Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ezt a képet picit túlzásnak érzem 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
király, felmatricázott sárkányok! 😀petey
Sőt a jobb oldalinak még a farkára is jutott egy matrica 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 826 — Csodabogár
király, felmatricázott sárkányok! 😀

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Larry Fitzgerald --> NFC Offensive Player of the Week :taps:Fucu
Larry FB bejegyzéséhez kreáltam egy képet 😀 lehet hogy ez már beteges...? 😛
"Big week to prepare for SF. We gotta be dragon slayers this week! Faith Focus Finish"

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
SportTV-s menetrend: csütörtök este Jets @ Broncos, vasárnap 22:15-kor Tennessee @ Atlanta, hétfő este Kansas @ Pats, utána csütörtökön pedig 49ers @ Baltimore.Dexxter Tailor
kösz, hát kíváncsi vagyok, lesz-é egyáltalán Cards meccs műsoron ebben a szezonban... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
SportTV-s menetrend: csütörtök este Jets @ Broncos, vasárnap 22:15-kor Tennessee @ Atlanta, hétfő este Kansas @ Pats, utána csütörtökön pedig 49ers @ Baltimore.Dexxter Tailor
Yeeh, HARBOWL!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem is láttam reális esélyét, hogy minket adnak, nem is bánom 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 267 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
SportTV-s menetrend: csütörtök este Jets @ Broncos, vasárnap 22:15-kor Tennessee @ Atlanta, hétfő este Kansas @ Pats, utána csütörtökön pedig 49ers @ Baltimore.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
juteszembe, valahol mintha olvastam volna, hogy a Cards-49ers meccset adja valamelyik kishazánkban is elérhető sportadó, de nem találom a műsorinfók között, tudtok erről valamit?Cardinalis
nem az espn america az biztos. lehet a sport tv, de második hete 49ers meccset adjanak azt nehezen hiszem el. (honpajukon még nincs konkrét meccs kiírva)

A mi Matty-nk is bizonyíthat a szezon hátralévő felében... kiderül hogy mire is képes... képes lesz-e elszúrni amit Shaub felépített vagy netán kiderül hogy valóban egy csiszolatlan gyémánt volt míg itt bandázott nálunk.silent7939
Ott van futójáték érdekes lesz megnézni mit tud ilyen támogatással. gyémánt nem lesz már az biztos, meglátjuk hogy teljesít

Larry Fitzgerald --> NFC Offensive Player of the Week :taps:



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A mi Matty-nk is bizonyíthat a szezon hátralévő felében... kiderül hogy mire is képes... képes lesz-e elszúrni amit Shaub felépített vagy netán kiderül hogy valóban egy csiszolatlan gyémánt volt míg itt bandázott nálunk.
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
juteszembe, valahol mintha olvastam volna, hogy a Cards-49ers meccset adja valamelyik kishazánkban is elérhető sportadó, de nem találom a műsorinfók között, tudtok erről valamit?
esetleg tudtok egy Bp-i krimót, ahol meg lehetne nézni egy-két sör mellett? 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Fitzünk is odatette magát rendesen, 7 REC, 146 YDS, 2 TD!
Fucut idézve a FBról "Jah és Larry nem ember, ő egy új faj" 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Közben nézem, nagy napja volt ez a csoportunknak, mind a négy NFCW csapat győzött. Ritkaság ez 😊csongi
Gratulálok, szép volt, csopimeccsek úgy tünik izgisek lesznek 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na! Nyert a team?
Nem láttam a meccset, így elég nehéz lesz hozzászólni.
Néztem Whiz közleményét, de elég sablon volt. Viszont Kolb lábáról több is kiderült, mint amire kíváncsi voltam.catattack
jah nyert 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
Na! Nyert a team?
Nem láttam a meccset, így elég nehéz lesz hozzászólni.
Néztem Whiz közleményét, de elég sablon volt. Viszont Kolb lábáról több is kiderült, mint amire kíváncsi voltam.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Közben nézem, nagy napja volt ez a csoportunknak, mind a négy NFCW csapat győzött. Ritkaság ez 😊csongi
konkrétan ilyen még nem volt amióta (2002) van NFC West 😊

nagyon kíváncsi vagyok a mai sajtótájékoztatóra



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Közben nézem, nagy napja volt ez a csoportunknak, mind a négy NFCW csapat győzött. Ritkaság ez 😊
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Whiznek is hasonló meglátásai vannak: "The way (Skelton) came back,” Whisenhunt said. “it shows he’s got something."

Ez viszont reményteli: "Whisenhunt was asked if Skelton – who completed 21-of-40 passes for 315 yards, three touchdowns and the two interceptions – had made a play for the starting job over the injured Kevin Kolb. Whisenhunt, who wouldn’t comment on such an idea last week, said he needed to look at the video.
But it would wait for now, Whisenhunt added. “I want to enjoy this (win),” he added."

Ha Whiz nem válaszolt egyből határozott nemmel, arra az ötletre, hogy ezentúl Skelton legyen az elsőszámú QB, akkor valószínűleg már az ő fejében is megfordult, hogy talán Johnnyt kéne mostantól a kezdőbe tenni 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az jó... se PO és a drafton is szar pozi

Ennyi. Skeltonban ezért lehet bízni, mert látszik, hogy elszánt és fejben is ott van. Le van szarva az INT, jön a következő drive, és azt TD-vel kell befejezni.
Oké, ehhez kellett a sasok gyenge teljesítménye is...
Ez a meccs valami kis reményt visszaadott. Na nem a szezonra, mert az már elment, hanem hogy talán mégsem vagyunk teljesen és reménytelenül bénák. 😊csongi
előre a 8-8-ért 😊Fucu
silent7939
ha tud a csapat így játszani akkor nem kell magas draft pick. mondjuk akkor lecsúszunk Martinról, amit sajnálnék, de jelenleg nem érdekel, nyerjenek amennyit tudnak



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
az jó... se PO és a drafton is szar pozi

Skelton mind a két INT-re hosszú TD drive-al válaszolt és ez a lényeg.
Védelemnek hatalmas gratula rohadt jól játszottakFucu
Ennyi. Skeltonban ezért lehet bízni, mert látszik, hogy elszánt és fejben is ott van. Le van szarva az INT, jön a következő drive, és azt TD-vel kell befejezni.
Oké, ehhez kellett a sasok gyenge teljesítménye is...
Ez a meccs valami kis reményt visszaadott. Na nem a szezonra, mert az már elment, hanem hogy talán mégsem vagyunk teljesen és reménytelenül bénák. 😊csongi
előre a 8-8-ért 😊Fucu
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Skelton mind a két INT-re hosszú TD drive-al válaszolt és ez a lényeg.
Védelemnek hatalmas gratula rohadt jól játszottakFucu
Ennyi. Skeltonban ezért lehet bízni, mert látszik, hogy elszánt és fejben is ott van. Le van szarva az INT, jön a következő drive, és azt TD-vel kell befejezni.
Oké, ehhez kellett a sasok gyenge teljesítménye is...
Ez a meccs valami kis reményt visszaadott. Na nem a szezonra, mert az már elment, hanem hogy talán mégsem vagyunk teljesen és reménytelenül bénák. 😊csongi
előre a 8-8-ért 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ahogy mondod fifi... és ne feledkezzünk meg Bartelről sem.

Van egy "minőségi" backup QB-tek (Kolb), kicsit drága volt. 😛aztec
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Van egy "minőségi" backup QB-tek (Kolb), kicsit drága volt. 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Skelton mind a két INT-re hosszú TD drive-al válaszolt és ez a lényeg.
Védelemnek hatalmas gratula rohadt jól játszottakFucu
Ennyi. Skeltonban ezért lehet bízni, mert látszik, hogy elszánt és fejben is ott van. Le van szarva az INT, jön a következő drive, és azt TD-vel kell befejezni.
Oké, ehhez kellett a sasok gyenge teljesítménye is...
Ez a meccs valami kis reményt visszaadott. Na nem a szezonra, mert az már elment, hanem hogy talán mégsem vagyunk teljesen és reménytelenül bénák. 😊
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Skelton mind a két INT-re hosszú TD drive-al válaszolt és ez a lényeg.
Védelemnek hatalmas gratula rohadt jól játszottakFucu
jaja, benne van a hosszú drájv, és ki is jön belőle, amikor a legnagyobb szükség van rá.
és még mindig Cards meccset a legjobb nézni, pláne ha nyerünk 😀

THIS IS THE WAY