Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az egy dolog hogy támogatja de ha vezettek 10 ponttal (nem fogtok) akkor felesleges a no huddle.

Remélem ez a felforgatott fal nem tudja majd tartani Dockettet és Campbellt. Pouncey csuklója miben gátolhatja? Amúgy melyik az (azt nem olvastam) amivel a snapeket adja?Fucu
A csuklósérülés nem komoly, nem hiszem, hogy bármiben gátolja.

De ez a fal ugyan valóban felforgatott, hisz 7. meccsen a 7. féle, de ez a legjobb összeállítása, azaz sztem egyáltalán nem lesz gáz, sőt, ennél jobb falunk idén már nem lesz. 😊 Mondjuk Starks visszatérése óta egyáltalán nem gáz és Gilbert felépülésével Scott végre az RT-posztból is kitakarodott. :cool:

Ráadásul csarnokról lévén szó, és a javuló falból kiindulva sztem Wallace-nak nagy napja lesz, ami VISZONYLAG sima meccset vetít előre. Én olyan 2 TD különbségre számítok a javunkra. (Pl 24-10)Soldados
ne keserítsél már el 😛 mondjuk Nine-O és Calais munkájával eddig sem volt gond, sőt még David Carternek is vannak szép pillanatai, csak az OLB rush ami botrányszar.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
az egy dolog hogy támogatja de ha vezettek 10 ponttal (nem fogtok) akkor felesleges a no huddle.

Remélem ez a felforgatott fal nem tudja majd tartani Dockettet és Campbellt. Pouncey csuklója miben gátolhatja? Amúgy melyik az (azt nem olvastam) amivel a snapeket adja?Fucu
A csuklósérülés nem komoly, nem hiszem, hogy bármiben gátolja.

De ez a fal ugyan valóban felforgatott, hisz 7. meccsen a 7. féle, de ez a legjobb összeállítása, azaz sztem egyáltalán nem lesz gáz, sőt, ennél jobb falunk idén már nem lesz. 😊 Mondjuk Starks visszatérése óta egyáltalán nem gáz és Gilbert felépülésével Scott végre az RT-posztból is kitakarodott. :cool:

Ráadásul csarnokról lévén szó, és a javuló falból kiindulva sztem Wallace-nak nagy napja lesz, ami VISZONYLAG sima meccset vetít előre. Én olyan 2 TD különbségre számítok a javunkra. (Pl 24-10)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az egy dolog hogy támogatja de ha vezettek 10 ponttal (nem fogtok) akkor felesleges a no huddle.

Remélem ez a felforgatott fal nem tudja majd tartani Dockettet és Campbellt. Pouncey csuklója miben gátolhatja? Amúgy melyik az (azt nem olvastam) amivel a snapeket adja?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Mintha azt olvastam volna,hogy Tomlin támogatja BB-t ebben.
Mindegy,ez a fal nem tűnik annyira szarnak,az meg emocionális kérdés nálam,hogy Lamarrék magukhoz térnek..😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
No huddle offense.
Blitzburgh
Nem lesz No Huddle Offense, mert 7. héten 7. összeállítású OL lesz pályán. Arians ezért nem engedte BB-nek múlt héten sem a no huddle Offense-t. Most sem fogja, főleg nem, ha vezetünk, mert akkor majd lassítani akarjuk majd a játékot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
oké, majd meglátjuk



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
A kicsi rasztának adok 1 TD-t.Plusz egy FG 41 yardról.

Wallace-t nem tudjátok tartani /2 TD/,Mendy fut még kettőt, 28-10es Steel siker. Az új D-line alapjai ma odateszik magukat,kolbászt megfőzik,és kecsöppel felszolgálják.
No huddle offense+blitzparádé.

Jó szurkolást!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ziggy Hood jelenleg a legjobb passrusherünk. Legalábbis neki van a legtöbb QB-pressure-je mióta kezdő. McLendon (NT) első kezdését leszámítva ez a front-7 még mindig az egyik legjobb a 3 kezdő kiválása ellenére, úgyhogy annyira nem hinnék Kolb nyugodt napjában 😊, inkább Wells-nek lehet jó napja.

És én remélem, majd gyönyörködhettek Ward mosolyában egy-egy TD és hard hit után, ha már ilyen kevdesek vagytok. 😊Soldados
nem vagyok nyugodt mert tudom, hogy az Öreg kitalál mindig valamit amivel odaérhet bárki az ellenfél irányítójához és ismerve a mi támadó falunkat lesz egy két bibi

Na az a vigyor az amiért a legjobban gyűlölöm 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én megelőlegezek Kolbinak 4 int-et 6 sack-et Levinek 4 holdingoz, a secondary-nek meg minimum 5 DPI-t 😀 simán meglesz a 100 yard büntiből.
Ejj de nem vagyok optimista.
Észrevettétek hogy Deny a legnagyobb Kolbi fan mostanában nem jár erre hogy megvédje?
Fucu! Kolb ma meddig lesz pályán?silent7939
végig fent lesz. megoldják a megvédését. a steelers front7-ből három kezdő is hiányzik. Woodley-ra kell nagyon figyelni és a Gyapjasra nehogy betalálják Kolbászt.
Kevinnek meg okosabban kell játszani.Fucu
Ziggy Hood jelenleg a legjobb passrusherünk. Legalábbis neki van a legtöbb QB-pressure-je mióta kezdő. McLendon (NT) első kezdését leszámítva ez a front-7 még mindig az egyik legjobb a 3 kezdő kiválása ellenére, úgyhogy annyira nem hinnék Kolb nyugodt napjában 😊, inkább Wells-nek lehet jó napja.

És én remélem, majd gyönyörködhettek Ward mosolyában egy-egy TD és hard hit után, ha már ilyen kevdesek vagytok. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én megelőlegezek Kolbinak 4 int-et 6 sack-et Levinek 4 holdingoz, a secondary-nek meg minimum 5 DPI-t 😀 simán meglesz a 100 yard büntiből.
Ejj de nem vagyok optimista.
Észrevettétek hogy Deny a legnagyobb Kolbi fan mostanában nem jár erre hogy megvédje?
Fucu! Kolb ma meddig lesz pályán?silent7939
végig fent lesz. megoldják a megvédését. a steelers front7-ből három kezdő is hiányzik. Woodley-ra kell nagyon figyelni és a Gyapjasra nehogy betalálják Kolbászt.
Kevinnek meg okosabban kell játszani.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én megelőlegezek Kolbinak 4 int-et 6 sack-et Levinek 4 holdingoz, a secondary-nek meg minimum 5 DPI-t 😀 simán meglesz a 100 yard büntiből.
Ejj de nem vagyok optimista.
Észrevettétek hogy Deny a legnagyobb Kolbi fan mostanában nem jár erre hogy megvédje?
Fucu! Kolb ma meddig lesz pályán?
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hogy az Istenbe lehet Wardot nem szeretni? Nekem pont ő a kedvenc a csapatból... Nézzetek meg pár DWTS videót, nagyon szimpatikus ember, a pályán meg harcos és kész.tenorx
így, el kell fogadni van ilyen
DWTS-t nem nézek meg nincs az az Isten. A pályán harcos, de aljas is mellette és ez nem tetszik benne.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hogy az Istenbe lehet Wardot nem szeretni? Nekem pont ő a kedvenc a csapatból... Nézzetek meg pár DWTS videót, nagyon szimpatikus ember, a pályán meg harcos és kész.
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
- egyszer Ward-ot csapjuk meg rendesen (sorry steelers fanok, őt nagyon gyűlölöm)
Fucu
egyetértek, ritka ellenszenves egy fazon
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day!

Steelers, otthon, telt ház előtt

- Kolb ne balfaszkodjon
- használjuk ki hogy nem jó a vasas futás elleni védelme, Beanie döngessen keresztül rajtuk
- nyomás Big Benen, és csináljuk meg a tackle-t rajta ne fussunk el mellette
- Mendenhall megfogása
- egyszer Ward-ot csapjuk meg rendesen (sorry steelers fanok, őt nagyon gyűlölöm)
- Mike Wallacet valahogy tartani (esélytelennek érzem)
- Fitz mellett valaki más is kapjon el labdát, mondjuk Doucet

Housler fog kezdeni, mert szerintem nem fog játszani Heap, mivel egész héten nem edzett
James Harrison nem játszik könnyebbség Levinek a másik oldalon viszont ott lesz Woodley nem kisebb playmaker

Akkor győzelemre fel!
Go Cards!!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
Asszem nem lesz meglepetes, ha a Steelers 10+ kulonbseggel fog nyerni... Bar a Jax is majdnem elkapta oket, akkor mi miert ne. Remelem a Bucs meccs utan hamar talalok egy kocsmat, ahol adjak a meccset 😊Dexxter Tailor
Ne menőzz, bazdmeg! 😊
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Asszem nem lesz meglepetes, ha a Steelers 10+ kulonbseggel fog nyerni... Bar a Jax is majdnem elkapta oket, akkor mi miert ne. Remelem a Bucs meccs utan hamar talalok egy kocsmat, ahol adjak a meccset 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
A két csapat nagyon nem azonos pályát futott be azóta 😛Wyatt
Valóban nem, azóta mi is megtapasztaltuk, amit a Cards. 😕 Csak mi nem utáltuk meg a GB-t. 😊Soldados
mi sem utáljuk ez ellenfeleinket, csak simán nem szeressük... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A két csapat nagyon nem azonos pályát futott be azóta 😛Wyatt
Valóban nem, azóta mi is megtapasztaltuk, amit a Cards. 😕 Csak mi nem utáltuk meg a GB-t. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A két csapat nagyon nem azonos pályát futott be azóta 😛

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Én nem tartom olyan lehetetlennek a Steelers verést, ne feledjétek az akkori SB vége előtt 35 mp-vel még mi vezettünk, azóta pedig már Holmes se lesz az end zone-ban.mamii
Bizony hogy nem. Most be kell érnünk Wallace-szal.
több mint 12 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Meg vagyok vigasztalódva, hogy Harrison nem lesz, köszi srácok!
Sporykám! Ha már jártál a profilomban azt is láttad, hogy írtam magamról: kicsit őrült vagyok - tehát a Minnesota vezérszurkoló ebbe a kategóriába tartozik, muszáj volt bemásolnom!
Én nem tartom olyan lehetetlennek a Steelers verést, ne feledjétek az akkori SB vége előtt 35 mp-vel még mi vezettünk, azóta pedig már Holmes se lesz az end zone-ban. Igaz, nálunk sincs már Warner de hát vak tyúk is talál szemet alapon minden elképzelhető. Ki mert volna tenni arra hogy az Eagles meg a Colts ott lesz hol most áll.


GO CARDINALS!!!
több mint 12 éve
catattack 3 520
Igen jòl làttad, de ez a "sb visszavàgòja" nagyon sablonos. (Pesze a beharangozòba ellövöm majd 😀)Fucu
Inkább ne lődd el, mert úgy hangzik, mintha reális esélyeink lennének! :/ 😛
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
...Dockett elmondta, hogy neki az a fontos most, hogy mindenki tudja mi a a dolga a pályán. A legjobb tudása szerint kell mindenkinek játszania.Fucu
hát igen, pláne, hogy ez a meccs lesz a 2009-es Super Bowl visszavágója!!! :rolleyes:
ha jól láttam, azóta csak egy preseason meccsen találkoztunk...Cardinalis
Igen jòl làttad, de ez a "sb visszavàgòja" nagyon sablonos. (Pesze a beharangozòba ellövöm majd 😀)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
...Dockett elmondta, hogy neki az a fontos most, hogy mindenki tudja mi a a dolga a pályán. A legjobb tudása szerint kell mindenkinek játszania.Fucu
hát igen, pláne, hogy ez a meccs lesz a 2009-es Super Bowl visszavágója!!! :rolleyes:
ha jól láttam, azóta csak egy preseason meccsen találkoztunk...

THIS IS THE WAY