Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
Egy botrány rossz meccs ilyen hatalmas végjátékkal és mi jöttünk ki győztesen
2.5 óra alvás után is vigyorgok 😊Fucu
én is átvertem az embereket, ma, hétfő reggel én is vigyorogva jöttem be dolgozni 😀
hát megjártuk a Poklot, de a Mennyben végeztünk! 😉
az első 3 negyedet el is felejthetjük, da az utolsó az felejthetetlen lesz! most igazán látszott a csapaton, hogy nagyon akar! még mindig Cards meccset a legjobb nézni! PP akciójába még bele is libabőrőztem 😀
“I decided to catch the ball,” Peterson said, “and then run for my life.”
Just the man who was about to run back the second-longest punt return in NFL history (the Rams’ Robert Bailey had one for 103 yards in 1994) and let the other team suffer the close, heartbreaking loss for once."
nemrossz ez a Skelton gyerek (20/35, 222 YDS, 1 TD ), engem az utolsó, TD-t érő drájval meggyőzött (Drive: 9 plays, 84 yards in 3:43), a két safety ellenére... és milyen jól fut! 2 vagy 3 FD-t ő futott meg! azért a TD-hez az is kellett, hogy Fitz a KIRÁLY! 😉
Campbell blockja fenomenális volt! én akkor szó szerint kiugrottam a székből 😂

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hmmm.... Meg akartam kérdezni tőletek milyennek látjátok PP-t, de azt hiszem nem ezután a meccs után kéne.Delonso_
Nagyon tehetséges, de rengeteg zàszlòt dobnak rà (eddig nyolcat) mert gyakran tùl hatàrozottan fogja az emberét. ùjonc hibài vannak, ha ezeket le tudja szorìtani és kiegyensùlyozottabban tud teljesìteni akkor posztjànak legjobbjai közé kerülhet.

Visszahordòként meg mit is mondhatnék: zseni 😊Fucu
Köszi.
Hát izgatottan várom a teljesítményét, bízom benne nem csak ígéret marad, de úgy tűnik a labdaérzéke megmaradt.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hmmm.... Meg akartam kérdezni tőletek milyennek látjátok PP-t, de azt hiszem nem ezután a meccs után kéne.Delonso_
Nagyon tehetséges, de rengeteg zàszlòt dobnak rà (eddig nyolcat) mert gyakran tùl hatàrozottan fogja az emberét. ùjonc hibài vannak, ha ezeket le tudja szorìtani és kiegyensùlyozottabban tud teljesìteni akkor posztjànak legjobbjai közé kerülhet.

Visszahordòként meg mit is mondhatnék: zseni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hmmm.... Meg akartam kérdezni tőletek milyennek látjátok PP-t, de azt hiszem nem ezután a meccs után kéne.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egy botrány rossz meccs ilyen hatalmas végjátékkal és mi jöttünk ki győztesen
2.5 óra alvás után is vigyorgok 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Game Winning Punt Return Touchdown. Kimondani is gyönyörű.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
Két hozzáfűzni valóm van a meccshez.
1. Tényleg egy kibaszott jó vagyok
2.PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPVadkender
ÓÓÓÓÓÓÓRRRRIIIÁÁÁÁSSSSIIII!!!!! 😂
PPPPPPPPPPP for president!!!! 😉
megérte fennmaradni!!!!!!! 😀
mekkkkora meccccs kerekedett a végére!!!!! 😂

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Két hozzáfűzni valóm van a meccshez.
1. Tényleg egy kibaszott jós vagyok
2.PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
most vagy soha!
megcsináljuk!
hajrá-hajrá!

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha ma nem nyerünk akkor nemtom mit csinálok 😀 Jó a kedvem mióta tudom hogy Kolbi inaktív, remélem Skelton nem rontja el 😀

Na akkor hivatalosan. Inaktív: Kolb, Deuce Lutui, S Williams, Sherman, Porter, Housler, Rhodes.
Wells és Todd pályára lép ma, nem beszélve a sokak által régen várt Skelton-ra. Jó meccset, sok sikert! Nyerni fogunk.

Mivel nem tudtam eldönteni a hajvágás és a borotválkozás esetét, így felraktam erre a meccsre. Ha nyerünk, akkor maradnak. 😀 HAJRÁ CARDS!Vadkender
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Na akkor hivatalosan. Inaktív: Kolb, Deuce Lutui, S Williams, Sherman, Porter, Housler, Rhodes.
Wells és Todd pályára lép ma, nem beszélve a sokak által régen várt Skelton-ra. Jó meccset, sok sikert! Nyerni fogunk.

Mivel nem tudtam eldönteni a hajvágás és a borotválkozás esetét, így felraktam erre a meccsre. Ha nyerünk, akkor maradnak. 😀 HAJRÁ CARDS!


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
tud valaki ajánlani valami fizetős stream-et? kezdem unni ezeket az ingyenes szarokat hogy szaggatnak össze-vissza
több mint 12 éve
catattack 3 520
jó lenne, de FF-ről is kéne egy-két dolog. tudod a világ pénze nem lenne elég, hogy mindent megvegyek ami kell...Fucu
Én most kértem meg JJ-t, hogy ff-ről hozzon 2 pólót, egy pulcsit és egy bodyt a kicsinek. 😀
Viszont mezt kínából importálnék.
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nyerni kell és kész 😀silent7939
hát komolyan, ha ezt a meccset se nyerjük meg, akkor tényleg itt a vég
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nyerni kell és kész 😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊

otthon, Rams ellen, csoportrangadó, két 1-6-os csapat minden adott a színvonalas mérkőzésre 😊
feketében nyomjuk, hátha meglesz a második győzelem

- Skelton játszik, meglátjuk Hohnny mennyit fejlődött. Saját bevallása szerint ég és föld a különbség. Hajrá.
- Beanie játszani fog legalább annyit mint a Ravens ellen, csak ne sérüljön rá jobban.
- Sam Acho is kezd remélem most is szerez egy sacket legalább.
- Steven Jacksont fogni kell ez egyértelmű, jól is megy 12 meccs alatt csak két 100 feletti meccse volt ellenünk.
- Larrynek odarakni a lasztit többször és ha ketten fogják kimozgatni, a lényeg, hogy legyen már háromnál több elkapása

Ha most nem várok győzelmet akkor soha! 😊
Tehát nyerünk!
Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
tudom... csak felrémlik egy hox vagy egy panthers elleni meccs is 😀

Bár így volna... mellesleg nem lesz nehéz kolbit felülmúlni 😀

ha Skelton behúzza a vasárnapi meccset, akkor szerintem véletlenül kiderülhet majd, hogy Kolb sérülése súlyosabb mint gondolták... 😉Cardinalis
silent7939
azért a Rams nem egy Ravens, hiába verték meg most a szenteket. ráadásul otthon játszunk, úgyhogy Skeltonnak könnyebb dolga lesz. ha a védelem hozza a Ravens elleni formáját, szerintem nem kevés esélyünk van megszerezni végre a második W-tcsongi
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu!
A kínai mezből akarsz rendelni?catattack
jó lenne, de FF-ről is kéne egy-két dolog. tudod a világ pénze nem lenne elég, hogy mindent megvegyek ami kell...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
Fucu!
A kínai mezből akarsz rendelni?
több mint 12 éve
catattack 3 520
azért a Rams nem egy Ravens, hiába verték meg most a szenteket. ráadásul otthon játszunk, úgyhogy Skeltonnak könnyebb dolga lesz. ha a védelem hozza a Ravens elleni formáját, szerintem nem kevés esélyünk van megszerezni végre a második W-tcsongi
Nem akarom elkiabálni, de Skeltonnal több esélyt érzek a győzelemre. 😊
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Bár így volna... mellesleg nem lesz nehéz kolbit felülmúlni 😀

Skelton felépült a bokasérüléséből és már két hete ő az első számú csereFucu
ha Skelton behúzza a vasárnapi meccset, akkor szerintem véletlenül kiderülhet majd, hogy Kolb sérülése súlyosabb mint gondolták... 😉Cardinalis
silent7939
azért a Rams nem egy Ravens, hiába verték meg most a szenteket. ráadásul otthon játszunk, úgyhogy Skeltonnak könnyebb dolga lesz. ha a védelem hozza a Ravens elleni formáját, szerintem nem kevés esélyünk van megszerezni végre a második W-t
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bár így volna... mellesleg nem lesz nehéz kolbit felülmúlni 😀

Skelton felépült a bokasérüléséből és már két hete ő az első számú csereFucu
ha Skelton behúzza a vasárnapi meccset, akkor szerintem véletlenül kiderülhet majd, hogy Kolb sérülése súlyosabb mint gondolták... 😉Cardinalis
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
Skelton felépült a bokasérüléséből és már két hete ő az első számú csereFucu
ha Skelton behúzza a vasárnapi meccset, akkor szerintem véletlenül kiderülhet majd, hogy Kolb sérülése súlyosabb mint gondolták... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
akkor már 2 hete meg kellett volna lépni ezt 😀

Skelton? Bartellal mi a helyzet?

Cards hírek röviden:
- hivatalosan is teltházas lesz a Rams elleni meccs, tehát a stadion környékén is adják majd a meccset a helyi tv csatornák.
- a fekte felszerelésben fognak pályára lépni a srácok, idén már második alkalommal (a nyitó fordulóban a Panthers ellen játszottak ebben és nyertek). Idén többször nem fognak feketében játszani, mert az NFL szabályzata az, hogy a felxibilis program megkezdete után már nem használhatják a harmadik számú mezt.
- Kolb csütrötökön sem tudott edzeni ezért egyre nagyobb az esély, hogy Skelton fog kezdeni. Ugyanakkor Beanie limitált edzést végzett ugyanúgy mint múlt héten, szóval valószínűleg játszani fog. Rajta kívül még Jim Dray (térd), Nick Eason (Achilles), Todd Heap (hamstring), Joey Porter (térd) és LSH (váll) voltak a limitáltan edzők. Akik nem edzettek Rob Housler (ágyék), Anthony Sherman (boka) és Kerry Rhodes (bokaműtét)Fucu
silent7939
Skelton felépült a bokasérüléséből és már két hete ő az első számú csereFucu
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Skelton? Bartellal mi a helyzet?

Cards hírek röviden:
- hivatalosan is teltházas lesz a Rams elleni meccs, tehát a stadion környékén is adják majd a meccset a helyi tv csatornák.
- a fekte felszerelésben fognak pályára lépni a srácok, idén már második alkalommal (a nyitó fordulóban a Panthers ellen játszottak ebben és nyertek). Idén többször nem fognak feketében játszani, mert az NFL szabályzata az, hogy a felxibilis program megkezdete után már nem használhatják a harmadik számú mezt.
- Kolb csütrötökön sem tudott edzeni ezért egyre nagyobb az esély, hogy Skelton fog kezdeni. Ugyanakkor Beanie limitált edzést végzett ugyanúgy mint múlt héten, szóval valószínűleg játszani fog. Rajta kívül még Jim Dray (térd), Nick Eason (Achilles), Todd Heap (hamstring), Joey Porter (térd) és LSH (váll) voltak a limitáltan edzők. Akik nem edzettek Rob Housler (ágyék), Anthony Sherman (boka) és Kerry Rhodes (bokaműtét)Fucu
silent7939
Skelton felépült a bokasérüléséből és már két hete ő az első számú csere



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter