Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fucu!

Van esélyünk Luck-ra?
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
azért kellett hozzá az is hogy a hibákat ki tudtuk használni.... amúgy nem sok közünk lett volna a mecsshez... várható volt hogy Kolb nem fogja tudni lenn tartani a ravens offensét... nem megy a játékmenedzselés neki nagyon nem.
Sajnos itt nincs jobb megoldás ha mindenképen ragaszkodunk kolbihoz akkor kell egy rendes oc a csapatnak.... folyamatosan rossz playhívásokkal nehéz megnyerni egy odaajándékozott meccset is.
Mondjuk én Kolbhoz sem ragaszkodnék meg az oc-hez sem 😀
Adjunk esélyt a másodikvonalnak... jöjjön Skelton vagy Bartel. Hátha jobban látnak a pályán.

😕
pedig 24-3-ig minden olyan simán ment... mi a bánat történt utána...?!
az utolsó percekben pedig majd szívbajt kaptam, úgy izgultam!
ezek a nyerőből elvesztett szoros vereségek talán még bosszantóbbak, mint a sima zakók... :mad:
de azért partyban voltak a pintyek a hollókkal, a természetben ez egyáltalán nincs így... 😉Cardinalis
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
😕
pedig 24-3-ig minden olyan simán ment... mi a bánat történt utána...?!
az utolsó percekben pedig majd szívbajt kaptam, úgy izgultam!
ezek a nyerőből elvesztett szoros vereségek talán még bosszantóbbak, mint a sima zakók... :mad:
de azért partyban voltak a pintyek a hollókkal, a természetben ez egyáltalán nincs így... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kent Somers twitteren: "Weather breaks for the #Cardinals. In the 40s today in Baltimore. Clear skies, full heart, can't lo....oh, never mind."
😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Schefter szerint Wells játszani fog ma.vassadi
most olvastam én is, de szerintem csak kevés playben lesz fent, nem kéne jobban rásérülnie a térdére



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
persze hogy nekünk szurkol petey van száz meccsnyi előnyük 😀

és aki még nem csatlakozott, megalakult a Facebook fan club: Hungarian Arizona Cardinals Fan Club néven. (nem gondoltam volna, hogy van 16 Cards szurkoló ebben az országban 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Schefter szerint Wells játszani fog ma.
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Az eddigiek ellenére bizakodok és úgy ülök le hogy nyerni fogunk. Tegyetek ti is így.
Go Cardinals!Fucu
Inkább vereségre számítok, úgy nem érhet meglepetés. Ha meg véletlenül nyernénk, akkor annál boldogabb leszek a végén 😊

a ciki az hogy a Ravens tuti úgy lesz, hogy be vannak pöccence az MNF vereségért...sok sikert azért 😊 múlt héten drukkoltam a Steelers ellen.petey
Ha már te is nekünk drukkolsz, az tényleg azt jelenti a mi szezonunknak már tényleg annyi 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a ciki az hogy a Ravens tuti úgy lesz, hogy be vannak pöccence az MNF vereségért...sok sikert azért 😊 múlt héten drukkoltam a Steelers ellen.petey
igen, ebben biztos leszek. Szerintem nagyon bekezdenek az elején, ha tudjuk tartani őket vagy velük alépést bármi lehet, ha kapunk két TD-t az első negyedben akkor kuka 😕



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
a ciki az hogy a Ravens tuti úgy lesz, hogy be vannak pöccence az MNF vereségért...sok sikert azért 😊 múlt héten drukkoltam a Steelers ellen.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Valami Game Day szerűség lesz ma. 😊

FIGYELEM! Nálunk volt óraátállítás az USA-ban viszont nem, szóval egy óával előbb kezd a meccs, 18:00-kor

Ravens, idegenben, sok sikert.

Ismét sok fog múlni Kolbon (ahogy edig is). megint a liga egyik legjobb védelme ellen kell teljesítenie.
Beanie kérdéses, ha játszik is nagyon keveset fog. Így Alfonso Smith fog több labdát kapni, LSH inkább spec team és még van Chester Taylor.
Az O-Line remélem párszor azért tartani fog. Ngata, Cody, Suggs... bízakodjunk azért kicsit. Kellene egy kis futástámogatás is tőlük.
Két nevet mondok még Ed Reed és Ray Lewis, azt hiszem nem kell senkinek bemutatni a két játékos még így inkább a 40-hez közelebb is fantasztikusak.
A védelemnek lehet jobb napja, ha olyan napot fog ki Flacco mint hétfőn (nem fog). Torrey Smith-t tuti bepróbálják majd egy-.két hosszú passzra, hasonlóra gondolok, mint múlt heti Wallace hosszú passz. És persze ott van Ray RIce aki nagyon jó és mi meg néha nem tudunk tacklet csinálni.
Először játszik régi csapata ellen Todd Heap és Anquan Boldin is. Előbbi nagyon szeretne játszani és várja a mérkőzést, utóbbi azt nyilatkozta ez is olyan meccs lesz mint a többi.

Az eddigiek ellenére bizakodok és úgy ülök le hogy nyerni fogunk. Tegyetek ti is így.
Go Cardinals!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
minden héten van egy kis kérdez-felelek cikk az azcentral.com-on. Jó pár játékost kihagytam, de most úgy döntöttem, hogy lefordítom a beszélgetéseket. Ezen a héten A.J. Jeffersonnak tettek fel pár kérdést.Fucu
tööök jóóó!
mééég! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
minden héten van egy kis kérdez-felelek cikk az azcentral.com-on. Jó pár játékost kihagytam, de most úgy döntöttem, hogy lefordítom a beszélgetéseket. Ezen a héten A.J. Jeffersonnak tettek fel pár kérdést.

Kérdés: Nézted a Baltimore - Jacksonville hétfő esti mérkőzést?
Válasz: Néztem a harmadik negyedig.
K: Gondolom tudod mi történt azután. A Jaguars meglepett mindenkit a győzelemmel. Ez ad reménykedést vasárnapra amikor a Ravens ellen játszotok?
V: Azt hiszem mindig van remény a csapatunk számára. Nagyon sok tehetséges játékosunk van és sok potenciál van bennünk. Azt is tudom, a Ravens a legjobb játékukat akarják hozni a történtek miat.
K: Szóval úgy gondolod, hogy mérgesek lesznek?
V: (nevetve) Ó, igen, biztosan
K: Mit tet a Jaguarts, amit ti is tehettek majd és hazsnotokra válhat a Ravens ellen
V: Remélem, szerzünk pár labdát, támadni kell a labdát és talán Rice is eladja majd párszor a labdát.
K: Mivel töltöd a szabadnapodat, ma (a keddet)?
V: Igazából befejkezem az új lakásba költözésemet. Próbálom minden dolgomat elpakolni, hogy kényelmesebb legyen a lakás
K: Utálok költözködni. Mi a legrosszabb benne a te számodra?
V: Csak áthordani a cuccokat. Eza legnehezebb része. Majd minden dolognak helyet találni.
K: Bérelteél embereket a költöztetéshez, ugye?
V: Igen, de még így is rossz elkapolni mindent.
K: Hallottam, hogy a Cardinals defensive bakc-jei egy héten egy este elmennek együtt vacsorázni. Még mindig csináljátok ezt?
V: Nem volt rá alkalmunk hogy menjünk, de sokszor beszélünk róla, hogy el kéne menni, mert ez összekovácsol minket.
K: Miért hagytátok abba?
V: Igazából nem tudom. Talán azért mert koordinátor váltás volt a védelembe és mindenki próbál komfortosabbá válni az új rendszerbe hogy tanulményozza a taktikát. De remélem újra össze tudunk majd "röffeni".
K: Mennyivel halkabb az öltöző Dominique Rodgers-Cromartie nélkül?
V: (nevet) DRC kétségkívül vicces és szókimondó. Azonban itt van Mike (Adams) aki kétszer olyan szókimondó mint ő. Szóval igazából nem lett halkabb az öltöző.
K: Az tényleg igaz, hogy nem fociztál a középiskola harmadik évéig?
V: Nézd ez nem igaz. Bárki is írta ezt az életrajzomba (a Cardinals media guide-ban), hibázot. Egész életemben fociztam egészen kicsi korom óta. Ami történt, hogy jó voltam kosárlabdában id, de fociztam elsőben és másodikban, de a harmadikban a kosárlabdára koncentráltam, mert egy jó egyetemen szerettem volna játszani.
K: És mi történt?
V: Nagyon hiányoztak a csapattársaim és a foci csapatban való játék és visszatértem a végzős évemre és mindenkiben ez maradt meg, hogy "Ja, nem focizott a végzős éve kezdetéig", de ez nem igaz. Kihagytam a harmadik évet a fociban, majd végzősként visszatértem és a teljes egyetemi éveimben játszotam.
K: Van Kedvenc pillanatod az egyetemi éveidből, a Fresno State-en.
V: Sok kedvenc pillanat volt. De valószínűleg az egyik Boise (State) elleni mérkőzés amikor félidőben vezettünk. Csináltam egy csomó tackle-t és kiharcoltam fumble-t és azt hittük megverjük őket. Nagyon magasan voltak rengsorolva és mi is rangsorolva voltunk és egy rangsorolt csapatot vertünk meg az előző héten. Igaz kikaptunk, de akkor is ez egy jó dolgo volt.
K: Milyen magasan voltatok rengsorolva akkor?
V: 22. helyen voltunk, de a a vereség után kiestünk a top 25-ből.
K: Te egy másodéves, draftolatlan játékos vagy. Milyen volt amikor Ken Whisenhunt az egyik kezdőnek jelölt az év elején?
V: Meglepett, de eközben vártam, hogy esélyet kapjak, hogy megkapjam a helyet. Azzal, hogy nekem adta a helyet, megszilárdította az önbizalmamat azzal, hogy bízott bennem. Nem volt offseason-unk és az edzőtáborban azt mondta nekem: Megpakod a lehetőséget, hogy játsz, amit elvárok az hogy lássam a konzisztens játékos és a munka a tiéd." Ezt a lehetőséget megkaptam és éltem vele, azt hiszem tetszett nekik amit láttak.
K: Van jó pár remek draftolatlan játékos, akik nagyon jó pályafutást tudhattak maguk mögött, páran Hall of Famerek. Ez ad neked reményt, hogy hiába nem lettél draftolva bármi lehetséges?
V: Igen persze. Mindig van akin átnéznek és ez valószínűleg a média felhajtás maitt van. Nem az SEC-ben vagy másik erős konferenciában játszottam, de mivel nincs vagy felhajtás és nem látnak ettől még nem az van, hogy nem vagy jó játékos. A tehetség mindig ott van. Csak bizonyítanod kell az edzőknek.
K: Minnyire gond, hogy nem játszik Kerry Rhodes és egy 100% Adrian Wilson mögötetek Patrick Petersonnal?
V: Ők azok akik megtanítják nekünk a védelmet és mindent megosztanak velünk az edzőtábor óta. Elveszteni Kerry-t. nehéz dolog, mivel Rashad (Johnson) is egy fiatal játékos, aki szintén még tanul velünk együtt. De midannyian jobb játékra törekszünk.
K: Oké, utolsó kérdés. Meg tudnál nevezni egy csapattársadat aki kiemelkedő teljesítményt fog nyújtani vasárnap a Ravens ellen?
V: Azt mondanám, hogy az egyik elkapónk. Nem akarom mondanio kicsoda, de azt hiszem az egyikük nagy játékokat fog csinálni. De azt hiszem a védelemből is valaki jól fog teljesíteni. Talán valaki a linebackerek közül vagy talán én vagy az egyik defensive back-ünk. Nem akarok választani. Csak reménykedek, hogy mindenki csinálja majd a dolgát.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ezen miért csodálkozol? Itt védte ellenem Kolbászt folyamatosan... hiába mondtam hogy Kolbi hurka, ő csak állította hogy téliszalámi. És mi derült ki, na mi....hogy valójában nemhogy hurka de még a virsli kategóriába is neccesen fér be 😀

innen végig nyerünk, mert azt akarja a csapat, hogy csináltassak tetkót 😂Fucu
Nem kell a duma, úgyis csináltatsz! 😊

Szerk.: Rég járt erre Deny! 😂catattack
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
http://www.examiner.com/arizona-cardinals-in-phoenix/cardinals-likely-lose-rb-beanie-wells-for-2-weeks-smith-line-to-start

Beanie 2 hét outpetey
Ő meg ma azt nyilatkozta, hogy valószínűleg játszani fog a Ravens ellen 😊
Szerintem nem fog játszani és esélyes, hogy a következőn sem. Majd jövő héten meglátjukFucu
nem oszt, nem szoroz.
kövi meccs (is) tuti buktacsongi
A jaguarst is leìrtuk 😊 tény és valò, hogy nagyon sok mindenben kell hatalmasat javulni, hogy megszorongassuk a hollòkat.

Petey: jaja elporladnék 😊 màr attòl is kezd égni a retinàm ha rànézek a 49ers-es labdàmra 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
http://www.examiner.com/arizona-cardinals-in-phoenix/cardinals-likely-lose-rb-beanie-wells-for-2-weeks-smith-line-to-start

Beanie 2 hét outpetey
Ő meg ma azt nyilatkozta, hogy valószínűleg játszani fog a Ravens ellen 😊
Szerintem nem fog játszani és esélyes, hogy a következőn sem. Majd jövő héten meglátjukFucu
nem oszt, nem szoroz.
kövi meccs (is) tuti bukta
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
http://www.examiner.com/arizona-cardinals-in-phoenix/cardinals-likely-lose-rb-beanie-wells-for-2-weeks-smith-line-to-start

Beanie 2 hét outpetey
Ő meg ma azt nyilatkozta, hogy valószínűleg játszani fog a Ravens ellen 😊
Szerintem nem fog játszani és esélyes, hogy a következőn sem. Majd jövő héten meglátjuk



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
http://www.examiner.com/arizona-cardinals-in-phoenix/cardinals-likely-lose-rb-beanie-wells-for-2-weeks-smith-line-to-start

Beanie 2 hét out

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Gyerekek, Mi ez a szag? Fő az optimizmus! 😂
"Any team can beat any team on any week."
"Only one team has ever started 1-6 and made the playoffs, that being the 1970 Bengals."
By Elliot Harrison, Analyst, NFL.com news: Power rankings
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82377c19/article/ravens-chargers-drop-after-disappointing-losses?module=HP11_content_stream

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
Nem kell a duma, úgyis csináltatsz! 😊

Szerk.: Rég járt erre Deny! 😂catattack
Igen esélyes, hogy csinàltatok, de nem Cardsosat. 😊Fucu
Olyat csináltass, amin Matty, Derek és Kevin egymás mellett jóságosan néz le ránk, amolyan Mount Rushmore-osan, ahol a négy elnök arcképét faragták ki. Csak még azt nem tudom, ki legyen a negyedik 😊csongi
Max.

hát ha Fucu 49ers tetkót varrat akkor egyből elporlana mint egy vámpír napfényben 😀

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Igen esélyes, hogy csinàltatok, de nem Cardsosat. 😊Fucu
49ers. Yes!catattack
Sanszos



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
Igen esélyes, hogy csinàltatok, de nem Cardsosat. 😊Fucu
49ers. Yes!
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
innen végig nyerünk, mert azt akarja a csapat, hogy csináltassak tetkót 😂Fucu
Nem kell a duma, úgyis csináltatsz! 😊

Szerk.: Rég járt erre Deny! 😂catattack
Igen esélyes, hogy csinàltatok, de nem Cardsosat. 😊Fucu
Olyat csináltass, amin Matty, Derek és Kevin egymás mellett jóságosan néz le ránk, amolyan Mount Rushmore-osan, ahol a négy elnök arcképét faragták ki. Csak még azt nem tudom, ki legyen a negyedik 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
innen végig nyerünk, mert azt akarja a csapat, hogy csináltassak tetkót 😂Fucu
Nem kell a duma, úgyis csináltatsz! 😊

Szerk.: Rég járt erre Deny! 😂catattack
Igen esélyes, hogy csinàltatok, de nem Cardsosat. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
innen végig nyerünk, mert azt akarja a csapat, hogy csináltassak tetkót 😂Fucu
Nem kell a duma, úgyis csináltatsz! 😊

Szerk.: Rég járt erre Deny! 😂