Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
... a másik hogy Fitzre sokat dob, hogy majd csak megszerzi valahogy, hát tegnap ez egyszer jött össze...petey
az bizony egy érdekes szituáció volt, az egy INT kivédésből átkonvertált elkapás lett, vagy valami olyasmi... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Én a New England meccset néztem, mert párhuzamosan játszott a Cards és mutatták az eredményeket. A harmadik negyed végén elmentem nyugodtan aludni, 20:10 volt a javunkra, mondtam ezt már csak tartani kell, hát reggel kis híján félrenyeltem a kávét amikor néztem az eredményeket a neten. Már a második utolsó percekben elvesztett meccs volt idén, de ha emlékeztek a SB-re amikor a Steelers 35 mp-vel a vége előtt elért TD-vel nyert- akkor ezt már Cards stílusnak is lehet nevezni. Én még nem temetem a csapatot - főleg ha mondjuk összehasonlítom az Eagles-szel aki ugyancsak 1-3-mal küszködik, de Whiz kitalálhatna már valamit hogy ne szarja össze magát a csapat az utolsó percekben.


GO CARDINALS!!!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
Végignézve a meccset, elég keserédes volt nekem az összkép. mint egy hullámvasút olyan a Cards. 2-3 tökéletes play/drive aztán teljes összeomlás. a D meg elfárad a végére. a playhívás totálisan értelmezhetetlen. challengek?
Kolb. néha rendben van amikor dobni kell, máskor kitart a fal, de ő bemutatja a táncoló talpakat, és kidobja a labdát. a másik hogy Fitzre sokat dob, hogy majd csak megszerzi valahogy, hát tegnap ez egyszer jött össze.
vannak gondok, aza fumble/nem fumble nem osztott nem szorzott, 5 perc alatt 2 TD-t engedett a Cards, pedig meg lehetett volna a meccs.

több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Az én véleményem a következő:

RIP season 2011

Asszem ez mindent elmond.

Ha nyertünk volna sem lenne más a véleményem. Sajnos ilyen támadójátékkal ne lehet reménykedni semmiben és sajnos nem hogy javuló tendenciát nem mutat, de romlik folyamatosan.

Az elején 3 rz szitubol nem tudtunk td-t elérni, ez súlyos probléma. BW sem fog minden meccsen így játszani.
Az meg hogy Kolb mennyire nem lát a pályán az meg szót sem érdemel.
Tudom-tudom Ő a megmentő sokak szemében de hogy se a hosszú se a rövid passzos play-ek nem mennek stabilan az baj... nagyon nagy baj. Főleg egy ennyire drága játékosnál.
A fal széleit meg nem is említem.silent7939
Én most veled ellentétben optimista vagyok. Igenis sokkal jobb volt most az O is, a D-ről nem is beszélve. A fal soha nem volt jó, sajnos Levire kell hagyatkoznunk, a posztján jobb meg nincs. Kolbnál én is bizonytalanságot érzek, sokszor túl korán menekülőre fogja, és nem mer vagy nem tud kinek passzolni. Ezt a kommentátorok is észrevették a meccs alatt, hogy még amikor az amúgy fos fal tartott, akkor is inkább kifordult a zsebből, ahelyett hogy akár fellépett volna vagy a helyén maradt volna még. Nem bízik a falban, ez egyértelmű. Mondjuk én se bíznék 😀 De azért be kell látni, hogy még így is klasszisokkal jobb, mint mondjuk Anderson vagy Hall volt. Skelton tavaly jónak tűnt, én abban bízom, hogy Kolb mellett tanul egyet s mást, és egyszer majd a helyére léphet (bár ebben bíztunk Mattynél is évekig 😊). Bartel meg jó volt 1-2 előszezon meccsen, de fene tudja hogy élesben hogyan muzsikálna.
Viszont az bizakodásra ad okot, hogy ilyen szoros meccset tudtunk játszani az óriásokkal, ég és föld volt a különbség a mostani és a múlt heti teljesítményünk között.
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az én véleményem a következő:

RIP season 2011

Asszem ez mindent elmond.

Ha nyertünk volna sem lenne más a véleményem. Sajnos ilyen támadójátékkal ne lehet reménykedni semmiben és sajnos nem hogy javuló tendenciát nem mutat, de romlik folyamatosan.

Az elején 3 rz szitubol nem tudtunk td-t elérni, ez súlyos probléma. BW sem fog minden meccsen így játszani.
Az meg hogy Kolb mennyire nem lát a pályán az meg szót sem érdemel.
Tudom-tudom Ő a megmentő sokak szemében de hogy se a hosszú se a rövid passzos play-ek nem mennek stabilan az baj... nagyon nagy baj. Főleg egy ennyire drága játékosnál.
A fal széleit meg nem is említem.
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Túlzás lenne azt állítani, hogy a bírókon ment el a meccs, mert ehhez mi is kellettünk.
De egyértelmű fumble recovery (illetve valami olyasmi, mert elég spéci eset volt...) volt a meccs végén, csak hát a szabályok szerint ez nem visszanézhető... Azután meg jött a Giants győztes TD-je. Mindegy, visszacsinálni már nem lehet, de így még fájóbb a vereség.

És igen, a Redskins és most a Giants elleni meccs is nüanszokon múlt, simán állhatnánk 3-1-gyel, nem 1-3-mal. A hawks ellen múlt héten tényleg nem érdemeltünk volna W-t, az tiszta sor 😊

Beanie élete meccsét játszotta, PP is jó volt, a D pedig kifejezetten jó volt az egész meccsen. Na jó, a secondary még mindig képes hatalmas playeket beszopni...
Kár, hogy Fitz nem tudta bemutatni a speckó TD örömét, de az az elkapása megint parádés volt. Tényleg ő a legjobb, ezen nincs vita.

Ha hozzuk a tegnapi formánkat jövő héten, akkor simán meglehet végre a következő W.
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Ááááá, ez (is) közel volt 😕
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Cardiac Cards

ha ìgy folytatjuk David Martin-ra (stanford LT) reàlis esèlyünk lesz 😊

Vèlemènyem majd a körkèpben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
B@ssszus, ezt nem hiszem el!!! 😕 már megint nyerőből vesztettük el a meccset... szinte végig vezettünk, 10 ponttal! azért jó meccs volt, teljesen partiba boltunk a Giantssal, nem volt olyan kilátástalan a játékunk, mint tavaly, de lassan már itt lenne az ideje, hogy megtanuljunk végre nyerni!

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
fremen Arizona Cardinals 25
Mi a fene történt a 4. negyedben? Nem láttam a meccset de hihetetlen hogy folyamatosan csak egy picivel kapunk ki... 😕 Egy kicsit jobb játékkal most akár állhatnánk 4-0-al is
több mint 12 éve
catattack 3 520
A defense kifejezetten tetszett, viszont az offense nem.
Beanie jó volt ma.
Kolb többször nem vette észre az üres célpontot.
Peterson is tetszett.
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Szokásos "utolsó perces" vereség... Van egy olyan érzésem, hogy a Vikings ellen sem lesz másképp. Mondjuk az mekkora egy "színvonalas" meccs lesz, alig várom 😀 Viszont legalább bejött a tippmixem a Giants győzelemmel...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
LSH és Wells pályára lép. 2 elkapónk Stuckey és Williams viszont inaktív.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
tőlem nem jön az oltás, örülök a saját véleménynek 😊
Keith és Brown a legjobbak sajnos 😀 (csere Jeremy Bridges és Batiste, előbbi több éves veterán pár meccsre elég lehet ha ne adj Isten sérülés lenne, utóbbiról fogalmam se van 😊)
Annyi előnyük lehet, hogy Tuck sérülten játszik, Osi meg sérülés után először lép pályára
Kíváncsian várom mit alkotunk



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Én már nem merek mondani semmit meccs előtt 😊
Véleményem szerint ha itt mutat valamit a csapat akkor van még remény, ha nem akkor viszont lehúzhatjuk a rolót ere a szezonra és alkalmankénti apró javuló tendenciát mutató play-eknek örülhetünk.
Szerintem ennyi idő alatt össze kellett már csiszolódni. Ha a ma este lesz az amikor meglátjuk a fényt az alagút végén akkor minden jól halad - nyerni sem kell csak legyen bennünk potenciál - ha nem akkor sajnos ennyi szerintem idénre. Itt főleg az offense-re gondolok. Brown és Keith nem kicsit impotens. Nem tudom kik vannak bevethető cserék - -majd jól megnézem minnyá - de megérné kipróbálni őket, ha meg ők képviselik a csapatban a legjobb minőséget LT RT szinten akkor sajnálom. Kolb nevét ki sem merem ejteni a fórumon nehogy negatív csengése legyen, de szerintem a hox d nem lett volna megoldhatatlan feladat. Play hívásoknál kicsit több kreativitást várnék mert makacsúl állítom hogy rohadt konzervatív a playbook. A védelem szerintem nem reménytelen. A secondary kicsit még impotens. Nem tudom minek köszönhető - talán a zonázásnak - javítsatok ki ha nem jól látom, de olyan dolgot eröltetünk ami nem megy. Futás ellen van még mit javulni. Az a baj hogy ha engedünk akkor nagyon sok yard jön össze egy futással is, bár ez megint a sec rovására írható.

Na mind1 is... pozitív vagyok és érzem hogy ma jön el a fordulópont.
Ne oltsatok le ha lehet, ez a véleményem, ami persze szubjektív, de így látom 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
Reménykedek a szoros és igényes játékban. Nem szeretném, hogyha az esetleges győzelem mondjuk Manning hullámvölgye miatt következne be. Én Giants győzelmet várok. Ha nagyon összekapjuk magunkat csak akkor lehet esély.
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Kíváncsi vagyok arra is, hogy ki nyeri a red zone csatát. Ők 83%-ban eredményesek, ha már ott vannak, nálunk meg a red zone D ütős (6. a ligában).
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fitz említette fb-on, hogy spéci "ünnepléssel" készül megemlékezni édesanyjáról ha TD-t sikerül elérnie.
Remélem azért legalább egyszer be tudja majd mutatni. A többi TD-t szerezheti más is a csapatból, egye fene... 😊csongi
ha jól emlékszem tavaly az ég felé mutatott



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Fitz említette fb-on, hogy spéci "ünnepléssel" készül megemlékezni édesanyjáról ha TD-t sikerül elérnie.
Remélem azért legalább egyszer be tudja majd mutatni. A többi TD-t szerezheti más is a csapatból, egye fene... 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊

Giants otthon, felszerelés fekete, kiegészítők pink-ek a mellrák elleni program keretében

Fő feladatok:
- Giants pass rush megállítása valamilyen szinten
- Bradshaw, Jacobs megállítása valamennyire
- Manning siettetése

- Fitzet jobban kihasználni még akkor is ha ketten őrzik
- hatékony futojáték, Beanie játszani fog remélem sikeresen

Szoros meccset várok és bízok a győzelemben

Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Alfonso tényleg fasza volt és még mindig tartom magam ahhoz, hogy Beanie pótolható.
catattack
továbbra sem értünk egyet 😊
Alfonso << Beanie
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bocs Fucu, muszáj javítanom: Larry édesanyja 2003-ban halt meg, akkor már nem volt kisgyerek, de tény hogy azóta hatalmas összegekkel segíti a Fitzgerald család a mellrák elleni mozgalmat.mamii
köszönöm a javítást, valamiért arra emlékeztem 😊

- Beanie és LSH kérdésesek vasárnapra. utóbbinak nagyobb az esélye a játékra, mert teljes munkát végzett egész héten az edzéseken. Wells csak limited volt.
- Schofield nyilatkozott, hogy persze, hogy szeretne több játéklehetőséget kapni, de az edzők jobban tudják mikor adjanak neki lehetőséget. És az ő ideje is eljön előbb vagy utóbb. Egyébként pedig a csuklóján lesznek a playek, olyan irányítós módszerrel, hogy meg tudja nézni mikor mit játszik a védelem

Vasárnap feketében játszik a csapat. Ehhez a jobban passzolnak a rózsaszín cuccok 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Bocs Fucu, muszáj javítanom: Larry édesanyja 2003-ban halt meg, akkor már nem volt kisgyerek, de tény hogy azóta hatalmas összegekkel segíti a Fitzgerald család a mellrák elleni mozgalmat.


GO CARDINALS!!!
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Fitz minden elkapása után 1000$-t, minden touchdownja után 10000$-t adományoz októberben a mellrák elleni figyelemfelhívó hónap során. Jófejség! 😊Spory
csúúúúcs! lájkoltam is a FBon :cool:

ami a hétvégi meccsünket illeti, nyernünk kell!!! 😀
induljunk ki mondjuk abból, hogy a Skines minket csak 1 ponttal vert, de a Giants 14 pontos zakót kapott tőlük... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fitz mindig sokat jotékonykodik a mellrák ellen, mivel az édesenyja is ebben halt meg, amikor Larry kissrác volt. És fel is lehet készulni a rozsaszín cuccokra (cipők, kesztyűk, törulközők 😊 ).

Ezen kívul a mi szeretett Larry barátunk megprobál törleszteni majd Antrel Rolle-nak. 😊
Az egész 2002-ben kezdődött amikor mind a ketten egyetemen játszottak. A Pittsburgh Panthers (Fitz) játszott a Miami Hurricanes (Rolle) ellen. Ezen a meccsen történt, hogy Rolle egy szerelés alkalmával gyakorlatilag betörte Fitz orrát akinek folyt a vér belőle. Az elmúlt tíz évben ezzel viccelődtek, hogy egyszer amikor egymás ellen fognak játszani visszaadja Rolle-nak az utást 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter