NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
bionic Arizona Cardinals 120
The football league's 32 team owners will decide whether Arizona will host Super Bowl XLIX in 2015.
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Én a szezon előtt kiegyeztem volna egy 8-8-cal, akkor ezt nem tartottam akkora túlzásnak. Most már egyértelműen az, nincs jelenleg olyan csapat, akivel szemben mernék magunknak W-t jósolni.
Így, hogy valószínűleg megint az elsők között fogunk húzni a drafton, nagyon fog hiányozni az a 2. körös pick...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Rhodes hiànyozni fog de sajnos idèn nem jàtszik kiemelkedöen. Lehet visszahozzuk Matt Waret.

Bartel jàtszatàsa nem èrdekes. A meccs eldölt és nem akartàk hogy Kolb lesérüljön.

Rende kell rakni fejben a dolgokat nagyon remélem valamennyire sikerül a bye week alatt. Nem vàrok csodàt csak egy kis javulàst mert a szezon nehezebb része most jön.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
Rhodes hetekre kidőlt (eltört a lába), Rashad Johnson fogja helyettesíteni.

Amúgy most olvasom, hogy az utolsó drive-ot már Bartel csinálta, de akkor már kb lényegtelen volt, ki van a pályán...csongi
én sajnos, vagy inkább nem sajnos nem láttam a meccset, csak az eredményt, hát szőrnyű... 😕 😕 én nemtom mi a bánatot kéne változtatni, de hogy valamit kellene ú, az hóót zihhher!!! ez a Bartel játszatás viszont érdekes... Arizonaban is látják, hogy valami nem gömbölyű, pláne a laszti nem az... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Rhodes hetekre kidőlt (eltört a lába), Rashad Johnson fogja helyettesíteni.

Amúgy most olvasom, hogy az utolsó drive-ot már Bartel csinálta, de akkor már kb lényegtelen volt, ki van a pályán...
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Végre nem csak én szajkózom hogy Kolb egy hatalmas nagy Bust. Nulla kreativitás és abszolút nem lát a pályán. Tudjátok mi a különbség Bartel és Kolb között? Az áruk, ami egy szemmel jól látható összeg és egy elit közeli cb elvesztése. Innentől kezdve aki ennyit ér elvileg annak a veresegyházi asszonykórus mögött is villania kellene néha, nem hogy egy átlag fos fal mögött. Viszont az az igazság hogy Kolbi ha van ideje, akkor sem találja a célpontot. Nem egyszer van visszajátszás hogy az üres wr integet hogy mi a fasz van miért nem dobot a tojást. Mellesleg már a kommentátorok is annyit mondtak tegnap hogy a cards vezetői azt gondolták jobb lesz Kolbi mint Anderson de sajnos be kell látni nem így lett. Sajnos beigazolódik amit a szezon eleje óta érzek... nem Kevin a jó irány. Nem mondom hogy elit a D-nk de az hogy szinte folyamatosan ők vannak a pályán az sok mindent elmond a támadóinkról. Elég csak utána számolni a TD-inkkel kapcsolatban. 12 TD 6 futott 5 passzolt 1 visszahordott. Annál a csapatnál aki 2008-2009 környékén az egyik leg passzorientáltabb játékot játszotta. Mindegy nem szaporítom a szót mert jön Deny a legnagyobb Kolb fan és leolt 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
This season Arizona offensive tackles have now conceded nine sacks, three hits and 36 pressures. Kevin Kolb has been a disappointment but behind these tackles is he getting a fair chance?
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/10/10/re-focused-cardinals-vikings-week-5/
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hat és fél perc alatt 28 pont. Van lejjebb? :mad:Spory
Hát igen, ez viszont a D sara, nem az offense tehet róla hogy ennyi pontot kaptunk. De az is igaz, hogy 10 szerzett ponttal nehéz meccset nyerni...
Azért legalább kiegyensúlyozottan vagyunk szarok. Fos D, gyenge O, átlagos ST 😊csongi
Nem akarom én megvédeni a védelmeteket. de hogy 21 pontot kaptok úgy hogy TD, elvesztitek majdnem redzoneban-TD majd megint elveszititek redzoneban arról azért nem csak a védelem tehet. Ebben a vereségben sokkal inkább benne van az O mint a D.Toca
jogos. O és D is egyformán nulla volt tegnap
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Hat és fél perc alatt 28 pont. Van lejjebb? :mad:Spory
Hát igen, ez viszont a D sara, nem az offense tehet róla hogy ennyi pontot kaptunk. De az is igaz, hogy 10 szerzett ponttal nehéz meccset nyerni...
Azért legalább kiegyensúlyozottan vagyunk szarok. Fos D, gyenge O, átlagos ST 😊csongi
Nem akarom én megvédeni a védelmeteket. de hogy 21 pontot kaptok úgy hogy TD, elvesztitek majdnem redzoneban-TD majd megint elveszititek redzoneban arról azért nem csak a védelem tehet. Ebben a vereségben sokkal inkább benne van az O mint a D.
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Hat és fél perc alatt 28 pont. Van lejjebb? :mad:Spory
Hát igen, ez viszont a D sara, nem az offense tehet róla hogy ennyi pontot kaptunk. De az is igaz, hogy 10 szerzett ponttal nehéz meccset nyerni...
Azért legalább kiegyensúlyozottan vagyunk szarok. Fos D, gyenge O, átlagos ST 😊csongi
Mondjuk a 20-asunknál eladott két labdával az O (~Kolb) eléggé beszopatta a D-t 😊
Jól fog jönni a bájvík. (Bár nem tudom, mire számítok azután, hogy visszatérnek a pihenőről. :/ Persze még lehet 12-4 😂 😛 )
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hat és fél perc alatt 28 pont. Van lejjebb? :mad:Spory
Hát igen, ez viszont a D sara, nem az offense tehet róla hogy ennyi pontot kaptunk. De az is igaz, hogy 10 szerzett ponttal nehéz meccset nyerni...
Azért legalább kiegyensúlyozottan vagyunk szarok. Fos D, gyenge O, átlagos ST 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
vagy 1/5-re QB-t húzni idén. Gabbert még vígan bent volt. (gyakorlatilag mindenki benn volt Cam-t kivéve), de igazából már mind1.Amadeus91
Felesleges lett volna. 3 ligaelit backup QB-n van!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
. Abban nem vagyok biztos, hogy egy jobb QB-t meg tudnánk csípni, ahhoz 1/1 kéne 😊csongi
Meg lesz Csongi, csak oda kell figyelni egy kicsit. A Dolphins-szal lesznek problémák...
A Cardinals megint egy faszságba futott bele ezzel a Kolb biznisszel.
Esély sincs még egy közepes szintű csapattá sem fejlődni. Így hogy Kolbot idehozták így sem. Elbasztak egy 2nd roundot (+ sok dollárt) elvéve az esélyt hogy fejlődjünk.
Most mi lesz? Optimális az esély az 1/1-re. Eltrédelik? QB-t húznak, Kolbra?
Egy átgondolatlan idióta döntés volt!
Hogy kellett volna?
Elmondom. Hagyni a picsába az egészet és Skeltont, Bartelt játszatni.
Utólag könnyű okosnak lenni, főleg úgy, hogy eddig is ezt szajkóztam.
Nem hiszem el, hogy ezt nem látják a döntéshozók.catattack
vagy 1/5-re QB-t húzni idén. Gabbert még vígan bent volt. (gyakorlatilag mindenki benn volt Cam-t kivéve), de igazából már mind1.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Hat és fél perc alatt 28 pont. Van lejjebb? :mad:
több mint 12 éve
catattack 3 520
. Abban nem vagyok biztos, hogy egy jobb QB-t meg tudnánk csípni, ahhoz 1/1 kéne 😊csongi
Meg lesz Csongi, csak oda kell figyelni egy kicsit. A Dolphins-szal lesznek problémák...
A Cardinals megint egy faszságba futott bele ezzel a Kolb biznisszel.
Esély sincs még egy közepes szintű csapattá sem fejlődni. Így hogy Kolbot idehozták így sem. Elbasztak egy 2nd roundot (+ sok dollárt) elvéve az esélyt hogy fejlődjünk.
Most mi lesz? Optimális az esély az 1/1-re. Eltrédelik? QB-t húznak, Kolbra?
Egy átgondolatlan idióta döntés volt!
Hogy kellett volna?
Elmondom. Hagyni a picsába az egészet és Skeltont, Bartelt játszatni.
Utólag könnyű okosnak lenni, főleg úgy, hogy eddig is ezt szajkóztam.
Nem hiszem el, hogy ezt nem látják a döntéshozók.
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nekem az az érzésem, mintha az egész csapat még a felkészülés elején lenne. A védelemről eddig is tudtuk, hogy teljesen új szisztémát tanul a nulláról, hát ez sokszor meg is látszik.
Az offense tegnap szintén ilyen volt, ötlettelen, tétova játék végig. Kolb szerintem még mindig sokkal jobb mint pl. Anderson volt, de ez nagyon kevés. A fal ugyanolyan szar, mint volt, és emiatt a futások is sokszor elhalnak, passzjáték meg szinte nincs. Ami van, az ilyen ad hoc jellegű , spontán akció, ami vagy bejön, vagy inkább nem. Ha nincs más, megy a laszti Fitznek, aztán majd ő megoldja... Tegnap ez se nagyon jött be. Kolb pedig nem Warner, aki még (kis túlzással) élvezte is a blitzeket, nála nem volt akkora gond a szar fal.

Falembereket kell szerezni a drafton majd, ez nem vitás. Abban nem vagyok biztos, hogy egy jobb QB-t meg tudnánk csípni, ahhoz 1/1 kéne 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
Én már 2 hete is írtam, bukó lesz a Viking meccs. Szerencsére nem maradtam fent megnézni. Véleményem szerint 1/1-1/3 között vagyunk reálisak. A Colts év végéig biztos beszed pár győzelmet és remélem a Miami is...
több mint 12 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Beszélsz hülyeségeket Fucu! Nem jutunk a rájátszásba, ennyi, ettől még Cards a kedvenc csapat, legfeljebb a rájátszásban másik csapatot választunk akiért drukkolunk.
Az tény, hogy akkora hibákat amiket az első negyedben csináltak nem lenne szabad, pláne hogy mennyi pénzért teszik mindezt. Az hogy McNabb futott TD-t tudott csinálni és ráadásul ajtó ablak nyitva előtte, még én is el tudtam volna jutni az end zone-ig az azt jelenti hogy nem voltak felkészítve rendesen. Sajnos nekem az a véleményem - bár én nem vagyok túl régi NFL drukker- hogy itt Whiz meg az edzők nincsenek toppon, a csapat azt csinálja amit dirigálnak, minden csapat play-bookból dolgozik, hát ez nálunk nagyon szar, hogy finoman és nőiesen fogalmazzak.


GO CARDINALS!!!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hát ez jó szarra sikeredett.

Rhodes röntgenje nem kecsegtető, lehet hosszabb időre kidől
Colledge agyrázkódást szenvedett, át kell mennie majd a vizsgálatokon

még jó, hogy bye week jön.
Fel a fejjel sorstársak (és keressünk másik csapatot 😂 )



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én kérek elnézést! sok jót ne várjatok a körképben, még akkor is ha csodát teszünk.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Dexxter Taylor! Bár még csak az első negyedben vagyunk, de 28:0-ra vezet a Vikes, McNabb futott egy TD-t, Peterson meg szarrá veri a D-linet. Persze még fordíthatunk!


GO CARDINALS!!!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem is baj, hogy megelőztél lehet ez volt a gond eddig is 😊

All Day limitálása fontos feladat, de nem szabad megfeledkezni Harvinról sem, piszok gyors a srác és a special teamben emiatt is nagyon veszélyes.
Winfield hiányát nem bánom (bocs Vikes drukkerek) csak legyen ideje Kolbnak Fitz felé dobnia.
Allennek prognosztizálok két sacket, remélem nem kulcs szitukban fogja csinálni őket.
Kellene egy masszív futójáték és a TE-ek újbóli bevonása, bár Heap játéka kérdéses, lehet nem játszik. Akkor viszont Rob Housler fog több szerepet kapni.
fél 6 felé már szivárognak ki az inaktívok nevei, akkor okosabbak leszünk.

győzelmet várok
Go Cards!!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Én rátettem egy kis pénzt a Cards W-re, szóval most már tényleg muszáj nyerni, főleg egy ilyen fostartály meccsen 😀 Igaz, idegenben játszunk, de amennyire meggyőző volt a Vikings az elmúlt 4 meccsen, szerintem 24-20-ra nyerni fogunk, game winning drive-al végre 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Game Day 😀

Ma végre 3 hét szünet után újra tudok Cardinals meccset nézni. Remélem csak nekem akarnak kedveskedni a srácok, hogy, amikor meccset nézek mindig nyernek. 😊

Winfield nem játszik, szóval lehet szórni a passzokat. Allentől tartok ma a leginkább, PP-t le kell védekezni!
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Cardiac Cards
ha ìgy folytatjuk David Martin-ra (stanford LT) reàlis esèlyünk lesz 😊
Vèlemènyem majd a körkèpben.Fucu
"A legnagyobb problémát azonban a büntetések okozták. Mind offense, mind defense oldalon nagyon fegyelmezetlenek voltak a játékosok. Összesen 11-szer repült a sárga zászló és ezekből 118 (!) negatív yard keletkezett."
úúúgye, a fejekben kéne kicsit rendet tenni... szerintem hétről-hétre javulgat a csapat, az eredmény(telenség)ektől függetlenül... de több Hit kéne, jobban kéne Fókuszálni és küzdeni a Végsőkig! FFF 😉
vasárnap pedig muszáj nyernünk, mese nincs!Cardinalis
pont ma délután olvastam ezt: http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/47714/nfc-west-penalty-watch-flags-flying
az egy dolog, hogy 9ikek vagyunk a legtöbb büntetést beszedő csapatok listáján, de előttünk van a többi NFC West csapat, na ezen nagyon meglepődtem 😀

Úgy tűnik imáink meghallgatásra találtak, mivel Horton azt nyilatkozta, hogy Schofield több játéklehetőséget kap majd vasárnap. Tehát figyeljétek #50-et 😊Fucu
jaja, állítólag miután kapott a karjára egy gameplant, sokkal jobban megy neki 😊

Fitznek meg különösen személyes ügy most ez a meccs, Minnesota a második otthona, szeretne nyerni ott.
Ez a kép meg epic:

Fitz a Vikings labdaszedőjeként. Ma meg a liga egyik legjobb játékosa...

Jared Allennel jó barátságban vannak, ő ezt nyilatkozta: "Allen joked earlier this week that he told the Minny DBs how to stop Fitz: “Poke him in the eye or something."" 😀