Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Összevágtam ezt a varázslatos Punt Return TD-t. Remélem másnak is tetszik. 😊 http://www.youtube.com/watch?v=fDsaJXkiKKQVadkender
ÓRIÁSI! 😀
már a fészbukon is lájkoltam 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Összevágtam ezt a varázslatos Punt Return TD-t. Remélem másnak is tetszik. 😊 http://www.youtube.com/watch?v=fDsaJXkiKKQ


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Feely a blokkolt FG előtt, és után 😀 http://9gag.com/gag/524493Dexxter Tailor
utána pedig úgy izgult, hogy kié lesz a laszti, hogy még a nyelvét is kidugta 😂

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Ja, és ki az a DRC? 😉
- Skelton nem jobb Kolbnál (sajnos). Volt egy nagyon szép drive-ja, de azon kívül nem nyújtott emlékezeteset... Viszont nem is rosszabb, mint Kolb, szerintem ez is valami 😊csongi
megnéztem a MNF második félidejét, hát szerintem nem szárnyalnak ezek a sasok olyan jól, mint tavaly... talán megcsíphetjük a meccset vasárnap... állítolag DRC sem villog annyira jól a sasoknál... nagyon szapulták tegnap az eredménykövetőnben is, pl.: "Nem tudom eldönteni hogy az Arizona járt-e szarabbul Kolbbal vagy mi DRC-vel"

egyébként lehethogy érdemes lenne taktikai szempontból Kolbot bevetni az első félidőben (ismerve a régi csapatának védelmét, hátha felsejlik benne menet közben egy-két nüansznyi dolog, amivel jobb döntéseket tud hozni éles helyzetekben...), aztán majd Skelton visszahozza a meccset a második félidőben... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Szerintem azért várjatok míg Skelton nyom 5-6 meccset mint kezdő, vagy Max Hall effektus lesz megint. Ha Kolb felépül 100 hogy ő fog visszajönni, mert azért valljuk be, vele sokkal esélyesebb meccset nyerni.

Meg igaz, ez "csak" a Rams volt. De a D és ST hozta a meccset.

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
- Skelton nem jobb Kolbnál (sajnos). Volt egy nagyon szép drive-ja, de azon kívül nem nyújtott emlékezeteset... Viszont nem is rosszabb, mint Kolb, szerintem ez is valami 😊csongi
Ezzel a résszel én sem értek teljesen egyet... sokkal jobban érzi a zsebet, illetve rendszeresen jó irányba mozdult ki vagy fel a nyomás elől. Szerintem sokkal jobban lát a pályán és sokkal kreatívabb. Azért egy ilyen kevés meccsrutinnal rendelkező QB-tól ez nagyon jó teljesítmény és ezekért mondom azt hogy jobb mint Kolb. Ja és ne felejtsük el hogy akkor amikor kellett tudta hozni azt a drive-ot ami kellett a győzelemhez, illetve az egyenlítéshez. Kolb-nak ez egyszer sem sikerült, egyszerűen nyomás alatt szarul teljesít.
Persze Skelton nem egy Rodgers de egy nagyon stabil kezdő irányító lehetne belőle.
több mint 12 éve
Natloz Arizona Cardinals 296
- Skelton nem jobb Kolbnál (sajnos). Volt egy nagyon szép drive-ja, de azon kívül nem nyújtott emlékezeteset... Viszont nem is rosszabb, mint Kolb, szerintem ez is valami 😊csongi
Ilyen fos OLine mögött szerintem senki se tud jól teljesíteni (vagy csak az a pár tényleg elit irányító). Az egész meccs arról szólt, hogy kinek van szarabb OL-je. Szerintem.
Végül megtörtént, amire annyira vártak egyesek, Skelton irányított, és győzelem lett belőle, bár igazából nem rajta múlt a dolog, hanem a Special Teamnek lehet hálálkodni (na meg persze PP-nek a bravúros returnért) 😊

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Bassza meg, és én ilyenkor döntök inkább az alvás mellett. De ki gondolta, hogy ilyen lesz a vége? Ma megnéztem "felvételről", és hát tényleg bűn rossz volt a meccs. De a vége...
Vicces volt visszaolvasni az eredménykövetőt, szinte magam előtt van, ahogy sorra infarktust kaptok 😀

Néhány észrevétel:
- a D egész jó volt, bár nem egy Packers ellen, az is biztos. Campbell, Washington nagyon jók.
- PP egy zseni. Nincs jobb szó rá. Ha így folytatja, lesz nekünk is egy Hesterünk 😀 Ja, és ki az a DRC? 😉
- Skelton nem jobb Kolbnál (sajnos). Volt egy nagyon szép drive-ja, de azon kívül nem nyújtott emlékezeteset... Viszont nem is rosszabb, mint Kolb, szerintem ez is valami 😊
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Feely a blokkolt FG előtt, és után 😀 http://9gag.com/gag/524493


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Egy botrány rossz meccs ilyen hatalmas végjátékkal és mi jöttünk ki győztesen
2.5 óra alvás után is vigyorgok 😊Fucu
én is átvertem az embereket, ma, hétfő reggel én is vigyorogva jöttem be dolgozni 😀
hát megjártuk a Poklot, de a Mennyben végeztünk! 😉
az első 3 negyedet el is felejthetjük, da az utolsó az felejthetetlen lesz! most igazán látszott a csapaton, hogy nagyon akar! még mindig Cards meccset a legjobb nézni! PP akciójába még bele is libabőrőztem 😀
“I decided to catch the ball,” Peterson said, “and then run for my life.”
Just the man who was about to run back the second-longest punt return in NFL history (the Rams’ Robert Bailey had one for 103 yards in 1994) and let the other team suffer the close, heartbreaking loss for once."
nemrossz ez a Skelton gyerek (20/35, 222 YDS, 1 TD ), engem az utolsó, TD-t érő drájval meggyőzött (Drive: 9 plays, 84 yards in 3:43), a két safety ellenére... és milyen jól fut! 2 vagy 3 FD-t ő futott meg! azért a TD-hez az is kellett, hogy Fitz a KIRÁLY! 😉
Campbell blockja fenomenális volt! én akkor szó szerint kiugrottam a székből 😂

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hmmm.... Meg akartam kérdezni tőletek milyennek látjátok PP-t, de azt hiszem nem ezután a meccs után kéne.Delonso_
Nagyon tehetséges, de rengeteg zàszlòt dobnak rà (eddig nyolcat) mert gyakran tùl hatàrozottan fogja az emberét. ùjonc hibài vannak, ha ezeket le tudja szorìtani és kiegyensùlyozottabban tud teljesìteni akkor posztjànak legjobbjai közé kerülhet.

Visszahordòként meg mit is mondhatnék: zseni 😊Fucu
Köszi.
Hát izgatottan várom a teljesítményét, bízom benne nem csak ígéret marad, de úgy tűnik a labdaérzéke megmaradt.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hmmm.... Meg akartam kérdezni tőletek milyennek látjátok PP-t, de azt hiszem nem ezután a meccs után kéne.Delonso_
Nagyon tehetséges, de rengeteg zàszlòt dobnak rà (eddig nyolcat) mert gyakran tùl hatàrozottan fogja az emberét. ùjonc hibài vannak, ha ezeket le tudja szorìtani és kiegyensùlyozottabban tud teljesìteni akkor posztjànak legjobbjai közé kerülhet.

Visszahordòként meg mit is mondhatnék: zseni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hmmm.... Meg akartam kérdezni tőletek milyennek látjátok PP-t, de azt hiszem nem ezután a meccs után kéne.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egy botrány rossz meccs ilyen hatalmas végjátékkal és mi jöttünk ki győztesen
2.5 óra alvás után is vigyorgok 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Game Winning Punt Return Touchdown. Kimondani is gyönyörű.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Két hozzáfűzni valóm van a meccshez.
1. Tényleg egy kibaszott jó vagyok
2.PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPVadkender
ÓÓÓÓÓÓÓRRRRIIIÁÁÁÁSSSSIIII!!!!! 😂
PPPPPPPPPPP for president!!!! 😉
megérte fennmaradni!!!!!!! 😀
mekkkkora meccccs kerekedett a végére!!!!! 😂

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Két hozzáfűzni valóm van a meccshez.
1. Tényleg egy kibaszott jós vagyok
2.PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
most vagy soha!
megcsináljuk!
hajrá-hajrá!

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha ma nem nyerünk akkor nemtom mit csinálok 😀 Jó a kedvem mióta tudom hogy Kolbi inaktív, remélem Skelton nem rontja el 😀

Na akkor hivatalosan. Inaktív: Kolb, Deuce Lutui, S Williams, Sherman, Porter, Housler, Rhodes.
Wells és Todd pályára lép ma, nem beszélve a sokak által régen várt Skelton-ra. Jó meccset, sok sikert! Nyerni fogunk.

Mivel nem tudtam eldönteni a hajvágás és a borotválkozás esetét, így felraktam erre a meccsre. Ha nyerünk, akkor maradnak. 😀 HAJRÁ CARDS!Vadkender
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Na akkor hivatalosan. Inaktív: Kolb, Deuce Lutui, S Williams, Sherman, Porter, Housler, Rhodes.
Wells és Todd pályára lép ma, nem beszélve a sokak által régen várt Skelton-ra. Jó meccset, sok sikert! Nyerni fogunk.

Mivel nem tudtam eldönteni a hajvágás és a borotválkozás esetét, így felraktam erre a meccsre. Ha nyerünk, akkor maradnak. 😀 HAJRÁ CARDS!


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
tud valaki ajánlani valami fizetős stream-et? kezdem unni ezeket az ingyenes szarokat hogy szaggatnak össze-vissza
több mint 12 éve
catattack 3 520
jó lenne, de FF-ről is kéne egy-két dolog. tudod a világ pénze nem lenne elég, hogy mindent megvegyek ami kell...Fucu
Én most kértem meg JJ-t, hogy ff-ről hozzon 2 pólót, egy pulcsit és egy bodyt a kicsinek. 😀
Viszont mezt kínából importálnék.
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nyerni kell és kész 😀silent7939
hát komolyan, ha ezt a meccset se nyerjük meg, akkor tényleg itt a vég
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nyerni kell és kész 😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊

otthon, Rams ellen, csoportrangadó, két 1-6-os csapat minden adott a színvonalas mérkőzésre 😊
feketében nyomjuk, hátha meglesz a második győzelem

- Skelton játszik, meglátjuk Hohnny mennyit fejlődött. Saját bevallása szerint ég és föld a különbség. Hajrá.
- Beanie játszani fog legalább annyit mint a Ravens ellen, csak ne sérüljön rá jobban.
- Sam Acho is kezd remélem most is szerez egy sacket legalább.
- Steven Jacksont fogni kell ez egyértelmű, jól is megy 12 meccs alatt csak két 100 feletti meccse volt ellenünk.
- Larrynek odarakni a lasztit többször és ha ketten fogják kimozgatni, a lényeg, hogy legyen már háromnál több elkapása

Ha most nem várok győzelmet akkor soha! 😊
Tehát nyerünk!
Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter