Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Wells és LSH még mindig nem fognak játszani. Jó hír viszont, Daryl ma már pályára lép.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊 (vagy mi a fene)

idegenben, seahawks

hiába az eddigi rossz játék, tuti hogy szoros meccs lesz (de remélem mégsem)
T-Jax-re rá kell mászni, Dockett és Campbell-ben bízok. nem lenne jo ha ellenunk birllírozna (ismét) jo lenne megfogni a futásokat is végre.
A támadoknál a legnagyobb kérdés Beanie szereplése kelene nagyon. a másik, hogy a false startokat jo lenne elkerulni de ez azt hiszem lehetettlen seattle-ben.

Győzelmet várok, ez egyértelmű

Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Cardinalis: nem felejtettelek el, de az az oldal amit küldeni akartam bedőlt (azt hiszem)Fucu
köszi Fucu, nem fontos, szerintem ezzel a vaterás mezzel elleszek még vagy 8 évig, majd utána gondolkozok egy következőn 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
LSH és Washington nagyon hiányzott a Redskins ellen, jó lenne, ha megint játszanának. Beanie nélkül meg akkor megint nem nagyon (semennyire se) lesz futójáték...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Vannak jó és kevésbé jó hírek:

a jó az, hogy Washington és LSH is edzett már kicsit a héten, az hogy játszanak majd a meccs előtt dől el
a kevésbé jó, hogy Beanie térdhajlító sérülést szedett össze az egyik edzésen és az ő játéka is kérdéses és meccs előtt dől majd el.

Cardinalis: nem felejtettelek el, de az az oldal amit küldeni akartam bedőlt (azt hiszem)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
na megérkezett a Fitz mezem! 😀
vasárnap már abban szurkolok, tuti nyerünk 😀Cardinalis
Üdv a klubban. 😀Vadkender
"Its all about having the FAITH n your dreams/goals,keeping FOCUS on your path 2 success & having the "never give up" attitude to FINISH.FFF"
:cool:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
na megérkezett a Fitz mezem! 😀
vasárnap már abban szurkolok, tuti nyerünk 😀Cardinalis
Üdv a klubban. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
na megérkezett a Fitz mezem! 😀
vasárnap már abban szurkolok, tuti nyerünk 😀Cardinalis
Gratulálok! A Warner mezem (na, ez most menő? 😉 ) viselése be szokott jönni. (Igen, most hétvégén nem volt rajtam, sorry 😊 )
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
na megérkezett a Fitz mezem! 😀
vasárnap már abban szurkolok, tuti nyerünk 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
catattack 3 520
Barátaim!
Bár paprikás a hangulat ajánlom magamat.
Most regeltem a FB-ra, mert a hétvégi üzemzavar rádöbbentett bizonyos dolgokra és jobb, ha tudok veletek kommunikálni.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002202246382&ref=ts#!/profile.php?id=100002953595658
több mint 12 éve
catattack 3 520
Meg átmegy OC-ba.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Csak Whiz megint elfelejti a futásokat. Vasárnap is.

több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Viszont Beanievel más a helyzet. Elhiszem, hogy a fal nem könnyíti meg a dolgát, de akkor sem átütő. Ráadásul vannak érthetetlen megmozdulásai. Pl: Skins ellen egy futást egy jó kivitelezett becsúszással fejezett be, holott esetleg 1-2 yardot összeszedhetett volna. Láttam már jobb teljesítményt tőle. Szóval szerintem szar volt. Bár a számok mást mondanak.catattack
A számok igencsak mást mondanak, Beanie jelenleg 8. a futók közül közel 200 yarddal. És a majdnem 6 yardos átlaga is egészen jó. Igaz, még csak 2 meccs ment le, de hidd el jó lesz ez... 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
PP tök homály volt. Azt sem tudta, hogy hol a labda. Egy csomó alkalommal (én láttam 😊 ) azt sem tudta, hogy merre induljon. Tudom, hogy újonc. Biztos, hogy fejlődni fog és felveszi a fordulatszámot, de jelenleg keresi magát (a pályán).
Ezért a szar jelző a jelenlegi teljesítményének szól. Amúgy biztos jó fej! :rolleyes:

Viszont Beanievel más a helyzet. Elhiszem, hogy a fal nem könnyíti meg a dolgát, de akkor sem átütő. Ráadásul vannak érthetetlen megmozdulásai. Pl: Skins ellen egy futást egy jó kivitelezett becsúszással fejezett be, holott esetleg 1-2 yardot összeszedhetett volna. Láttam már jobb teljesítményt tőle. Szóval szerintem szar volt. Bár a számok mást mondanak.
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Anélkül persze, hogy értenék hozzá és úgy, hogy csak összefoglalót láttam (egyelőre), a kommentek kapcsán egy-két észrevétel. (Természetesen saját vélemány, nem általános igazságok):
Skins meccs:
Sokkal rosszabb úgy kikapni, hogy "kézben van" a győzelem. Legalábbis nekem jobban fáj, mint amikor esély sincs a győzelemre, ilyenkor bennem mindig felmerül, hogy "csak egy drive jobban sikerült volna..", "csak az az elkapás sikerült volna...." stb. Az apró hibák is sokkal jobban számítanak.
Ahogy Kolb fogalmazott: “It’s our own fault. We accept it. No excuses.”

Kolb kérdés:
Volt egy Warnerünk, aki maradandót alkotott. Aztán lett egy Mattynk, majd egy Andersonunk, de hála Istennek már nincsenek sehol. Én (is) titkon azt vártam, hogy jön majd egy Qb, aki olyan csodát tesz, mint annak idején Kurt. Most azért jönnek kritikák, mert megvettünk - drágán - Kolbot és nem csinál csodát az első (itteni) szezonja 2. meccsén??!! Én azért adnék/ok neki időt.

Sérültek:
Azért így írom, mert a secondary, mind Beannie kapcsán fontos. Én nagyon sajnáltam DRC-t (többre tartom, mint a hozzáértők) szerettem a játékát. Főleg, ha jó napja volt. De el kellett fogadni, hogy Kolbnak ez volt az ára. (Persze ülhetnénk itt DRC-val és a 2. körös pickünkkel és nézhetnénk, hogy Bartel/Skelton mit csinál, akkor meg az zavarna, hogy miért nem vettünk egy normális QB-t.) Azt ne felejtsük el, hogy a szezon elején Toler még nem volt IR-n. Vele máshogy nézne ki a sec.
Beannie-nek is valsz jól jönne/jött volna, ha Ryan Williams és LSH játszik és besegítenek.

Persze ennek a "mi lenne, ha", "mi lett volna, ha" töprengésnek nincs sok értelme, de nyilván ezek az "apróságok" nehezítik a W-t.
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Én is megvédeném PP-t meg Beanie-t. Előbbi még rookie, talán ne várjunk már csodákat tőle az első meccseken. Nem volt elég a múlt heti punt return TD-je? 😊
Beanie meg igenis faszán fut, Carolina ellen is, meg most is. Aki az ellenkezőjét mondja, az szerintem tényleg nem ezt a meccset nézte.
Kolb is jó, fényévekkel jobb mint Anderson volt, és én sem vagyok biztos benne, hogy Bartel jobb lenne (sőt, igazából biztos vagyok benne 😊). Egy előszezon meccsből ne vonjunk már le messzemenő következtetéseket, ahol többnyire cserék ellen (egy nem éles meccsen) tudott nagyot alkotni...

Az első félidő alatt szarakodott a stream, úgyhogy nem láttam nagyon, mit alkotott akkor az O. De a labdabirtoklási időnk mindent elárult aztán... Tényleg nem csoda, ha a D néha nagy playeket szopott be, ha szinte végig ők voltak a pályán.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Kisebb a garancia arra, hogy egy második körös QB beváljon, mint egy már kipróbált, ebben biztosan egyetértünk. Példa ezer van ilyenre is, olyanra is.Deny
Szerintem ez mondásnak jó, de az igazság tartalmáról nem vagyok meggyőződve!Helmut Zimmer
http://www.draftcountdown.com/features/23qb/23qbs.php
Itt fel vannak sorolva a 2-3. körös QBk, és nem túl fényes a mezőny.tenorx
Szasz!

Nem erre vonatkozott a kételkedésem, hanem arra, hogy Kolb valóban kipróbált -e, szerint nem, szerintem amit szakemberek láttak róla az alapján egy pontos profilt össze tudtak tenni esetleg egy multilineáris SWOT-ot. Ez alapján pedig Whiz, azt mondta a srác jó alapanyag. Nem ős zseni, aki egyszer csak a semmiből jön és megmutatja, mert olyan döntéshozó, hogy elképesztő, vagy ott helyben a pályán áthívja a játékot mert annyira érti mi történik a gyepen...
Ő nem ilyen, vagy legalábbis ebben a tekintetben még nem "kipróbált" (ahogy Deny fogalmazott).
Kemény kitartó munkával jó QB lesz, csak arra kell figyelni, hogy mindent lehet fejleszteni, de a látásmódot, és a dönttéshozatalt a legkevésbé, és ez utóbbi a híresztelésekkel ellentétben statikus Wonderliccel nem is igazán mérhető!!!

Ami a 2. körösöket illeti:
Nekem erről az a véleményem, hogy tipikusan nevelő szakemberek kérdése...jó kezekben egy okos srác jó QB lehet, főleg, ha akarja is! Persze lehet, hogy Whiz nem annyira jó nevelő, mint amilyennek én tartom őt, ezért nem vállalta be valamelyik ifjú titánt!

üdv
H
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
statisztikailag kimutatták, hogy a második körben draftolt irányítók 90 százaléka bust volt

engem is a túlfizetés zavar, de már leszarom. A támadófalat kellene felturbózni végre



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Deny

2. köd Andy Dalton (.direkt nem jövök Kisemberrel...Favreval.....)Helmut Zimmer
Kisebb a garancia arra, hogy egy második körös QB beváljon, mint egy már kipróbált, ebben biztosan egyetértünk. Példa ezer van ilyenre is, olyanra is.Deny
Szerintem ez mondásnak jó, de az igazság tartalmáról nem vagyok meggyőződve!Helmut Zimmer
http://www.draftcountdown.com/features/23qb/23qbs.php
Itt fel vannak sorolva a 2-3. körös QBk, és nem túl fényes a mezőny.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Deny

2. köd Andy Dalton (.direkt nem jövök Kisemberrel...Favreval.....)Helmut Zimmer
Kisebb a garancia arra, hogy egy második körös QB beváljon, mint egy már kipróbált, ebben biztosan egyetértünk. Példa ezer van ilyenre is, olyanra is.Deny
Szerintem ez mondásnak jó, de az igazság tartalmáról nem vagyok meggyőződve!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem volt béna Kolb, csak semmi olyat nem mutatott MÉG amiért kasszát ürített érte a Cards. Viszont a tavalyi év után nincs miről beszélni. Ég és Föld.
Pass rush és Secondary még mindig nem látható nagyon.petey
Amint lesz a támadófalnak normális (legalább ligaátlag) jobb oldala, az is csodákat fog tenni.DoM
csak már évek óta ez megypetey
Az irányítókeresés problémája már nem fogja elvinni az erőforrásokat a drafton/szabadügynökpiacon.
több mint 12 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Ha jól emlékszem Bartel játszott egy két meccset tavaly, de nem emlékszem arra, hogy maradandót alkotott volna.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Nem volt béna Kolb, csak semmi olyat nem mutatott MÉG amiért kasszát ürített érte a Cards. Viszont a tavalyi év után nincs miről beszélni. Ég és Föld.
Pass rush és Secondary még mindig nem látható nagyon.petey
Amint lesz a támadófalnak normális (legalább ligaátlag) jobb oldala, az is csodákat fog tenni.DoM
csak már évek óta ez megy

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem volt béna Kolb, csak semmi olyat nem mutatott MÉG amiért kasszát ürített érte a Cards. Viszont a tavalyi év után nincs miről beszélni. Ég és Föld.
Pass rush és Secondary még mindig nem látható nagyon.petey
Amint lesz a támadófalnak normális (legalább ligaátlag) jobb oldala, az is csodákat fog tenni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny

2. köd Andy Dalton (.direkt nem jövök Kisemberrel...Favreval.....)Helmut Zimmer
Kisebb a garancia arra, hogy egy második körös QB beváljon, mint egy már kipróbált, ebben biztosan egyetértünk. Példa ezer van ilyenre is, olyanra is.