Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
a Minnesotához nem pártoltam át, de Ponder nagy kedvencem volt tavaly az FSU-nál, őt figyelem mit alakít az NFL-ben.mamii
mamii, gyanús vagy nekem, láttam, már a fb-on az NFL-es képeid között is van egy MIN drukker... 😂 😛
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
én az 5 TD-t a Steelers ellen túlzásnak tartom, mert azért Harrison ott van, és nem lett kisebb és szerényebb idén, de tényleg jó lenne már legalább hallani egy jó hírt.
A facebook-on valami lelkes kis srác ügyködik szerintem, mert a neve nem ismerős, tuti még itt sem járt de nem árt ha több helyen rajonganak a csapatunkért!mamii
remélem érezted, hogy az 5 TD-t nem gondoltam komolyan 😉
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
én az 5 TD-t a Steelers ellen túlzásnak tartom, mert azért Harrison ott van, és nem lett kisebb és szerényebb idén, de tényleg jó lenne már legalább hallani egy jó hírt.mamii
Sérült, nem fog pályára lépni.vassadi
ez megteszi jó hírnek mamii? 😀

vassadi megelőzött 😊

silent: hírek nincsenek. mindenki pozitívan nyilatkozik.
Dockett elmondta, hogy neki az a fontos most, hogy mindenki tudja mi a a dolga a pályán. A legjobb tudása szerint kell mindenkinek játszania.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
mamii Arizona Cardinals 68
most már csak azon imádkozom, hogy megéljem a 2015-ös SB-t, ami nálunk lesz.


GO CARDINALS!!!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
én az 5 TD-t a Steelers ellen túlzásnak tartom, mert azért Harrison ott van, és nem lett kisebb és szerényebb idén, de tényleg jó lenne már legalább hallani egy jó hírt.mamii
Sérült, nem fog pályára lépni.vassadi
Még egty pár hétig, de a helyettese végre felgyógyult és újra egy elit OLB fogja támadni a QB-t 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
én az 5 TD-t a Steelers ellen túlzásnak tartom, mert azért Harrison ott van, és nem lett kisebb és szerényebb idén, de tényleg jó lenne már legalább hallani egy jó hírt.mamii
Sérült, nem fog pályára lépni.
több mint 12 éve
mamii Arizona Cardinals 68
a Minnesotához nem pártoltam át, de Ponder nagy kedvencem volt tavaly az FSU-nál, őt figyelem mit alakít az NFL-ben.


GO CARDINALS!!!
több mint 12 éve
mamii Arizona Cardinals 68
én az 5 TD-t a Steelers ellen túlzásnak tartom, mert azért Harrison ott van, és nem lett kisebb és szerényebb idén, de tényleg jó lenne már legalább hallani egy jó hírt.
A facebook-on valami lelkes kis srác ügyködik szerintem, mert a neve nem ismerős, tuti még itt sem járt de nem árt ha több helyen rajonganak a csapatunkért!


GO CARDINALS!!!
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Kolb effektus egyelőre Anderson effektus, de reméljük a bye alatt összekapták magukat a srácok és Kolbi legalább 5 TD-t fog dobni a Steelers ellen 😀csongi
Persze!
Kolbot bedarálják, mint a húst. Nagy szopi lesz a Steelers ellen.
A defenseünk nagyot durvít, az biztos, mert bizonyítani kell apunak! 😊catattack
ha az 1-4es Jax is egy teljesen vállalható vereséggel, 17-13ra meg tudta szorongatni a Steelerst, akkor legalább ilyen szorosra kéne nekünk is hozni a meccset... namajd meglássuk, a vak is aszonta... :/

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Kolbot bedarálják, mint a húst.catattack
hát szerintem is kolbászt csinálnak belőle
több mint 12 éve
catattack 3 520
Kolb effektus egyelőre Anderson effektus, de reméljük a bye alatt összekapták magukat a srácok és Kolbi legalább 5 TD-t fog dobni a Steelers ellen 😀csongi
Persze!
Kolbot bedarálják, mint a húst. Nagy szopi lesz a Steelers ellen.
A defenseünk nagyot durvít, az biztos, mert bizonyítani kell apunak! 😊
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Van valami híred Fucu?
Mi lesz a Kolb effektussal?silent7939
Kolb effektus egyelőre Anderson effektus, de reméljük a bye alatt összekapták magukat a srácok és Kolbi legalább 5 TD-t fog dobni a Steelers ellen 😀
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Van valami híred Fucu?
Mi lesz a Kolb effektussal?
több mint 12 éve
catattack 3 520
majd ha beenged a sràc akkor ìrok neki hogy elönyös lenne egy névvàltoztatàs. Nekem Hungarian Arizona Cardinals Fan Club jobban tetszene. 😊Fucu
Vedd át az irányítást Fucu, ne balf.szkodjanak! 😀
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Én bejelöltem (hajnalban észre sem vettem, h Fan helyett Fun van 😀) majd ha beenged a sràc akkor ìrok neki hogy elönyös lenne egy névvàltoztatàs. Nekem Hungarian Arizona Cardinals Fan Club jobban tetszene. 😊Fucu
a keresőben talán hamarabb rá lehet találni a csoportra, ha az Arizona Cardinals van a név elején, de végülis ez már részletkérdés 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én bejelöltem (hajnalban észre sem vettem, h Fan helyett Fun van 😀) majd ha beenged a sràc akkor ìrok neki hogy elönyös lenne egy névvàltoztatàs. Nekem Hungarian Arizona Cardinals Fan Club jobban tetszene. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
akit érdekel: a facebook-on megalakult az Arizona Hungary Fun oldal- így írjátok be a keresőbemamii
Fun? Ez így fail.
"Arizona Cardinals Fan Club - Hungary" vagy valami ilyesmi kellett volna névnek...
több mint 12 éve
mamii Arizona Cardinals 68
akit érdekel: a facebook-on megalakult az Arizona Hungary Fun oldal- így írjátok be a keresőbe


GO CARDINALS!!!
több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
végülis a Bills @ Giants meccset néztem meg. Fitzatrick 2 INT-t dobott, Elinak jó napja volt így - épphogy, de - nyert a NY. majd jött a TV-s Texans @ Ravens meccs az kevésbé tetszett, lehetett volna szorosabb a vége. hiányzott nagyon Williams és Johnson a Houstonból. levelemre válaszolva Ricsiék és Olivér még időt adnának Kolbnak.. jövőhéten viszont Steelers, és Polamalu és Mendenhall. nem lesz egy könnyű meccs. 😛
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
ki melyik meccset nézi a bye héten? 😀Cards
én a Wolves - Cowboys meccsen voltam 😀
természetesen Fitz mezben, csakhogy élőben is lásson már egy kis focit 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hát ez a Niners-Lions... Nem láttam a meccset, de így csak az összefoglaló alapján is megelőlegezem nekik a PO-t. Mármint a Ninersnek 😊
A "bivalyerős" Vikest meg, akik jól elvertek minket, lealázta a Chicago...csongi
Ha reggel nem beszéltek volna le arròl, hogy az eredmény tudta nélkül megnézzem a SNF-t akkor most nagyon mérges lennék.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hát ez a Niners-Lions... Nem láttam a meccset, de így csak az összefoglaló alapján is megelőlegezem nekik a PO-t. Mármint a Ninersnek 😊
A "bivalyerős" Vikest meg, akik jól elvertek minket, lealázta a Chicago...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bye Week Day!! 😊

Ma biztos nem kapunk ki és lehet gyűjteni az erőt a további küzdelmekhez.
Mindenki szabin van kedden van az első edzés.

Jó szórakozást a mai meccsnaphoz! 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ki melyik meccsetnézi a bye héten? 😀Cards
Én a RedZone channelt fogom 😀Dexxter Tailor
egyértelmű hogy 49ers-Lions, nagyon jó kis meccsnek ígérkezik

este 10-től meg ami jön, de lehet elmegyek aludni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ki melyik meccsetnézi a bye héten? 😀Cards
Én a RedZone channelt fogom 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!