Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na helyetekre! Ez tudtommal Cards topic.Vadkender
Cards topikba hypeoltok?
Ward meg meg lesz b.szva!catattack
Ámen!
És ezekután még mi vagyunk a parasztok, hogy utáljuk őket. Nevetséges. 😂Vadkender
Látom a primitívség megint kicsapta a biztosítékot. Tudtommal Cards topikba nem csak Cards fanok írhatnak...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ráadásul csarnokról lévén szó, és a javuló falból kiindulva sztem Wallace-nak nagy napja lesz, ami VISZONYLAG sima meccset vetít előre. Én olyan 2 TD különbségre számítok a javunkra. (Pl 24-10)Soldados
Baromira nem szeretem az ilyen esélylatolgatásokat. Kb semmi értelmét nem látom - főleg ha az örök közhelyt elővesszük, amivel folyamatosan reklámozzák Ricsiék az NFL-t: "ezért olyan fantasztikus ez asport, itt tényleg bármi megtörténhet bármikor"😛- Az 5 TD-s meccs után a Jags ellen is annak kellett volna bekövetkeznie a matchupok alapján, főleg az első félidő után, aztán meg örültünk h 2,5 alkalmat is elbaszott a Jags a fordításra... Nincs értelme szerintem ezeknek.kishaszi
ez teljesen rendben van, de az előtte lévő kollégádé már nem annyira
lehet én is csípném azt a mosolyt ha Steelers drukker lennék, de szerencsére nem vagyok 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Na helyetekre! Ez tudtommal Cards topic.Vadkender
Cards topikba hypeoltok?
Ward meg meg lesz b.szva!catattack
Ámen!
És ezekután még mi vagyunk a parasztok, hogy utáljuk őket. Nevetséges. 😂


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
Na helyetekre! Ez tudtommal Cards topic.Vadkender
Cards topikba hypeoltok?
Ward meg meg lesz b.szva!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ráadásul csarnokról lévén szó, és a javuló falból kiindulva sztem Wallace-nak nagy napja lesz, ami VISZONYLAG sima meccset vetít előre. Én olyan 2 TD különbségre számítok a javunkra. (Pl 24-10)Soldados
Baromira nem szeretem az ilyen esélylatolgatásokat. Kb semmi értelmét nem látom - főleg ha az örök közhelyt elővesszük, amivel folyamatosan reklámozzák Ricsiék az NFL-t: "ezért olyan fantasztikus ez asport, itt tényleg bármi megtörténhet bármikor"😛- Az 5 TD-s meccs után a Jags ellen is annak kellett volna bekövetkeznie a matchupok alapján, főleg az első félidő után, aztán meg örültünk h 2,5 alkalmat is elbaszott a Jags a fordításra... Nincs értelme szerintem ezeknek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na az a vigyor az amiért a legjobban gyűlölöm 😊Fucu
Pont azért nem lehet gyűlölni. Persze, ha nem a csapatodban van, akkor némileg érthető😀 Minden play után mosolyog szinte, akkor is, ha nem jön össze épp az elkapás, hihetetlen pozitív energiát közvetít vele. Nem sokszor láttam morcos, komor arccal, akkor mindig nagy baj van, azt jelenti nagyon szenved az egész csapat.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Na helyetekre! Ez tudtommal Cards topic.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha olvasnál híreket a héten lenyilatkozta, nem igen fűlik a foga ehhez a meccshez. Valamikor szerda környékén olvastam.
Beszélni még nem, de ha gondolod megteszem majd 😛
Egyébként meg a tisztelet, mert Porter az porter akit a Steelers szurkolók is tisztelnek és szeretnek még mindig, mert sokat köszönhetünk neki.polamalu
képzeld olvasok híreket, (köszi a tippet) meglepő módon, de nem találkoztam ezzel a mondattal



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Ha olvasnál híreket a héten lenyilatkozta, nem igen fűlik a foga ehhez a meccshez. Valamikor szerda környékén olvastam.
Beszélni még nem, de ha gondolod megteszem majd 😛
Egyébként meg a tisztelet, mert Porter az porter akit a Steelers szurkolók is tisztelnek és szeretnek még mindig, mert sokat köszönhetünk neki.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az enyémbe ugyan nem, csak nem értem hogy jött ide ez. meg az hogy még mindig sárga fekete a szíve. beszéltél vele? 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Vasárnap. Semmi nincs csak leírtam. Elnézést, hogy a pinty úrnak ezzel a lelkébe léptem. 😛
több mint 12 éve
catattack 3 520
Akinek a szíve arany-fekete még mindig. Nálunk tanulta a szakma alapjait. és a gyűrű az ujján is "tőlünk" van.polamalu
és akkor mi van?Fucu
😂
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megörgedtek szegények. 😕 De nagy kedvenceim voltak, s végülis most is azok, csak már eljárt felettük az idő.Soldados
meg sajnos, de képben vannak az új védelmi sémában (nem túl meglepő 😊) és ezért ők vannak előnyben. Mondjuk Haggan elég megbízhatóan játszik csak ugye a TE levédekezéséhez már lassú, amúgy a futást jól fogja. Porter meg Porter 😊Fucu
Akinek a szíve arany-fekete még mindig. Nálunk tanulta a szakma alapjait. és a gyűrű az ujján is "tőlünk" van.polamalu
és akkor mi van?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
persze hogy biztató Porter és Haggans a két kezdő OLB 😛 remélem most már Schofieldet is beveti Horton neki van sebessége 😊Fucu
Megörgedtek szegények. 😕 De nagy kedvenceim voltak, s végülis most is azok, csak már eljárt felettük az idő.Soldados
meg sajnos, de képben vannak az új védelmi sémában (nem túl meglepő 😊) és ezért ők vannak előnyben. Mondjuk Haggan elég megbízhatóan játszik csak ugye a TE levédekezéséhez már lassú, amúgy a futást jól fogja. Porter meg Porter 😊Fucu
Akinek a szíve arany-fekete még mindig. Nálunk tanulta a szakma alapjait. és a gyűrű az ujján is "tőlünk" van.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szerintem hatalmasat égünk ma 😀silent7939
nagyobbat mint múlt héten amikor egy nyeretlen csapat győzött le minket? kizárt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ez bíztató, mert nekünk azért az OT-poszt az inkább sebezhető pontunk. 😊 😛Soldados
persze hogy biztató Porter és Haggans a két kezdő OLB 😛 remélem most már Schofieldet is beveti Horton neki van sebessége 😊Fucu
Megörgedtek szegények. 😕 De nagy kedvenceim voltak, s végülis most is azok, csak már eljárt felettük az idő.Soldados
meg sajnos, de képben vannak az új védelmi sémában (nem túl meglepő 😊) és ezért ők vannak előnyben. Mondjuk Haggan elég megbízhatóan játszik csak ugye a TE levédekezéséhez már lassú, amúgy a futást jól fogja. Porter meg Porter 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szerintem hatalmasat égünk ma 😀
Bár ezen nem fogok meglepődni.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Brrr,javítva,kösz. Most keltem...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ne keserítsél már el 😛 mondjuk Nine-O és Calais munkájával eddig sem volt gond, sőt még David Carternek is vannak szép pillanatai, csak az OLB rush ami botrányszar.Fucu
Ez bíztató, mert nekünk azért az OT-poszt az inkább sebezhető pontunk. 😊 😛Soldados
persze hogy biztató Porter és Haggans a két kezdő OLB 😛 remélem most már Schofieldet is beveti Horton neki van sebessége 😊Fucu
Megörgedtek szegények. 😕 De nagy kedvenceim voltak, s végülis most is azok, csak már eljárt felettük az idő.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Na,itt a lényeg. 7-ik féle fal,Scott nélkül,simaügy. Nagyon kiváncsi vagyok,Ike végre egy igazi elkapó zseni ellen mire megy. Ha leveszi,megkapja tőlem a shotdown cornert..Blitzburgh
az milyen? lelő ? 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A csuklósérülés nem komoly, nem hiszem, hogy bármiben gátolja.

De ez a fal ugyan valóban felforgatott, hisz 7. meccsen a 7. féle, de ez a legjobb összeállítása, azaz sztem egyáltalán nem lesz gáz, sőt, ennél jobb falunk idén már nem lesz. 😊 Mondjuk Starks visszatérése óta egyáltalán nem gáz és Gilbert felépülésével Scott végre az RT-posztból is kitakarodott. :cool:

Ráadásul csarnokról lévén szó, és a javuló falból kiindulva sztem Wallace-nak nagy napja lesz, ami VISZONYLAG sima meccset vetít előre. Én olyan 2 TD különbségre számítok a javunkra. (Pl 24-10)Soldados
Na,itt a lényeg. 7-ik féle fal,Scott nélkül,simaügy. Nagyon kiváncsi vagyok,Ike végre egy igazi elkapó zseni ellen mire megy. Ha leveszi,megkapja tőlem a shotdown cornert..Blitzburgh
Bár csak egy félidőt volt Andre-n, de tulképpen teljesen jelentéktelenné tette. Idén sima shutdown corner. Kb összesen 100 yd-ot hoztak rajta az egész szezonban, s 1 TD-t. Meccsenként olyan 1,5 lehet az engedett elkapás átlaga. 😊Soldados
ezt még mindig mosolyogva olvasom, hogy Ike shutdown corner 😀 (de hát a statisztikák nem hazudnak 😊)
Ezért is reménykedek, hogy a többi elkapó Roberts, Doucet, Housler fellépnek és kisegítik Kolbászt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A csuklósérülés nem komoly, nem hiszem, hogy bármiben gátolja.

De ez a fal ugyan valóban felforgatott, hisz 7. meccsen a 7. féle, de ez a legjobb összeállítása, azaz sztem egyáltalán nem lesz gáz, sőt, ennél jobb falunk idén már nem lesz. 😊 Mondjuk Starks visszatérése óta egyáltalán nem gáz és Gilbert felépülésével Scott végre az RT-posztból is kitakarodott. :cool:

Ráadásul csarnokról lévén szó, és a javuló falból kiindulva sztem Wallace-nak nagy napja lesz, ami VISZONYLAG sima meccset vetít előre. Én olyan 2 TD különbségre számítok a javunkra. (Pl 24-10)Soldados
ne keserítsél már el 😛 mondjuk Nine-O és Calais munkájával eddig sem volt gond, sőt még David Carternek is vannak szép pillanatai, csak az OLB rush ami botrányszar.Fucu
Ez bíztató, mert nekünk azért az OT-poszt az inkább sebezhető pontunk. 😊 😛Soldados
persze hogy biztató Porter és Haggans a két kezdő OLB 😛 remélem most már Schofieldet is beveti Horton neki van sebessége 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
az egy dolog hogy támogatja de ha vezettek 10 ponttal (nem fogtok) akkor felesleges a no huddle.

Remélem ez a felforgatott fal nem tudja majd tartani Dockettet és Campbellt. Pouncey csuklója miben gátolhatja? Amúgy melyik az (azt nem olvastam) amivel a snapeket adja?Fucu
A csuklósérülés nem komoly, nem hiszem, hogy bármiben gátolja.

De ez a fal ugyan valóban felforgatott, hisz 7. meccsen a 7. féle, de ez a legjobb összeállítása, azaz sztem egyáltalán nem lesz gáz, sőt, ennél jobb falunk idén már nem lesz. 😊 Mondjuk Starks visszatérése óta egyáltalán nem gáz és Gilbert felépülésével Scott végre az RT-posztból is kitakarodott. :cool:

Ráadásul csarnokról lévén szó, és a javuló falból kiindulva sztem Wallace-nak nagy napja lesz, ami VISZONYLAG sima meccset vetít előre. Én olyan 2 TD különbségre számítok a javunkra. (Pl 24-10)Soldados
Na,itt a lényeg. 7-ik féle fal,Scott nélkül,simaügy. Nagyon kiváncsi vagyok,Ike végre egy igazi elkapó zseni ellen mire megy. Ha leveszi,megkapja tőlem a shotdown cornert..Blitzburgh
Bár csak egy félidőt volt Andre-n, de tulképpen teljesen jelentéktelenné tette. Idén sima shutdown corner. Kb összesen 100 yd-ot hoztak rajta az egész szezonban, s 1 TD-t. Meccsenként olyan 1,5 lehet az engedett elkapás átlaga. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
az egy dolog hogy támogatja de ha vezettek 10 ponttal (nem fogtok) akkor felesleges a no huddle.

Remélem ez a felforgatott fal nem tudja majd tartani Dockettet és Campbellt. Pouncey csuklója miben gátolhatja? Amúgy melyik az (azt nem olvastam) amivel a snapeket adja?Fucu
A csuklósérülés nem komoly, nem hiszem, hogy bármiben gátolja.

De ez a fal ugyan valóban felforgatott, hisz 7. meccsen a 7. féle, de ez a legjobb összeállítása, azaz sztem egyáltalán nem lesz gáz, sőt, ennél jobb falunk idén már nem lesz. 😊 Mondjuk Starks visszatérése óta egyáltalán nem gáz és Gilbert felépülésével Scott végre az RT-posztból is kitakarodott. :cool:

Ráadásul csarnokról lévén szó, és a javuló falból kiindulva sztem Wallace-nak nagy napja lesz, ami VISZONYLAG sima meccset vetít előre. Én olyan 2 TD különbségre számítok a javunkra. (Pl 24-10)Soldados
ne keserítsél már el 😛 mondjuk Nine-O és Calais munkájával eddig sem volt gond, sőt még David Carternek is vannak szép pillanatai, csak az OLB rush ami botrányszar.Fucu
Ez bíztató, mert nekünk azért az OT-poszt az inkább sebezhető pontunk. 😊 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
az egy dolog hogy támogatja de ha vezettek 10 ponttal (nem fogtok) akkor felesleges a no huddle.

Remélem ez a felforgatott fal nem tudja majd tartani Dockettet és Campbellt. Pouncey csuklója miben gátolhatja? Amúgy melyik az (azt nem olvastam) amivel a snapeket adja?Fucu
A csuklósérülés nem komoly, nem hiszem, hogy bármiben gátolja.

De ez a fal ugyan valóban felforgatott, hisz 7. meccsen a 7. féle, de ez a legjobb összeállítása, azaz sztem egyáltalán nem lesz gáz, sőt, ennél jobb falunk idén már nem lesz. 😊 Mondjuk Starks visszatérése óta egyáltalán nem gáz és Gilbert felépülésével Scott végre az RT-posztból is kitakarodott. :cool:

Ráadásul csarnokról lévén szó, és a javuló falból kiindulva sztem Wallace-nak nagy napja lesz, ami VISZONYLAG sima meccset vetít előre. Én olyan 2 TD különbségre számítok a javunkra. (Pl 24-10)Soldados
Na,itt a lényeg. 7-ik féle fal,Scott nélkül,simaügy. Nagyon kiváncsi vagyok,Ike végre egy igazi elkapó zseni ellen mire megy. Ha leveszi,megkapja tőlem a shutdown cornert..