Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
http://www.examiner.com/arizona-cardinals-in-phoenix/cardinals-likely-lose-rb-beanie-wells-for-2-weeks-smith-line-to-start

Beanie 2 hét out

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Gyerekek, Mi ez a szag? Fő az optimizmus! 😂
"Any team can beat any team on any week."
"Only one team has ever started 1-6 and made the playoffs, that being the 1970 Bengals."
By Elliot Harrison, Analyst, NFL.com news: Power rankings
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82377c19/article/ravens-chargers-drop-after-disappointing-losses?module=HP11_content_stream

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Nem kell a duma, úgyis csináltatsz! 😊

Szerk.: Rég járt erre Deny! 😂catattack
Igen esélyes, hogy csinàltatok, de nem Cardsosat. 😊Fucu
Olyat csináltass, amin Matty, Derek és Kevin egymás mellett jóságosan néz le ránk, amolyan Mount Rushmore-osan, ahol a négy elnök arcképét faragták ki. Csak még azt nem tudom, ki legyen a negyedik 😊csongi
Max.

hát ha Fucu 49ers tetkót varrat akkor egyből elporlana mint egy vámpír napfényben 😀

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Igen esélyes, hogy csinàltatok, de nem Cardsosat. 😊Fucu
49ers. Yes!catattack
Sanszos



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
Igen esélyes, hogy csinàltatok, de nem Cardsosat. 😊Fucu
49ers. Yes!
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
innen végig nyerünk, mert azt akarja a csapat, hogy csináltassak tetkót 😂Fucu
Nem kell a duma, úgyis csináltatsz! 😊

Szerk.: Rég járt erre Deny! 😂catattack
Igen esélyes, hogy csinàltatok, de nem Cardsosat. 😊Fucu
Olyat csináltass, amin Matty, Derek és Kevin egymás mellett jóságosan néz le ránk, amolyan Mount Rushmore-osan, ahol a négy elnök arcképét faragták ki. Csak még azt nem tudom, ki legyen a negyedik 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
innen végig nyerünk, mert azt akarja a csapat, hogy csináltassak tetkót 😂Fucu
Nem kell a duma, úgyis csináltatsz! 😊

Szerk.: Rég járt erre Deny! 😂catattack
Igen esélyes, hogy csinàltatok, de nem Cardsosat. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
innen végig nyerünk, mert azt akarja a csapat, hogy csináltassak tetkót 😂Fucu
Nem kell a duma, úgyis csináltatsz! 😊

Szerk.: Rég járt erre Deny! 😂
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Whisenhunt sajtótájékoztató zanzásítva:
- Beanie Wells sérülése nem komoly (pedig amikor le kellett jönne a pélyáról, azt hittén idénre kidőlt), de visszatérési időpontot nem tud mondani. Helyette Alfonso Smith kap majd több szerepet, de Chester Taylor is játszani fog, ahogy LSH is.
- Kolb lábmunkájával vannak itt a gondok, ezekből vannak a rossz dobások (mint pl amikor Houslert nem találta el pedig üresen volt és sima TD lett volna). Nem érzi a zsebet, nem lép feljebb, ha jön a nyomás és a kimozgások alkalmával sem áll bele rendesen a dobásokba
- Az INT félig az ő hibája, mivel a falban történt egy olyan hiba, hogy az egyik guard (esélyes Colledge mert ő van a bal oldalon, tehát nem Levi mert nem az ő feladata volt) nem vette fel Timmonst és ezért ment Kolb felé blokkolatlanul. A safety nem a fal hibája, mivel ők úgy blokkoltak, ahogy kellett (balra tolódva), de Kolb nem változtatott pedig látnia kellett, hogy Woodley jönni fog.

innen végig nyerünk, mert azt akarja a csapat, hogy csináltassak tetkót 😂



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sőt, jelen pillanatban az 1-15 is belefér 😀

Matemetikailag egyébként 11-5 is lehet 😛 😀Spory
ja, mindennek 0-nál nagyobb valószínűsége van. akár SB-t is nyerhetünk 😊csongi
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Matemetikailag egyébként 11-5 is lehet 😛 😀Spory
ja, mindennek 0-nál nagyobb valószínűsége van. akár SB-t is nyerhetünk 😊
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
én lemaradtam a meccs elejéről, most láttam csak Fitz szerelését Kolbi INTje után, jéé, még ilyent is tud 😀

kétségtelen, hogy a rosszabb a kezdésünk a tavalyi évhez képest, de azért bennem még van egy kis optimizmus... :rolleyes:
volt legalább két szép drájvunk, amihez csak asszisztált az elllen, 3TD azért befigyelt, LSH futásánál élmény volt látni, hogy megkavarták a védelmet, Polamalu is csak kapkodta a fejét, hirtelen azt se tudta, merre induljon 😉 Kolb futott egy förszdant, jéé, ilyent is tud...?! totál yardunk 300 fölött volt, ebből Kolbi is dobott vagy 270-et, Wells-en kívül azért Alfonso is képest TD varázsolni 😉 a védelmünkben még szerintem van potenciál, ami még kijöhet a szezon második felében, szóval 8-8ra még van esélyünk, legalább is matematikailag biztosan... 😉Cardinalis
A Fitz szerelés tényleg szép volt 😊
Azért, ha jól emlékszem az egyik TD drive-ban kétszer is úgy mentünk tovább, hogy 3. és soknál nem Kolb dobott csodálatos hosszú paszt, hanem ez ellenfelet büntették. :/ (Lehet, hogy rosszul emlékszem. Persze mindegy, hogyan jön össze a down, de nem ugyanaz.)
Matemetikailag egyébként 11-5 is lehet 😛 😀
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Gyerekek, annyit írtam csak, hogy "némi esélyünk lehet". De igaz, Bengáliában fogunk játszani, úgyhogy tuti bukta 😀

Dallas ellen fenntartom a némi esélyt, de csak azért mert otthon játszunk. Na nem mintha ez számított volna eddig is... 😊
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Statisztikailag.vassadi
majd meglátod, hogy gyakorlatban is. 😉 (barokkos túlzásos trashtalk)Amadeus91
Már 13 pont is elég a W-hez 😛diverdoc
Ugyan már..hiszen azt a 13 pontot az idei év egyik legjobb formában lévő csapatától kaptuk. Igazán belefér, így utólag, ellenük. (hozzáteszem, hogy botrányosan szar meccs volt 😀 )

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem nagyszájúság (vagy kötözködés), de liga top3 (1-2 hete még No1) a védelmünk.Amadeus91
Statisztikailag.vassadi
majd meglátod, hogy gyakorlatban is. 😉 (barokkos túlzásos trashtalk)Amadeus91
Már 13 pont is elég a W-hez 😛


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Nem nagyszájúság (vagy kötözködés), de liga top3 (1-2 hete még No1) a védelmünk.Amadeus91
Statisztikailag.vassadi
majd meglátod, hogy gyakorlatban is. 😉 (barokkos túlzásos trashtalk)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Nem nagyszájúság (vagy kötözködés), de liga top3 (1-2 hete még No1) a védelmünk.Amadeus91
Statisztikailag.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
én lemaradtam a meccs elejéről, most láttam csak Fitz szerelését Kolbi INTje után, jéé, még ilyent is tud 😀

kétségtelen, hogy a rosszabb a kezdésünk a tavalyi évhez képest, de azért bennem még van egy kis optimizmus... :rolleyes:
volt legalább két szép drájvunk, amihez csak asszisztált az elllen, 3TD azért befigyelt, LSH futásánál élmény volt látni, hogy megkavarták a védelmet, Polamalu is csak kapkodta a fejét, hirtelen azt se tudta, merre induljon 😉 Kolb futott egy förszdant, jéé, ilyent is tud...?! totál yardunk 300 fölött volt, ebből Kolbi is dobott vagy 270-et, Wells-en kívül azért Alfonso is képest TD varázsolni 😉 a védelmünkben még szerintem van potenciál, ami még kijöhet a szezon második felében, szóval 8-8ra még van esélyünk, legalább is matematikailag biztosan... 😉Cardinalis
Az alábbi meccseken lehet némi esélyünk behúzni a W-t:
STL, @STL, DAL, CLE, @CIN, SEA

Ez max 7-9. De ebből jó ha megnyerünk 4-et. Kb a tavalyi 5-11 összejöhet idén is...csongi
Nem nagyszájúság (vagy kötözködés), de liga top3 (1-2 hete még No1) a védelmünk..brutális D-Line-nal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hát én a bengals kóbolyszt nem venném a nyerhető meccsek közé

én lemaradtam a meccs elejéről, most láttam csak Fitz szerelését Kolbi INTje után, jéé, még ilyent is tud 😀

kétségtelen, hogy a rosszabb a kezdésünk a tavalyi évhez képest, de azért bennem még van egy kis optimizmus... :rolleyes:
volt legalább két szép drájvunk, amihez csak asszisztált az elllen, 3TD azért befigyelt, LSH futásánál élmény volt látni, hogy megkavarták a védelmet, Polamalu is csak kapkodta a fejét, hirtelen azt se tudta, merre induljon 😉 Kolb futott egy förszdant, jéé, ilyent is tud...?! totál yardunk 300 fölött volt, ebből Kolbi is dobott vagy 270-et, Wells-en kívül azért Alfonso is képest TD varázsolni 😉 a védelmünkben még szerintem van potenciál, ami még kijöhet a szezon második felében, szóval 8-8ra még van esélyünk, legalább is matematikailag biztosan... 😉Cardinalis
Az alábbi meccseken lehet némi esélyünk behúzni a W-t:
STL, @STL, DAL, CLE, @CIN, SEA

Ez max 7-9. De ebből jó ha megnyerünk 4-et. Kb a tavalyi 5-11 összejöhet idén is...csongi
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
én lemaradtam a meccs elejéről, most láttam csak Fitz szerelését Kolbi INTje után, jéé, még ilyent is tud 😀

kétségtelen, hogy a rosszabb a kezdésünk a tavalyi évhez képest, de azért bennem még van egy kis optimizmus... :rolleyes:
volt legalább két szép drájvunk, amihez csak asszisztált az elllen, 3TD azért befigyelt, LSH futásánál élmény volt látni, hogy megkavarták a védelmet, Polamalu is csak kapkodta a fejét, hirtelen azt se tudta, merre induljon 😉 Kolb futott egy förszdant, jéé, ilyent is tud...?! totál yardunk 300 fölött volt, ebből Kolbi is dobott vagy 270-et, Wells-en kívül azért Alfonso is képest TD varázsolni 😉 a védelmünkben még szerintem van potenciál, ami még kijöhet a szezon második felében, szóval 8-8ra még van esélyünk, legalább is matematikailag biztosan... 😉Cardinalis
Az alábbi meccseken lehet némi esélyünk behúzni a W-t:
STL, @STL, DAL, CLE, @CIN, SEA

Ez max 7-9. De ebből jó ha megnyerünk 4-et. Kb a tavalyi 5-11 összejöhet idén is...
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
én lemaradtam a meccs elejéről, most láttam csak Fitz szerelését Kolbi INTje után, jéé, még ilyent is tud 😀


kétségtelen, hogy a rosszabb a kezdésünk a tavalyi évhez képest, de azért bennem még van egy kis optimizmus... :rolleyes:
volt legalább két szép drájvunk, amihez csak asszisztált az elllen, 3TD azért befigyelt, LSH futásánál élmény volt látni, hogy megkavarták a védelmet, Polamalu is csak kapkodta a fejét, hirtelen azt se tudta, merre induljon 😉 Kolb futott egy förszdant, jéé, ilyent is tud...?! totál yardunk 300 fölött volt, ebből Kolbi is dobott vagy 270-et, Wells-en kívül azért Alfonso is képest TD varázsolni 😉 a védelmünkben még szerintem van potenciál, ami még kijöhet a szezon második felében, szóval 8-8ra még van esélyünk, legalább is matematikailag biztosan... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Wells mehet a süllyesztőbe. Nekünk nem gépállat kell, aki csak megy, ha nincs előtte senki, akkor is keres valakit akinek nekimehet. Nálunk ez idáig nem jött be. Robbanékony, pattogós kell, aki fel tudja magát találni (LSH, Alphonso). Persze, mielőtt megköveztek, nem azt mondom, hogy Wells szar, de nem ide illő. Szvsz.Vadkender
Nem értek egyet. Wellsről a kommentátorok is csak dicsérően nyilatkoztak, benne megvan a potenciál, hogy elit szintre kinője magát. Persze ahhoz olyan fal is kell...
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Én is úgy érzek mint Fucu. Bár még alig ment le a szezon fele, de látszik hogy ez még gyalázatosabb lesz, mint tavaly...
Ahogy olvasgatom a kinti fórumokat, sokan az edzői stábot is szapulják, nem kímélik Whizt sem, Grimmet sem. Előbbi szerintem se jó OC, utóbbi pedig (bármennyire is tisztelem) 5 év alatt nem volt képes egy elfogadható falat összerakni. Erre lassan nincs mentség. Még hány draft kell, hogy megfelelő falembereket szerezzünk?
A védelmet nem bántanám, ez a tanulóév Hortonnal, hiába vannak playmekerek ott (Dockett, Wilson,...), nekik is szokniuk kell az új szisztémát. Bár a secondary még így is homály...
Lehet abban valami, hogy az edzők is sárosak ebben, mert vannak azért egészen jó játékosaink, egyes posztokon ligaelit szinten (pl. Fitz, Wilson, Dockett), mégis valahogy nem áll össze a csapat.

Innentől kezdve max. a hétkor kezdődő meccseket nézem meg, ezért a szánalomért nem éri meg éjszakázni.
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kolb enyhén szólva a a középszerűség alját súrolja, sőt talán még azt sem.
Abszolút nem kreatív, ellenben egy ilyen fal mögé kreatív QB kell.
Ezt sosem fogom megérteni. Bejött amit mondtam év elején. Sajnálom... szerettem volna tévedni.
Kolb = Leinart... azaz hatalmas bust. Ennyi erővel felállhattunk volna a Bartel, Skleton, Hall qb trióval is... ők sem rosszabbak. Ezt a mérleget szerintem simán produkálták volna... sőt. Ez van, ez az év elment... viszont elértük vele hogy Kolb ára rohamosan lecsökken a nyújtott teljesítménye miatt.

A meccs értékelése részemről: Egy pillanat erejéig elhittem, hogy akár....Aztán jött a safety.
Őszintén megvallva, jobbak voltunk, mint szoktunk. Kolb romlik, mert most is sok hülye döntése volt. Egyetlen jó mozzanata az az volt mikor észrevette LSH-t. Azt szépen meglátta na, és csak 1 intet dobott. De azon kívül nem láttam benne semmit, pontatlan volt, és nem érezte a meccs ütemét.

Ja és én személy szerint örülnék, ha LSH többet lenne használva, mert nem rossz srác. Gyors, kicsi, és ügyes. Ehhez képest meccsenként kap 1-2 labdát. Ja, és grat Alphonso első TD-jéhez. 😀 Wells mehet a süllyesztőbe. Nekünk nem gépállat kell, aki csak megy, ha nincs előtte senki, akkor is keres valakit akinek nekimehet. Nálunk ez idáig nem jött be. Robbanékony, pattogós kell, aki fel tudja magát találni (LSH, Alphonso). Persze, mielőtt megköveztek, nem azt mondom, hogy Wells szar, de nem ide illő. Szvsz.Vadkender
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
A meccs értékelése részemről: Egy pillanat erejéig elhittem, hogy akár....Aztán jött a safety.
Őszintén megvallva, jobbak voltunk, mint szoktunk. Kolb romlik, mert most is sok hülye döntése volt. Egyetlen jó mozzanata az az volt mikor észrevette LSH-t. Azt szépen meglátta na, és csak 1 intet dobott. De azon kívül nem láttam benne semmit, pontatlan volt, és nem érezte a meccs ütemét.

Ja és én személy szerint örülnék, ha LSH többet lenne használva, mert nem rossz srác. Gyors, kicsi, és ügyes. Ehhez képest meccsenként kap 1-2 labdát. Ja, és grat Alphonso első TD-jéhez. 😀 Wells mehet a süllyesztőbe. Nekünk nem gépállat kell, aki csak megy, ha nincs előtte senki, akkor is keres valakit akinek nekimehet. Nálunk ez idáig nem jött be. Robbanékony, pattogós kell, aki fel tudja magát találni (LSH, Alphonso). Persze, mielőtt megköveztek, nem azt mondom, hogy Wells szar, de nem ide illő. Szvsz.


Vadkender on Twitter