Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Mióta Fitz mezben szurkolok, azóta veszt a csapat. Lehet nálam van a hiba?Vadkender
neeem hiszem 😉 ..., nincs összefüggés 😉Cardinalis
Én sem hiszem, mert rajtam is az volt.

több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Kicsit OFF, de legalább felkerülünk a Csapatfórumok legaljáról 😉

Fitz minden elkapása után 1000$-t, minden touchdownja után 10000$-t adományoz októberben a mellrák elleni figyelemfelhívó hónap során. Jófejség! 😊Spory
igazi sportember, mint pályán, mint a pályánkívűl. RESPECT FITZ!!!Divat
Az, remélem nem kap sokszor kettőzött védelmet...

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kicsit OFF, de legalább felkerülünk a Csapatfórumok legaljáról 😉

Fitz minden elkapása után 1000$-t, minden touchdownja után 10000$-t adományoz októberben a mellrák elleni figyelemfelhívó hónap során. Jófejség! 😊Spory
igazi sportember, mint pályán, mint a pályánkívűl. RESPECT FITZ!!!

|
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Kicsit OFF, de legalább felkerülünk a Csapatfórumok legaljáról 😉

Fitz minden elkapása után 1000$-t, minden touchdownja után 10000$-t adományoz októberben a mellrák elleni figyelemfelhívó hónap során. Jófejség! 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Mióta Fitz mezben szurkolok, azóta veszt a csapat. Lehet nálam van a hiba?Vadkender
neeem hiszem 😉
én kísérleteztem, csak a második negyedben vettem fel (amikor már elaludt a zasszony... :rolleyes: ), akkor jöttek is az eredmények, harmadik negyed végefelé egy székre terítettem magam mellé, hátha úgy jobb lesz... :rolleyes: a negyedik negyed elején megint fölvettem, de semmi... 😐 a vége előtt pár perccel pedig el is raktam, hátha az a baj... :/ de a legvégén rájöttem, nincs összefüggés 😉Cardinalis
vigyázz mera holisztika tudomány, te meg kísérletezgecc a kedvenc csapatoddal?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
pletykarovat

BREAKING NFL UPDATE - Sources report Eagles & Cardinals have made offers to Seahawks for LB Aaron Curry, Giants, Chiefs, Panthers interested

https://twitter.com/#!/ALLsportsINTEL/status/118480119890317313petey
kíváncsi leszek erre



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Mióta Fitz mezben szurkolok, azóta veszt a csapat. Lehet nálam van a hiba?Vadkender
neeem hiszem 😉
én kísérleteztem, csak a második negyedben vettem fel (amikor már elaludt a zasszony... :rolleyes: ), akkor jöttek is az eredmények, harmadik negyed végefelé egy székre terítettem magam mellé, hátha úgy jobb lesz... :rolleyes: a negyedik negyed elején megint fölvettem, de semmi... 😐 a vége előtt pár perccel pedig el is raktam, hátha az a baj... :/ de a legvégén rájöttem, nincs összefüggés 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
catattack 3 520
... Amúgy én tudom mi a baj: Az első meccsen az Arrington mezben szurkoltam, nyertünk. A 2. meg 3. héten pedig nem volt rajtam, ezért kaptunk ki. Szóval vasárnap ismét abban fogok szurkolni 😀Dexxter Tailor
Mióta Fitz mezben szurkolok, azóta veszt a csapat. Lehet nálam van a hiba?Vadkender
Gyújtsátok fel a mezeiteket.
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
... Amúgy én tudom mi a baj: Az első meccsen az Arrington mezben szurkoltam, nyertünk. A 2. meg 3. héten pedig nem volt rajtam, ezért kaptunk ki. Szóval vasárnap ismét abban fogok szurkolni 😀Dexxter Tailor
Mióta Fitz mezben szurkolok, azóta veszt a csapat. Lehet nálam van a hiba?


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
pletykarovat

BREAKING NFL UPDATE - Sources report Eagles & Cardinals have made offers to Seahawks for LB Aaron Curry, Giants, Chiefs, Panthers interested

https://twitter.com/#!/ALLsportsINTEL/status/118480119890317313

több mint 12 éve
catattack 3 520
A tetkóról alap, hogy lemondhatsz. Alfonso tényleg fasza volt és még mindig tartom magam ahhoz, hogy Beanie pótolható.
Feely FG kihagyásáról pedig annyit, hogy nem oszt, nem szoroz. Nem a 3 pontokat kell pakolgatni...
Ami a mérleget érinti:
Esetleg A 49ers, Rams, Hox ellen nézhet ki egy győzelem max egyszer, valamint talán a Bengals és a Vikes fogható, de ezt az utóbbi kettőt már csak azért írom, mert tegnap sci-fit néztem. Szóval az idényre még kb. 4 győzelmet jósolok (jobb esetben).
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Szerencsére én is csak pár drive-ot láttam, de az is elég volt... :/ Sajnos én is túlságosan optimista voltam, a legrosszabb esetben is 2-1-re vártam a 3. hét után a csapatot. Most meg jön a Giants, asszem az se lesz egy túlságosan szívderítő meccs számukra... Amúgy én tudom mi a baj: Az első meccsen az Arrington mezben szurkoltam, nyertünk. A 2. meg 3. héten pedig nem volt rajtam, ezért kaptunk ki. Szóval vasárnap ismét abban fogok szurkolni 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Spory: melóból, telefonról így sikerült írnom 😊

csongi: azért is lehetett vérszegény a végén mert hátrányban voltunk 😊 Nekem tetszet, szerintem ha Beanie felépul akkor is kap majd labdákat.

Cardinalis: az első negyedben ment a tapogatózás, a másodikban jók voltunk, a harmadik teljes katasztrófa (véleményem szerint itt ment el a meccs), a negyedikben megpróbáltunk visszakapaszkodni, de nem ment.

Az INT után kikapcsoltam a gépet és csak most olvasom, hogy próbálkoztunk egy trükkös punt visszahordással. Ha bejön akkor most lekaparnám a falat 😊 (de nem jött be)

nem látom reálisnak, hogy januárban tetováltassak 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
(Az is elég lett volna a nyeréshez, ha kevesebb pontot kapunk, mint szerzünk 😉 😛 😊 .)Spory
persze, nem egy emberen múlott a dolog, nem kell bűnbakot keresni, ez csapatmunka...
egyébként bosszantó, hogy megint nyerőből (10-3) vesztettünk... 😕 és ezt a 10 pontot is a második negyedben szereztük, noés miccsináltunk a másik 3 negyedben...? :/

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
megint csak a nagy neveket figyeltètek 😊 Alfonso Smith jàtèka nagyon tetszett.
Kolb nagyon akart ès amikor no huddle-be toltuk akkor jól is haladtunk. Az int az fàjt, nem kicsit, de sajnos ez van. Fitz egèsz meccsen kèt embert kapott a nyakàra, de csak meglett a franchise rekord. 😊
Feely első kihagyott fg-ja szerintem belefèrt, mert szakadó esőben ès 51 yardról törtènt. A màsodira nem lehet kifogàs.
Az làtszott ha nem vagyunk T-Jax nyakàn akkoor simàn szètdobàl.

Cardiac CardsFucu
Alfonso nekem az elején tetszett, de aztán elég vérszegényen futott. Beanie azért jobb 😊

Amúgy nem a bekapott 13 pont a sok, hanem az a 10 iszonyú kevés, amit feltettünk a táblára. Nem tudom mi a búbánat történt, de ha a nem éppen elit Seattle D is gondot jelent, akkor nem tudom mi lesz itt jövő héten pl....
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Fucu!
A fordított ékezetek kapcsán: külföldön vagy, vagy besz@rt a klaviatúra? 😉
Bocs az OFF-ért.
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Feelyvel mi a bánat volt?! 😕 tuti két bal lábbal kelt fel... és azokkal rúgta mellé az a két FG kísérletet, ha azok bemennek, még nyertünk is volna... :rolleyes:
Cardinalis
Azt olvastam, hogy nagyon erős szél volt, az első asszem 51 yardos volt, ott elfújta oldalra, a másodiknál (49 yardos?) pedig szembeszél volt. Valami olyat mondott, hogy nehéz rúgások, de azt várta (magától) meg tudja csinálni. (Az is elég lett volna a nyeréshez, ha kevesebb pontot kapunk, mint szerzünk 😉 😛 😊 .)
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
megint csak a nagy neveket figyeltètek 😊 Alfonso Smith jàtèka nagyon tetszett.
Kolb nagyon akart ès amikor no huddle-be toltuk akkor jól is haladtunk. Az int az fàjt, nem kicsit, de sajnos ez van. Fitz egèsz meccsen kèt embert kapott a nyakàra, de csak meglett a franchise rekord. 😊
Feely első kihagyott fg-ja szerintem belefèrt, mert szakadó esőben ès 51 yardról törtènt. A màsodira nem lehet kifogàs.
Az làtszott ha nem vagyunk T-Jax nyakàn akkoor simàn szètdobàl.

Cardiac Cards



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
...Az egyetlen pozitívum Fitz TD-je volt tegnap, a többi siralomház...csongi
hát igen, az legalább szép volt, és ugyebár frencsájz rekord!!! (FFF :cool: )
egyébként pedig vérszegény meccs volt....
Feelyvel mi a bánat volt?! 😕 tuti két bal lábbal kelt fel... és azokkal rúgta mellé az a két FG kísérletet, ha azok bemennek, még nyertünk is volna... :rolleyes:
Kolb-ászunknak is két bal keze volt tegnap, amelyekkel szépen INTegetett... 😕 pedig félidőtájban még 120 fölötti passzeréttinggel brillírozott...
jameg legalább PPnek megvan az első INTje, nemintha sokra mentünk volna vele...

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Nem akarok türelmetlennek látszani, de nem kellene lassan nyernünk...??!!! :mad: A hó elején azt hittem, ilyenkor 3-0-al fogunk állni... 😕Spory
Azt kell mondjam, túlzottan optimista voltál. Már a Panthers ellen is látszott, hogy ha ott is csak nyögvenyelősen tudtunk nyerni, akkor itt még sokminden nincsen rendben.

Az egyetlen pozitívum Fitz TD-je volt tegnap, a többi siralomház... De lehet, hogy majd még egyszer meg kéne néznem a meccset, hogy találjak valami bíztatót. Csak nem tudom, hogy vegyem rá magam, hogy újból megnézzem 😊csongi
Na ja, én az örök optimista vagyok, csak ahogy nézem a naptárat, felmerül bennem, hogy kit fogunk elverni ezek után. A WAS SEA közül legalább az egyiket verni kellett volna. (Na persze még lehet 14-2 😂 ) Én nem láttam a meccset, de szvsz le sem fogom tölteni 😕
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nem akarok türelmetlennek látszani, de nem kellene lassan nyernünk...??!!! :mad: A hó elején azt hittem, ilyenkor 3-0-al fogunk állni... 😕Spory
Azt kell mondjam, túlzottan optimista voltál. Már a Panthers ellen is látszott, hogy ha ott is csak nyögvenyelősen tudtunk nyerni, akkor itt még sokminden nincsen rendben.

Az egyetlen pozitívum Fitz TD-je volt tegnap, a többi siralomház... De lehet, hogy majd még egyszer meg kéne néznem a meccset, hogy találjak valami bíztatót. Csak nem tudom, hogy vegyem rá magam, hogy újból megnézzem 😊
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Nem akarok türelmetlennek látszani, de nem kellene lassan nyernünk...??!!! :mad: A hó elején azt hittem, ilyenkor 3-0-al fogunk állni... 😕
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Erre a teljesítményre nincsenek szavak.
Ha ez a hawks megver minket, akkor azt hiszem nincs már miről beszélni. Legalább megint jó helyről fogunk húzni a drafton...
több mint 12 éve
catattack 3 520
Problémákat látok a csapatnál. Ki merem jelenteni, hogy nem lesz jobb eredményünk, mint tavaly.
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
hát futójáték akkor most biztosan nem lesz...