leviszik, nem tud talpon maradni. Ehhez képest már Lynch-hez hasonlítgatják, és Beast módot emlegetnek vele kapcsolatban. 😊 Nagyon beindult a srác. Floyd-ról, Ftz-ről, meg a többiekről már nem is beszélek, egyszerűen fantasztikus ez a támadó egység. csak remélni tudom, hogy sokáig együtt marad ez a gárda.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem találom a szavakat.
Palmer eladott labdája és Kerwyn Williams fumbleja. Ennyi negatívumot tudok mondani.
13-2!! Első körös pihenő először 1990 óta. Beszarás.
Jövő héten Palmer játszhat maximum egy félidőt, aztán darálja Stantont a Seahawks védelme.
Fucu
és te mondtad, hogy idén nem lesz jobb a mérlegünk a tavalyinál 😛

"Várható mérleg: 11-5. Nem folytatódik a sorozat, a 2013-as 10, majd a 2014-es 11 győzelem után 2015-ben 12 győzelemmel, de a tavalyi mérleget megismételhetik."
Löfli
A sorsolásunk nem is volt túl kecsegtető egy 13-2-es szezonhoz a 16 hétig bezárólag, de örülök, hogy nem lett igazam. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Honey Badger Arizona Cardinals Arizona State Sun Devils 24
A tegnapi este margójára: Nagyon boldog vagyok a kiemelésnek és annak, hogy a csapat ennyire effektíven játszott. Kicsit féltem Palmert, hogy nehogy az utolsó meccsen a sérüljön meg, de nem engedném el a meccset sem, hátha meglesz az első kiemelés. Kicsit ambivalens érzéseim vannak.
Viszont eltekintve Palmer interceptionjétől és a fumbletől (egyikből sem jöttünk ki rosszul) a csapat nagyon jól játszott és megvan egy hatalmas nagy győzelem, ezt a töltést meg kell őrizni a Super Bowl végéig. 😊
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Tényleg Gratula! Az egész csapat úgy ahogy van rendben van. Félelmetes, a rájátszás durvább lesz, akkor jaj annak a csapatnak amelyik a Cardinalst kapja!